Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

dasa24
18. aug 2008

ahoj holky,

tak já měla úspěšný ET, ted jsem 13 den po KETU-měla jsem 2 embrya ale bezúspěšně ☹ ☹
Přeju hodně štěstíčka při zítřku

magdazer
18. aug 2008

Moc díky, taky Ti přeji, aby to příště dopadlo líp. Jednou to přeci dopadnout musí! Do kterého CARu jezdíte?

dasa24
18. aug 2008

Děkuju magdazer, Pronatal Praha a ty?

Tak ted jsem práve dostala výsledky z krve a HCG 0, takže vysadím dneska utrogestan....

Nechápu že znám spoustu holek z jiných center, co šli na kET podruhý a můžou hned jak to dostanou, jen v našem centru musím počkat po 2 menstruaci, takže vyčkám až to dostanu a volám do CAR a chci vědět proč musím takhle čekat, KET jsem měla bez stimulace a vina je straně manžela. Kdyby to šlo hned tak do toho půjdu

magdazer
18. aug 2008

Já jezdím do Brna do Heliosu. Na KET se tam dá chodit každý měsíc. Vždy 14 den je ultrazvuk a dle výsledků plánují KET. Já zítra podstupuji transfer 3 měsíc po sobě.

dasa24
18. aug 2008

Magdazer, no to se máš. 🙂 Já jak to ted dostanu, tak si to vyžádám, nechápu, proč se musí čekat 1.5 měsíce 😕 To máš zítra 2 KET? 😉

magdazer
18. aug 2008

KET druhý. 2.6. jsem měla ET - jedno embrijko, 14.7.KET - mrazáčci. Zatím nic. Snad bude platit do třetice, všeho dobrého. 🙂 Ale moc tomu nevěřím. 😔 Máme ještě 5 mrazáčků.

dasa24
18. aug 2008

tak to se máte, že máte ještě 5 mrazáčků, my máme poslední 2 ☹ a taky tomu nějak nevěřím. Dodržovala jsi nějaký velký klidový režim ? 😎 😀

magdazer
18. aug 2008

V Caru mi doporučili normální režim, jen vynechat větší námahu a náročnější sporty. Takže jsem chodila normálně do práce. Dělám v kanceláři, takže žádná dřina. 🙂 Po zítřejším KETu zůstanu 2 dny doma a budu odpočívat. Pokud to nedopadne, další KET beru PN.

dasa24
18. aug 2008

to určitě 🙂 , já taky dělám v kanceláři 😀 . Já jsem po KET odpočivala 2-3 dny, minule po ET taky. A ET //, KET / ☹ pak jsem fungovala normalně. Zítra budu držet pěstičky. Tak snad se dočkáme obě // 😀

magdazer
18. aug 2008

Daso24, Ty jsi měla po ET // ? Takže už těhule? 😲 Ty pěsti mi fakt drž!! 😵

dasa24
18. aug 2008

byla jsem ale ve 22 tt jsem o to přišla byl to kluk ☹ , příčina se nenašla.Rodila jsem to 2 dny a kllučík umřel při porodu. Ted jsem musela mít 5 měsícu pauzu tak jsem práve zkusila ten KET ☹ který nevyšel ☹
Pestičky držím 😉

dasa24
18. aug 2008

bylo to naše 1IVF+ICSI které vyšlo napoprvé, o to je ted větší zklamání když KET nevyšel ☹

magdazer
18. aug 2008

To mě mrzí Daso. Budu držet pěsti, aby Ti zbylí mrazáčci se polepšili a udělali Ti jenom radost. 😅 Já jdu někam do přírody načerpat energii na zítřek.

dasa24
18. aug 2008

děkuju. Pořádně se vyvětrej na zítřek 😉 🙂 , já už dneska jdu z práce, čeká me zubař 😀 😀
Tak zítra na tebe budu myslet a napiš 😉

renata0028
18. aug 2008

Ahojky holky,můžu se k Vám připojit? 🙂 My chodíme do Sanusu v PCE a tam teda po KETu jsme 14 dní doma a "musíme odpočívat". Jinak taky jde, že můžeme chodit po sobě na KETy.

Daso - taky mě to moc mrzí. Ale musíš doufat, že se Vám to podaří znovu.
Magdazero - tobě držím pěstičky, aby se Vám to podařilo.

dasa24
18. aug 2008

ahoj Renčo,

no jasně, vítej mezi námi 😉 🙂 To je super, začínáme se rozrůstat, čím víc tím líp a víc babských rad 😀 😀

A jak jsi na tom ty Renčo? Čeká tě KET, nebo mášuž malý v bříšku? 😉 🙂
Děkuju i za odpověď, já se pořád ještě rozmýšlím, počkám az ted přijde menstruace, dneska vynechávám utrogestan+prenidson tak snad se brzo objeví. 😀 když už to nevyšlo a pak jestli to m,ám zkusit zaútočit abych šla hned nebo po druhý menestruaci 😕

Přeju Vám krásný večer a magdazer doufám že už spíš a připravuješ bříško na zítřek 😀 😀 😀

leny2
18. aug 2008

Ahoj holky,
můžu se k vám taky přidat, čekám až dorazí MS a jdu na 1. KET. V červenci jsem byla na 1. IVF + ICSI, transfer 1 embrya, ale bohužel neúspěšně, 10. den po ET jsem začla krvácet. Hned další měsíc měli v Caru dovolenou, takže jdu na KET po měsíci pauze. Jinak chodím do Arlety Kostelec n. O. MS jsem měla dostat už v pátek, ale nějak se jí nechce, zrovna, když se na ní těším, abych už měla KET za sebou a to dlouhé čekání.

maska1
18. aug 2008

ahoj leny. Tak to si dopadla presne ako ja. Ja som mala v júli 1.IVF-ICSI a dávali mi dve embryjká a takisto neúspešne na 10. deň po ET mi prišla mrcha. Takže čakám o týždeň mrchu a začnem stimulovať na KET.
A koľko ti zostalo mrazáčikov?

dasa24
19. aug 2008

ahoj holky,

zdravím leny a maska. To je mi líto že IVF.... Vám nevyšlo tak držím pěstičky at vyjde KET. 😉

Leny dej si horkou vanou a červený víno, to pomáhá aby jsi to dostala dřív.

Já jsem po neúspěšném KETU (Dnes 14 den po KETU), máme poslední 2 embrya.

čekam až to dostanu a půjdu asi taky hned ten měsíc

renata0028
19. aug 2008

Ahojky holky, tak to je fakt paráda, že nás je víc, protože si aspoň můžeme sdělovat informace a povzbuzovat se do dalších pokusů. Už aby nám to vyšlo, že? 🙂
Daso, na posledním KETu jsem byla v dubnu, a pak jsem nechtěla kvůli tomu zklamání. Ale teď jsem přemýšlela, ře asi půjdu v září. Protože máme ještě 4 mrazáčky a ty máme zmražený na rok, který nám bude končit někdy v listopadu, takže abychom stihli ještě dva KETy. Akorát jsem zvědavá, jak se na to budou tvářit v práci, když budu chybět 2x 14 dní, ale to se nedá nic dělat. Mïmi je důležitější, i když mít práci taky 😢 .
U nás v Caru mi říkali, že nevadí, když přijde mršule, že stejně záleží na krvi, co mi vezmou za 14 dní po transferu. Akorát, že jsem byla taky z toho hotová. Jo, a po KETu přijde dýl 😒 Nevím, jak je to možné, ale je. Mně přišla až za 36 dní. Takže to jsem si právě myslela, že už ... Ale bohužel. Asi o to větší zklamání.
Trochu jsem se rozepsala, že? 😀

leny2
19. aug 2008

Ahoj holky,
dky za rady jak přivolat tu mrchu jednu. Normálně to mám pravidelně, maximálně 2 dny rozdíl. Zrovna teď když se na tu mrchu těším, tak se někde fláká.

Máme 8 mrazáčků, tak je na víc pokusů, ale já doufám, že tento pokus už snad vyjde.

myskyva
19. aug 2008

ahojte
můžu se k vám taky přidat?
Jsem na tom podobně jako leny2....v červenci jsem byla na 1IVF ale nedopadlo to...v srpnu CAR mělo zavřeno a už od soboty čekám na mrchu abych mohla v září na KET,máme ještě 3 mrazáčky

dasa24
19. aug 2008

Renčo,
to je mi líto, memysli na to že budeš chybět v práci 2 x 14 dní, povede se napoprvé tak jenom 1x 14 dní 😀

Já jsem dneska 14 den po KET, včera 13 den jsem si zašla na krev a HCG 0, tak jsem všechno vysadila a taky čekám až dorazím. Přiznaky už mám jako chut na sladký 😠 😀 Dneska si dám 1 sklenku vína a když bude i čas tak vanu.

Holky a na kdy to vidíte na KET na začátek září? 😉

Naše centrum doporučuje 1 měsíc pauzu, tak se pořád rozhoduju jestli to nemám zkusit hned nebo počkat? 😕
Jak jste to měli vy holky?
KET jsem měla bez stimulace

myskyva
19. aug 2008

dasa ☹ pokud je KET bez stimulace tak neni důvod měsíc vynechávat 😉
když se mrcha konečně umoudří a přijde tak KET hned z kraje září 😵

renata0028
19. aug 2008

Daso, dekuji za podporu. Taky nemám ráda, když pak mám chuť na vše a ještě k tomu mně začíná bolet břicho.
Doufám, že Ti přijede, co nejdřív, aby jsi mohla jít na další pozitivní pokus.
Myskyva, chtěla bych se zeptat, co znamená bez stimulace? Myslíš, tím jako bez injekcí?
Leny2, to máte ještě hodně mrazáčků. Doufám, že jich tolik nevyužijete. A že se nám to všem povede v září, vždy´t je to krásný měsíc nebo ne?
Mně to vychází další KET asi tak polovina září.

dasa24
19. aug 2008

Myskyva děkuju 😉 taky si to myslím, tak až to dostanu tak zavolám do CAR a jsem zvědavá jestli mi to povolí? 😕
My jsme měli 5 mrazáčků, ted nám rozmražovali 3 ale 1 se nepovedlo, tak máme poslední 2 😠
Holky doufám že nám to vyjde, ta představa znova IVF+ICSI.... 😠
No jestli mi to povolí, tak to by jsme měli KET nějak všichni nastejně 😀 , takže dneska je povinnost se ožrat s červeného vína 😎 😀 😀 😀

myskyva
19. aug 2008

renat bez stimulace jako že bez jakýchkoliv hormonů...tzn.i clostil kterej ti dávaj při KET když nemáš sama ovulku 😉
takže na září už je nás tu spousta adeptek 🙂

dasa24
19. aug 2008

to jo myskyva a doufám že budeme všichni těhulky 😀 😉

maska1
19. aug 2008

ahojte. tak u nás v CAR sa môže hneď po neúspešnom pokuse IVF ísť na KET. Lenže ja som nestihla, lebo som dostala mrchu na dovolenke a už som nemohla stimulovať. Takže asi za týždeň mi príde mrcha a hneď prvý deň začínam užívať ethinylestradiol na rasť sliznice maternice. Takže KET by prichádzal do úvahy asi v polovici septembra. Ja mám len jedného mrazáčika, tak uvidíme. Dúfam, že nám to teraz všetkým vyjde. Aj keď KET je menej úspešný ako IVF, ale ktovie. 😀

leny2
19. aug 2008

Já budu mít KET bez stimulace, až dorazí mrcha, tak se obědnám na UZT 12. den cyklu asi. Jenomže ta mrcha jedna se nechce spustit už od pátku.
Myskyvo, tak to jsme na tom úplně stejně, kam chodíš do Caru?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre