Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

basenkamasenka
30. jan 2013

@kuspitka tak to je vyborne znamenie! 🙂 drzim palce

kuspitka
30. jan 2013

@basenkamasenka este to nemusinic znamenat

marci81
4. feb 2013

Ahoj holky, omlouvám se, že se vám tu míchám, jdu si k vám ale pro radu. Mám kamarádku, kterou mám ráda, známe se moc let, ještě ze školy a problém je v tom, že já mimčo mám a ona se snaží a nic ☹ Momentálně je po KET, nevím přesně který den. Já i když se snažím, tak pravděpodobně nedokážu pochopit její pocity a mrzí mě, že nás nechce navštěvovat - naposledy u nás byla minulý duben ☹ občas si napíšeme na fb, skype. Jednou jsme byly na kafe - to bez malé. Nevím jak jí mám pomoct, co pro ni udělat, bavím se s ní o tom úplně otevřeně, skovávám pro ni věcičky po malé a moc bych jí mimčo přála..nevím. Co byste mi poradily?

zuzu1108
4. feb 2013

@kuspitka ahoj ako sa mas? Ako pokracujete ?

kuspitka
5. feb 2013

@zuzu1108 teraz son u gynekiloga idem na krv.

martuska00
5. feb 2013

@kuspitka kedy budeš vedieť

katkadi
9. feb 2013

BABKY AKE MATE SKUSENOSTI S KETOM V HELIOSE V MARTINE.MAME TAM ESTE 10EMBRII UZ DVA ROKY.JE SANCA OTEHOTNIET?

liviah
9. feb 2013

@katkadi ahoj, my mame este 5 🙂 v novembri sme boli na KET - tiež chodíme do Heliosu. KET na vyšlo, žiaľ v 8tt - MA - babenko sa prestalo vyvíjať. Takze v marci sa opäť chystané 🙂 už sa neviem dočkať.

katkadi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cucoriedkacucoriedka
10. feb 2013

@katkadi ahoj, ja som sa pýtala, aká je úspesnosť ketu voči et...povedala mi dr, že je to na rovnako a že ked embrijká prežijú zamrazenie, rozmrazenie a delenie, tak sú odolnejšie ked sa narodia🙂 ja sa chystám na KET...ET som ani nemala, lebo som v novembri hned po opu dostala OHSS...tak sme dva mesiace čakali a od dnes už stimulujem sliznicu🙂 tak ti dám vedieť či to vyšlo🙂

cucoriedkacucoriedka
10. feb 2013

@kuspitka ahooooj, tak ako? 🙂

cucoriedkacucoriedka
10. feb 2013

@basenkamasenka ach..to je strašné, sme ako chodiace chemické továrne, už len vydržať🙂

makovicka53
10. feb 2013

@cucoriedkacucoriedka ahojky a kedy by si mala mat vklad?

kuspitka
10. feb 2013

@cucoriedkacucoriedka ja ani neviem moja,ako sa mam citit

liviah
10. feb 2013

@katkadi Ahoj, my ich mame tri roky. mame synceka z IVF- teraz mal dva rocky. KET tam stoji asi okolko 140-150 € - neviem presne 🙂 Ja som isla v prirodzenom cykle, nebrala som ani ziadne tabletky pred. Takže to je rýchle 🙂

katkadi
10. feb 2013

@liviah a uz si bola aj na Ket?aj ja som bola na IVF a tiez sa zadarilo mam rocnu dcerku.ESTE MAM 10 V MRAZACIKU 🙂

cucoriedkacucoriedka
10. feb 2013

@makovicka53 no, neviem, idem 16. dc na ultrazvuk a asi už vtedy mi povie🙂 takže rozmedzie medzi 28.. 2 - 2.3??? 🙂 tak nejako🙂

cucoriedkacucoriedka
10. feb 2013

@kuspitka jaaaaaaj...

liviah
10. feb 2013

@katkadi Na KET sme boli v novembri, podarilo sa, zial v 8tt sa babenko prestalo vyvijat. Po kyretazi nam odporucili 3 mesacnu pauzu a v marci by sme chceli ist opat

katkadi
10. feb 2013

@liviah jooooj skoda.CASTO TU BABY PISU ZE V OSMOM TT SA PRESTANE VYVIJAT.A CHODIS DO HELIOSU V MARTINE?

katkadi
10. feb 2013

@katkadi A CO JE TO TA KYRETAZ?

liviah
10. feb 2013

@katkadi Ano chodim do Heliosu 🙂 kyretaz, je cistenie maternice, nakolko babenko samo neodislo- nebol to spontanný potrat, ale museli ma vycistit

katkadi
10. feb 2013

@liviah a bolelo?JA SA BOJIM SKLAMANIA.VRAJ SU TAM POMENENY DOKTORY.TY KU KOMU CHODIS?

liviah
10. feb 2013

@katkadi nebolelo 🙂robia to v celkovej anasteze, takže spinkas 🙂 ale dost nas to zobralo, nakolko sme sa velmi tesili, ze nám to hned vyslo a potom taka rana :( ale zivot ide dalej a musim mysliet pozitívne. Pri prvom som chodila ku Gatovej, ale ta tam uz nie je, tak teraz chodim ku Krajkovicvi- on je tiez uzasný

katkadi
10. feb 2013

@liviah no ku KRAJKOVICOVI SME CHODILI KED SME ISLI NA TO IVF.MI CHCEME IST AZ TAK V NOVEMBRI SA POPYTAT,ZE BY SME CHCELI AJ DRUHE.AKO DLHO TO TRVA.CI HNED PO MENZESE ALEBO AKO TO IDE?

liviah
10. feb 2013

@katkadi Ja som volala zaciatkom novembra, ze by sme sa chceli objednat na konzultacie pred KET a oni mi hned povedali, ze mam prist 14 DC na sono a potom sa aj porozpravame s DR.. Takže 14 DC sme isli - sliznicu som mala zevraj krasnu, tak hned o 4 dni robili uz aj vklad- bolo to velmi rýchle. 🙂 ked je sliznica aspon 7 mm, tak to robia v naturalnom cykle - ide sa uplne bez liekov a to je super.

katkadi
10. feb 2013

@liviah VAAAU TAK TO SUPER.A ESTE SA TEDA CHYSTAS?NEVIEM JA TI TYKAM MOZME SI TYKAT?A NEVIEM CI SOM SA TA PYTALA AKA BOLA CENA,LEBO UZ MAM VTOM CHAOS

liviah
10. feb 2013

@katkadi samozrejme mozes tykat 🙂 cena ne okolko 140 € ale neviem presne

tinnna1
11. feb 2013

Ahojte babenky, dnes som bola po 14-tich dnoch od KET na krv a mam HCG 106, v oktobri som bola na ET a na 10 den som mala HCG 37 a za par dni na to som o to prisla. Chcem sa opytat, myslite ze hcg 106 je dobre? Staci to?

basenkamasenka
11. feb 2013

@tinnna1 ahoj, ja som mala po 14 dnoch HCG 1066 ale vkladali mi 2 tak je moznost ze sa chytili obe 🙂 Uzv mam az cca o 3 tyzdne tak zatial neviem. Ale referencne hodnoty HCG su u kazdej ine - napr. od 5-500 ten isty tyzden tehotenstva. Kazdopadne drzim palce!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre