Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

mina85
5. apr 2013

aj ja som chcela aby mi 2 vložili, ale doktor mi to nedoporučal vraj som príliš štíhla a že by to bol veľky risk . Kedy ideš na Ket? Do akého centra chodíš?

hunka
5. apr 2013

@dorotka66 moja,ani ja som tomu nechcela verit,ze nemam vôbec,ale vobec ziadne priznaky..dokonca v den ked mala prist mrcha som aj krvacala.. a dnes mi volalai ze na 13. den po KEt mam krv hcg 1919 😀 😀 😀 😀 😀 😀 takze verim,ze ty sa pridas k mojmu malemu percentu "bezpriznakoviek" 🙂 🙂
moc ti drzim palce !!!

sakura
5. apr 2013

@hunka
ahoj..kolko si si dala vložiť?

hunka
5. apr 2013

@sakura 1 expandovana blastocysta 🙂 chceli sme dvojky,ale nepovolili nam,tak ale verim, ze aspon tomuto jednemu sa tam bude pacit najblizsich par mesiacov 😉

sakura
5. apr 2013

@hunka
aj my máme 1 expandovanú 🙂) Na 13 den HCG 1156 a to som sa bála že by mohli byť jednovaječné dvojky 🙂) No ale som kludná ked ty máš vyššie 🙂)
Pri malej pri ET som mala HCG 745..tak preto som sa zlakla teraz 🙂))

sakura
5. apr 2013

@hunka
kedy si mala KET? Pozerám že sme na tom rovnako 🙂)

hunka
5. apr 2013

@sakura v sobotu 23.3.2013 🙂 🙂 🙂 tak sme ozaj na tom rovnako a gratulujem ku krasnemu hcg 🙂

sakura
5. apr 2013

@hunka
ja som bola 15.3.2013 🙂) A kde si bola..teda v akom centre?
Aj ja gratulujme k ešte krajšiemu HCG 🙂) Kedy ideš na sono?

hunka
5. apr 2013

@sakura chodime do Heliosu v Martine a idem na sono o tyzden v piatok 😉 a ty?

sakura
5. apr 2013

@hunka
ja Iscare Bratislava 🙂 Na sono až 16 apríla..jaaj sa to vlečie 🙂) stačilo by mi len vedieť že je všetko ok a bolo by fajn 😵

hunka
5. apr 2013

@sakura tak to teda sa vlecie..ja uz sa teraz neviem dockat o tyzden,ale hlavne , ze hcg tam je 🙂

sakura
5. apr 2013

@hunka
hej hej..hlavne že to tam je..🙂) A že je krásne vysoké 🙂

angie2601
5. apr 2013

@hunka ak tomu dobre chápem...tak na odber krvi pri tehotenskom teste sa chodí 2 krát? Postrehla som, že chodíš do sanatória Helios v Martine. Od akých hodnôt je vlastne výsledok pozitívny?

ratatooy
5. apr 2013

@mina85 taky jsme si dovezli expandovanou blastu+hatchujicí blastu 🙂 tak sem zvedava to bude překvápkoo

hunka
5. apr 2013

@angie2601 ja som bola na krv len raz.(dnes) ..a pozitivne hcg neviem ake je(hadam kazde nad 0,ale asi cim vysie ,tym lepsie)... len mi poobede zavolali ze nam gratuluju, ze sme tehotny..a ze hcg je nadherne vysoke 1919 😀 takze v tom ti moc neporadim..

angie2601
5. apr 2013

@hunka ďakujem pekne, pomohla si mi...vlastne si mi to objasnila, lebo pri niektorých príspevkoch som mala pocit, že na krv idú dva krát...tak preto som sa pýtala...a srdečne blahoželám...dúfam, že ja budem mať tiež dobrý výsledok....čaká ma to však až 15.4. Ale tak verím, že to dobre dopadne, nič iné si ani nepripúšťam...aj keď neviem, či je to dobré...lebo ak to nevyjde, či nepôjde psychika úplne na dno

angie2601
5. apr 2013

@hunka a ak sa ešte môžem opýtať; aké injekcie si brala? Mala si dlhý, či krátky protokol?

lucina100
5. apr 2013

mino, jdu v úterý, ale v pondělí budou je rozmražovat,pak si mám zavolat, zda to přežily a do úterka je tam nechají, aby byly 5 dní kultivace. Chodím do Olomouce do státního. Přešli jsme a byli vel,i spokojeni. Nic se neplatí předem, vše až po zákrokách, za hormony, injekce žádné platby. v soukromém jsme dali 30 000 a tady nás ET vyšel jen připlacení ICSI, PK, AH. A ta péče, veškeré vyšetření, embriolog pracuje zároveň s doktorem. Já se domlouvala o všem s embrioložkou. Ale i doktorka a i embrioložka odešly z centra. Už to tam jde jak na běžícím pásu..... Jsme ráda, že to mám za sebou a na nové celé IVF nemusím.

dorotka66
5. apr 2013

@hunka no hunka, rada sa pridám 🙂 zajtra uvidíme, stále nič, len mrcha sa asi blíži 😒

dorotka66
5. apr 2013

@makovicka53 aké bublinky ? ☹ , no v SPNE ti nepovedia ani mäkké f nič....včera večer som zaspávala s myšlienkou, že najbližší KET bude v júli, to pôjdu 2x, ak sa nezadarí, tak ešte jeden pokus 2x. a potom prechádzam do MT Helios. Žiaľ, to počasie mi včera večer k žiadnej pozitívnej myšlienke nepomohlo 😉 v Splne ani nevieš kto je embryológ, nevieš aké máš embryá,nevieš akú máš maternicu, nevieš ako ich mrazia a po koľko, vieš len termíny a ceny....teraz som na estrimaxe a utrogestane. ty čo teraz berieš? videla som, že piješ alchemilku, mne len upravila cyklus. no skús aj pupalku s vitamínom C, tá je výborná pri hormonálnych výkyvoch 😉

makovicka53
5. apr 2013

@dorotka66 a to vam preco nic nepovedia...nejaky zvlastny postoj...budem drzat palce nech ti to vyjde...ten spln je kde v KE?ja beriem tiez estrofem 3x1 a potom budem vkladat utros...jj pijem aj alchemilku, rebricek a obcas malinik...ja to tak ob den pijem...beriem matersku kasicku a kyselinu listovu a dnes som este dokupila vit E som selenom to je vraj proti potratom...tak uvidime...je toho dost, ale snazim sa to jest nie kazdy den...tak na striedacku 🙂
a ake mas pocity?

dorotka66
5. apr 2013

@makovicka53 jaj aj ja beriem kyselinu listovú a pichám ešte clexane a anopyrin. už zabúdam, čo to všetko do seba dávame 😉 no cez deň necítim skoro nič, chodím do práce a tá je pestrá a baví ma, takže zabúdam na KET...ale ráno a teraz cítim raz pravý raz ľavý vaječník, presne ako pri menzese, ale nie je to nič strašné. práve som bola na stránke heliosu ako si spokojná? samozrejme, ak neberieme do úvahy zatiaľ neúspešné pokusy.

makovicka53
5. apr 2013

@dorotka66 neboj vyjde to musii 🙂 ...ja si picham tiez fraxik ale az po vklade..mne ho dali preventivne na zaklade genetickeho vys. heterozygot MTHFRA 1298C...ty to preco beries a este aj anopirin hmm? vies prave tie neuspechy mi nazor na helios menia, ale tak pristup je tam dobry, doktori v pohode...len to, preco to nevychadza neriesia...pokial si ja nieco nenastudujem na nete, ale tu na MK od bab, tak sa nic nine od nich nedozviem...

dorotka66
5. apr 2013

@makovicka53 no u nás by to bolo len II. IVF, tak sa nám ešte nechce do Brna, aj keď času veľa nemáme. Anopyrin a clexane beriem lebo mám antifosfolipidový syndróm, tzn. riziko potratu a hematómu. a inak mám ďalšie 3 autoimúnne ochorenia. ale práve riešim s mm, že ak zajtra nebudú II čiarky chcem anglického kocúra alebo bígla 🙂 z niekoho sa treba tešiť 😀

makovicka53
5. apr 2013

@dorotka66 podarena...dobry pristup🙂 ...a kde si bola na vysetreni tychto ochoreni?

fantinka
5. apr 2013

@makovicka53 ja pijem gynastan, vitamín E, femibion 800 a macu 🙂 a mám kúpenú aj včeliu materskú kašičku. Macu už doberiem cez víkend a už nebudem brať. A tú kašičku si nasadím tak o týždeň.

fantinka
5. apr 2013

Tiež sa pripájam - po 2ivf ideme s aprílovou ms do 1ket.

makovicka53
6. apr 2013

@fantinka aj ja mam doma gynastan...dobry cajik...a uz si dostala?ja som dnes 7 DC...beriem estrofem...ty mavas aku sliznicu?

fantinka
6. apr 2013

@makovicka53 ja až okolo 18.4. mám dostať. Sliznicu 9mm...neviem ešte aké mi dá lieky...mám prísť na 10dc.

angie2601
6. apr 2013

Ahojte "babenky", poradíte mi prosím Vás niektorá...možno je to len zlý poplach, ale som 5. deň po transfere embrya a mám taký pocit, akoby som mala dostať menzes... Ak to dostanem, mám si stále vkladať Utrogestan? Čítala som, že veľa žien malo taký pocit, ako keď majú dostať, ale nakoniec nič nedošlo, ale tak pre istou...Ďakujem...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre