Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

katuska23
6. feb 2009

sanu právě to myslím,doktorka mi do telefonu řekla že se to zvládne v normálním cyklu tak jsem myslela že ho do mě dají,ne že se musí čekat až doroste sliznice....já navíc neovuluju takže něco asi budu muset brát 😝
ráda bych tě uklidnila ale já se bojím stejně už jen proto že máme jedno...a i když mi doktorka řekla že je to bojovník bojím se toho rozmražení...jak dlouho se po rozmražení čeká?

sanuska
6. feb 2009

Katu já jsem relativně v klidu, snažím se být v klidu.... Stejně ničemu nepomůžu už to je jen na embryologovi embrouškovi a dr.... 😉 Na mě pak max tak 3 dny po KETu....
No sliznici musíš přece mít dorostlou, aby se měl embroušek do čeho pěkně vrtat. A čím vyšší tím lešpí.... 😉 Aby měl pěknou peřinu...
A jak dlouho se čeká to záleží jak se domluvíte s embryologem. Já jsem chtěla co nejdelší kultivaci, tak záleží kolika buněčný vyndaj z mrazáku. Mám je zamražený v různých stádiích.......
Ale většinou si myslím, že se na KET jde kolem 16DC +- 1den a tak 2 dny před tím, že je vyndaj aby mohli koukat jak se rozmrazujou.... si myslím já.....

m.aa.b
7. feb 2009

Ahojky!
Tak jak jsem si to tu tak pročítala začínám mít obavy zda budem mít ketík už teď 😒
Vzhledem k anovulačním cyklům a že Sanusko bereš něco už od 5DC ... 😕 😖 ☹ tak nevím nevím
Snažím se pít kontryhelový čaj a taky beru těhu vitamínky tak snad mi něco naroste ...

Jinak posouvám 😉

m.aa.b
7. feb 2009

🙂 posouvám 🙂

sanuska
7. feb 2009

Maabi ahoj

Já nevím no, jsem z tý sliznice sem tam trošku jelen, ale zase když píšeš, že piješ kontryhel a ten je dobrej, tak třeba sliznice naskočí i tak.... 😉
Kolikátý den cyklu jsi?

artep26
7. feb 2009

Ahoj holky,
jdu na vás juknout jestli jste se trošky rozkecaly za tu dobu, co jsem tu nebyla 🙂
Výlet do Plzně se povedl, bylo to fajn a hlavně pohodička pohoda.
Nezačalo to teda moc klidně, v neděli když jsme dorazili do Plzně, tak volal taťka že měl autonehodu.
Čelní náraz - nějaký 21-letý kaskadér předjížděl a jaksi se nestihl vrátit. Nikomu se naštěstí nic nestalo, ale taťka má zničečený auto takže asi bude muset kupovat nové. No a v úterý mi volal manža, že je taky po bouračce - nějaká paní spěchala domů, manža stál, měl blinkr a čekal až přejedou protijedoucí auta aby mohl odbočit k nám do vesnice. Paní to jaksi rozjela a nestihla zabrzdit. No a tak máme taky auto nepojízdný a čekáme na likvidátora a musíme to nechat opravit. Taky se nikomu nic nestalo, ale paní se to spěchání jaksi nevyplatilo 😖
A jak vy tady?? Jakpak se máte?? 🙂 🙂 🙂

snahapada
7. feb 2009

Holky pripadam si hloupe ale chtela bych se zeptat jestli se pret Ketikem muze mit pohlavni styk?Urcite to vite🙂)

m.aa.b
7. feb 2009

Sanusko plně v to doufám 😀
Jinak jsem 3dc a příští neděli jdu do caru na utz. Tebe už čeká v pondělí ketík viď?

Artep tak to si jeeště dejte pozor na tzv. do třetice! Už se mi to taky stalo jedna nehoda, druhá a třetí na sebe nenechala dlouho čekat. Ale věřím je Tě to mine přesto opatrně 😅

Snahapadalko myslim že by to vadit nemělo i když já osobně bych cca dva dny před už nesexovala 😉 😉

sanuska
8. feb 2009

Hoj,

Arti no tak to tě vítáme zpět a doufáme, že se už všechny nehody vyhnou!!!!! 🙂

Snaho, my jsme se včera ještě sbližovali a měla bych jít na KET zítra.... 😉

Pořád čekám, že mi zavolá embryolog jak vypadaj mrazáčci jak se jim daří a pořád nevolá... 😅 😕 😅

m.aa.b
8. feb 2009

Ahojik!
Tak co Sanusko už se Ti ozval? Co mrázáčci. 🙂

sanuska
8. feb 2009

Maabi no joo ozvali. Dopolko volal, že mám dneska dvou a čtyř buněčná embryjka obě kvality jedna.... Tak uvidíme. Sice jsem původně chtěla zavádět ty embroušky staré 4 dny, ale tak to je fučik. Jak jsem psala u holek, staň co má se stát......
Tak mám zítra nástup v 9....

Jsem říkala, že to je dobrý datum docela. 9.2. 2009 v 9 😉

m.aa.b
8. feb 2009

To je úžasné datum!!! 😀
Moc moc moc držím palečky 😉 😉 😉

sanuska
8. feb 2009

Maabi díík 😉 Už se těším, až je budu moct držet tobě 😉
Zatím pa zítra juknu

m.aa.b
8. feb 2009

papa a ozvi se 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉
HODNĚ ŠTĚSTÍ 😵 😵 😵 😵 😵 😵

sanuska
9. feb 2009

Tyjo třetí strana.....

Maabi tak jsem doma s dvouma bojovníčkama, tak snad se jim u mě zalíbí.... Jeden je 8mi a druhej 6ti buněčnej.... prý kvality jedna...

aliiik
9. feb 2009

ahoj Sanuska 😉
držím palce i na nohách aby to embroušci nevzdali 🙂 😵 😀
krásný den

marcelli
9. feb 2009

ahojík jukla jsem na vaše stránky,jelikož mě bude asi taky čekat KET a nic o tom nevím.Máme 3 mražáčky a zajímalo by mě,za jak dlouho po první návštěvě trvá KET.Na pojišťovnu se nežádá,takže když mám za sebou 1ivf,tak se nepočítá KET do IVF nebo to bude jako moje 2 ivf?Díky 😒

sanuska
9. feb 2009

Ali dííík, bohužel je to jen a jen na bojovníčkách, tak uvidímě 😉 Při nejhorším mám v mrazáku ještě 13 dětí 😀 Jak je?????

Marceli přesnsě nechápu jak to myslíš s tou první návštěvou.... Ale KET se nepočítá jako 2.IVF, spadá to stále do 1. 😉 2. IVF se počítá až když zase začneš stimulovat a půjdeš na OPU 😉 Tak hodně štěstí...
A kdyby něco tak se klidně ptej 😉

artep26
9. feb 2009

Marcel KET se jako další IVF nepočítá, to by jsi musela znovu stimulovat.
Pokud nemáš problém se sliznicí, tak ti KET udělají bez problémů hned, pokud nebude sliznice narostlá, tak dostaneš Estrofem nebo něco jiného a KET ti udělají. Bude samo taky záležet na tom, jak se budou mrazáčci vyvíjet a rozmražovat, ale to ti řeknou v laborce. Tak hodně zdraru 😉
Sanu už jsem ti psala do Sanusek 😀 😀 😀 tak hezky dadat, prdítko směr strop a zaříkávat, zaříkávat a zase zaříkávat 😀 😀 😀

marcelli
9. feb 2009

Sanuska děkuju,koukám,kolik máš mrazáčků,taková úroda!Mě vzali 23 vajíček,jedno mi dali na ivf a mám jen 3 mrazáčky.Měla jsem si dát hned zavést dvě embryjka,já se jen bála dvojčátek.Ale na KET už ty dvě zkusím,když mi to s jedním nevyšlo.Takže ten KET je jako transfer?Dělají to hned v ordinaci? 😒

sanuska
9. feb 2009

Marci je to normální transfer embryek akorát rozmražených 😉 No a u nás to dělaj normálka na sále a pak převezou na dospávák a tam dvě hodiny ležíme...
Minule jsem měla taky zásobu a moc platné mi to nebylo.... ale ted jsem se rozhodla, že vše bude ok teda jako // 😀

marcelli
9. feb 2009

ARTEP26 díky za radu,ten Estrofem jsou léky nebo injekce?A platí se za ně něco?

sanuska
9. feb 2009

Estrofem jsou prášky, a něco jsem platila, ale už nevím kolik ale není to tisícová suma to se neboj. Třeba 200,-

drobec
9. feb 2009

ahojte dievčatá..aj mňa, keď sa nám tento mesiac nezadarí, čaká KET..už som sa bola u dr. informovať aký je postup...a dozvedela som sa že máme blastocysty..a v deň, keď mi ich budú vkladať ich budú aj rozmrazovať...viem, že budem užívať nejaké lieky..ale to ešte neviem aké...čiže ani nebudem vedieť, či sa naše zmrazené deti budú vyvíjať..to zistím asi až potom..ale idnáč, čo Vás tu čítam, som sa dozvedela dosť zaujímavých vecí..všetkým Vám ďakujem a samozrejme držím palčeky.. 😀

artep26
9. feb 2009

MArcel není zač, Sanuska byla rychlejší 😀
Taky nevím kolik jsem platila, ale zas tak strašný to nebylo a v těch poplatcích se to ztratilo 😉
Drobec taky držíme palec ať se podaří 😵

drobec
9. feb 2009

artep..veľmi pekne ďakujem..

sanuska
9. feb 2009

Drobi no vidíííš, tak třeba pak buddem ležet spolu, když nám to teď nááááhodou neklapne 😀 Kolik DC jsi? A samo spíš držím pěsti, aby vám to teď klaplo!!!! 😉

artep26
9. feb 2009

Hele SAnu neser ... 😠 😀 😀 😀
Už zase tady plácáš kravinky ... a jsi negativistická 😠 😀 😀 😀
Nech si to, jo??
Drobec není zač, moc vám to holky všem přeju 😵 😵 😵

sanuska
9. feb 2009

Omlouvám se 😔 😀

sanuska
9. feb 2009

Arti tak co kdybych začala rovnou chodit do těhulí? 😀
No holky přiznávám se, já vím, že mi to teď klapne, jen tak plácám nesmysly... tak mě neposlouchejte jo 😀

Arti už to je optimističtějsí? 😎

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre