Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

paraple98
22. feb 2010

Leni - to chapu, my pujdem ted taky na imuno,tak to bude u nas stejny 😒 Tak doufam, ze je to uz u vas lepsi a az date gumu k ledu, budou // 🙂

insolka
22. feb 2010

No zatial horučku nemam len ma boli hrdlo tak pijemcajik s medikom
🙂

lenkacar
22. feb 2010

no jenom to vydržet..strašně mi po predni bolí hlava ..a už ted jsem tlustá jako bečka ..a jestli dodržim ty 3měs. tak neprojdu dveřma .. a člověk to ani nevysouloží ,páč na to ani chutě nemá s gumovým kamarádem 😝

lenkacar
22. feb 2010

insol tak je to zatim v pořádku ..citronek do čajíku a brzy budeš v pořádku .. 😉

lenkacar
22. feb 2010

jenom mě udivuje přístup u nás v car ,když mi objevili alergie na sperma a trofoblast,tak primář řekl ,že to nemá cenu brát prednison ,že ivfkem se to stejně obejde ..

lenkacar
22. feb 2010

a vůbec se k imuno vyšetření stavěli dost skepticky,jako že je to naprosto zbytečné vyšetření a někde to dělají automaticky před ivf..já to nechápu ..tak má to cenu nebo nemá?!

lenkacar
22. feb 2010

to jsou zase pořady v telce to by se člověk posral .. 🙄 😀 😝

lenkacar
22. feb 2010

tak se tady holčičky mějte zdravim walle!!!!!!!!já na vás občas koukám kdo je těhu .. 😉

venika86
23. feb 2010

Zdravím všechny!
Přišla jsem Vás opět povzbudit. Dnes jsem poprvé viděla naše budoucí miminko. Na UTZ byl vidět gestační váček, zatím. Fotečku mám v profilu. Je tam vidět taková malá bublinka 😀
Všem čekatelkám držím moc palečky, aby taky dostaly takový krásný obrátek !!!

evaav
24. feb 2010

Ahoj všem copak ž se nikdo moc nechodí? Já včera byla na ultrazvuku sliznice pěná,zítra ještě ultraz.pro kontrolu a vyfasuji pregnyl a nevím co všechno a v ponděli nebo úterý bude transfér jo a budu píchat asi flexiparin a doktor říkal,že to vypadá dost nadějně 🙂 ale přece mě od toho nebude odrazovat že.
janina79 jak pak jsi na tom dofám,že vše je ok 😉
venika super moc ti gratuluji a držte se rodinko 😉

lenca.b
24. feb 2010

ahojte babulky ake mate vy skusenosti s prichodom mrchy po IVF respektive tej dalsej teda druhej v poradi ? dakujem moc za kazdy nazor

janina79
24. feb 2010

ahojky EVI....: no drž se.... uvidíš, už to půjde jako pomásle... 😀 😀
já? no já jsem od včera doma... v pondělí jsem byla v práci ale nešlo to, měli jsme strašněj nábuch a mě tak třeštila hvala a večer bolelo bříšo, že jsem to vzdala a nechala si vystavit PN... zatím včera test byl pozitiv. ale druhej duch byl opět duch, tak uvidím, nekrvácím, nešpiním tak asi OK.

v pondělí jdu na krev do gennetu a pak se uvidí.... 😉 😉

Lenca, mě po prvním nevydareném ET přišla mrcha 8. den po ET a následujjící předně za 30 dní... takže bez zpoždění... byla pěkně silná po těch práškách potvora..... ale ješě že přišla v termu,... to jsem byla ráda, DRŽ SE 😵

lenca.b
24. feb 2010

janina dakujem pekne mne prva prisla na 6 den od OPU ET sa u mna nekonalo a tato my meska nejako 31DC a nic ☹ pred tym som mala cca 26DC a 27DC

janina79
24. feb 2010

A BOLÍ TĚ BŘÍŠKO?? nebo je nějaký náznak?? já měla ET a pak skutečně 30. den... ale já s pravidelností mens. neměla nikdy problémy.... tak nevím,... zkus zavolat do CAR... mohou ti ji vyvolat injekcí a budeš to mít OK 😵

venika86
24. feb 2010

lenca - já taky dostala menzes 8. den po ET a další mrcha přijít nechtěla, takže jsem musela brát prášky na vyvolání. Určitě si zavolej, ať ti dají něco na vyvolání a zbytečně nečekáš.

lenca.b
24. feb 2010

ja ale vyvolavacku nechcem mne po nej ten menzes aj tak nepride a su to len dalsie hormony ☹ a v centre by mi to ani nedali ....a praveze je to divne vzdy ma bolia prsia a teraz nie absolutne vobec a brisko 🙂 no trochu sem tam ale malo a asi ani nie tak ako pred ms mavam ziadne take pichave bolesti skor take cudne neviem definovat a pred tym som mala pravidelne uz ani nepamatam kedy mi to presiahlo 30DC

evaav
26. feb 2010

tady se to moc nehýbe všechny moc zdravím

insolka
26. feb 2010

...No to nie po tom sklamani ako zle v january vysli vsetky sa tejto temičky zlakli 😅

janina79
26. feb 2010

ahoooj Evi: no taky jsem koukala...

kde jste všechny holčiny...!!!! šup sem a info o novinkách....

já jsem doma, dnes 13. den, test pozitivní zase, duch už silnější. mam ho v albu... zatím ale uplně výraznej není.
dnes ráno mi bylo šoufl a od středy mám 37,2 teplotu zvýšenou... asi těhuteplota... 😀 😀

insolka
26. feb 2010

Jani gratulujem 🙂 🙂 🙂 🙂

janina79
26. feb 2010

Děkuju moc insolko... ale je to zečátek... 😉

insolka
26. feb 2010

No jani bodaj by som bola jua tak daleko 😀 ...este si pockam 😅

rebeka33
26. feb 2010

Ahojte, dlhšie si vás čítam. Som 10dní po kete. ale chcem len napísať lenke. Ja som po neúspešnom ete , čakala na druhú mrchu 79-80 dní. nedala som si pichnúť vyvolávačku, lebo som chcela, aby sa organizmus spamätal sám. Ale to čakanie je horor. No my sme už pomaly nacvičené v čakaní. 😀 😀 😀
Pekný večer.

evaav
26. feb 2010

janina79 tak to je super moc držím pěsti.Já mám volat v ponděli jak mražáčci jestli žijou a když bude vše ok tak v úterý v 11h nástup na transfér,včera mně píchla sestra u nás na gyndě večer Pregnyl,zítra večer budu zavádět první utrogestan tak bojím, bojím jak v ponděli co mi řeknou a pak děj se vůle boží 😉

hannii
26. feb 2010

Ahojky děvčátka,
mám na vás velkou prosbu o informace. Dnes se mi po prvním pokusu dostavila MS..pan doktor říkal, že mám přijít ob cykl, tzn začátkem dubna. 😕 😕 .Chci se zeptat kolikátý den cyklu se provádí transfer?.... 😨 je totiž v ohrožení moje svatba..takže mě začíná polívat horko a hrůza.. ☹
Moc díky

paraple98
27. feb 2010

Ahojtekočky, přišla jsem vás zkouknout, já marně zatím čekám na mrchu po tom neprovedeném KET. Prášky už jsem vysadila dávno a nic....tak snad brzo dojde 😉

Jani79 - no vidíš, žádný duch, potichu gratuluji a moc držím palce....Že by se tu konečně začlo dařit??

marketchen
27. feb 2010

Ahojte Holky, tak jsem se na Vás přišla po delší době podívat a koukám, dobré zprávy.
Janina79 - moc, moc gratuluju a díky Tobě věřím, že i KET může být úspěšný.Opatruj se a moc, moc držím pěsti.

Já čekám na menzes, pak začínám brát prášky a 12.den cyklu na UZ a tam se dozvím, kdy půjdeme na KET, máme tři mrazáčky.Kéž by se to podařilo, moc bychom si to přáli.
Krásný víkend. 😵

insolka
27. feb 2010

hanni ak mysliš KET tak 16 dni určite a potom zaleži od pripravenosti maternice 😉

evaav
27. feb 2010

hanni mně to vyhází na 18 DC,ale každý to má asi jinak

paraple98
27. feb 2010

Hanni - a taky každý CAR má asi své zvyklosti, já byla 15 DC na UTZ, sliznice byla přes 10 mm a KET mi naplánovali stejně až na 26DC, sice k němu nakonec nedošlo,ale to jen pro to, že to sněhuláci vzdali 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre