Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

evik73
21. apr 2010

gratuluji tam mělo být 😀

evik73
21. apr 2010

Maryah to je dobře,že máte ještě zmrzlíka,to by mohlo vyjít,aby jsi na IVF nemusela...nebo třeba později pro sourozence 😀

soni1
21. apr 2010

Ahojte, dnes som bola u gynekol., povedal mi, že sliznicu maternicu mám vysoko 7 mm. Myslíte si, že to to dobré na uhniezdenie vajíčka?

bakosko
21. apr 2010

baby nejdem to zakriknut ale na toto som čakala 9 rokov 😀 no na krv mam ist 26.04 tak sa nejdem radovat ale na teste je dielnica

bakosko
21. apr 2010

soni kedi maš ist na vklad ja som mala tieš 7mm a dorastla do 8.5mm

soni1
21. apr 2010

Ale ja nemám ísť na vklad, teraz to skúšame prirodzene.
A ty máš na teste čiarku? Bola si na IVF? Vy sa snažíte už 9 rokov?

bakosko
21. apr 2010

maryah testovala som ale ja som nechcela,rano som sa zobudila a mužiček ma prehovaral aby som testla ,až potom ma napadlo že ma dneska narodky 😀

lalina846021
21. apr 2010

Ahojky holčiny!
Maryah to je mi moc a moc líto,že se to nepovedlo!!hlavně ,že to nevzdáváš.Budu ti držet pěstičky,aby to už příště vyšlo!Určitě se jednou dočkáš...............
😲
bakosko mocinky moooc držím pěstičky a gratuluju!Opatruj se a přeju ti ať ti mimísek dobře roste 🙂 🙂

chiwule
21. apr 2010

soni, záleží, v jaké fázi a dni cyklu jsi. Jestli si dobře pamatuju, tak kolem 12mm je ideální na usazení mimíska, ale znám holky, kterým se povedlo i s 10mm, jen pak dostávaly Utrogestan...

soni1
21. apr 2010

Ja som 17 DC a mám ju 7 mm, ale dr. mi povedal, že je to o. k..

evaav
21. apr 2010

já mám dnes taky narozky 30 let tak doufám,že v větnu bude nejhezčí dáreček vydařený ETIK moc,moc si to přeji,ale kdo ne tady,že? moc vám všem držím pěsti

bakosko
22. apr 2010

všetko naj 😀

neline
22. apr 2010

Bakosko - juuj, gratulujem!!! Držim všetky prsty, aby sa to podarilo do uspešneho konca 😉 😉
Maryah - maš spravny pristup. Nevzdavaj to a určite sa to podari 😵 😵 Určite, určite, určite...

Aj ostatnym dievčatam držim silno prsty 🙂

pe23
24. apr 2010

Ahoj holky, našla jsem si vás a tak se chci zeptat, jestli se k vám mohu přidat. Hodím se sem, včera jsem podstupovala svůj 1. KET, můžete mi napsat, jestli jste po KET odpočívali nebo chodili do práce a jak se porařilo nebo nepodařilo, Díky

kaca74
24. apr 2010

Ahojky...taky jsem včera podstoupila svůj 1.Ket,ikdyž toho mám už dost za sebou.Prostě se chovej tak jak po ET je to úplně stejné.Já mám 4 dny ležet a pak se pořád šetřit...takže se snažím od včerejška polehávat (vyloženě pořád neležím) a pak už budu dělat vše,ale opatrně,samozdřejmně vysávání,vytírání a takové ty náročnější práce nechám na manželovi...spíš poslouchej své tělo...držím palečky a za 14 dní prostě //.
🙂

evik73
24. apr 2010

Ahojky nově příchozí děvčátka 🙂 nejdřív vám chci popřát hodně štěstíčka,aby se Ketíky povedly a byly jste těhulky!!!!Nám se zadařilo a jsme strašně moc šťastní 🙂 🙂 Jinak žádný velký polehávání,já jsem odpočívala jen v den Ketu a pak už normální režim,jen zlehka a žádnou divočinu.Miminko se nevyleží a pohyb je dobrý na prokrvení dělohy...nejlépe procházky 😀 Tak se mějte všechny krásně a užívejte dnešní nádherný prosluněný den. 🙂 😅

slunickosedmitecn
24. apr 2010

Ahoj holky, také vás už chvíli čtu. Já mám teprve KET před sebou. Jdu na něj až v půlce května, čekám teď na MS a pak hned začínám zobat estrofem, prednison a anopyrin. Co jste holky braly vy za prášky a kolikátý DC se dělá většinou KET? Mě řekla doktorka v gennetu, že tak 18. - 19.DC. Není to pozdě? Ovulaci já mívám tak ten 13,14. DC. Nerada bych, aby se to propáslo. Snad to doktoři věděj, kdy nejlíp..... 😒

slunickosedmitecn
24. apr 2010

Eviku, jinak moc gratuluji k těhu. Je to skvělý, že to vyšlo. 😉

pe23
25. apr 2010

Holky, díky za odpovědi. Je mi jasný, že mimčo se vyležet nedá, už jednu zkušenost mám, byla jsem pře 4 roky na ET a máme doma krásnou zdravou tříletou princezn, jen jsem chtěla vědět, jestli ET a KET je stejný, co se týče režimu nebo nějak zásadně odlišný. Já se šetřím teď přes víkend (KET byl v pátek, ale s malým dítětem to sejně úplně nejde,ale nezvedám ji a tak), ale zítra už jdu do práce, jsem učitelka, takže žádnou fyzicky náročnou práci nenám. Všem Vám moooc držím palečky a sobě samo taky a snad za 14 dní uvidíme ty // na testu,papa

evik73
25. apr 2010

Ahoj holčiny 🙂
Slunicko tak budu mooooc držet palečky,aby vám Ketík vyšel 😉 Teď je na plození ideální čas,sluníčko svítí,tak to jde samo 😀 😀 Jí jsem byla 11 den na kontrolním UTZ a 15 den transfer,ale důvěřuj doktorům,oni vědí,co dělat a vypočítají ti to správně!!!
Pe23 to je úžasný,že už máte doma takovou princeznu,hned to všechno půjde líp a člověk nemá čas se tolik zabývat sám sebou a hledat těhu příznaky.Taky přeju moc štěstíčka a testíku //.

martulle
26. apr 2010

Ahojte holky,evavko tobě všechno nejlepší k narozeninám,i když trochu opožděně a hlavně at se ti splní to,co si nejvíce přeješ.Kdy do toho jdete?eviku73 tobě taky gratulace a vám všem co se to povedlo a ostatním holkám držím pěstě a přeju hodně štěstíčka a na testech //.lalinko a co ty?všem vám přeju moc hezký den a držte se,jak psala evik,je idealní čas na plození.

slunickosedmitecn
26. apr 2010

Ahoj holky 🙂
eviku, děkuju moc za palečky, snad se také zadaří. A jak píšeš, snad to plození půjde samo v tomto čase 😀 . Já mám také přijít 11DC na utz a pak mi Dr. řekne, kdy mám přijít, tak snad to dobře vypočítá. Nerada bych, aby to třeba o den nevyšlo 😒
Jinak všem, co jsou po KETu držím palečky na dvě // a těm co mají ještě KET před sebou držím též moc palečky, holky musíme myslet pozitivně, jinak to asi nepůjde... 😉 Opatrujte se.

pe23
26. apr 2010

Ach jo, když mě to tak nejde myslet pozitivně. Myslela jsem si, že když už jednu princeznu mám, tak to bude jednodušší, ale je to stejné, snad ještě horší, snad jen to zklamání pak rychleji přebolí, doufám. Jinak já jsem dnes 3. den po KET, od KETU špiním, ale upozorňoval mě na to i Mudr., prpože mi musel dělat něco s čípkem, ale od včera mám bolesti v pravem podbřišku a v kříži na pravé straně, tak nevím. Nechala jsem si dát 3 embrya a tak doufám, že aspoň jedno to nevzdá. tak jsem si trošku povzdychla a hlavu vzhůru, už jen pár dní do testíku, všechny Vás moooc zdravím, děkuji za milé přijetí mezi Vás a všem držím palečky, papa

lalina846021
26. apr 2010

Ahojky!
Martule u mě nic nového,stále čekám na menzes,už mám přes týden zpoždění...............tak snad dorazí ať můžeme na IVF.........všechny moc zdravím a všem držím mocinky moc pěstičky 😲 🙂

evaav
27. apr 2010

Dobré ránko
Martule dík moc, no za týden jedu do sanusu a už by se to mělo nějak rozjet ž by mně snad nasadil léky,uvidíme jak dopadla krev a spermio,jsem ráda,že s to blíží.
Zdravím pe23 nesmutni ,ale chápu tě já to měla při Ketu taky,že jsem si mylela,že to budu brát neúspch v pohodě,když už doma mám Verču,ale není to tak moc mě to mrzelo,ale říkám si asi to tak mělo být já tenkrát před1Ivf byla v březnu na IUI a to taky nedopadlo pak jsem se upla na IVf tam jsem si říkala,že to prostě nemůže dopadnout jinak než Ok a dopadlo to.Tak si říkám,že se musím myšlenkově taky naladit na 2IVf a musí to dopadnout,prostě ten květen mi je souzený doufám 😒 prostě je já budu totiž stimlovat ve stenou dobu jako při 1Ivf tak .Jo a ty jsi si dala tři? Tak to dopadne budu ti moc držet palce.
Lalina tobě taky přeji at ti to do Ivf pěkně uteče

lalina846021
27. apr 2010

evaav děkuju,tobě taky držím pěstičky 🙂 😲

evik73
27. apr 2010

Ahojky 😀 tak koukám hojky Lali a Evaav,že budete spolubojovat tak nějak stejně...to je super,aspoň se můžete navzájem podporovat 🙂 🙂
Holčinám co čekají na // moc moc držím palce,aby je na testíku našly 😉 😅
Přeji všem kdo nakouknou pěkný den 🙂

kaca74
27. apr 2010

Ahojky 🙂 ...zdravím tady všechny holčiny a zvláště pe23.Vypadá to,že budeme bojovat spolu 🙂...dnes jsem 4.den po ketu a zavedené taky 3 embryjka..beru utrogestan 2-2-2 a 1/2 prednisonu..nálada zatím výborna 🙂 ..přeji všem hezký sluníčkový den a hlavně zdárný konec 🙂 .

evik73
27. apr 2010

Děvčátka co máte zavedená 3 embryjka,smekám před vámi 🙂 Teď vás nechci v žádném případě vystrašit,ale když jsem před 15 lety podstoupila 2 IVF,tak se mi ze 3 chytly 3 embryjka 😀 😀 Tak vám přeji,ať se vám chytne tolik,po kolika miminkách toužíte!!!!!

bakosko
27. apr 2010

AHOJKO ,krv je pozitivna HCG je 486 takže asi jedno 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre