Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

lara75
3. aug 2008

Ahojte baby, som po neúspešnom KET, len mrcha este nikde. Brala som Estrofem 2 mg 3x denne a posledné dni aj Utrogestan. Môžete mi napísať či vám tiež meškala mrcha a či je to normálne, už som 35 DC a a 16. deň po KET. ????

maska1
3. aug 2008

ahoj lara. Ja som síce po ET, ale mne prišla mrcha skôr ako som išla na krv, aj keď beriem ešte utrogestan.
Ale niektoré babky tu písali, že im mrcha prišla až vtedy, keď vysadili utroš. A už si bola aj na teste?

lara75
3. aug 2008

Ahoj maska, bola som na teste 13. d po ket (hcg 6,5), potom som musela aj na 14. d po ket (klesajúca na 4,2), takže NEG, ihneď som vysadila všetky lieky a teraz márne čakám na mrchu. O 5 dní ideme na dovolenku k moru, takže som si istá, že ma to tam chytí, preto mám nervy!!!!

maska1
3. aug 2008

Skús zavolať dr., možno ti poradí. Ak sa ťa smiem spýtať, koľko ste mali mrazáčikov a koľko ti vkladali? Ja idem zajtra na test, ale už viem, že ma čaká KET v septembri, len ma trápi, že máme len jedného mrazáčika aj to dvojkovej kvality.

lara75
3. aug 2008

Mrazáčikov mám ešte 9, vkladali mi 2. Na druhej strane, keď je tak veľa embryjok, to väčšinou ukazuje na menšiu kvalitu. S tým tvojim máš podľa mňa väčšiu šancu, lebo to bude aspoň kvalitné. Držím palce.

maska1
3. aug 2008

Ďakujem lara. Aj ja tebe držím pästičky do ďalšieho boja a prajem ti príjemnú dovolenku. Uži si ju a hlavne sa psychicky zrelaxuj. 😉

ella1111
3. aug 2008

mne vkladali jedno a povedali mi ze je trosku oneskorene a uz zaciname 8t.musite verit.

kuspitka
3. aug 2008

Ahojte.davno som tu nebola.ako sa mate?citam ze uz je tu dost tehu?tak ja asi idem zas na KET na buduci mesiac

kuspitka
4. aug 2008

Ahojte.je tu niekto potrebujem pomoc

pipka
4. aug 2008

kuspitka, ak mozem pomoct, tak som tu 😉

kuspitka
4. aug 2008

tak som po IVF a KET vsetko neuspesne.prve IVF som lezala KET som bola na dovolenke.a aj tak sa to nepodarilo tak uz neviem co mam robit aby sa to podarilo som uz bezradna

pipka
4. aug 2008

no, sak toto, keby sme vsetky vedeli... 😅
Ja som tiez po IVF lezala a nic, po KET som normalne chodila do roboty ...a vyslo! Ale ci to zavisi od kvality embrya alebo od psychickeho stavu...to fakt netusim... 😒
kedy ste boli na KETku?

kuspitka
4. aug 2008

juli sme boli na ketku a chcem ist v septembri ak mi to doktor dovoli.
uz som rozmysla ci nepojdem psychologovi aby mi dal doporiadku psychiku ci niesom zablokovana alebo uz neviem

pipka
4. aug 2008

kluuud, preco by si mala byt zablokovana? Toto tu riesia stovky bab, raz to vyjde, len tomu musis verit a nie si nahovarat to najhorsie.
Podla mna chodte hned na dalsie KETko, ak mate este dost mrazacikov...my sme dali vlozit az tri naposledy..a z tych sa nam hanka ujala 😉 tak skuste aj vy, budem drzat palceky 😵

takyna
4. aug 2008

Pipka ahoj 🙂 , vidím , že si ešte celá 🙂 , kedy ti zistili , že čakáš dievčatko?

pipka
4. aug 2008

ajooj taky 😉
no este sa gulam...stale 2v1 😀
my sme boli na amniocenteze v 21tt, tak odvtedy to vieme 100%, ale uz od takeho 19tt nam doki vravel, ze na 90% to bude babulka 😵
a vy uz viete? Bola si na 3D? 😕

kuspitka
4. aug 2008

pipka mame dve este mali sme pat ale stoho nam jedno odumrelo tak mame dve.

pipka
4. aug 2008

kuspit, tak dajte dve, sanca sa zvysi a potom uz len ziaden stres, zamestnat mysel prijemnymi vecami a cakat... 😵

kuspitka
4. aug 2008

tak uz pry prvom kete sme dali dve tak mame len dve uz.
tak chceme dat dve ale sa bojim ci sa zas nieco estane a jedno neprezije

takyna
4. aug 2008

Pipka ešte som nebola, dnes idem na kontrolu k mojej doktorke tak uvidím čo mi povie 😵 , na 3D čko sa chodí zhruba v ktorom tt?

pipka
4. aug 2008

taky nas objednaval doki hned v zaciatku na 16tt, vraj to je prvy mozny tt, kedy pekne vidiet vsetko 😵

kuspit, nesmies mysliet na to zle, boooze, radsej si hovor, co vsetko nakupis, ked to vyjde 😉

takyna
4. aug 2008

júj tak to by bolo super 16tt 😉 cobydup, pipuska tak len sa dogúlaj ešte trošíčka a nech už ste na svete zdravé, budem sa veľmi tešiť na fotky do albumíka 🙂

kuspitka
4. aug 2008

pipka uz som vsetko skusila a nic.uz neviem si dat rady sama so sebov.

pipka
4. aug 2008

taky dakujem dakujem...sak uz to snad nejako vydrzim 😀 potom dam foto hned, tak sa drzkaj aj ty 😵

takyna
4. aug 2008

kuspitka aj nám sa z dvocho mrazáčikov, rozmrazil len jeden a našťastie sa chytil, nezáleží to len od teba, je to aj na partnerovi a samozrejme na prírode, nie každému to vyjde na 1-krát, skôr nevýjde

pipka
4. aug 2008

kuspit, tak v tom ti neporadim....to sa snad ani neda 🙄
snad len tolko, ze su tu babule, ktore toho maju za sebou oooovela viac, myslim tych neuspechov a nevzdavaju to 😉 tak hlavu hore a bojuj! 😉

kuspitka
4. aug 2008

tak po IVF a kete uz neviem co mam robkat o mesiac idem na dalsi KET.
ako to myslis ze aj na partnerovi?

takyna
4. aug 2008

pipka ďakujem 🙂 , ešte stihneš aj s Haničkou toto leto v kočíku 😉 , tak sa len držkaj 😵

kuspitka
4. aug 2008

dievcata este mi napiste jedli ste kyselinu listovu?

takyna
4. aug 2008

no na kvalite aj jeho spermií a nie len na vajíčkach tvojich, proste musí to sadnúť, verím, že ti to vyjde len musíš byť trpezlivá, a bojovať s úsmevom na perách bez stresov, ani nám to nevyšlo na prvý pokus

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre