Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

hannii
27. feb 2010

ahojky,
já právě jsem vždycky měla pravidelnou MS..a tak předpokládám, že 26.3. bych měla mít další no a 10.DC, na který mě pan doktor pozval vychází na neděli velikonoční, což pochybuju, že bude někdo v CARu na kontrolu no a svatbu mám 10.4., což je 16DC..s Ultroušem a Prednisonem by to bylo v pohodě, to se dá zvládnout i o té svatbě.., ale KET den předem nebo nedej Bože na svatbu...šílený..
No každopádně budu muset zavolat do Sanusu a poptat se..jinak z toho zešílím..Kdyby to tělo alespoň počkalo do neděle 11.4.-to by bylo super!! 😒

janina79
27. feb 2010

Ahojky holky, ano i KET vychází, já sama mám 2 kamarádky, které po neúspěšném 1. ET právě měli úspěšný KET... fakt se nebojte,... já vím, není to jednoduchý, ale úspěchy se dostaví....

Dnes to mám 14. den, ráno dálnice jako do Prahy... 😉 😉 je mi trošku šoufl, ale jinak nic nepocituju (krom miminkovský únavy) 😉

Holky držte se, Evaa: určitě se ti udrží a pak už budeš jen čekat a věřit a já s tebou... nebojte holky, já doufám, že i v téhle diskuzi se začne dařit a že všechny postupně přejdeme ze snažilek do těhulek.... VŠECHNY... 😅 !!
KRÁSNÝ VÍKEND PRINCEZNY

evaav
28. feb 2010

janina79 moc dík a gratuluji krásné testíky 😉 a tak na kev jdeš zítra? Tak si myslím,že to máš jisté

paraple98
28. feb 2010

Jani79 - a kde máš dálnice v albu, ha??Ať se pokocháme 😉

janina79
28. feb 2010

Dobré ránko, na krev jdu zítra... výsledky by měli být odpoledne... 😀
myslím, že to tak bude, DOUFÁM...
Dnes jsem si test nedělala, možná zítra před krví ráno...
Holčiny mějte pěkné ráno, dopolečne a napište co novýho ju? 😉

evaav
1. mar 2010

Tak janina79 jakpak to s tebou vypadá,já dnes volala jak embroušci tak ze 3 jedno nepřežilo jedno je prý sedmibunečné na to se bude čekat jak se bude držet a to třetí čtyřbuněčné a prý vypadá moc pěkně tak já myslela,že čím vícebunčné tím lépe tak asi ne tak ted se budu klepat jak zítra mám si zavolat kolem půl deváté ach jo už at to mám zasebou tak všem ostatním držím pěsti 😉

ipuska
1. mar 2010

Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat. Jak dlouho trvá než vám udělají KET? Myslím, jsestli je zase nějaké stimulka atd. Vůbec o tom nemám žádné info a do caru zatím nechci volat. Chtěla bych další mimi....Děkuju všem

janina79
1. mar 2010

ahojky holčiny...

tak krev mám pozitivní.... 1212,3 jednotek HCG... což je super výsledek... 😀 mam strašnou radost...
16.3. jdu na 1. uTZ na srdíčko mimi... jsem strašně ráad .. moc moc moc 😀 😀

meleri
1. mar 2010

ipusko,

já to mám zatím tak, že pátý den cyklu mám přijít, vyfasuju puregon a desátý den cyklu mám přijít na kontrolu ale dál jsem se ještě s informacema nedostala! 🙂
holky tak snad příští týden bych měla začít stimulovat.

Janino
moc gratuluju! to je krásné! 🙂

janina79
1. mar 2010

meleri: no super... ..
moc děkuju.... je to začátek, ale doufám s dobrým koncem.... 😀

evaav
1. mar 2010

janina gratuluji tak to je krásné číslo 🙂 jéééé,já chci taky ,já dnes mačkám moji malou at mi dodá sílu

insolka
1. mar 2010

jani tak to je krásne číslo HCG moc moc ti gratulujem 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

insolka
1. mar 2010

ipuskan poslala som ti IP

janina79
1. mar 2010

ahojda holčiny, děkujumoc moc... no 1212 je vysoké, že? snad to bude i znamenat, že to je dobré...... a vše bude v pořádku 😝

insolka
1. mar 2010

No jani ano vyzera to na dvojky 😀 😀 😀 😀

lenkacar
1. mar 2010

ipus???????????????? 😀 😀 😝 ty se teda cítíš ty bláho 😕 😕 😕 😕

janina79
1. mar 2010

no... sestřička říkala, že z hodnot HCG to moc nepozná ale na 15. den po KETu to krásně vysoké číslo.... 😝

insolka
1. mar 2010

No pokial viem malo by byt zhruba okolo 400 😀 .ale neviem to presne už som to niekde čítala

janina79
1. mar 2010

nomožná jsou dvě... nebo nevím.... 😀 ale měla jsem už 120 hod blastocysty.... a ty jsou už hodně vyvynutý, takže možná proto... vieš? 😀 😀

insolka
1. mar 2010

..no tak či onak aj tak ti držím strasne palce ..ci jedno alebo dve hlavne že bude zdrave 😉 😉

fiallinka
1. mar 2010

jani, super číslo - mohly by tam být i dvě, ale nemusely - ale myslím, že šance na dvě je dost vysoká 🙂.

janina79
1. mar 2010

:o)) hmm... děkuju moc... budu ráda hlavně když budou zdravý, ať jedno nebo dvě 😝

holčiny, napucla jsem se a jdu se válinkat k telce... cejtim podbřišek jak kachna 😝
krásný večer... 😅

lenkacar
1. mar 2010

taky gratuluji k těhu a krásnému čílíčku 😵 😵 😵

lenkacar
1. mar 2010

chich číslíčku 😀 😀 😀 ,ono se to potom tak strašně rychle násobí ,ale taky bych sio myslela ,že to budou dvojky

janina79
1. mar 2010

Leni: no jejda.... tak děkuju.... no já budu ráda.... za obojí.... 😀 😀

jsem doma, tak to zvládnu,....

sestřička říkala tedy, že to nemůže 100% potvrdit podle té hodnoty jestli jedno nebo dvě... 😵

fiallinka
1. mar 2010

jani, ono se to fakt hodně může u každého člověka lišit, ty hodnoty - a taky se stává, že se nejdřív chytí dvě, produkují hodně hcg a pak to jedno vzdá, ještě než to jde vidět na ultr., nicméně ty tvoje hodnoty by asi odpovídaly těm mým dvojčatovým - měla jsem hcg 11 den po ET 567

janina79
2. mar 2010

AHOJKY KOČKY..., kde jste všechny...??

faillinka: já se jen obávám těhotenství.... v práci jsem to řekla,.... a doufám, že se tam nebudu muset vracet dřív než po mateřské... nejsou tam zrovna nakloněny mým mateřským pudům 😝

navíc po přečtení tvého příběhu jak to dopadlo... jsem z toho taková smutná a mám ješě větší strach... ale co, každá si to musí nějak ten strach prožít z nás....

jinak jsem celý den lenoch.... nic moc jsem se nepřinutila udělat...

insolka
2. mar 2010

aho Jani 😉 😉 😉

janina79
2. mar 2010

no nazdarek, jak je?? 😀

insolka
2. mar 2010

hrozne ospalo 😔 a ked nespim tak musim ležať lebo sa mi tak mota hlava 😝 😝

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre