Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

michelitta
18. jan 2012

@mayka nasla som na krabicke Utro 9.24 Eur a Estrofem 5.59Eur

mayka
18. jan 2012

@michelitta dakujem. ale ta cena je bez predpisu nie? s predpisom to bude menej nie?

nelly3
18. jan 2012

@mayka
3,20€ utrogestan a 1,08€ estrofem, to bolo minuly rok z lekarne v gyn-five 😉

mayka
18. jan 2012

dakujeeem
@nelly3

timmka
21. jan 2012

@deinad no tu mas link

tatinka
17. feb 2012

ahojte baby, ktora ste brali estrimax? ma sa tusim brat od prveho dna menzesu, chcela som sa spytat na co vlastne sluzi?na peknu sliznicu?

mayka
26. feb 2012

@tatinka skus vygooglit ale zrejme to bude nieco sko estrofem .

tatinka
26. feb 2012

@mayka uz nejdem googlit, uz toberiem , nie je mi z toho nejak dobre ale dako to uz vydrzim

brita
26. feb 2012

@tatinka Sluzi na to, aby ti pekne narastla sliznica, je to to iste ako estrofem

mayka
26. feb 2012

@tatinka a kedy ides na ket? 🙂

tatinka
26. feb 2012

@mayka teraz beriem etrimax, stvrtok ma caka sono a hadam mi tam uz povedia kedy

mayka
26. feb 2012

drzim palce.
@tatinka das si vlozit dve embryjka? ja tiez uz beriem estrofem . 😉

tatinka
26. feb 2012

@mayka neveim po kolko sa rozmrazuje, ja mam len dve zmrazene takze ak po dve, dam urcite dve,,,ty kedy ides?

snazilka1983
1. mar 2012

baby cavte viete mi povedat kolko sa plati za KET? viem ze transfer rozmraz. embrya je 165,- eur ale ci su prio tom dake drahe lieky teda co to vsetko obnasa aky je zakrok a tak. ci to je take drahe ako IVF

dadaba
6. mar 2012

@snazilka1983 bud kludna neplati si nic ine len lieky a to som platila len okolo 9 euro...

snazilka1983
7. mar 2012

@dadaba aha oki. a ako sa robi ten zakrok? ci ako IUI?

dadaba
7. mar 2012

@snazilka1983 ano je to bezbolestne len ti to tam supnu...trva to mozno 1-2 min,,,, 😉

snazilka1983
7. mar 2012

@dadaba oki dik

mayka
7. mar 2012

@snazilka1983 v GF sa plati za vklad rozmrazenych embrii ( KET ) 120 eur a pplus lieky cca 20 eur dokopy.

snazilka1983
7. mar 2012

@mayka no mas to veru lacnejsie ale tak ja mam najblizsie martin tak mi ostava len iscare kedze do heliosu nechcem ist

nelly3
7. mar 2012

@mayka
a ty ako pokracujes? uz mas po vklade? drzim moc palce 😉

melisska
11. máj 2012

prosim vas nemate menopur, fostimon? potrebujem , dakujem 🙂

bella1303
18. máj 2012

ahojte,za par dni zacnem so stimulkou na KETko a aby sme mali väcsie sance ze sa to podari tak som rozmyslala nad asistovanym hatchingom.Mali ste to uz niektrora?Podari sa potom?

tatinka
19. máj 2012

@snazilka1983 ahoj ty chodis do ma iscare? aj ja tam chodim 🙂 uz rok ....ako si spokojna?

snazilka1983
19. máj 2012

@tatinka AHOJ ano chodim tam od novembra 2011. no tak ako s pristupom som spokojna ale trochen flakaju tie IUI nakolko ich povacsine robia neskoro ako mne dva krat a treti nemal vyznam koli nizkej sliznici. ale ina su tam super.

tatinka
19. máj 2012

@snazilka1983 ja uz mam a sebou tri iui, ale prve dve boli v inom centre, teraz nas uz caka druhe ivf, dufam ze sa konecne podari

snazilka1983
19. máj 2012

@tatinka ja som poslala ziadost na IVF ale moj gynekolog povedal ze nan nevidi dovod tak ze min 3 cykly mi skusi merat foliky a pomahat aby sme usetrili peniazky. tak chodim uz od 5DC kazdy druhy den na folikulometriu k nemu akurad mam ovulku a pondelok ma kuknut ci praskol folik. tak ti drzim velmi palce abyti to vyslo konecne. 😉

tatinka
19. máj 2012

@snazilka1983 to co robi teraz tebe gyndos skusal aj moj gyndos daval mi clostilbegit a pregnyl pol roka ale nepomohlo, potom sme sli do heliosu v mt kde sme mali dve iui a nic, presli sme do iscaru kde skusili jedno iui a nic, laparoskopia bola v poriadku ale zistili nam ze ja mam pco a drahy ma nedobre spermie, sli sme v decembry na ivf, nepodarilo sa , tento rok sme mali ket ktore sa podarilo ale v parily som potratila v 4 tyzdni, takto uz behame po lekaroch ohladom mimo asi dva a pol roka, o babo sa snazime tri a pol roka..teraz cakame nas chvalenie druheho ivf,,,dakujem moja, tiez ti zelam aby Vam to vyslo ,,,a vy mate vysledky vsetky v poriadky aj ty aj partner? zelam aby sa vam podarilo normalnou cestou ...

snazilka1983
19. máj 2012

@tatinka juj no mate to veru zle. no u nas ja som ok na laparke som nebola tak neviem ci mam priechodne vajcovody ale co mi robili hornmonalny profil tak ten bol v poriadku len trosku zvysena hodnota na endometriozu bo som mala cystu o ktorej tvrdili v martine ze je to endometrioza a ze to samo nezmyzne a vidis zmyzla 😀 tak moj gyndos mi ide brat krv na kontrolne testy. no a manzel ten mal zly SPG ale uzival profertil, vit. E, C 3 mes a uz ho ma suprovy. tak uvidime ci sa nam zadari. ja idem momentalne bez liekov lebo na closty som mala reakciu ze mi moc znizil sliznicu tak moj gyndos povedal ze ked to videli naco mi ho zas kazali uzivat.

tatinka
19. máj 2012

@snazilka1983 ach toto je tazke co si veru musime vytrpiet ale verim ze sa nam podari mat babo ,,,ono ja uz niekedy ani enviem comu mam verit lebo kazdy lekar ti povie nieco ine, mne v nemocke povedali ze si mam dat inzulinovu rezistenciu urobit, zas gyndos a aj v centre povedaliz e to netreba,,,jeden ti povie tak druhy zas onak a potom clovek aby sa vyznal...moj tiez uziva viet E , ja chem nsadit kyselinu listovu, skusala som calibruma le bolo mi z neho zle tak som to vysadila

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre