Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

slunickooo
24. okt 2008

Ahojík holčiny,

chci vás jen podpořit - KETíky vycházejí 😉 😉 - jsem tomu zdárným příkladem - za pár týdnů rodíme 😉 😉

Tak vám holčiny držím tak moc palečky - uplně si vzpomínám jak mě bylo - já ketíku vůbec ale vůbec nevěřila, že by se povedl - a ono to vyšlo.... takže hlavně to nezvdávejte 😉

Annie - ahojík, zdravím mamčo 😉

musilka
24. okt 2008

slunockooo to je krásný moc díky za všechny KETařky které to teď čeká 😵
přeju ti rychlý hladký porod a zdravoučkou dcerku 😉

renata0028
24. okt 2008

Ahojky holky,
Sluníčko, taky moc děkujeme 🙂 , protože to je opravdu dobrá zpráva, která povzbudí.
V úterý jdu znova na KET, takže doufám, že dopadne jako ten Váš 🙂 🙂 🙂 Máme totiž poslední. ☹

slunickooo
24. okt 2008

Holky - musí to klapnout - abyste měli ty nejkrásnější vánoce 🙂 🙂

miky123
24. okt 2008

Ahoj holky,
annie29:děkuji za povzbuzujicí odpověd
mužu se k vám přidat?

musilka
24. okt 2008

miky já jsem se ani neptala prost jsem se vtírla 😀 😀 😀 kdy jdeš na KET ?? Já kvůli zavřenému pronatalu jdu až v lednu 😠

miky123
24. okt 2008

jsem obědnaná na 30.10 na pohovor k Dr.Mam jich tam od minule ivf.Ale nevim co bude následovat ja bych chtěla prvni zavést mražačky ale Dr.mě jaksi tlačí do další ivf. tj.2 Už jsem si říkala jestli z toho to centrum nemá více penízek když mě směruje raději k té ivf.

miky123
24. okt 2008

ješte by mě zajímalo -ti zmrzlíci se zavádejí do normálního cyklu?,nebo musím brát předem nějaké léky?

misik1
24. okt 2008

mmonna, mama by som,a le vcera mi volal obvodny gynekolog, ze v krvi sa slabo potvrdila listerioza, tak ma caka opakovany odber a podla vysledku sa uvidi...lebo aj to mohlo byt pricinou neuspechu pri ivf....a naviac nejako dnes spinim, tak co ja viem ako moj organizmus bude teraz fungovat? dryim place, tak ty uz si vlastne po ms a pripravujes maternicu, tak len nech sa pekne nachystaaaaa 🙂

artep26
24. okt 2008

Ahoj holčiny,
všechny vás zdravím. Musil ahojda 😀 😀 😀 😀 tak se pomalu přesouváme do dalších témat, viď??
Holky já dnes testla, jsem 9. den od KETu a /, takže asi nic.... No se nedá nic dělat, dalších 9 mimísků na mě čeká u ledíku a doufám že to jsou pořádní rváči a že už nebudu muset podstupovat další IVF 😉

musilka
24. okt 2008

ahoj artí 🙂 no stěhujem se jdeme s dobou 😀 to mě mrzí že ketík nevyšel.... ☹ a na další jdete kdy? Mě tak se+e že musim čekat až do ledna 😠

artep26
24. okt 2008

Musil no já doufám že až půjdu na krev tak se nějak vtírnu k doktorce, budu asi potřebovat léky na růst sliznice. Mám s tím problémy, teď mi narostla, ale toj sem byla po stimulce a tak vaječníky ještě fakčily. Teď si myslím že zase budou na bodu mrazu a budou potřebovat povzbudit. Takže si vyškemrám léky na růst sliznice a snad už teď další cyklus jdeme na další KETík 😉 Manžovi jsem krásně spočítala daně, takže nám stát další KETík zaplatí 😀 😀 a ještě zbyde na Vánoce nebo na další KET (no snad už proboha nebude potřeba 😠 )

artep26
24. okt 2008

Musil to ti věřím s tím čekáním, už jsem ti to i psala. Ale nedá se nic dělat, prostě si užiješ Vánoce na plný pecky a na Silvestra to pořádně zapiješ 😀 😀 😀 a pak hurá do KETíku 🙂

artep26
24. okt 2008

Miky proboha proč tě tlačí do dalšího IVF když máš mrazáčky?? To bych se teda nedala a chtěla bych KET. To je nelogické, vždycky se nejdřív vypotřebuje to co je (asi nemají ISO a neznají FIFO 😀 😀 😀 first in, first out 😀 😀 ). A máš pravdu, za IVF a léky jsme dali ca 18 000 Kč a za KET se u nás platí 3050 Kč a to je sakra rozdíl 😠 Nedej se a chtěj KET.

musilka
24. okt 2008

artep i já mám trable se sliznicí. Teď při OPU jsem měla jen chabejch 7 mm 😒 co se na to dává za léky? Taky si dupnu páč u těch mejch anovuláků mi prostě nic nenaroste.
S manžou jsme se rozhodli že přes vánoce a silvestra odjedeme s kamarády na chalupu do Itošky lyžovat. Nechci bejt doma štvalo by mě to. Tak se pořádně zpumprlíkuju a v lednu jdeme pro nanuky

artep26
24. okt 2008

Musil myslím že se to jmenuje nějak na E ... jestli Estrimax nebo tak nějak, fakt nevím, musela bych to někde najít a to se mi nechce. 😀
To víš že jo, hezky si to užijte, my bohužel na hory nepojedem, manža nelyžuje, rodiče ho k tomu nevedli a nikdy s nimi nebyl ani na dovolené. Takže maximálně tak pěšo a to je lepší v létě, to jo to vyrážíme 😉

artep26
24. okt 2008

Tak jsem si to dala do vyhledávače a je to asi opravdu Estrimax 😉

musilka
24. okt 2008

artep tak to jsme na tom stejně. Můj manža taky díky rodičům nikdy nezažil dovolenou ani nelyžovat. Až před sedmi lety protože já lyže miluju se začal učit a dneska už lyžuje krásně. A moře? To viděl poprvé před pěti lety když jsme byly spolu na první dovolené. Tchánovci jsou prostě poťapaný. Pro ně jsou v životě nejdůležitější jen peníze. Ne děti.
Já už se těšim na naší budoucí letní dovolenou. Maluju si to tak že už budu samozřejmě těhule a tak budem jezdit taky po čr. Jednou to už je strašně dávno to jsme spolu byly tak asi půl roku myslím jsme se sbalili a odjeli na týden na Moravu do jedný krásný vesničky tak tam pojedeme zas. Bylo tam nádherně.
Já ten Estri něco 😅 zkusím vyčmuchat na netu

musilka
24. okt 2008

už jsem to našla... Estrofen nebo ten Estrimax je to na růst sliznice a vyčetla jsem že to berou i transsexuálové na něco 😀 😀 😀

artep26
24. okt 2008

😀 😀 😀 tak to jsme mě s tranďákama docela pobavila
Manža byl s rodičema myslím jen jednou, a to si nejsem jistá 😕
My ikdyž naši neměli za totáče prašule, tak jsme jezdili taky po Čechách a byly to krásný dovolený. On je tchán milionový, ale prostě na tohle není, za mlada když měli malé děti tak se prakticky na jejich výchově nepodílel, jezdil jako zedník po republice (kamarádi, pivko ...) a ve volných chvílích a když něco vydělal tak stavěli. Takže prostě žádna idylka. Holt každý jsme vyrůstal jinak. 🙂

musilka
24. okt 2008

artep přesně. Naši taky za totáče měli hov.o ale čr jsme projezdili úplně celou mám plný krabice fotek a budu mít dětem co ukazovat. Manža má tři fotky z doby od 0 do 5 let a to mi pžipadá dost divný. Ani jako miminko prostě vůbec nemá fotky. Tvý tchánovci aspoň stavěli něco mají kdežto manžovi rodiče žili celej život s dvěma dětma v 2+kk nikam nejezdili jeho matka je akorát posedlá tím aby ráno hned v šest mohla jít do kaufu pro housky. Jsou to ty typický hnusný městský důchodci a já si s něma nemám co říct absolutně.

artep26
24. okt 2008

Tak to máš dobrý 😒
Moje tchýně je někdy dobrá, někdy ne. Občas se chová jako puberťačka ... to fakt nechápu 🙄 😕 🙄
Taky bych ráda s dětma procestovala zatím ČR, je tu krásně. Anička letos byla na 3 týdny u moře na ozdravném pobytu od VZP a ještě na 14 dní snašima u moře. Tak si to užila fajn. My letost bohužel nikde nebyli, šetřili jsme prašule na IVF a taky děláme střechu, takže jsme makali jak Bulhaři 😀

musilka
24. okt 2008

jééé na mořském koníku?? Tam jsem byla dvakrát co by praktikant jednou v chorvatsku a pak v řecku ale to už je 4 roky zpátky bylo to super pro ty děcka 😉 😉

artep26
24. okt 2008

No na Koňasovi ... ale by tam sama a už tam jet nechce. Je jí 8 a stýskalo se jí tam. Sice se jí tam moc líbílo ale už prostě jet nechce. 😒 Tak jsem jí navrhla pobyt tady v Čechách na horách, taky ozdravný pobyt a je to na 14 dní, tak to prý pojede. Ono jí to moře vůbec nepomohlo ... jak přijela, tak měla angínu, teď je týden doma má antíky, předtím týden chodila do školy a předtím byla taky týden doma. Tak tonechápu ... ségra tamjezdila a moc jí to pomáhalo ...

musilka
24. okt 2008

artep to mě mrzí že to nepomohlo 😒 většinou tyhle angínaři maj po tom moři takhle na podzim klid. Nebo jí pošli do Tater tam bylo božsky tam se mi líbilo jako astmatikovi když jsem byla v jejím věku 😀

artep26
24. okt 2008

Tak já to s ní proberu, ale jak uslyší že jede za hranice, tak jí asi nedostanu nikam 😀
Ona má spíš chronicky nemocné dýchací cesty, angínu měla asi po 2, má děsně zvětšené krční mandle ale nechtějí jí je vytrhnout, nosní už má 2x venku 😒

musilka
24. okt 2008

slovensko není za hranicema jsme přece v šengenu hranice nejsou 😀

artep26
24. okt 2008

No jasný, ale je jí 8 a tak už má tak trošku potuchu, jak to s těma státama je 😀 😀 😀 žádný blbec 😵 😵 😵

artep26
24. okt 2008

Musil musím padat, zatím pa pa a drž se, ono to uteče beruško 🙂 😉 🙂

misik1
24. okt 2008

ahojte, no artep, tak test nic,\ no skus este neskor....a ked pises o liekoch, ze si vypytas, tak tie si pred tymto ketom nemala?preco nie?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre