Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

maryah
26. mar 2010

aj ja prajem kraaasny a slnecny den 🙂
martule, co mas nove? priznaky su uz na ceste?
vltavka a ty???
lalina, to sa mi paci, ze takto rozpravas, to je super 😵 😵 😵

vltavka
26. mar 2010

Hezký den všem! Je krásně a na mě jde alergie... Právě jsem si z lékárny přinesla kapky do nosu a očí, ale nevím, jestli je vůbec budu používat. Nemáte zkušenosti, co se může brát?Mám allergodil a livostin. Jinak těhu příznaky vůbec žádné nepociťuji, jen mám trochu citlivější prsa, ale míň než třeba před týdnem. Martulle, taky se mi zdá, že jsem dnes trochu zašpinila. Tak snad se to nerozjede. Holky, dík za podporu, je to fajn, někde se vykecat...

maryah
26. mar 2010

vltavka, aj ja som astmaticka a mam alergie na vselico mozno... alergodil mam aj ja a aj cetirizine, ale momentalne to neberiem, ale v nutnych pripadoch sa to moze brat (pri alergii), jedine co beriem je inhalator... oci ma tiez svrbia, ale nie moc... taaakze zacina "nasa" sezona 😠 😠 😠
spinenie je v pohode, to si bublinka hlada svoje miestocko takze ziadne obavy a zle myslienky 🙂 . ja zacinam uz od vcera mat bolave prsniky... ach tie hormony... aj drahemu som vcera vysvetlila ake maju hormony na mna ucinky, chudak len sa usmieval, no ma so mnou vela trpezlivosti, ale nic ine mu neostava, sme v tom spolu 😉
aj ja sa tu rada chodim vykecat, je to taka ocista pre mna 🙂

martulle
26. mar 2010

Vltavko neboj,to se jen mimísek zahnizduje.taky jsem měla z toho obavy a nic,ale uvidíme co bude dál.Ty jsi alergička?stím teda zkušenost nemám,třeba holky poradí,které stím mají zkušenosti.Držím pěsti,aby se to nerozjelo a abys vesele pokračovala v těhulkováni 😀 😀 ty jsi byla který den na ketu?Maryah příznaky nějaké jsou na cestě,třeba je mě na zvracení,z některého jídla uplně zle a nebo mě smrdiju některé moc navonané ženy 😵 ´když jsem byla venku a cítila to,uplně se mě zamotala hlava.A taky mám dost citlivé prsa a tuším,že za chvilku nedopnu rifle,ale to bude asi jídlem.Maryah a jak tobě se vede?Lalinko kde jsi?jo dívala jsem se na tvé fotoalbum a máš tam krásné dorty,jsi šikovná holka,to bych tak nenastrojila

maryah
26. mar 2010

ahoj martule, no uz sa nam pekne zacinate gulatiet 😉
ozaj baby a kedy si date so profilu tt??? hmmmmm? ja sa mam dobre, zacinaju ucinkovat hormony, uz beriem 2 davky denne, prsia uz trosku bolia, mam premenlivu naladu, ale inac som v pohode. konecne som sa pozrela do anglictiny tak pokracujem vo "vzdelani" ...

martulle
26. mar 2010

Maryah já bych to tam ráda dala,ale nevím jak na to,budu se muset na to podívat jak se to dělá a víc tam napsat o sobě. A ani vlastně nevím v kolikátém bych měla být týdnu.Dnes je to 3týdny od transféru a nevím jak se to počítá,jestli normálně..nevím.Ty se učíš angličtinu?to jsi dobrá a začínají učinkovat hormony.. 😕 😵 je dobře,že chlapi chápou ty naše nálady,toho mojiho jsem na to připravovala,ale naštěstí je trpělivý a hodný.Já jsem ted spíš taková lítostivá a hned brečím,minule jsem byla spíš navztekaná... 😠 holky to vám nezávidím tu alergii,jen na sebe dávejte pozor.Vltavko jak je?je to lepší?holka držte se s mimískem 😲 😉

maryah
26. mar 2010

martule, vpravo hore mas ikonku nastavenia, kliknes si na nu a otvori sa ti okienko... potom tam mas na vyber tehotenstvo a rodina... tiez si na to kliknes a ukaze sa ti dalsie okno a tam si vyber z ponuky stav... daj si cakame babo... a ako termin si asi daj november 2010... alebo si skontroluj toto:
http://www.tehotenstvo.academy.sk/

len si zadaj datum zacatia poslednej menstruacie a aky datum ti vyde tak si vloz na konika ako termin porodu 🙂
anglictinu si len opakujem, aby som na nu nezabudla...

lalina846021
26. mar 2010

Ahojky holčiny,všechny moc zdravím a především maminy 🙂 😲 😀
u nás je teď ´bouřka a fouká vítr,jinak bylo nádherně

Já se cítím lépe,už jsem se uklidnila a smířila s tím že se to nepovedlo ....... a hurá do nového boje..........

Vltavka neboj to nic není to špinění to k tomu patří,mimísek si dělá u tebe hnízdečko................hlavně buď v klidu........jinak to mimísek pozná......
přeju vám hezký večer a ´´maminám´´hezkou dobrou noc a mimískové ať moc nezlobí 😲

lalina846021
26. mar 2010

Martulle děkuji za pochválení dortíků,to já jen když je čas a nálada,docela mě to baví,hlavně ty chlebové dorty......

vltavka
27. mar 2010

Dobré ráno, tak to špinění bylo hned pryč, dík za podporu. Maryah, já při prvním IVF měla prsa snad o 2 čísla větší, moc pěkný 😉 . Zatim na tu alergii nic neberu a budu se snažit nebrat, prý v 1. trimestru by se nemělo vůbec nic. Martulle, já byla na ketu 8.3. (MDŽ) a na první ultrazvuk jdu 1.4. (apríl) a poslední menses jsem měla 14.2. (Valentýn). Dobrý, ne? A mé první IVF bylo 1.6. na Den dětí. Lalinko, už víš, kdy půjdeš na další IVF?

chiwule
27. mar 2010

ahoj holky, na podzim nás čeká KET a tak bych se chtěla zeptat zkušenějších - jaká je procentuální úspěšnost, že zamražená embrijka přejiží v pořádku rozmražení? A je to ovlivněno délkou zamražení? Nebo tím v jakém stádiu byla zamražená? Nebo je to prostě loterie? 😎 Máme zamraženo 7dětiček a budou v té době zamražená 2 a 3/4 roku, zamražovali je po prodloužené kultivaci 5den. Snažím se nějak přijít na to, kolik pokusů budeme mít, jak velká je šance, protože do dalšího IVF už nepůjdeme, jak z finačních tak zdravotních důvodů. Děkuju předem všem za odpověď, případně mi pište do IP.

lalina846021
27. mar 2010

Ahojky!
vltavka to je dobře že už nešpiníš,já ještě nevím kdy půjdeme na IVF,musím počkat až mi skončí menzes a jak dopadne UTZ a potom mi teprve řeknou.............doufám že brzo................máš ty datumy mooooc hezoučký.....................

mirm
27. mar 2010

ahojte baby.
chcem sa spytat tych co boli uz na KET tak kedy zacali nieco citit? Lebo ja nic necitim ....

bakosko
27. mar 2010

ahojko.baby nedovolala som sa do Brna a dneska som dostala svoje dni, baby ake tabletky mam jest mam estrofem a prednisom anopirin ,1 den ste aku tabletku jedli ducham že v pondelok sa dovolam ☹

radysek
27. mar 2010

Mirm - já jsem po ketu otěhotněla a teď jsem ve 13 týdnu. Ale to co jsem cítila po transferu bylo pouze napětí v prsou a hodně citlivé bradavky, nafouklé bříško a pobolívání n bocích podbříška. Jinak mi bylo celkem fajn a žádné nevolnosti, spíš pocit štěstí. Jsme hodně ovlivněny hormonama a stresem jestli to výjde a bude to v pořádku, tak jsou ty příznaky u každé jiné. Přeju hodně štěstí!!!!

bakosko
27. mar 2010

radysek ake tabletky si jedla 1 den menštruacii na ketko

radysek
27. mar 2010

jej to byl utrogestan, prednison a estrimax . Musela jsem to pohledat v lékařských zprávách, protože už si to moc nepamatuji. No a po zákroku mi přidali crinone gel, protože jsem pět dnů krvácela. Ale po tom gelu to přestalo. A teď čekame mimi a zatím je vše v pořádku.

dracekmracek
27. mar 2010

Ahoj holky,mirm já nic necítila....jen jsem měla nafouklé břicho a 7.den po ketu pozitivní test.

mocvám všem držím palce!

dracekmracek
27. mar 2010

chiwule,my měli pravděpodobnost že dojde na Ket 8%ale my měli vajíčko jedno.Nezáleží na tom jak dlouho jsou zamražená,pokud se ti hezky dělily tak bych to viděla nadějně.

radysek
27. mar 2010

dracekmrácek - máš krásného mazlíčka- gratuluji k němu. Takové krásné se rodí po KEtu?

dracekmracek
27. mar 2010

rady děkuju ano takové se rodí po ketu 🙂 náš jedný bojovníček 🙂 tak malou šanci mu dávali ale zázraky se dějí.

Já s váma všema moc cítím,a držím palečky.Věřit je to nejdůležitější

bakosko
27. mar 2010

radysek 1 den menštuace si brala len estrimax nie

radysek
27. mar 2010

to já říkám od začátku, že ty naši sněhuláčci budou velcí bojovníci. Ale ten tvůj je fakt moc krásný. Já doufám v děvčátko, dvaraubíře mám už doma, ale na druhou stranu budu vděčná i za chlapečka, když jsme podstoupili takový boj. My měli dva sněhuláčky a manžel doufal v dvojčátka, ale teď je šťastný za jedno.Tak ať ti pěkně roste a hlävně přeji zdravíčko!

radysek
27. mar 2010

I utrogestan. Zjistila jsem , že v každém Caru je to jinak. Já měla nízkou hladinu progesteronu a na to je utrogestan

bakosko
27. mar 2010

dneska som sa nedovolala do Brna ,tak som si dala estrimax zajtra skusim znova

dracekmracek
27. mar 2010

my chtěli taky holčičku,mamka už má 5.vnuka 🙂 ale teď jsme strašně rádi,ani jednou mě nezamrzelo že to holčička není 🙂 moc držím palce ať je to ta holčička,a když ne bude to krásný kluk 😉

radysek
27. mar 2010

To je divné, že ses nedovolala, protože nám v Caru dali telefonní číslo, které funguje jako pohotovost 24 hodin . Já toho dvakrát využila, vzala to sice sestřička, ale vždy poradila. Jinak co užívat bys měla mít na protokolu.

radysek
27. mar 2010

dracekmracek já si to taky myslím, když to bude třetí kluk budu taky šťastná a taky je s nima míň práce a starostí! Tak ty holčičku můžeš ještě zkusit. Dvě děti jsou sice komfort , ale krásný obvzlášť, když jsou pak pohromadě a je doma veselo!

vltavka
28. mar 2010

Chiwule, já měla zamraženo 6 po pětidenní kultivaci a řekli mi, že nezáleží na tom, jak jsou dlouho zamražená. Z těch šesti byly 2 perfektní, zbytek nebyl vhodný na KET. Záleží taky na tom, po kolika jsi měla zamraženo a kolik jich chceš vložit. Já měla zamraženo po třech.
Mirm, já jsem dnes 20. den od KETu a nemám skoro žádné příznaky, jen mám trochu citlivější prsa. Žádné nevolnosti, vůbec nevim že jsem těhotná. Prvních 14 dní mě jen pobolívalo v podbřišku, teď nic.

maryah
28. mar 2010

caute baby, tak to som rada, ze sa vam to podarilo 😵 😵 😵 . mna KET caka asi na buduci tyzden...
bakosko, ak ti to pomoze tak ja beriem estrogenove tabletky ethinylestradiol...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre