Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

chrobacek
16. jún 2010

😀 😀 😀

mirm
16. jún 2010

takze uz som sa dozvedela, zajtrajsi KET sa rusi :(

zuuuzana7
16. jún 2010

mirm to ma mrzi ... co sa embryjka nerozmrazili? boli to vase posledne?

mirm
16. jún 2010

@zuuuzana7 rozmrazili ale nezili :( boli to posledne...
musime si doma sadnut a povedat co dalej...

78marcela
16. jún 2010

Ahoj holky, můžu se přidat?
Jsem po 1. IVF, které nedopadlo, ale vzhledem k tomu, že máme 13 mražáčků, tak půjdu na KET. Chci se vás zeptat, kestli tu je taky některá se stejným problémem, já před léčbou neměla několik let měsíčky, mám polycystické vaječníky a vůbec jsem neměla žádnou ovulaci. Před IVF mi nasadili nějaké hormony, injekce, antikoncepci, aby mi cyklus nastrartovali, pak se tedy povedlo, stimulovala jsem, proběhl OPU, ET a nic. Tak bych se chtěla zeptat, kdy se KET provádí, a berete něco předtím? Nějaké hormony? Bojím se totiž, že nedostanu zase menstruaci a že než se mi trefí do nějakého cyklu, že to nebude tak jednoduché. Nebo jste všechny potom dostaly menses v termínu? Prosím o radu...

mirm
16. jún 2010

@78marcela a´hoj aj ja mam PCO.
pri kete beries lieky, a kedze tiez nemavam ovulaciu a ani ms dostavam vo velkych intevaloch tak som si vypytala lieky aby som dostala ms

78marcela
16. jún 2010

Aha, a pak teda by to mělo přijít. Dobře, moc díky. V pátek se asi dozvím, co a jak, ale už teď jsem chtěla nějaké info, abych věděla, jak se připravit a kdy asi s tím počítat.

jancica74
16. jún 2010

zuuuzana7 to je super 🙂 hned mám na zítřek suprovou náladu-to mě potěšilo,blahopřeji a z celého 😀 srdce.Volala jsem dnes do Caru - transfer je v 9h...rozmrazili 4 z toho jsou 3 v pořádku,ty mi zítra zavedou... 😉 chrobáček zítra pisni jak to dopadlo a jak se cítíš,ju?Dnes jsem na vás v práci myslela 🙂 mirm - to je mi líto,proč se to stalo?neboj,jednou to vyjde všem,jen to čekání je strašné....vím o tom své...2X IVF a 3X KET bez úspěchu 😠 napiš zítra jak to sezení s manžou dopadlo,držím pěstičky,78marcela - ty už máš potvrzený neůspěch z krve?počkej ještě do výsledku . třeba se budeš divit a plašit zbytečně 🙂 někdy na tebe vykuknou později,přeji hoooodně štěstíčka.

walle
16. jún 2010

zuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuzka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😅 😅 😅 😅 😅
to vážne????????????, tebe vyšli dve čiaročky???? som v príjemnom šoku!!! tak to som zvedavá ako dopadnem ja!!!! išli sme v ten istý deň na vklad a ideme v ten istý deň na krvičku!!!! a máme rovnaké úplne rovnaké príznaky!!!! tak to znamená, že by aj ja som mohla byť tehu???? 😅 😅 neverím!!! 😅 😅 😅 dokonca v inej temičke felicita je náš prípad a má tie isté príznaky a tiež si robila test a je tehu!!! tak ideme urobiť asi štatistiku, alebo ju narušíme...ak ja nebudem tehu ☹ ☹ ☹ už som prestávala tomu veriť, že som ale teraz si mi dala nádej!!!!! 😵 testnúť sa bojím! to nie 🤐

@lenkacar - jéj, ty si poklad, ty si si na mňa spomenula!!!! ďakujem moc...objímam ťa... 😅 🙂 ako sa máš?

78marcela
17. jún 2010

@jancica74 - ahoj, na krev jdu až zítra, ale zprvu jsem měla na testu dvě čárečky, 7. a 8. den po transferu, ale ty se někam ztratily a teď je na testu úplně bílo. Takže je to jasné, čeká mě KET.

afrika
17. jún 2010

ahojte, mirm strašne ma to mrzí ☹ ☹ ☹ . rozmrazovali ti blastocysty deň dopredu??? alebo boli iného vývojového štádia? už ste sa s mm dohodli čo idete robiť ďalej?

chrobacek
17. jún 2010

mirm ...jak to že blasty rozmrazovali den dopředu?

afrika
17. jún 2010

mne idú blastocysty rozmrazovať v ten deň. možno nemala mirm blastocysti 😒

78marcela
17. jún 2010

Tak mi dnes řekli, že musím měsíc čekat, takže na KET až v srpnu. Ach jo, další dva měsíce čekání.

afrika
17. jún 2010

marcela prečo musíš čakať?

78marcela
17. jún 2010

Nevím, prý doporučují jeden cyklus vynechat. Taky nevím proč.

zuuuzana7
17. jún 2010

ahojte kocky, walle, no uz 7 den boli krasne ciarky, dnes som si spravila je to 9 a ciarky silneju uz su skoro ako kontrolna, len sa strasne bojim aj tesim, lebo som vcera zacala spinit ...
od dnes som na pn ale som z toho na nervy ...
marcelka aj ja som mesiac cakala ... aby sa tie hormony trosku zevraj upravili ... uz si bola na krv?
inac nase blastulky rozmrazovali dve hodky pred vkladom ... 😕

awe
17. jún 2010

zuzana - co to vidim...ty si testla a vysli ti dve //??to je supeeeeeeeeeeeeeer, sa tesim s tebou a drzim palce, nech to krvicka len potvrdi 😵
@walle jasne, ze si tehulka, juj, sa tesim, ako nam napises vysokanske cislo svojho Hcg po krvicke, tfuj-tfuj-tfuj 😵
Vidite kocku, statistika KET sa zlepsuje, ved poslednym casom sme vsetky po KET tehulky 🙂 😉 😵

awe
17. jún 2010

@zuuuzana7 mne vkladali len jednu blastocystu (mali sme len jedneho mrazacka) a rozmrazili mi ju 20 minut pred transferom 😉 a spinenia sa neboj, ja som spinila tiez, skoro tyzden (bolo to v case normalnej MS), som sa vystresovala, tak som bola aj na pohotovosti - mam PN do konca 12tt a snazim sa len polihovat...spinenie prestalo zo dna na den 😉

chrobacek
17. jún 2010

holky to jsou tak krásné zprávy 🙂
@zuuuzana7 kdy nám ukážeš testíky?

jancica74
17. jún 2010

@chrobacek ahoj,tak už jsem z CARU doma - dopadlo to výborně,tak at to taky tak pokračuje 🙂 co ty?jak se cítíš?

chrobacek
17. jún 2010

jůůů tak jáák? máš radost, že ? jako já ... jsem ted nejštastnější člověk na světe a jen čekám jak dají miminka o sobě vědět na testu 🙂))

chrobacek
17. jún 2010

dali ti všechny ? a jak byly velké? kdy máš v plánu testovat?

jancica74
17. jún 2010

@chrobacek ze 4 byli 3 ok a ty mi zavedli,byli 8 buněčné,včera pouze 4 buněčné,doktůrek mi říkal,že sliznice je ukázková a že nevidí problém aby se to nechytlo 😀 taky mi je pak ukázal UTZ v bříšku,abych měla jistotu,že je tam dal 😉 a dal,viděla jsem bílou skvrnu.....Taky jsem štastná - snad už nám to vyjde všem....musííííí 😀 jak ti je,ok?

chrobacek
17. jún 2010

jo já je taky viděla před transferem a pak i po .. byl tam flek s tekutinou a embrouškama 🙂 .. jo je mi supr cítím teda pochopitelně břicho ale tak to je tím utrošem 🙂

jancica74
17. jún 2010

@chrobacek mě asi ten utroš nic nedělá,je mi zle z toho Prednisonu - mám pořád žaludek jak na vodě ☹ pořád takový ten pocit hladu 😠 když jsem odcházela z CARU - myslela jsem,že omdlím,začala jsem se třepat - asi mi chyběl cukr v těle,ale už si vařím polévku - ta mě postaví na nohy....kdy máš jít na krev?já 1.7

chrobacek
17. jún 2010

fakt já jsem jak balon od té doby to ho zavádím... já na krev vůbec nejdu .. mám testovat 12 den po KET

jancica74
17. jún 2010

@chrobacek já jsem taky jak balon,ale to už jsem byla i před utrošem 😠 vidíš mi řekli,že se testama nemám nervovat,mám si prý počkat na krev ☹ ale stejně vím,že to nevydržím 😀 jo a sestra mi řekla,že to stejně neovlivním,že je to chemie- to jsem ji teda nepochopila....Hlavní je,že se cítím dobře a jsem pozitivně naladěná,ostatně jako ty 😀

chrobacek
17. jún 2010

no jo tak testneme spolu jo? 😀 😀

78marcela
17. jún 2010

Ahoj holky, to je moc prima, že se vám to po KET podařilo, já jsem tomu moc nevěřila, když jsem viděla ty procenta, ale teď jste mi zase vlili do žil naději. Všem těhulkám moc blaho 🙂 přeju.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre