Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

dusice
18. nov 2008

Kalto, záleží jak dobře ti narůstá sliznice- já byla 15DC.

macous
18. nov 2008

Leny, gratuluji ke krásnému HCG 😵 😵 😵 😵

Holky, já si myslím, že je to asi jedno, v jakém stadiu nám tam ty embrijka dávají, pokud štěstíčko přeje, tak se chytí. Já už měla snad všechny možný stadia embriek a nebylo z toho nic a teďka mi to vyšlo na morulkách 🙂 už se nemůžu pátku dočkat, moc se bojím, aby to bylo jak má být 😅

artep26
18. nov 2008

Mac neboj neboj, všechno bude v pořádku 😉
Kolik jsi vlastě měla KETů a IVF??

miska66
18. nov 2008

ahoj holky jste tam nekdo?

macous
18. nov 2008

v 1 IVF - ET,KET,KET,KET - negativní a teď v 2 IVF - ET - pozitivní 🙂

artep26
18. nov 2008

jdu večeřet s Aničkou 🙂 🙂 🙂 si mě vyžádala 😵 😵 😵

macous
18. nov 2008

tak dobrou chuť 😉

miska66
18. nov 2008

tak gratuluji 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

macous
18. nov 2008

Misko a co vlastně ty? Já si tě nepamutuji? V jaké fázi jsi? a děkuji 🤐

lucen
18. nov 2008

holky mužu se zeptat na kolik vás vyšel jeden pokus IVF nebo ICSI a co jste všechno měly nepočítejte KETY.já měla ICSI PK AH a stálo más to 35 000.-

lucen
18. nov 2008

ale to je cena už i s zamražením.a doplatkem za léky

macous
18. nov 2008

Lucen, já si to moc nepamatuji, já měla IVF bez ICSI, platila jsem PK + léky + zamražení a bylo to určitě do 10 tis., ale to bylo první IVF, takže přes pojišťovnu, léky jsem připlácela lepší, PK poj. nehradí a zamražení taky ne 😖

artep26
18. nov 2008

Tak jsem zde 😀
Nás celé IVF komplet s mrazáčkama, lékama, 2 KETíkama, ICSI vyšlo ca na 24.000 Kč. Nevím přesně kolik stály Utrouše, Estrofem a ostatní léky ale takhle nějak to bylo. Jo a neměli jsme ET.

nelynka
18. nov 2008

ahojte..
v piatok som mala KET, embryjka, ziadne nam neostali, mali sme ich 5..a teraz cakame 😀

lucen, ja som pri 1.IVF mala lieky hradene poistovnou, cize som nedoplacala nic a doplacali sme len 9000kc na ISCI..inak nic ine...

nelynka
18. nov 2008

a nepocitam tam utorgestan, prednison to bolo len nejake 200kc tusim a za uschovanie zamrazenych bobuliek 1000kc, zamrazenie sme mali za 1kc

artep26
18. nov 2008

Nely ahojky, tak to jsme na tom úplně stejně. Kolik že jsi to měla zavedených mimísů?? Nějak ti to asi vypadlo ...
Tak držíme pěstičky.
Nely tak to máš nějakou hodnou pojišťovnu ... u 111 jsem jen za léky Puregonu platila 2x 2500 Kč

nelynka
18. nov 2008

jo vypadlo 😀 😀
mala som 2 , jedno krasne pekne sa vyvijalo a druhe slabsie, ale dali ho tam pre istotu 🙂 🙂

ja mam tiez 111 poistovnu, ale mala som Fostymon a za ten som nedoplacala ani korunu.. 😉

nelynka
18. nov 2008

tiez som mala na vyber medzi puregonom a fostymonom a bol tam rosziel v doplatku cca 6000kc, tak sme vyskusali ten levnejsi a vpohode..mala som 16vajek 🙂

artep26
18. nov 2008

Aha ... tak to jsi měla pěkně levňoučké. Festymon asi u nás v Sanusu nedávají, no a ten je holt dražší. 😖 No hlavně aby to dopadlo, to bych penízků nelitovala 😉

nelynka
18. nov 2008

my sme to prave riesili v takej dobe ze sme premyslali nad kazdou korunou a povedala som si ze nemam co stratit..co som tu citala tak na Fostymon reagovali velmi zle baby, niektore nemali ani jedno vajko, ja som mala 16, co si myslim ze bola dobra uroda 🙂

miska66
18. nov 2008

holky dnes jsem prvni den v praci po mesici a bylo vam reknu hodne divne a pocit prazdnoty. Tak dohromady jsem za to dala 32 tisic, jako masakr. 23 ten zaklad a pak ty hormony gonal a pak jeste jeden. mela jsem 6 vajicek z toho 4 embrya schopne. Dve jsem nechala zavest a dve jsou mrazacci. 14ty den po IVF jsem dostala menzes a ten des sla na krev a negat. pak mi sestra navrhla ze muzu hned na KET ale ja jsem rekla ze ne, ze na to ted nemam chut jsem z toho znechucena. A tenhle rok byl hodne hnusnej takze po novem roce v unoru pujdu na KET a uvidim. A pak znova nasetrit a cele jeste jednou. Jenom nevim co mi reknou v praci. Takze asi tak. No ale nejsem v tom sama. Je to spatne ale kazda z nas ma problem. Ale musime to zvladnou a verit na zazraky 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

artep26
18. nov 2008

No tak hlavně že ti to dopadlo kočko, já měla 21 vajuch z toho 12 oplodnili ICSI a hned zamrazili, protože jsem měla OHSS takže ET nebyl až teď ty 2 KETy.

nelynka
18. nov 2008

to hej, tak mne sa oplodnilo 9, 2vlozili a 5zamrazili...
a museli rozmrazit vsetky lebo sa nejak slabo vyvijali ☹
tak budeme cakat na tehu vysledok spolu, aspon budem vediet kedy mam zacat testovat 😀 😀
nejako sa snazim na to nemysliet.... 🙂

artep26
18. nov 2008

Misko ☹ tak to je mi moc líto kočko ☹
A nebylo by lepší to spláchnout všechno najednou??? Zkusit KET a pak hned další IVF?? Jak říkáš v práci na to taky koukají tak všelijak ...
Nely tak jo, já bych ráda testla v pondělí ráno, to budu 10. den, to si myslím že už by mohlo být něco vidět. Mám doma radši jen 1 tt takže mě nesmí napadnout testovat moc brzy. Bydlíme na vesnici a nechtělo by se mi kvůli tt někam štrachat. Tak jsem si to takhle pojistila 😀 😀 😀
Nám se taky špatně vyvíjeli, volala jsem den před KETem a tak mě vybláznili, že možná KET nebude. Tak jsem měla volat ráno v den KETu a řekli mi že jsou 2 krásná. No já myslela 2 z té várky 3 rozmražených a ne ze všech 9 mrazáčků. Ale hlavně že byly .. sice jen 4 buněčný, ale byly ... 🙂

nelynka
18. nov 2008

artep ja mam tych testov v zasobe viacej, ale predtym by som uz davno testovala a teraz neviem, nejako sa mi do toho nechce 🙂 🙂
tak sa dohodneme a testneme spolu v rovnaky den, co povies???
ja som tiez mala 4bunecne ale hlavne ze su, sice neostali ziadne, co som necakla a ale aspon ze tieto 2 sa rozmrazili 😀
ja som tam volala v piatok rano o 7.30 a setricka ze este nema rozpis ze za 15minut..tak som tam zase volala za 15minut a zase ma odbila ze tak za pol hodky...tak som volala za pol hodky a ze ho este nema ze sa 10 minut..tak som pockala radsej 20minut a konecne mi povedali ze mam prist na 13h...ach jaj..
som sa skoro pocurala tam 😀 😀 😀

nelynka
18. nov 2008

nepobolieva ta brusko??

artep26
18. nov 2008

Nely 😀 😀 😀
tak to se ti nedivím. Já probrečela čtvrtek a nervy jsem měla jako špagáty. Ve čtvrtel mi laborant řekl že to vypadá špatně, že se jim vajíčka nelíb - a už jsem začala jančit. Brečela jsem a brečela. No a v pátek jsem myslela že ani nebudu mít odvahu tam volat. A když jsem položila telefon s tím, že v 10:30 nástup, tak jsem hystericky brečela zase. Manža mě utěšoval, proč brečím ... no to se nedá popsat, ten pocit naděje ... to chlap nepochopí, ale držel mě pevně, tak jsem se vybučela a hurá pro mimísy 🙂

miska66
18. nov 2008

holky a vy pracujete? nebo jste doma? nebo jak se to dela?pridu daji to do mne a papa

artep26
18. nov 2008

Nely bolí boli, teď už míň, teď už mě jen tak píchne u pupíku, nebo mě zabolí, taky popichuje u vaječníků 😒
Misko já jsem od 15.9. doma 😀 😀 😀 Tzn. 3 dny před OPU a doteď

nelynka
18. nov 2008

artep tak to jo..hehe..ale ja neviem, nejako to teraz beriem s nadhladom.. 😀 a zatial to pomaha..som vpohode celkom 🙂 🙂 🙂

miska ja som na PN ale len koli tomu, ze tedkom malujeme a prerabame baracik lebo buduci tyzden stahujeme do svojho 🙂) tak aby sme to stihli vsetko, jinak delam od pondeli do soboty a to bychom nestihli asi nic... 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre