Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

drobec
21. jan 2009

aha..ďakujem za vysvetlenie..čiže ak sa nám podarí otehotnieť..tak ma to na 100= čaká..vzhľadom k tomu, že mám 36 rokov..

mmonna
21. jan 2009

Ahojte
aj ja mam tolko rokov,ale to nie je len o veku..to sa robi uz kazdej.....preventivne...ale citala som,ze 2xscreening sa robi medzi 15-20tyzdnom,a ked sa tzo nestihne,uz sa to inokedy neda urobit...resp.bolo by to zbytocne,lebo by neboli zistene optimalne vysledky....ale ze zeny si to nedavaju robit aj preto,ze to nechcu vediet,a chcu to donosit ci to bude tak ci onak..
Mac,Tebe brali teraz krv,alebo az pri dalsej navsteve na tie druhe testy...myslim triple testy sa to vola....

macous
21. jan 2009

Ahojky,
Mmonn, dostala jsem příručku ke všem screeningům, které se běžně dělají:
I. trimestr - screening se dělá mezi 12 až 14 tt a hodnotí se: velikost plodu, vývoj jednostlivých orgánů plodu, šíjové projasnění (NT)
II. trimestr - screening se dělá mezi 18 až 22 tt a hodnotí se: uložení placenty, velikost plodu, stavba jednoslivých orgánů, délka děložního hrdla, měření průtoků v cévách vyživujících dělohu
III. trimestr - screening se dělá mezi 30 až 32 tt a hodnotí se: uložení placenty, množství plodové vody, velikost a poloha plodu, pohyby plodu.

Jo a krev mi brali na 11 tt a vyhodnocovali to najednou s tím screeningem 🙂

Mmonn, nechceš se přesunout za mnou a Artep do jiné diskuze, jsme tam skoro samé těhulky, tak by to pro tebe bylo zajímavější, sem totiž už z té původní party skoro nikdo nechodí 😅

mmonna
22. jan 2009

Mac..ok..a kde ste?

leny2
22. jan 2009

Ahoj holky,
pěkně vám ty týdny přibývají, jen tak dál. Já jsem byla na kontrole v úterý a krevní rozbory vše v pořádku, udělal mi cytologii, za měsíc volám na výsledky. Na ultrazvuku dobrý, sliznice 11 mm, ale na levé straně viděl endometriozu 14 mm, ale nic mi na to nedal a na KET můžu březen - duben.

Koukám, že se budete přesunovat do jiné diskuse, nechte mi kdyžtak vzkazík do IP, abych věděla, kde vás najdu, nechodím sem moc často, ale sleduju vás co je nového. Při práci mám toho času hodně málo, ale snažím se. 🙂

musilka
22. jan 2009

leny tak to jdeme na KET tak nějak na stejno 😉 taky půjdu na přelomu března dubna spíš ten duben

leny2
22. jan 2009

Hurá, tak budu mít spolubojovnici, já to taky nevím ještě přesně, podle mého zdravotního stavu.

musilka
22. jan 2009

leny no nápodobně já jdu za 6 týdnů na kontrolní stěr a pak se uvidí jestli už je vše o.k. No a taky uvidim jaké o bude teď v nové práci. Když mi v lednu zatrhli KET tak jsem začala jednat a od 1.2. nastupuju v nové práci. Chci si oddělat aspoň zkušební tři měsíce než půjdu na KET. Ale uvidíme. Možná že půjdu dřív. chtěla bych tak v tom dubnu zezačátku. to už budu mít dva měsíce za sebou. Potřebuju trochu oraz jak psychický tak fyzický. Trochu se vzpamatovat a začít žít trochu i pro něco jiného než pro těhotenství nebo mi jebne. Tak snad to vyjde. Když budeš chtít pokecat klíďo napiš IP já se tu přes den už moc ukazovat od příštího týdne nebudu 😉

mmonna
22. jan 2009

Leny,urcite Ti dame vediet,kde sme v akej teme...som velmi zvedava,na Teba.ako budes pokracovat..samozrejme njakc inak len uspesne ani nepredpokladam...
Musilka,Leny..tak drzim palce...ono to dovtedy utecie ako voda.....

macous
22. jan 2009

Mmonna - je to: IVF září II., tak se tam ukaž a vy holky klidně taky 😉 Jinak na IP koukám pravidelně a i sem do KETu budu nakukovat, takže žádný strachy 🙂

Holky - držím moc a moc palečky a průběžně nás s Mmonnou informujte 😵

macous
22. jan 2009

Mmonn: IVF září 2008 II. 😀

artep26
22. jan 2009

Holčinky taky držím palce, Leny a Musil a ostatní. 😉
Přeji vám všem ať vám to dopadne, a ono to dopadne, koukněte na nás 😀 😀 😀

sanuska
26. jan 2009

Čavec, je tu ještě někdo kdo není těhu a čeká ho KET? 😕

Já se opět hlásím, že už snad se KETíku dočkám tak za cca 14 dní...

Dneska jsem 61DC 😀 , ale mrcha se mi už snad i rozjíždí, tak asi zítra budu po dlouhém očekávání 1DC 😵

Tak kdyby někdo opět tu budu na příjmu 😉

Tak zatím pa teď musím mizet....

zedulka
26. jan 2009

Ahoj jestli tomu rozumim Ket je když se nepovede ET?můžete mi prosím někdo říct za jak dlouho po ET se může jít do Ketíku.Děkuji

sanuska
26. jan 2009

Zedul KET následuje po té, když ti nedopadne ET(a máš další embroušky zamražené) nebo ET musí odložit např. kvůli OHSS (můj případ). A když ti ET nedopadne - embrouš se nechytí -, tak můžeš na KET hned další cyklus 😉

sanuska
27. jan 2009

Hm, žádná KEŤanda????? 😕 ☹

sanuska
27. jan 2009

Tak opět posouvám, Arti mi říkala, že sem prej normálně docházíte, že mám vydržet, tak držím 😀 😉

Jinak teda kdyby někdo četl, tak jdu na první UTZ před KET 5.2. 😉

artep26
27. jan 2009

Holky .. nedělejte mi ostudu 😀 😀 😀
Vždyť tohle téma tu donedávna frčelo, tak se nedělejte 😀 😀 😀
Musilko?? Leny?? No tak, děvčata ... 😉

sanuska
27. jan 2009

Arti 😀

artep26
27. jan 2009

Sanu jestli chceš, tak já si sem s tebou budu chodit povídat 😀 😀 😀

sanuska
27. jan 2009

Arti tak to tady budem posouvat, třeba holky zapomněly, na kterou diskusi to vlastně chodily a takhle se jim oživí paměť 😉

artep26
27. jan 2009

Jo jo jasný 🙂
Ony si holky určitě vzpomenou 😀

nelynka
27. jan 2009

ahojteee
ako mate? 😀

artep26
27. jan 2009

Ahoj Nely, kočko moje zlatá 🙂
No zrovna jsem to tu se Sanu popoháněly, protože to tu nějak nefrčí.
Jak u tebe?? Už dobrý??
Já jdu na další kontrolu a testy v 16tt, což je 11.2., tak doufám že bude vše dobré.
Jinak těhu probíhá pořád stejně, pořád nevolnosti a děsná únava. Ale určitě bude líp 🙂

sanuska
27. jan 2009

Jeeeeeeeeee Nely ahoooj, těší mě, já jsem Sanuska 😀

Arti vidíííš, už tady mám první kámošku 😀 Nely jakpak jsi na tom?

artep26
27. jan 2009

Sanu jestli se nic nezměnilo, tak tě Nelynka asi trošku zklame.
Zatím preferují snaženíčko doma, ale KEŤačka to byla a třeba zase někdy bude 😉

nelynka
27. jan 2009

ahoj artikuuuu..
umna vpohode...strecha hotova, zajtra pride odhadkina tak budeme mat pokoj od banky konecne..
s manzou stale to same..a zadna praca porad ☹
ale jina supr... 😀
jsem rada ze se mas dobre, teda mate i s mimiskami 😀 😀

sanuska
27. jan 2009

... není KEŤačka a ještě se mnou nemluví ☹ 😀 😀

Tak dalšííííííí paní 😀

artep26
27. jan 2009

Nely tak to se máte s tou střechou.
Nám dělají (nové tašky + výměna některých krovů) střechu od 14.10.08 a zatím se to ke konci ještě nechýlí.
Od Vánoc tu nebyli, já dnes měla řeč s manžou, tak to snad popožene, musíme udělat i podkroví, jinak se tu s těmi prky umačkáme. 😉
Nely bude líp, uvidíš 😉 pracovně i doma 😉 Zobe manža vitamínky??

nelynka
27. jan 2009

ahoj sanuuuus 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre