Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

melisska
1. mar 2009

sanuska blahozelam 🤐 😵 aj ali 😵

dievcata nieco ste papli co vam ovplyvnilo uspesny KET? a kolko embryjok vam vlozili?

drobec
1. mar 2009

sanuska, blahoželám..užívala si okrem tých liekov, ktoré Ti prepdísal Dr. aj niečo iné..ja sa tento mesiac chcystám na KET..a užívam všetko, čo mi dali, okrem kysleiny listovej, tú mám svoju prírodnú..mala si aj nejaké príznaky, že by to mohlo byť OK?

musilka
1. mar 2009

holky mám dotaz jste tu některá co chodíte do pronatalu? Mám otázečku. Kolem 12.3. nás čeká KET a chtěla bych prodlouženou kultivaci s asistovaným hatchingem nevíte některá na kolik to v pronatalu vyjde finančně ? ten KET s prodlouženou kult. a hatchingem ?

melisska
1. mar 2009

musilka v tom ti nporadim ja chodim do Splnu a raz som mala predlzenu kultivaciu a platila som ako bez nej. ale hatchingen sme nemali.

musilka
1. mar 2009

meliss já tam zítra zavolám a zeptám se. Toho hatchinga bysme chtěli tak uvidíme co nám doporučej

melisska
1. mar 2009

musilka najlepsie urobis ked tam zavolas, moja kamaratka mala hatchingen, ale nepomohlo 😔 ale za pokus to stoji, to narusia embryjko-povrch, aby sa lepsie prichytilo

musilka
1. mar 2009

meliss mě už když nám robili ICSI tak mi embryolog říkal že mám vajíčka s hodně tuhým obalem že asi i kdyby manža i já jsme byly o.k. tak bych přirozeně horko těžko otěhotněla kvůli tomu tvrdému obalu. Takže proto bych chtěla ten hatching.

melisska
1. mar 2009

ahaaaaaaa, tak ano 😉

aliiik
1. mar 2009

Ahojky všem!

Sanuska: díky díky díky 😵 😵 😵
já když to tam ráno uviděla, tak jsem zapomněla i dýchat.... překvapilo mě jak je krásně vidět. Tentokrát žádný duch 😉 Jen se modlím, aby to vydrželo a nic se nepokazilo...přeci je to teprve 7 DPO
Máš recht, slibovala jsem si, že to testování fakt nechám až tak na 10 DPO, ale dnes ráno byl tak krásný den, já prostě musela 😀

luly3
1. mar 2009

ahojte možem sa zapojit?????

sanuska gratulujeeeem tehulka :- 😅 😅 😅 😅
a aliiik aj tebe k // 😉
babulky po kolkych dnoch po ket vám ukázal test //????

aliiik
1. mar 2009

melisska: děkuji. Nevím, co to ovlivnilo... 2 kety předtím ani ťuk a teď snad ano 😵 Vlastně možná to vím. Jediný rozdíl je ten, že jsem si dopřála dovolenou a fakt jsem hodně odpočívala a byla v klidu, žádný stres, žádná práce... prostě pohoda...+ listovka, ale tu beru už rok.

aliiik
1. mar 2009

Ahoj luly3 určitě se můžeš přidat... sama to moc dobře nechápu, ale pozitivní testík mám už od 7DPO. Na KET jsem byla 22.2.

luly3
1. mar 2009

aliiik tak to je super že už na 7 den 😅 ,
ja sa chystám teraz v marci na ket 😕 😅

aliiik
1. mar 2009

luly moc ti držím palečky aby i tebe našlo štěstí 🙂 je jaro a to se příroda ráda předvádí 😀 tak to výjde uvidíš...

luly3
1. mar 2009

no aliiik a ja dúfam 😀 ja som pri 2 IVF tehotná zostala
a tiež mi testík ukázal už na 7 den 😅 ,ale som
bohužial potratila, tak teraz to dotiahnem do uspešného konca 😀

murasek
1. mar 2009

Ahoj holky, omlouvam se, ze vam sem lezu, prosim o radu.
Uzivam estrofem po KETu, vlastne i pred KET kvuli sliznici. Muj dotaz - je mozne, aby estrofem brzdil MS, kdyz mi test ukazuje jen /? Dekuji

melisska
1. mar 2009

aliik tak je to potom tou pohodou a kludom 🙂 alebo prisiel tvoj cas mat babetko 😉 🙂

murasek asi ano, a bola i na krv? nie si tehu?

murasek
1. mar 2009

mel - dekuji ti, na krev jdu zitra, ja nikdy jeste estrofem nemela, tak jsem nevedela, jestli i pres nej prijde MS nebo ne...ale tech par hodin uz vydrzim.

dolcevitta
1. mar 2009

Cao baby.prosim o radu,v januari som mala neuspesne IVF,lekar vravel ze na KEt uz mozem ist v marci,ni je to skoro?Ake mate skusenosti?Ale citala som ze zmrazene embrya treba uskladnovat co najkratsiu dobu.

melisska
2. mar 2009

dolcevitta, mozes ist marec-april, vraj je lepsie skor ako to odkladat 😉 a to so zmrazenymi embryami neviem, ale niektore babulky maju zmrzene aj dva roky a ide to 😉 🙂

MURASEK???? cakaaaaaaaaaaaaam 😉

drobec
2. mar 2009

ahojte dievčatá..už vo veľkom užívam lieky pred príprava na KET, ktorýma čaká teraz v marci.len neviem, v ktorý to bude dník..lieky už asi začali účinkovať, lebo prsia ma začali bolieť, hlienik sa začal vytvárať..mám pocit, že moje hormóny chúďatká sú cleé rozhádzané..ale akosi sa neviem ani tešiť ani nie som nervozna..ako pred IVF spred 2 rokov..

katuska23
2. mar 2009

dolce já měla ivf v lednu a teď jdu na ket...délka doby zmražení není určená,pokud jsou embriya silná tak můžou být zamražená klidně několik let...

drobec
2. mar 2009

katuska..kedy ideš?..teraz v marci..už vieš aj presný dátum..ja mám po týždni vo štvrtok 1 kontrolu..od piatku teda 3DC.užívam lieky

katuska23
2. mar 2009

drobec já jdu na kontrolu v úterý příští týden-13DC...tak si myslím že by to mohlo být příští týden...

sanuska
3. mar 2009

Ali no dobrýýýýýýýýýýýýýýýýý je to na dobré cestě 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

drobec
3. mar 2009

ja som dnes 7DC..na kontrolu idem 9DC...tak som zvedavá, čo mi Dr. povie, kedy to bude aktuálne..v akom štádiu máte mrazáčikov?..my máme blastocysty..a Dr. mi vysvetľovala, že aj maternica musí byť tak nastavená..a chcem sa Ťa spýtať..aj Ty si mala taký hlien ako pri ovu..už to pozorujem 2 deň a som z toho blázon..

katuska23
3. mar 2009

drobec ty víš v jakém stavu je máš?já jsem v kartě přečetla že je zamrazili ve fázi dělení,víc nevím,na kontrolu jdu v úterý 13DC

drobec
4. mar 2009

ahoj katuska...áno viem..máme v laboratóriu kamošku, tak tá nám povedala..to je Tvoja 1 kontrola? odkedy berieš lieky?..

katuska23
4. mar 2009

drobec beru je od 1DC,to je od minulého čtvrtku....já nic nevím ☹

m.aa.b
4. mar 2009

Ahojky tak koukám že se to tu trochu rozjelo 🙂 tak to jsem moc ráda protože příští týden jsem doma - v sobotu nás totiž čeká KETík!!!! 😀 Estrofem zabral a peřinka narostla! Sice původně dr Vobořil říkal v pátek ale v práci to není nic moc tak jsme se domluvili na sobotě

Gratuluju ke všem // 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre