Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

maska1
19. aug 2008

leny a neskúšala si testík. 😎
možno sa ti zadarilo prirodzene. 🙂

renata0028
20. aug 2008

Myskyva, děkuji za vysvětlení. Tak to mám teda KET bez stimulace. Beru akorát Utrogestan+Prednison.
Leny, taky mě to napadlo, jestli nejsi těhulka 🙂
Chtěla jsem se zeptat, jestli berete ještě nějaké jiné vitamíny nebo dělate něco ... aby se to povedlo?
Po našich neúspěších mi kamarádka dohodila "léčitelku" - už jsme prodělali očistnou kůru (prý kdyby se nám to povedlo, aby to bylo v pořádku až do konce). A teď užíváme tinkturu na podporu otěhotnět. No a v září je právě máme dobrat. Tak se uvidí, ne? 😉

dasa24
20. aug 2008

dobré ráno holky,

tak já jsem taky bez stimulace, jen pak utrogestan a prednison.
Já žádné vitamíny neberu 🙂

leny2
20. aug 2008

Mě taky doktor říkal, až dostanu MS, tak mám brát půl Prednisonu ráno. Jinak beru kyselinu listovou.
Dělala jsem si test v pondělí ráno, ale nic neukázal, byl bílý jak sníh, tak fakt nevím, pobolívá mě břicho i záda i od pátku průběžně, ale mrcha nikde.

Renatko, co jste to měli za očistnou kůru a tinkturu?

dasa24
20. aug 2008

leny2, já jsem brala prenidson až po KET i utrogestan.

Ted nevím, asi mi něco uteklo, ty jsi ted po ET nebo KET? 😉

Já ted taky čekám až přijde menstruace a musím říct, taky občas takový divný břicho, ale to je z těch hormonu.
Prášky jsem teda vysadila hned po krevním testu

maska1
20. aug 2008

leny skús si urobiť test znova a ak ti výjde negatívne skoč za doktorom nech ťa pre istotu pozrie, či je všetko v poriadku. Ale dúfam, že bude testík pozitívny. 😉

dasa24
20. aug 2008

Leny, taky si myslím, jak píše maska, já jsem šla na krev na HCG abych si byla jistá.
Jinak utrogestan, pokud pořád bereš, tak ti může taky menstruaci brzdit a vím z jiných diskuzí, že menstr. může přijít pozdě....

renata0028
20. aug 2008

Ahojky,
Leny, to je fakt divný, že pořád nic. Třeba se Vám to fakt povedlo 🙂
Léčitelka mi dala Korolen, Grepofit, Klíčkový olej (dávkování uvedla sama - jiný než je na lékách). Teď beru Gynex (na podporu), Klíčkový olej, bylinné čaje (Ledviny, střeva a žaludek). Každýmu prý vyhovuje něco jiného. JO, manžel tam taky chodí a bere taky léky a tinktury - nevadí mu to.Kamarádka tam taky byla, když měla stejný problém a brala něco jiného-sice né úplně, ale brala. Teď mají kluka - přirozeně. Někdo tomu nevěří, ale.... Myslím si, že se věřit něčemu musí nebo ne? 🙂 Taky věřím tomu, že je to v psychice, ale nevím, jak na to?
Taky jsem brala Kys. listovou i Calibrum Baby - při prvním KETu. Tak proto zkoušíme něco jiného.
Od zítřka mám dovču - týden. Tak doufám, že Vás tu najdu. 🙂
Magdazer - jak se cítíš? Odpočíváš? Držím pěstičky. 🙂

leny2
20. aug 2008

Díky holky za rady.
Na ET jsem byla 8.7., 18.7. jsem začla krvácet, takže jsem vysadila Prednison a Crinone gel. Tento měsíc měli v Caru dovolenou, tak jsme měsíc měli pauzu a teď právě čekám na MS a půjdu na KET. Ale MS nikde, ještě počkám do zítra a zavolám doktorovi. V pondělí jsem si test dělala, ale byl negativní.

Renatko, zkusit můžeme všechno, jen aby se nám splnil náš vytoužený sen. Taky už jsem o tom přemýšlela, že vyhledám nějakou léčitelku, zkusím teď první Ketík a uvidíme. Užij si dovolenou, hezky si odpočiň.

dasa24
20. aug 2008

Leny já jsem myslela že jsi právě ted po KETU.... 😕 🙂

Cyklus může být rozhozený po stimulaci...... Já jsem na sebe ted zvědavá, kdy to dostanu po KET
Dr. ti dá asi vyvolávačku... ☹

magdazer
21. aug 2008

Ahoj děvčata, tak se hlásím, že jsem zase tady! Včera jsem PC vůbec nepustila. V úterý mi proběhl KET, tak teť budu 2 týdny nervózní, jak dopadne test. Držte palečky! 😉 Koukám, že jste se tu pěkně rozpovídali, to je fajn. Doufám, že si tu všechny budeme zdělovat samé dobré zprávy... 🙂

myskyva
21. aug 2008

ahojte
magdazer..držim palečky 😉
leny....stejně jako ty stáááále čekám na mrchu která je v nedohlednu,tělo je zblázněný po všech hormonech tak snad dorazí sama a co nejdřív,chodím k Apolináři.Kam ty?

magdazer
21. aug 2008

To je divné, že na to tak dlouho čekáte. Já pravidelně po vysazení všech prášků 3 den. Jsme každá jiná... Apolinář, to je Praha?

leny2
21. aug 2008

Ahoj holky,
hurá, včera dorazila mrcha odpoledne, měli jsme tu návštěvu, tak jsem vám to nestihla včera oznámit.Teď jsem volala dr., abych se objednala na UTZ, tak jdu 1.září (13.den MS).

Magdazer, budeme moc držet palečky, aby ti to vyšlo, kvůli tomu tady jsme, abysme tě podpořili. Já jsem tento měsíc žádné hormony nebrala, ale to tělo je ještě asi zblblý, tento měsíc jsem trochu marodila, tak možná i z toho.

Myskyvo, já chodím do Arlety do Kostelce nad Orlicí.

magdazer
21. aug 2008

Holky já jsem hrozně ráda, že tady ta diskuse funguje. U mých předešlých pokusů o mimi jsem vše držela v sobě. Teť jsem se zapojila mezi Vás a můžu říct, že je dobrý se ze všeho vykecat a podělit se o dojmy a vzájemně se podpořit. Obzvláště když všechny se ženeme za stejným cílem... 😉
Já po předvčerejším KETu mám pořád mírnou bolest v podbřišku. Měli jste to taky?

dasa24
21. aug 2008

ahoj holky,

magdazer, moc držím pěstičky 😉 , no testnout už by jsi mohla po 8 dnech 😉 🙂 teda já to tak vždycky dělala🙂 Kolika buněčná embrya máte?

Leny to je super, no jestli jsi byla nastydla nebo marodila,tak to se vždycky zpozdí 😉 Já to tak mívám a spoustu známých taky.

Myskyva tak já taky čekám na menstruaci, tak snad se brzo dočkáme 😀

leny2
21. aug 2008

Magdazer, já jsem ještě na KETu nebyla, ale po transferu mě bolelo trochu břicho, ale to mohlo být ještě po odsátí vajíček, tak nevím, to ti neporadím.

magdazer
21. aug 2008

Daso24, nevím kolika buněčné bylo. Embrioložka mi říkala, že vypadá pěkně, tak jsem se dál nepídila. V Caru mi říkali, že mám udělat test 10 den, pak 12 a 14.

dasa24
21. aug 2008

hoky hlásím že jsem to dostala🙂) takže i po KETU jako hodinky 😀
Magdazer taky jsem měla ty bolesti to je normální 😉 🙂 třeba se míma už zavrtávají.

magdazer
21. aug 2008

Daso24, kdyby jsi tak měla pravdu... 🙂 Takže Ty už se můžeš chystat na další pokus. Snad se obě dočkáme zdárného konce 😵

mekys
21. aug 2008

ahojky holky,mužu se k vám připojit?
Mám za sebou 1ET,3KET,a ted jsem 24dní po tom třetím ketu a chytlo se jedno embryjko ze dvou.
Po prvním ET jsem měla v 8týdnu zamlklé těh.našli mi na hemat.positivitu v MTHFR-homozygot,tak ted si píchám fraxiparin a jen doufám že to mimiškovi pomuže a bude se dále vývíjet,ale jsou to nervíky pořád.

Já jsem test dělala 14den a měla jsem druhou čárku ještě dost slabou,tak nevím jestli 10-12den brzo nemusí se ještě druhá ukázat,a pak se zase zbytečně nervovat je na nic.

magdazer..... ta bolest v podbříšku muže být s těch hormonu,jestli zavádíš utroš,já jsem po něm měla velké bolesti,nechala jsem si napsat crinone na zavádění ten mě vyhovuje.
Beru kyselinu listovou a těh.vitamíny už nějakou dobu před Ket,doporučuje to snad každý gyn.
Dočetla jsem se o Femibionu a jsou to prý moc dobré vitamíny,ale trošku dražší ale cobyjsme neudělali pro mimi že?,tak ted čekam s Caru telef.jak dopadli výsledky krvi,tak se dr.na to zeptám.

vm72
21. aug 2008

Ahoj holky!
Taky jedu v KETíkách. 😉 Měla jsem ET,KET-pokaždé s jedním embr. a neúspěšně.
Teď jsem po druhém KETu 2.embr.(v pondělí) a čekám jak to dopadne... 😕
(Zdravím leny2 a dasu24 😀 )

dasa24
21. aug 2008

ahoj mekys,
vítej mezi námi 😉
Moc ti gratuluju k mimískovi, to je super 😉 😉 🙂
a doufám že krev bude v pořádku.
Byla jsi na KET každý měsíc? 😉

dasa24
21. aug 2008

ahoj vm72,
budoucí těhulko 😉 🙂 jak se daří?

Já jsem to ted dostala tak budu dneska volat do CAR a bojim bojim co mi na to reknou, jestli můžu jít hned ted ten cyklus

magdazer
21. aug 2008

Mekys moc Ti závidím ten úspěch a přeju Ti, aby se vše vyvíjelo jak má... 😵

Co se týče toho utroše, brala jsem ho i při předešlých transferech a problém jsem neměla, až teť. Tak uvidím, jak se to vystříbří.

vm72
21. aug 2008

Ahoj dasi! No,jestli to chceš,tak bych si za tím asi stála.Snad je nějak zlomíš. 😉
Já a budoucí těhulka? Kéž by jsi měla pravdu.No,já ještě nevím,jak to vypadá.Na testování je brzo-navíc neví jestli vůbec najdu odvahu a na nějaké těhu příznaky je taky ještě čas.
Navíc já jsme je neměla ani při prvním těhu a Terčou,tak ani nevím jestli budou... 😀

dasa24
21. aug 2008

ale budeš 😉 🙂
Já jsem taky němela předtím příznaky, jen bolení v kříži asi 10 po ET.

No jěště z jiný diskuze, jsem si dokonce psala s jednou, která navštěvuje stejny CAR. Chudinka měla biochm. těh., tak tam šla na kontrolu a může po KET hned ten cyklus, tak mě moc potěšila 😉 Taky prý na to koukala, že jí napsali až po 2 cyklu a osobně jí řekli že může rovnou hned.

magdazer
21. aug 2008

Daso24, v CARu v Brně, kam chodím já říká doktor, že je potřeba, pokud máš zmrzlíky, chodit na KET každý měsíc. Myslím že ten doktor je docela borec. Četla jsem od něj spoustu článků v různých časopisech. Docela mu věřím, i když zatím nemám úspěchy. Však se to štěstí musí jednou unavit a sedne i na nás. Určitě se pokus ve Tvém CARu rozumně domluvit, určitě to dopadne... 😅

vm72
21. aug 2008

Daso,to je fajn.Tak se toho chytni a nedej jim pokoj.Já si taky myslím,že na tom chodit na KETy hned po sobě něco je. 😉

mekys
21. aug 2008

byla jsem na Ketu 6.08,a ted na tom posledním jsem nečekala a šla hned 7.08 hned jak jsem odkrvácela a podařilo se.
Dáši hooooooooooooooodně 🙂 🙂 🙂 štěstíčka,a také všem snažilkám.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre