Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

kuspitka
26. aug 2008

neboj bude vsetko ok.tomas tvoje prve?

magdazer
26. aug 2008

Ne, mám kluka - 12 let. Mám ho z prvního manželství. Se současným manželem se nám nějak nedaří.... 😔

kuspitka
26. aug 2008

to mi je luto ale neboj vsetko sa podari.

dasa24
26. aug 2008

ahoj všem,

myskya no to je super 😀 Tak kdy se objednáváš na UTZ?
U nás v CAR je to když dostaneš menstruaci do 13h tak se to bere jako 1DC, když po 13h tak 1DC až druhý den.
holky, tak já taky piju kontryhel, začla jsem 1DC, nikdy jsem ho nepila až tady podle rad 😀 Listovku taky užívám, mám jí předepsanou od dr., prý je lepší než tak kupovana.
Magdazer, určitě budou // 😀

magdazer
26. aug 2008

Myskyo, u nas v CARu se chodí na ulzrazvuk 14 DC. Začíná se to počítat až krvácením. Špinění se nebere. Když je sliznice OK, tak 20 DC KET.

Holky, kryby dopadly //, tak Vás zvu všechny na drink. Samozdřejmě z kontryhele... 😀

leny2
26. aug 2008

Ahoj holky,
Myskyvo, tak už jsi se taky zapojila, když jdeš na UTZ? Já opravuju datum, já jdu 2.9.

Magdazer, držím palečky, aby to dopadlo, ale na ten drink bysme jeli asi daleko k tobě? Odkud jsi?

leny2
26. aug 2008

Magdazer - 34 let, Helios, květen IVF + ISCI, 2.6. ET-negativní, 14.7. KET-negativní, 19.8. KET- ?

Ikuska - 25 rokov, 1.IVF - jún 2007 - negativny, KET oktober 2007 - negativny, 2.IVF - jún 2008, negatívny, KET-september 2008 ??? (2 embrya)

Leny2 - 31 let, Arleta, 1 dítě, 1.IVF + ICSI, od 22.6. stimulace - krátký protokol - Merional, Synarel, Prednison, 4.7. OPU (13 vajíček), 8.7. ET (1 embryjko), 8 zamraženo, 22.7.TT - negativní, 2.9. UTZ před KETem.

Dáša24 - 26 let, 1. IVF+ICSI říjen 07, //, porod v 6 měsíci-kluk umřel, příčina nevysvětlitelná,
1.KET srpen 08- TT negativní, 2.KET v září ( poslední 2 embrya)

Maska1 - 30 rokov, 1.IVF+ICSI (2 embryjká) - júl 2008 - negatívny, KET -september 2008 ??(posledné embryjko)

Myskyva - 21 let, 1.IVF červen (2embrijka) - negativní, 3 zmražené, KET září?

Slunicko552 - 29 let, 13měs. syn po 1.IVF, 3 zamraženy, KET - ? Snad leden.

magdazer
26. aug 2008

Myskyvo, já jsem ze Žďáru nad Sázavou. A Ty? Taky Ti budu držet palce! Jednou nám to přeci vyjít musí... 😉

leny2
26. aug 2008

To jsem se ptala já, já jsem od Ústí nad Orlicí. To máme k sobě docela daleko.

mekys
26. aug 2008

mekys-30 let,1.IVF-ICSI-PGD březen 06,-8tt.zamlklý potrat,KET-listopad 06.,11den test pozit.14den negat.embryjko se dále nevyvíjelo,KET-červen 08-negat.,
KET-červenec 08.pozit.uchytlo se jedno embryjko-UZ. za týden,snad vše bude OK,bojím,bojím.

mekys
26. aug 2008

ta se mě to nepovedlo,jsem počítačový antitalent,no hrůza!!

dasa24
26. aug 2008

Magdazer - 34 let, Helios, květen IVF + ISCI, 2.6. ET-negativní, 14.7. KET-negativní, 19.8. KET- ?

Ikuska - 25 rokov, 1.IVF - jún 2007 - negativny, KET oktober 2007 - negativny, 2.IVF - jún 2008, negatívny, KET-september 2008 ??? (2 embrya)

Leny2 - 31 let, Arleta, 1 dítě, 1.IVF + ICSI, od 22.6. stimulace - krátký protokol - Merional, Synarel, Prednison, 4.7. OPU (13 vajíček), 8.7. ET (1 embryjko), 8 zamraženo, 22.7.TT - negativní, 2.9. UTZ před KETem.

Dáša24 - 26 let, 1. IVF+ICSI říjen 07, //, porod v 6 měsíci-kluk umřel, příčina nevysvětlitelná,
1.KET srpen 08- TT negativní, 2.KET v září ( poslední 2 embrya)

Maska1 - 30 rokov, 1.IVF+ICSI (2 embryjká) - júl 2008 - negatívny, KET -september 2008 ??(posledné embryjko)

Myskyva - 21 let, 1.IVF červen (2embrijka) - negativní, 3 zmražené, KET září?

Slunicko552 - 29 let, 13měs. syn po 1.IVF, 3 zamraženy, KET - ? Snad leden.

mekys-30 let,1.IVF-ICSI-PGD březen 06,-8tt.zamlklý potrat,KET-listopad 06.,11den test pozit.14den negat.embryjko se dále nevyvíjelo,KET-červen 08-negat.,
KET-červenec 08.pozit.uchytlo se jedno embryjko-UZ. za týden,snad vše bude OK,bojím,bojím.

dasa24
26. aug 2008

mekys tak jsem ti pomohla, doufám že se nezlobíš 😉 😀

slunicko552
26. aug 2008

Mekys mooooc držím pěsti 🙂

magdazer
26. aug 2008

Mekys určitě bude fajn... 😉

Leny2, já v práci hodně spolupracuji s městem Ústí n.O. Mám na starosti všechna města Pardubického kraje a Kraje Vysočina. Takže Tvůj rodný kraj mi není zas tak cizí... 😵

leny2
26. aug 2008

Mekys, teď jsi měla teda 3. KET?

mekys
26. aug 2008

dasi24...... 😎 díky za pomoc,budu k nám muset někdy nahnat ségru at mě lépe zaučí dělat na PC. 😎

Jak jsem psala otom že jsem trošku špinila,a měla celý pátek bolení v podbříšku,a pak crinone se mě šel tmavě zbarvený,tak mi dr.v Caru,řekla že se to stává u hodně holek,a ten crinone,zbarvený mohl být také špinění,i když mám pořád strach,a jestli bych začla zase špinit nějak delší dobu mám se spojit i s mím hematol. at mi sníží dávky fraxiparinu že to mohlo být i stoho jak si vlastně ředím krev.na UZ.za týden se ani netěším,už vidím jak budem přijíždět ke Caru a já rychle poletím na vecko s bolením břicha s nervozity.
Jinak me dr.doporučila klidový režim,ležet a nic nedělat,snažím se to dodržovat,ale musela jsem nachvíli zajít i s naší Adu(náš miláček,fenka),ven na vzduch,a vypadá to že stím crinonem už je to také lepší,není už tak moc zbarvený.
Prsa mám pořád citlivější,a pobolívání v kříži,a nechut k některému jídlu,na snídani nepozřu nic jiného než nějaký koláček s marmeládou,a cukrovinky jak jsem si uměla dát každý den,takje nemusím ani vidět,tak se těmato příznakama,nebo jak bych to nazvala aspon trochu uklidnuju.

leny2....ted jsem měla 3Ket-a poslední,už nemáme žádné mrazáčky,a ani dalších 80tis. na další cyklus se vší parádou.
Máme doma podklady na osvojení mimča,tak když to dopadne zle, tak začnem vyřizovat.

Jdu se zase natáhnout k telce.
zatím
čauky

kuspitka
26. aug 2008

Ahojte zlaticka.uz som tututu

leny2
26. aug 2008

Mekys, tak to je pro tebe poslední pokus, to jsou ještě větší nervy, když už nepůjdete dál. Tak držíme moc palečky.

Kuspitko, zdravím, taky jsem tu.

mekys
26. aug 2008

leny2...to máš pravdu že jsou to větší nervy,vždycky při těch minulích ketech jsem se mohla trošku uklidnovat že máme ještě mrazáčky ale ted co??!!! ☹ ☹ ☹

Chtěla bych někdy jít zase dál,ale musíme nějak dál a dál šetřit aby to bylo možné,ale uvidím jak to dopadne tentokrát,chtěla jsem si pozjištovat něco o darovaných embryjkách,nevíte o tom něco holky???

Na Caru většinou používají darované vajíčka,a sperma,ale vím také že když se páru podaří mimi a další mrazáčky už nechtějí tak je můžou darovat,ale nikdy nikdo o tom ještě nemluvil,nevíte jak to je???

ili5
26. aug 2008

Ahojky,tak se taky chystám na KET.Asi 9,9, začnu brát divinu a za 15 dní na UZ.Zatím čekám na menzes.Piju čaj z kontryhele a listovku,ráno.Mám 4 zrzlé,snad se nějaké chytne.Převezli sme je z Ostravy do Olomouce,protože ta Ostrava je děs.Ale prý je jen 17%,že se ket povede,tak se bojím,snad to výjde.

leny2
26. aug 2008

Vítej mezi námi Ili, tak ti to taky nastane.

Mekys, o darovaných embryiích nevím, ale na internetu určitě najdeš nějaké informace.

ili5
26. aug 2008

Ahoj leny,dík za přivítání.Snad nám to všem výjde.Sleduji vás a konečně se můžu přidat.Pa

leny2
26. aug 2008

Máš nějaké zkušenosti s čajem z kontryhelu? Jak dlouho ho piješ?

magdazer
27. aug 2008

Ahoj holky, dnes jsem 8 den po KET a k bolení břicha jsem začala i mírně špinit. Myslím, že je vše v háji.... 😢

kuspitka
27. aug 2008

Ahojte.ili zaciname spolu Ket to je super.ak mi nebude meskat mrchaMagdazer to je mi luto

vm72
27. aug 2008

mekys-darování embryí je opravdu možné.Říkala mi o tom v CAR sestřička.My jsem o tom mluvili i s manželem a asi by jsme pokud by nám nějaké zbyly,darovali.
Bohužel to ale vypadá,že si je nakonec všechny využijeme my.
Jak je to s cenama a vůbec podrobnosti o darování,to nevím.Tak dalece jsem to se sestrou zase nerozebírala.
Ale určitě ti o všem řeknou ve tvém CAR kam chodíš.Tak se na to zeptej. 😉

hava77
27. aug 2008

ahojte, prisla som vas povzbudit, aby ste viacej verili ketu 🙂 nam ostalo posledne dvojkoveembryjko na mrazenie, ktore sme si nechali vlozit. som v 9tt a vcera nam doktorka oznamila ze je pocut dve srdiecka 🙂 🙂 🙂 🙂
takze z dvojkoveho ketu cakame jednovajecne dvojcata 🙂 🙂 🙂
tak aj vam drzim palce nech to vsetko dobre dopadne 😉

magdazer ja som spinila skoro tri tyzdne tak este nehadz flintu do zita 😉

myskyva
27. aug 2008

magdazer....nechci bejt až moc optimistka...ale třeba to ještě nejni ztracené 😒
ili....vítej v KETkách 😉

Tak jsem se dneska konečně dovolala do CAR a jsem obědnaná na 5.9 🙂 jenom se sestra nemohla rozhodnout jestli na 10 nebo 11DC......jak kdyby s mojí ovulací 16DC to bylo nějaký velký dilema 😒

kuspitka
27. aug 2008

tak ja velmi neverim uz ketu

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre