Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

little_miracle
16. jún 2011

@strelicia veľmi vám fandím - veď prečo to neskúsiť keď je šanca !!! U nás je to iné - nemáme nad čím uvažovať.........Pri druhom IUI mi automaticky zmenili darcu - že keď sa prvé nepodarilo, skúsime iného 😅 .
My chodíme do ISCARE BA a tam tiež robia PIGD.......uvidíme čo nám doporučia keď pôjdeme do IVF. Na krv idem 21.6. takže ešte je šanca že IVF nebudeme potrebovať 😲

deinad
21. jún 2011

@katyka10 ahoj moja, tak pohyby, jeeej to je skvele, tesim sa moc....ja som dnes zacala pripravu na posledne KET-ko, drz paste 🙂 a poriadne sa opatruj a oddychuj.

deinad
21. jún 2011

@kikus77 ahoj, ja som mala KET este neskor, lebo som mala nizko maternicu, to zalezi od pripravenosti sliznice na prenos embryjka 🙂 inak drzim palceky aby to vyslo 😉

deinad
21. jún 2011

ahojte kocky, drzim Vam palce, ja sa od dnes pripravujem na svoje 4.KET tak silno verim, ze to vyjde 🙂

katyka10
21. jún 2011

@deinad juj teším sa stenou a určite to vyjde.tak máme potvrdene pohlavie chlapec a je veľký hi.akurát santi v hruškuozvy sa ako pokracujes.

deinad
22. jún 2011

@katyka10 dakujem dakujem 🙂 tak super, aky si mala pocit, ked ti to doki oznamil? ze chlapec? ako rychlo to uslo, pamatam si ako sme to prezivali, to cakanie na verdikt a uz je to 22tt 🙂 je to skvele...
ja pokracujem v uzivani, mam teraz silnejsie lieky ethinylestradiol, tak dufam, ze sliznica porastie rychlejsie, lebo pri estrimaxe byvala dost nizko...tesim sa na to, ale mam aj obavy, ale to je asi normalne...

katyka10
23. jún 2011

@deinad veru ten čas letí.na sone šok kazdy si flakata to bude dievčavieš tak troška som bola sklamaná ale teraz som šťastná.aj ked jedného vajciaká mám doma.ale tak dlho sme bojovali že teraz to je jedno čo bude len nech je zdravý.doky že aký je aktívny nevedel mu zmerať nosnú kostičky.vraj bude živé dieťa.a ty nemám strach a hlavne nemyslí na to tak často.funguj ako doteraz len sa moc nenamahaj sú to skusenosti a dúfam že sa čoskoro ku mne pridas.

fibi21
24. jún 2011

Ahojte babulky ....tak ja som sa dnes dozvedela ze IVF nam nevyslo ...takze mam dvoch mrazacikov .... a idem do boja prave s nimi .... 🙂

kikus77
26. jún 2011

Baby, potrebujem Vas nazor. Dnes som 11 den po KETa zaroven 34 DC- takze meskam, len neviem ci sa mozem tesit a dost sa toho bojim, Moze byt, ze som nedostala mrchu kvoli tomu, ze beriem utros a estrofen alebo ze som vlastne hned po OPU (nepodaril sa ET) nabehla stimulovat na KETko?

majka43
26. jún 2011

Když bereš utroš a estrofen, tak to nedostaneš. Já to vždycky dostanu až tak za tři dny po vysazení. A testovala jsi?

kikus77
26. jún 2011

@majka43 nie, nemam odvahu takze len spekulujem. Cize to asi nic neznamena?

katyka10
26. jún 2011

@kikus77 ahoj ja som po neúspešnom et dostala ms aj ked som brala estrofen aj utros.asi to má každá inak.az po úspešnom ket som nedostala.skús sa testnut mne test ukázal až po 14 dňoch od ket a to slabý duch.

kikus77
26. jún 2011

@katyka10 ahoj, vzdy som mala et aj ket v termine, takze odber krvy som v podstate mala v dnoch, kedy mala dorazit mrcha, len teraz som mala ketko na 23 DC, dnes je to 34 DC a 11 den od KET tak som si myslela, ze som za vodou, ale ako tak citam tak mam pochybnosti. Brucho ma trocha boli, krize priserne a nohy ako pri svalovici, no a prsia, ale to mavam aj bezne. Tak neviem a odvaha testovat mi akosi chyba, aj ked si myslim, ze ked mi vkladali hatchujuce blastocysty tak uz to bud je alebo smola....

kikus77
29. jún 2011

takze 2.IVF oficialne uzavrete, HCG 2 ☹

katyka10
30. jún 2011

@kikus77 ach moja to mi je ľúto...a mrcha už došla?nevesaj hlavu moja.a máte este mrazacikov?

kikus77
30. jún 2011

@katyka10 toto boli mrazacikovia,expandovane blastocysty.u mma bolo neuspesne et tak zmrazili 4blastocysty,dve mi vlozili a dve to neprezili,vlastne uz viem,ze neprezila ani jedna. Mrcha este nedosla,ale od vcera uz neberiem lieky...

katyka10
30. jún 2011

@kikus77 no aj mne et nevysiel ale ket sa podaril.z 13tich prezili dve.tie mi vlozili ale zial jedno sa neudrzalo ale to jedno ostalo tak sa tesim.takze pojdete znova od zaciatku vsak?

kikus77
1. júl 2011

@katyka10 mne zo 4 blastocyst prezili 2 hatchujuce, zial HCg 2, tak netusim kde sa stala chyba. Mame uz len jeden pokus cez poistovnu, ale najprv si musim oddychnut

deinad
6. júl 2011

@katyka10 uf to dufam aj ja, ze sa uz skoro pridam 🙂, datum je stanoveny na 11.7.2011, pekny datum, tak nech to vsetko vyjde, uz sa tesim, aj ked si hovorim, ze na to nesmiem mysliet...v pondelok sa teda ozvem, ci islo vsetko ako malo...

katyka10
6. júl 2011

@deinad juj moja držím tí päste až to vyjde....ja som na antibiotikach zápal priedušiek fnuk sa bojím.

katyka10
7. júl 2011

@kikus77 veru aj oddychnut telo treba.takze posledny pokus ale uz to hadam vyjde vsetkym vam drzim paste. 😉

deinad
7. júl 2011

@katyka10 dakujem pekne, tesim sa uz, na pondelok si beriem dovolenku. chudiatko chore, tak ti zelam nech sa skoro vyliecis...ved ti hadam predpisali take, co mozes nie...no ved ina moznost ani nie je...tak sa pekne liec nech ste zdravi obaja 🙂

deinad
12. júl 2011

ahojte kočky, tak ako sa tu máte, ktora čaká po KeT tých neuveriteľne najdlhších 14 dní na výsledky?
Bolia ma kríže aj pravý bok a to neviem, či som sa len zle vyspala, alebo čo...dokonca aj keď mi tam to embryjko vkladali, cítila som taký nepríjemný tlak a pichanie, je to normálne? vďaka za rady...držte sa 🙂

zuuuzana7
13. júl 2011

@deinad je ty si bola na ket, drzim palce 🙂

deinad
13. júl 2011

@zuuuzana7 dakujem zuzka, ano bola veru, tie 3mesiace pauzy ubehli celkom rychlo, tak sme sa do toho vrhli 🙂 nas posledny mrazacik, tak do neho vkladame velke nadeje, tak nech aj tych 14 dni ubehne co najrychlejsie 🙂

zuzumajko
14. júl 2011

caute baby 🙂 neviem ci ste to tu uz preberali alebo nie, ale dnes som sa dozvedela zaujimavu infosku a idem sa s vami o nu podelit. Cakame na nas prvy KET (mal by byt v pondelok ak budu babatka v poriadku) a dnes som bola u mojej lekarky (ISCARE BA) ze ako je na tom vystelka maretnice a pod (ved to poznate). A lekarka mi teda nasadila utrogestan a vravi, ze mi este vezmu krv, lebo (tu to zacina byt zaujimave!! 😀 ) ze krajiny v ktorych sa KET robi omnoho castejsie ako u nas robili studiu z ktorej vyplynulo, ze zeny, ktore mali pred transferom nizsiu hladinu progesteronu, maju vacsiu sancu na uchytenie embrii. 😀
Takze tot moja skusenost 🙂 neviem este ako som na tom ja, ale velmi dufam, ze to bude v pohode a pojdeme na to. Mate s tym niektora skusenost? 😀

naduska
14. júl 2011

@zuzumajko nie nahodou zvysenu hladinu prog.?to sa mi teda nezda ,skor zvysenu ☹

zuzumajko
14. júl 2011

@naduska no mne praveze povedala ze cim nizsia, tym lepsie. Ze tak im to podla dlhodobych sledovani vyslo. Bol tam so mnou aj moj muz, pre istotu som mu este volala a potvrdil, ze cim nizsia, tym je uspesnost vyssia..divne ze?

makovicka53
18. júl 2011

Ahojte ja som mala mat uz pred dvomi mesiacmi realizovany KET mame dvoch mrazacikov ale zial mi to zrusili..nedorasta mi sliznica ani po liekoch,mala som ju 5mm na kontrole 16DC...sama neviem co bude dalej...a ani doktori si nedeia dat rady...vraj ked lieky nezabrali tak nevedia co dalej...sila vsak?a to vkladame do nich velke nadeje...hrozne ☹ ....nemate niektora podobnu skusenost?

fibi21
18. júl 2011

Ahojte mna caka Ketko v septembri .... uz sa neviem dockat 🙂 je tu niekto , kto bude v septembri so mnou zdielat vsetky nastrahy a samozrejme uspechy ? 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre