Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

andous
11. apr 2010

Tak to je dobře že tě to přešlo já bych plašila už jako blázen 🙂 tak třeba tě to podbříško bolelo že se mimoušek uhnizdoval to prý taky bývá že bolí podbříško tak že třeba dobré znamení 🙂 🙂 Já už to chci mít taky za sebou.Neboj ono to uteče jako voda a bude den D kdy se obě všechno dozvíme.

andous
11. apr 2010

já jsem tak ráda že si tady mužu o tom s někým popovídat....Zítra si udělám test teda doufám 😀 😀 ale každopádně ti dám vědět jak dopadl....Za chvíli mi budou dávat pojištovnu štestí tak pujdu koukat co tam se děje nového.....to jsou ty moje serialy bez nich bych umřela 😀 😀

neline
11. apr 2010

andous - ešte som netestovala a neviem, či budem. Mam velky strach z toho 😢 A ešte si myslim, že je aj tak skoro. Ukludnujem sa 🙂 A ako piše Maryah, to časte cikanie je ozaj jeden z priznakov. Mam kamaratku, ktora si myslela, že ma zapal močovych ciest, no a o necelych 7 mesiacov sa to narodi 🙂 🙂 Tak držim prstiky, nech sa to podari!!!

andous
11. apr 2010

neline z toho testování já mám taky hroznej strach ale říkám si že zítra už to bude10 dní tak by tam mohlo být něco vidět teda snad.A ty už jsi zkoušela nějakej test??Nebo vubec žádnej??Já vím že to někkdy to čurání bývá taky příznak ale nějak to mu nevěřím.No zítr budu snad moudřejší teda jestli mi ten test něco ukáže.......Já tobě taky držím pěstičky at se ti to podaří a nemusíš už nic podstupovat....A ono to určitě vyjde.A jak se cítíš??,Máš nějaké příznaky a kolik máš mimoušku v bříšku??

andous
11. apr 2010

Holky jdu se juknout na ten seriál pak jsem na chvilku ještě přijdu 🙂 🙂 teda pokud nebudete už hajat 🙂

neline
11. apr 2010

andous, ved praveže žiadne priznaky nepocitujem ☹ A to mam 2 zmrzlinky v brušku 🙂 Pri IVF som si dala vložit len 1 a teraz som sa rozhodla pre 2, snad vyššia šanca, tak uvidim. A kolko maš ty vložene?

neline
11. apr 2010

Dievčata, ak ste pri telke, dajte si Spektrum. Davaju dokument o IVF.

maryah
11. apr 2010

pichalo ma dosť v podbrušku... povedala som si, že buď to je uhniezďovanie alebo príznak brušnej chrípky a mám kŕče v črevách...
už mám Spectrum, ale je reklama 😠 , tak počkám, ináč idem na Lets Dance...

maryah
11. apr 2010

ty kokso baby, to je sila... no, ale je to bohužial realita ☹

bakosko
11. apr 2010

baby čo tam davali mne nejde spectrum mam ho zakodovany

evik73
11. apr 2010

Děvčata,pokud budete zítra testovat,tak moc držím palečky,ať najdete // 🙂 🙂
Častější čúrání jsem měla a myslím,že je to určitě jeden z příznaků těhotenství 🙂
Hodně štěstí všem!!!!!!!!!!!!!!!

andous
11. apr 2010

neline tak příznaky nemusíš mít žádné a tehu přesto jsi...Já mám v bříšku taky dvě zmrzlinky ale říkám si kdyby se chytli obě tak už bych ten 7 den na testu bylo něco vidět ne???Nebo já už nevím...zítra zkusím testnout a uvidím

andous
11. apr 2010

maryah to bylo určitě to uhnizdovaní bud vklidu to dopadne dobře 🙂

andous
11. apr 2010

evik73 děkuji za povzbuzení mám z toho testu hruzu že tam nic nebude ☹ to už pak z toho budu na práška zítra už je to 10 den od ketu.A s tím čuráním nevím pořád tam to nutkání je.Na záchodě se malinko vyčurám a chce se mi zase hruza....tak snad je to nějakej příznak uvídím zítra na tom testu.bojím bojím ☹

andous
11. apr 2010

holky tak pujdu hajat....zíra vám dám vědět co a jak zatím papa a pohladte mimisky v bříšku 🙂 🙂

simpatica
11. apr 2010

baby, ja som tiez 1O den po ET, test som este nerobila, ale dnes mam pocit - bolesti v brucu ako pred menstruaciou, nemate s tym skusenost?

evik73
11. apr 2010

Simpi ty bolesti v bříšku nemusejí nic znamenat......já jsem si dělala test v pátek(10 den po Ket) a taky mě pobolívalo jako na MS,měla jsem to o víkendu dostat,tak pokud máš také období MS,je to normální...hlavně se nestresovat 😉

simpatica
11. apr 2010

diky evik 73 za podporu
to vis, mam strach

evik73
11. apr 2010

jasně to chápu...taky jsem šla na záchod se staženou prdýlkou....ale jsou jen dvě možnosti....buď to vyjde a nebo nevyjde,nic jiného mezi tím není 😒 záleží taky jak stará byla embryjka,aby se to už ukázalo na testu....každopádně ti přeji dvě krásné// na testíku,až se odhodláš si ho udělat!!!

lalina846021
11. apr 2010

holky moc vám držím pěstičky................simpi ty bolesti u toho mohou být,to se mimísek uhnízďuje nebo už si dělá prostor kolem sebe.....................andous držím mocinky mooooc pěstičky ať tam jsou dvě čárečky nebo alespoň duch.............budu na tebe myslet...................čurání je velmi dobré znamení toho že se mimísek uchytil...............dobrou...... 😲 🙂 pořádně pohlaďte eskymáčky ať se jim dobře spinká a drží se v hnízdečku 😲 😲

andous
12. apr 2010

Ahojky holky tak píšu jak dopadl dnešní test.Bohužel opět negativní ☹ ☹ Tak že z toho zase nic nebude už jsem se stím smířila a budu muset bojovat dál.Ach jo ☹ No co nadělám....dnes už je to 10den tak pochybuju že se tam ještě něco ukáže.Ale vám ostatním přeju at se vám ty vytoužené // ukážou a ono vám to určitě vyjde 🙂Já jsi dám tenhle měsíc pauzu a v květnu do toho pujdu znova a třeba to už konečně vyjde........

maryah
12. apr 2010

andous, no ja by som hlavu nevešala pokiaľ to nemáš potvrdené z krvi... záleží aj na tom kedy sa ti bublinka uhniezdila... 10 dní po ET nie je až tak veľa... prečo si mysliš, že sa chodí na tsty za 14 dní po ET??? pretože skôr je to skoro... ja som hohorila dr. v centre, že som si robila test a ani som to nestihla dohovoriť a hneď mi aj so sestričkou naraz povedali, že tieto testy z moču neakceptujú, že zkreslujú... tak hlavu hore, ja testovať asi nebudem lebo je to zbytočné 😒 ...

andous
12. apr 2010

Já vím že krev je krev a proto se na to chodí ale myslím si že kdybych byla tak se na tom testu něco ukáže aspon jsem to tak měla vždy.Když jsem byla, tak test byl pozitivní.Já už totiž mám holčičku z prvního manželství ktera byla ještě přirozeně.To už je ale velka slečna 🙂 No a když jsem otěhotněla z minulého ketu sice to pak teda nedopadlo tak jsem si dělala test 13den a čárky tam byli.Tak že proto si myslím že to nedopadlo.A ono máš pravdu že je lepší někdy netestovat.....Asi by to byla velká náhoda kdyby test byl stále negativní a krev by pak ukázala opak ale to se v mém případě nemuže stát takový štěstí mít určitě nebudu....

maryah
12. apr 2010

na 13 deň po ET si mala 2 čiarky a čo sa stalo??? kedy ideš na krv?

maryah
12. apr 2010

myslela som tým, že čo sa stalo potom, začala si krvácať?

andous
12. apr 2010

13 dem po ketu jsem si udělal test měla jsem dvě čárky pak mi to bylo potvrzené i z krve že jsem těhotná no radost veliká 😀 ale za 14 dní na ultrzvukunebyl v gestačním váčku pludek tak jsme čekali ještě tyden a ani po týdnu se neukázal ☹ ☹ Strašné zklamání no a na to hned revize dělohy ☹ A na krev jdu 16teho v pátek

maryah
12. apr 2010

tak to teda bola poriadna skúška nervov... to mi je ľúto 😢 ... ale neboj moja, raz sa nm to musí podaritť 🙂

marketchen
12. apr 2010

Ahoj Holky, jak se cítíte?
Neline: jak je? Kolikátý den jsi po KET? já teprve třetí ☹ A už teď jserm dost na nervy a ještě ke všemu menší nachlazení ☹ Já to asi nevydržím a nejhorší je, že se vše dozvím opravdu až z testu, když mrcha sama nepřijde ☹ Všem moc držím palečky 😵

andous
12. apr 2010

to teda byla hra o nervy to máš pravdu tohle bych už nechtěla zažít.To radši at je na testu bílo.Já se prvě bojím že to nevyšlo no ale nic s tím neudělám a už jsem s tím tak nějak smířená 😒 Asi ještě nepřišla ta vhodná doba.....Ale věřím že jednou to bude 🙂 🙂

maryah
12. apr 2010

ahoj marketchen, ja sa mám fajn, to nachladenie som mala aj ja... ja som prechladla esšte jeden deň pred KET a prešlo mi to cez víkend... nič som nemohla brať, do nosa som používala sprej s morkou vodou a nemala som žiadne vitamíny len ten babyplan a bylinkový čaj s medom a citrónom... najviac som sa bála kýchania... no snáď je všetko OK... a teraz len lež 🙂 , ohrievaj sa...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre