Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

bakosko
13. apr 2010

maryah odkial si

dvojcata2
13. apr 2010

ahoj všem dnes jsem 10 den po ket a na testu nic.Mám za sebou 2 IVf a ted z druhého jsem byla na KET.Jsem úplně hotová protože minule jsem mněla ducha už 8 den po ET ale pak jsem to dostala.Povedlo se to někomu po KET???Díky

andous
13. apr 2010

Ahojky dvojcata2 nevěš ještě a hlavu a zkus testnout zase za dva dny.Já jsem dnes 11den po ketu a taky mám na testu bílo ☹ bohužel...i když ted tady studuju test a mám pocit že tam něco vidím....už z toho taky magořím a asi si to namlouvám že tam něco je.Já už jsem se s tím smířila že z toho nic nebude opět....ale rozhodující je ještě krev i když to by se u mě musel stát zázrak.A kolikati buněčný embryjka ti vkládali???

marketchen
13. apr 2010

Ahoj Holky, opravdu nevěště hlavu.10.den po ET je opravdu brzo, ještě se může cokoli změnit.Moc držím palečky.ale vím jak Vám je, já jsem terpve 4.den po KET ☹

venika86
13. apr 2010

dvojcata - to víš, že povedlo. Určitě neztrácej naději. Já jsem otěhotněla po KET a už pomalu začínáme 4. měsíc 🙂 🙂

evik73
13. apr 2010

Ahoj holky..dnes jsem byla na krvi a máme to potvrzené...HCG 496!!!!!Za týden kontrola a UTZ...takže pro všechny,které čekáte na // nebo Ketu moc nevěříte....jde to a myslím,že holčin,kterým to vyšlo je dost!!!!!!
Všem čekatelkám přeji pevné nervy a na konci // a těhulkám pohodové těhulení po celou dobu a na konci krásný uzlíček v náručí!!!!

andous
13. apr 2010

evik73 velká gratulace k těhu 🙂 🙂 to je paráda že se zadařilo.Jinak holky vím že se to muže ještě všechno změni ale já už to neřeším už ted se těším na další pokus..... 🙂 Jinak se cítím tak normálně žádné příznaky nemám tomu nasvědčuje i to bílo na testu ☹ akorát co mě zlobí tak nějak močák pořád bych čurala nebo spíš mám pořád šílené nutkání čurat.Jinak opravdu nic.A mrcha taky nikde ale mám ji nepravidelnou a za druhé si myslím že mi to drží ty léky.A všem čekatelkám přeji pořádné dálnice na testu 🙂 🙂 🙂

dvojcata2
13. apr 2010

to už nevím kolika buněčný embrijka to byly.No asi jsem to od vás potřebovala slyšet, já vím že naděje umírá poslední tak uvidíme díky moc a moc ratuluji těm co se už povedlo!!! 😉

andous
13. apr 2010

Neboj ono se to určitě povede 🙂 A když né ted tak příště určitě.Ale určitě neházej flintu do žita ještě ty čárky mužou vykouknout 🙂 A ono určo vykouknou.Kdy budeš zase testovat??

dvojcata2
13. apr 2010

nevím nejraději bych netestila v sobotu to je 14 dní co mi to zavedli tak když to nedostanu tak se v pátek obednám na krev a v pondělí uvidím,ale nevím jestli to vydržím ale už mám takovej strach testit že se na to asi opravdu vykašlu a nechám ortel na krvi

dvojcata2
13. apr 2010

ještě jse chci zeptat když jsi zavádím ultroš mám to vevnitř celé oteklé není to náznak mrchy nebo to je po těch prášcích,nevíte???

dvojcata2
13. apr 2010

Venika:už máš vybranej kočárek ty co máš v albu jsou dobrý ale jako hluboký na malý mimi ale jako sporták moc né doporučuju typ s otočnými koly s těhle jsou pak velké sportáky a s těžším a větším děckem jse pak nadřeš.Koukej u kočárku hlavně na sporták mimi ti strašně rychle vyroste a nejvíc a nejdíl vozíš toho obříka.To jen na okraj 😀 😀 😀

neline
13. apr 2010

evik73- gratulujem 🙂 🙂 🙂 Tešim sa s tebou a verim, že to ide aj cez KET 😉

U mna zatial všetko po starom. Mrcha zatial nikde, ale je to asi hormonmi, pretože zatial ani nepocitujem, že by mala prist. Zajtra sa odhodlam testnut 😲 Zajtra bude 11 den, tak, ak tam už niečo ma byt, tak sa to ukaže 🙂 Snad, stale tomu verim.. 😀
Pekny večer vam prajem a pevne nervy 😵

maryah
13. apr 2010

eviiiiiiiiiiiiiiiiiiik, jeeeeeeeeeeej to je šťastná novinka 😵 😵 😵
baby, tak je predsa nejaká šanca otehotnieť cez KET... 😵 😵 😵

marketchen
13. apr 2010

neline-tak to dej určitě zítra vědět,zda se čárka obejvila, už to nemůžeš vydržet, viď?Ale 11.den je ještě brzo, druhá čárka se ještě obejvit nemusí.
evik73 - moc, moc gratuluju.A děkujeme za tak super zprávu.

andous
13. apr 2010

dvojcata2o tom tam vevnitř 🙂 teda nic nevím nebot si zavádím crinone ale když jsem zaváděla ten utrš tak jsem to tam měla někdy taky takové nateklé ale netuším čím to bylo.Jinak se ti nedivím že se bojíš testit to já měla taky strach ale ted už to neřeřím a testím každej den co kdyby náhodou dvě// a pro mě je to lepší když to vím takhle do předu než když by mi to pak řekli tu pecku až z krve takhle se s tím mám čas aspon srovnat....a o adopci jste neuvažovali???Teda jestli se mužu zeptat..

andous
13. apr 2010

neline tak držím pěstičky at na tom zítřejším testu máš pořádné dálnice 🙂 🙂 oni tam určitě budou neboj 🙂 🙂

dvojcata2
13. apr 2010

ne adopci ne mám 16 letou dceru je mi 36.Mám ještě 2 mrazáky a 3 pokus IVF ale o tom moc nechce slyšet ten můj je to moc peněz ale já do toho půjdu jestli mně nervi nepovolí 🙂

maryah
13. apr 2010

dvojcata, a co mas opuchlé??? pri tehotenstve býva zväčšená maternica ...

evik73
13. apr 2010

Všem vám moc děkuji a přeji,aby jste se co nejdříve mohly radovat tak jako já!!!Ještě není vyhráno,je to teprve úplný začátek,ale věřím,že to dobře dopadne!!!
Krásný večer a moc držím všem palečky!!!! 🙂 🙂

andous
13. apr 2010

Tak to snad nevadí že ti je 36.To máš pravdu že to stojí hodně peněz mi už jsme z toho taky hotový ☹ Mi už bohužel všechny IVF vyčerpali a máme tam posledních 6zmrzlíku tak že se nám ta šance hodně zmenšila 🙂 ale pořá doufáme že to z těch 6 ještě vyjde.Ale ty máš toho ještě hodně před sebou a ty šance máš veliké 🙂 A věřím že ti to vyjde a moc ti to přeju.A mužu se optat kam chodíš do CARU??

andous
13. apr 2010

DVOJCATA a určitě do toho běž když máš možnost i když to stojí hodně tak za tu cenu že budete mít miminko je k nezaplacení 🙂 Já si tohle říkám pořád a pořád bojujem 🙂 A mužu se optat co je u vás za problém??

lalina846021
14. apr 2010

Ahojky holčiny!

Eviku moc a moc ti gratuluju a už se těším až nám ukážeš fotečky z UTZ,držím ti pěstičky aťje vše v pořádku..........a dobře rostete................ 🙂

Andous určitě se vám to povede když né teď tak máš ještě 6mrazáčků a to by bylo aby alespoň jeden z nich nebyl bojovníček.........................

Dvojcata na cenu nekoukej,je to finančně náročné ale mimčozato stojí..................musíš za to bojovat 🙂 😲

neline držím pěstičky ať tam máš dvě čárečky..................

lalina846021
14. apr 2010

Maryah tobě taky moc držím pěstičky ať je vše jak má být a mimísek se dobře uhnízdil a drží se jako klíšťátko 🙂 😲

evik73
14. apr 2010

Hezký den všem 🙂
Lali moc díky,taky se těším,až bude něco vidět a hlavně jestli máme dvě nebo jedno mimi....

lalina846021
14. apr 2010

Eviku moc bych ti přála aby se na tebe usmálo dvojnásobné štěstíčko...............opatrujte se a pohlaď za mě bříško a a vyřiď mimískům ať se pěkně u maminky drží a nepustí,nebo jim naplácám na prdízny 😀 😀 😀

maryah
14. apr 2010

lalina ďakujem za povzbudiví slová 😵 😵 😵 . aké máš teraz plány?
evik, kedy ideš na UTZ? a máš nejaké príznaky?

dvojcata2
14. apr 2010

Ahojky děvčátka jsem z Liberce takže chodím jsem do Gennetu.Před 3 roky jsem byla mimoděl.těh. a tam mi vzali vejcovod je byl neprůchodný a že ani ten druhý nevipadá slibně.Když jsem začla lítat kvůli mimču poslal mně dr.na průchodnost toho druhého no hned mi ho vzali protože byl totálně zničený.Tak jsem začla podstupovat IVF s tím že v tom nebude problém dítě jsme spolu čekali já jedno mám a přítel taky.Ale asi ten věk opravdu hraje roli nebo se to opravdu nesmí srovnávat s klasickým otěhotněním.Tak to je o mně.Ještě jak tady psala Maryah kdybych to mněla zvětšené že jsem těhotná tak by to už bylo vidět na testu né??

andous
14. apr 2010

ahojky Maryah tak jak se cítíš??doufám že je u tebe vše v pořádku a ty krásně těhulkovatíš 🙂 🙂

maryah
14. apr 2010

dvojcata, to ti neviem odpovedať... neviem za akú dobu ten tehotenský hormón ide do krvi... ale podľa mňa (úplne neodborný názor) ak by to opuchnutie bolo z tehotenstva (čo nemusí byť) tak by to malo byť na teste vidieť...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre