Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

dusice
26. nov 2008

Holky, díky moc za podporu. Uvidíme, jak to dopadne. Mám ale strach z toho, aby nedorazila mrcha- začíná mě pobolívat břicho. Na dnešek jsem si naplánovala relax- zalezu do postele s knížkou a budu si jen číst- vylezu pouze na jídlo a na wc 😀 😀 😀

mmonna
26. nov 2008

Dus,nemaj boja..ja som mala taku slabu,ze to nebolo volnym okom vidiet..o dva dni tam boli krsne //...ale aj ja som sa desila,a tie dva dni cakania boli desne....

Nun,ako mas?

ifika
26. nov 2008

Neviem ci este budem testovat do piatku, necham to asi radsej uz tak. A v piatok sa uvidi. Neviem uz som s toho unavena, neviem preco sa nechu uhniezdit, doktor mi hovoril ze bude problem pri rozmrazovani a zatial sa neprebralo len 1. A vyzerali bytzakazdym silne, prezivanie som mala okolo 80-90%.
Uz ma pomaly ten optimizmus prechadza.
Ale vzdy som rada ked k vam pribudene nejaka tehulka, tak drzim palce!

nunca
26. nov 2008

Mmonny, to víš, s nejistotou se to hůře zvládá, ale docela přes to všechno to ujde 😉 zatím, ale do pátku zbývají dva dny a konečně budu vědět na čem jsem, doufám tedy (snad nebude zase nějaký odklad 😕 ).
A jak je Tobě?

dusice
26. nov 2008

Ifiko a tobě dělali imunologické vyšetření? Já mám endometriozu, takže vím, že je ,, likviduju,, já- moje tělo se jim brání. Vydrž, tohle je hodně těžký boj. Já jsem už taky úplně hotová.

dasa24
26. nov 2008

Holky moc Vám děkuju včera jsem byla na UTZ 5tt+3.
Někdo říká že je ještě brzo, ale jakým způsobem mi to podal Dr. jsem se nestačila divit ☹
Zařídila jsem si přes známou UTZ v pondělí, nechci čekat až do 8.12.

Artep co krev? 😵

Renčo moc gratuluju.

Duši ještě testuj každý den, to bude dobrý, držím moc palce 😵

jmisa
26. nov 2008

Daso, tak 5+3 je podle mého fakt brzo. Co to bylo za doktora?
Já byla 5+5 a měla jsem teprve počínající srdeční akci.

artep26
26. nov 2008

Dáší já myslela že srdíčko je od 6 tt nahoru, ne?? Tak proč tě tak ten blbec straší??
Byla jsem z toho co jsi tu psala pěkně vyjevená 😕 😕 😕 myslím že to do srdíčka ani strachy nepřežiju.
Na krev jdu zítra, snad je to jen formalita - nepříjemná. Manža se ptal proč tam jedeme, když víme že jsem těhu 😀 No tak jsem mu vysvětlila, že musím. No a tak se ptal, jestli poznají kolik tam těch dětí mám, no a samozřejmě jsem řekla že ne, že pak snad za 14 dní UTZ. Tak byl zklamanej 😅 😅 😕

jmisa
26. nov 2008

Od 5+3 by měl jít zobrazit embryonální pól a o pár dní později by měla být patrná počínající srdeční akce.

ili5
26. nov 2008

Zdravím všechny, nuncy, tak s tím Agolutinem jsi měla pravdu, v neděli jsem šla na pohotovost a dnes mě pustili domů z nemocnice. V pátek, ale jdu znovu na injekci, cysta je stále, ale bolesti v poho. V pátek po Agolutinu bych to nechtěla prožít znova. Uvidíme. Pak ten Marvelon 2 měsíce a sdnad už opět stimulace na KET. Já se toho asi nedočkám.

nelynka
26. nov 2008

dusice teraz som si kupila dalsi test, takze akos a poznam testnem dnes vecer alebo zajtra rano, este uvidim...

ifika ja som tiez testovala, 9den a aj 10 den KETu a vzdy som tam mala testik negativny ani naznak druhej /
skus testnut 12ty alebo 13ty den, este je stale nadej 😀 😀 ver mi

artep26
26. nov 2008

Nel nech to na zítra ráno 😉
Když testneš večer, tak si zase třeba nebudeš jistá výsledkem. Lepší je testit z ranní moči 😉

nelynka
26. nov 2008

arty tam su dva testy, testnem aj vecer a aj rano a uvidim 😀
alebo budem nervozna a netestnem vobec a pockam na piatok 🙂 🙂 🙂 🙂
ale citim ze tam babula stale je a ze to spinenie bolo zahniezdovanie rpeto mi test nic neukazal 😀

artep26
26. nov 2008

Nel jasný že tam je, jinak by se ti MS rozjela už dávno.
Prostě ti roste HCG pomalu 🙂 🙂 🙂
Jéééééééé já jsem tak zvědavá 😀

nelynka
26. nov 2008

ja som tiez zvedava, asi to nevydrzim a testnem...

artep26
26. nov 2008

tak testůůůůůůůůůůůůůůůůůj 😀 😀 😀

nelynka
26. nov 2008

ale az potom ked sa vratim, uvidim este 🙂 🙂

artep26
26. nov 2008

tak jo, a ať se testík vydaří 😉 😉 😉
jdu manžovi připravit jídlo, pak zase načouhnu 😀

nelynka
26. nov 2008

j utikej, ja jedu do baracku konecne,...jedu si udelat spalnu dneska 😀
vecer sa ohlasim ked sa vratime..papa

artep26
26. nov 2008

Tak pořádně, ať se vám pak hezky dadá 😀 😀 😀
pa pa a opatruj se a nepřeháněj to s tím stěhováním 😉

dasa24
26. nov 2008

Míšo embyonální pol jsem neměla vidět ☹ (nenalezen) teda mám napsaný jen plodové vejce 6,1 mm. Jinak to byl Voboř.

Artep děkuju, teda mám nervy, vím že může být brzo ale ten názor Dr. A hlavně teda ještě co se mi stalo minule, tak to ještě hůř snáším ☹
Budu zítra na tebe myslet at máš vysoké HCG 😵

Holky můžu se jen ted modlit ☹

mmonna
26. nov 2008

Asi budem teraz za blbca,ale preco sa pise 5tt+3,alebo 5tt+5,nechapem tomu.....

ifika
26. nov 2008

dusice imunol.testy mi nerobili, ale ak to teraz zas nevyjde tak poviem nech mi ich urobia.
nelynka dakujem za podporu, asi si pockam do toho piatka na krv

dasa24
26. nov 2008

mmona tt známená týden + číslice jsou dny.
Takže třeba 5tt +3 znamená. 5 týden + 3 dny 🙂)

renata0028
26. nov 2008

Holky, moooc děkujeme za gratulace. 🙂

artep26
26. nov 2008

Dáši díky moc já tobě držím víc kočko 😉
Tak kdepak mám tu Nel?? Co ?? Vydržela to nebo ne?? 😀 😀 😀

dusice
26. nov 2008

Taky tady na ní číhám!

scarlette
26. nov 2008

ahojte, mozem sa pridat? 🙂
kocky chcela by som sa Vas spytat na co si pred KETkom davat pozor, som 6DC a poctivo jem Etrofem tak zatial cakam ci bude vsetko ok.

dusice
26. nov 2008

Ahoj Scarlett, vítej mezi námi. Já jsem před ketem nedělala žádnou přípravu, nebrala žádné léky a ani lékař mě neupozorňoval na nic na co bych si měla dát pozor.11DC jsem došla na UTZ a dostala jsem injekci, 14DC jsem si volala kdy mám dojet na KET a 15DC jsem si jela pro mimíse. No nevím, jestli jsem ti pomohla ☹ .

scarlette
26. nov 2008

ahoj dusice,
myslim ze si mi pomohla a dostatocne, jednoducho budem fungovat tak ako doteraz a potom pojdem na kontrolu,
ja mam predpisanz estrofem na rast sliznice od 1-15DC, na 14DC idem na utz kontrolu a povie mi lekar co dalej.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre