Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

venika86
11. dec 2009

Rebeca- Páni už sedm let, my se snažíme dva roky a jsem z toho rozhozená. Jinak děkuju moc za povzbuzení. Asi jsem moc spoléhala na to, že to výjde na poprvé. V podstatě mi tu naději hodně dávali i doktroři, protože jsem mladá a neměl by to být problém. O to víc jsem pak byla zklamaná. JJ, určitě jim musíme věřit, já mám v Caru známou, takže to mě trošku uklidňuje. Dělala nám ICSI a infomovala o embryjkách. No, uvidíme co bude ve středu ...

rebeca_1
12. dec 2009

Venika, hej 7 rokov. To je neskutocne dlha doba, preto si zo vsetkeho najviac prajem KET uz dnes a nie v januari. Vies ako dlho mi trva den? Strasne dlho! Idem spat a poviem si kedy uz bude rano a vstavam s tym kedy uz bude vecer... Asi tak...
Ale stale zijem v nadeji, nic ine mi totis nezostava.
Treba mysliet pozitivne, i ked mne sa ta pozitivita nejako vymika z podkontroly.
Ty si sice dvojrocna snazilka ale ja ti rovnako prajem pozitivnu krvicku ako mne samej!!!
Drzim palceky!

rikuska21
12. dec 2009

Venika, my 6 rokov snazenia, je to vela a ja uz mam aj vek i ked nie este kriticky, ale teraz nam to snad uz vydje, 😵

walle
12. dec 2009

a my 7 rokov snaženia! ☹ 😢 a nič...ale raz to vyjde!! 😉 rok 2010 bude historický!!! 😀

rikuška - zmeň si aktuálne info vo vizitke!!! 😉 😵 to sa mení krásne!!! 😉

gejbik
12. dec 2009

Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat jestli při stimulaci na KET s horm. náplastma estrahexal (já lepím 6náplastí) a s práškama estrofem (já beru 3x2) + Prednison a Anopyrin si můžu dát třeba jedno Frisco nebo tak něco? Radši se ptám abych věděla. Děkuji za odpověď

gabirr
12. dec 2009

ahoj rikuska, prosím tě chci se ještě zeptat... myslíš že zítra si můžu vyjet s manžou na oběd? Kašel už ustává díky kapkám, ale jinak na sobě nic nepocituji ☹ je fakt že jsem teprv 2 den po KET.

walle
12. dec 2009

gejbik - hm, rada by som ti poradila...no neviem, čo je Frisco... 😅 😉

rikuska21
12. dec 2009

Gabirr, Urcite, ak sa citis fajn, tak by som si ten obed uzila 😵 😵 nei si chora, vestko z coho by si mala mat radost a si odopries, nie je dobre, vsak nebudes ani behat a ani nosit 3 kilove tasky,,,

gabirr
12. dec 2009

rikuska já jen že ta cesta autem, někdo mi říká že to drnkání vadí někdo zase ne, ale sjedem jen tady z kopce 10min 🙂

gejbik
12. dec 2009

walle- Alkoholický nápoj... 🙂

rikuska21
12. dec 2009

neblbni, to je hlupost, je uz po uhniezdovani, ak ked to ma vyjst tak to vyjde, ver tomu a hotovo, nemas to ako ovplyvnit, a to ze si budes nejake hluposti nahovarat, ako jazda autom????Len pekne chod a daj si velkeho lososa,

gabirr
12. dec 2009

rikuska děkuji 🙂

venika86
12. dec 2009

No jo, my ženský to prostě nemáme jednoduchý. Ale věřím, že nám to jednou všem výjde. To by to bylo, aby to nebylo 🙂 Já už se taky nemůžu dočkat, až bude středa a dozvíme se víc. Já při prvním ET taky měla dlouhý dny, hrozně jsem chtěla, aby už bylo po 14. dnech a já věděla výsledek. Nakonec to trvalo jen sedm dní a přišla mrcha ☹

venika86
12. dec 2009

Gejbik Já bych to radši neriskovala. Sice Frisco nemá moc procent, ale jistota je jistota. Já jsem teda pro jistotu vůbec nepila, stejně ani chuť nebyla.

gejbik
13. dec 2009

venika díky, díky... Já jsem si nakonec dala,ale taky to radši nebudu pokoušet

elllenka
13. dec 2009

Ahoj, můžu se přidat? V únoru mě čeká KET, máte s KETem zkušenosti? Slyšela jsem, že je menší šance než s IVF.

matelko1
14. dec 2009

ellenka mne KET vysiel a cakam dvojky,takze tazko povedat,ze je menej uspesny.

venika86
14. dec 2009

Je to opravdu asi hodně individální. Já mám spoustu známých, kterým se chytl právě KET. Proto stále neztrácím naději 🙂

elllenka
14. dec 2009

matelko1: blahopřeji, to je super, že ti to vyšlo 🙂

Mě nevyšlo ICSI a máme zamraženo, tak zkusíme to, prý to bude jako by v přirozeném prostředí. Teď musím čekat, ale mám teď hodně smíšené pocity :(

nemko
14. dec 2009

mne prave nevyslo prve KET icsi a ani neviem ako sa citim asi nijako a velmi zle ☹ ☹ ☹ ☹

venika86
14. dec 2009

nemko - to mě mrzí, určitě to výjde příště, důležité je věřit. Já si myslím, že nám to všem prostě jednou vyjít musí. Zatím neznám nikoho, komu by se to jednou prostě nepovedlo. To je pozitivní, ne? 😉

nemko
14. dec 2009

venika86 hold ja uz dalej bojovat nebudem, bolo to moje prve IVF a aj posledne.Tebe prajem aby bol KET uspesny a o par mesiacov si sa tesila.

venika86
14. dec 2009

nemko, předse to nevzdáš??

fiallinka
14. dec 2009

nemko, jakto? Už jsi to dostala, nebo jsi byla na krvi? A dál už do toho jít nechceš? Asi se moc ptám, nepiš, jestli nechceš.

ëllenka: úspěšnost KEtu je okolo 30 %, při ivf je to okolo 45% cca, jak kde - ten rozdíl je prý daný hlavně rozdílnou kvalitou embryí,. často na KET zůstanou ty horší, takže ono fakt záleží případ od případu...rozhodně šance je 🙂

Gabirr: já jsem se přímo z ivf odvezla sama autem 35 km a dobře to dopadlo, určitě nějaká cesta do města neuškodí

s tím alkoholem - sklenka taky nevadí, navíc frisco má fakt málo alkoholu, ale nepřehánět 🙂, to jsem už taky kdysi hledala na netu předloni - chtěli jsme jít na ples a kdybych tam neměla aspoň symbolickou sklenku vína, všichni by se ptali proč nepiju 🙂

matelko1
14. dec 2009

ellenka dakujem.
nemko neblazni,uz nechces bojovat....hadam to nevzdas.....poznam baby co im az 5-ty pokus vysiel a sa nevzdavali.
mas este snehuliacikov.

kukulik30
14. dec 2009

nemko, baby maju pravdu, netreba to hned vzdavat, sanca je vzdy a nikdy nevies, ze prave 2. IVF bude to stastne 😵
ja zatial cakam na vysledok auz som mierne nervozna...teda mierne je slabe slovo 😀 😝

elllenka
14. dec 2009

fiallinka : Já měla ICSI, zaplatila jsem za vše, doktoři si mysleli, že my to máme jasné. Embrijka se vyvýjeli nádherně a nakonec nic, vím to pár dní, ani doktoři neví proč se neuchytili. Říkali, že máme 60% šanci. Tak jestli je KET jen 30% šancí, tak tomu moc nevěřím, ale nemůžu být pesimista, ale je to těžký.

matelko1
14. dec 2009

ellenka za to,ze KET ma len 30% uspesnost tak sa netreba vzdavat.vies kolkym babam vysiel prave ket co ja poznam?...musis verit.

fiallinka
14. dec 2009

ellenka: no jo, jenže ono fakt nikdo neví, proč někdy se ty nej embryjka nechytí a ty horší jo... jestli máte zamražené dobré, tak ta šance je i u ket vysoká nezoufej...jinak já osobně k tomu radši přistupuju pesimisticky celou dobu - věřím, že to vyjde, ale neupínám se radši na konkrétní pokus, pak je to zklamání ještě větší... ale věřím, že i tobě to jednou vyjde, ta šance je celkově obrovská.

lucia.kl
14. dec 2009

mne všiel hned prvý KET, takže aj tam je veľká šanca.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre