Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

baraf
26. jan 2010

Rebeca-říká se, že když někdo blízký odejde, nový život ho nahradí.... je to kruté,ale říká se to 😵 člověk si myslí,že už je na dně,že už nic nezvládne,ale ono je to jinak-člověk kolikrát neví,co v něm je. a my ženský, vydržíme hodně.
a neděkuj, psala jsem,co cítím. držím moc palečky a věř!!!! ono to vyjde.

rebeca_1
26. jan 2010

Si zlata Baraf!
Uz ked sa to tak hovori, tak dufam, ze sa to aj v nasom pripade stane.
Ved ja sa 3.2. ohlasim ako to cele dopadlo.
Ale ty sa budes hlasit uz zajtra...
A mozem sa ta este Baraf spytat? Ty mas Lukaska z IVF programu alebo on je prirodzene pocaty? Ak nechces, samozrejme mi nemusis odpovedat. Pochopim to.

rebeca_1
26. jan 2010

Astrid55, no ty si ale rychla! Pozerala som do tabulky a bola si niekde na konci /aj kde zapisana caka na KET/ a teraz su uz snehuliacikovia v brusku.
Uzasna spravicka!
Jasneze aj my tebe drzime palceky!
Ved posurfuj si v tejto temicke a zistis co je najlepsie po KET.
Ja osobne by som ti poradila klud v postielke aspon 48 hodin a sem-tam sa trosku prejst aby sa ti aj maternica trosku prekrvila.
Ostatne je uz asi na osude. Viem, ze by si pre to urobila vsetko, to asi kazda z nas!

baraf
26. jan 2010

Rebeca-klidně řeknu.... Lukášek je z IVF-vyšel na první pokus. mám manžela po onkologické léčbě,takže u nás to jinak nejde.....
a co té pověry týče, zrovna teď se to asi u jedněch známých potvrdilo...

nunca
26. jan 2010

Astrid, prosím Tě, byla bych moc ráda, kdyby jsi mi dala vědět, jak to s tou akupunkturou probíhalo, poněvadž se chystám na KET na jaře (přelom jaro-léto) a hodlám si nechat aplikovat malé jehličky do ucha prvních 14 dní cyklu na přípravu dělohy na vložení embroušek, tak jsem moc zvědavá, jestli to zabere ......konečně??(jinak ten dotyčný je lékař a dělá i klasickou medicínu) 🙂 😉

rebeca_1
26. jan 2010

Boze to je mi velmi luto, onkologia to je hrozitanske slovo. Tiez si si uz v zivote prezila...
Dufam, ze uz je manzel v poriadku, prajem mu vela zdravia!
Trosku energie si mi teraz vniesla. Tesi ma, ze krasny Lukasko vysiel na prvy pokus, to sa dobre cita.
Ved ja ti Baraf potom napisem, ci povera vysla aj u nas.

nunca
26. jan 2010

Ještě taky všem přeju hoooooodně moc štěstíčka, atˇten začátek roku je jenom ve znamení miminek!!!!!!!!!!!!! 😉 😉 😉

rebeca_1
26. jan 2010

Nunca, dakujeme aj my tebe zelame vela stasticka!

baraf
26. jan 2010

Rebeca-manža je teď v pořádku (ťu,ťuk,ťuk...) už je to deset let.... jsem ráda,že jsem Tě mohla trošku psychicky povzbudit... Lukášek je naše zlatíčko. A on by si moc přál doma miminko. ve školce před Vánoci říkal,že bude mít pod stromečkem sestřičku Elišku a mojí tchýni minulý týden taky povídal,že budeme mít doma brzo miminko. vůbec nevím, kde na to přišel, protože o tom,co podstupuju samozřejmě neví.

Nunca-Tobě taky hodně štěstí!!!

astrid55
26. jan 2010

nunca ahoj,

sama som zvedava ci ta akupunktura pomohla, ale kazdopadne som rada, ze som to absolvovala. Bolo to zaujimave, najprv mi urobila celkovu diagnostiku a po zenskej stranke udajne nic neobjavila. Ale vraj mam problemy s chrbticou a krizami a ze aj to moze niekedy branit pocatiu. Doktorka tvrdi, ze akupuntura vyrazne pomaha pri pocati ci uz prirodzene alebo pred ivf. Samozrejme, uspech nie je zaruceny, asi treba len verit. Budem predbezne informovat. Drzim vsetkym palce

astrid55
26. jan 2010

baraf

to je naozaj dojimavy pribeh...a hlavne, ze Lukasek je zrejme dost intuitivne dieta, ked to takto vycitil. Aj preto milujem deti, lebo su to absolutne uzasne stvorenie, ktore su casto mudrejsie ako my dospelaci. Niekedy mam pocit, ze by oni mali vychovavat nas a nie my ich 😀

baraf
26. jan 2010

astrid55-je pravda,že děti jsou bezprostřední a co na srdci,to na jazyku... tak třeba má Luky pravdu a vyjde to. ve skrytu duše pořád DOUFÁM 😵

rebeca_1
26. jan 2010

Baraf to je krasne!
No to deticky maju asi taku zvlastnu ale milu fantaziu. To je ozaj krasne.
No Baraf uz len pre toto by zajtra ta krvicka mala dopadnut dobre!
Lukasek sa urcite sestricky Elisky docka!
Len teraz trosku asi pomylil svokru /tchyni/.
Aj to je Baraf dovod preco krvicka musi byt pozitivna.
No moja mas to tazke. Ale aspon ti je veselo.

baraf
26. jan 2010

Rebeca-však na něj taky tchýně divně koukala na manžu. já u toho teda nebyla..... ona do mě pořád vandruje, kdy půjdem na další pokus a já jí vždy nějak odbydu. nechci,aby mě nervovala ještě ona. prostě, pokud to klapne, tak se to všas dozví 😉 zrovna ona,která se jako babička moc nechová... 😠 mám fotky Lukáška v albu,tak mrkni.

rebeca_1
26. jan 2010

A to je dobre Baraf!

Astrid55, mna to celkom zaujima ta akupunktura, priebezne nas informuj! Aj ja som kedysi chcela chodit na to ale nejako som sa k tomu nedostala. My sme to mali aj v salone, kde som pracovala kedysi.

rebeca_1
26. jan 2010

Tak som sa teraz z chuti zasmiala Baraf...
Idem mrknut to foto.

baraf
26. jan 2010

Rebeca-čemu si se smála? 🙂 že to babičce nechci říct?

fiallinka
26. jan 2010

Astrid, Nunča: holky, zrovna jsem četla článek o tom, že akupunktura fakt pomáhá, bylo to myslím na http://www.zenska-neplodnost.cz, je tam dost zajímavých článků..

Astrid, a tobě se rozmrazili všichni mražáčci, nebo jsi jich měla ještě víc? A držím palce 🙂. A jinak režim klidový, ale nemusíš vyloženě ležet 🙂, spíš jak to cítíš...

Baraf: no já bych fakt neházela flintu do žita, ony ty děcka fakt někdy ví víc než myslíme, že jo 🙂, navíc jestli je to krvácení takové slabší...

Holky, a držte zítra všechno, co můžete, ráno je rozmrazí a v 13.00 bude transfer, tak hlavně ať se rozmrazí, bobánci. Vždycky, když jezdíme kolem, tak jim máváme 🙂

baraf
26. jan 2010

fiallinka-držím palečky! moc!

rebeca_1
26. jan 2010

Nie Baraf, tomu ze svokra pozerala na manzela.
A ze ty si samozrejme u toho nebola.

rebeca_1
26. jan 2010

Fialinka drzime ti palceky!
Urcite sa podaria bublinky rozmrazit!
Tak zlom vaz zajtra, budem na teba mysliet.

baraf
26. jan 2010

Rebeca-tak to jo.... bylo to hned v pondělí po KETu....

rebeca_1
26. jan 2010

Baraf, ty si genialna! Ja sa tu tak rehocem, konecne mi niekto vycaril usmev na tvari!

baraf
26. jan 2010

Rebeca-tak to jsem ráda 🙂 pozitivní mysl je základem úspěchu 😉
já už tu mám klid, Lukáš spí... nespí už po obědě,tak chodí brzy....

rebeca_1
26. jan 2010

Je to rozkosne dieta.
On uz nech pekne spinka, vybili sa mu uz baterky. Musi dobit, rano bude onn.
Zasluzil by si surodenca, vzdy je lepsie ked su dvaja aspon sa lepsie prehraju.
Ale ono to pride, urcite sa vsetci dockate!
Vies ako a to hovori... Vraj babatka si rodicov vyberaju.
Skor ci neskor vsak pridu.

baraf
26. jan 2010

Rebeca-však poloha onn je u něj velmi viditelná 😀 ve školce mi říkali,že je trošku živější, já to vím...
vždycky jsem chtěla 3 děti, teď jsem ráda za něj, ale sourozence si pro něj moooc přeju. taky jsem slyšela,že děti si rodiče vybírají. a děkuji za jeho pochvalu 😉

rebeca_1
26. jan 2010

Vzdy je lepsie mat zivsie dieta ako utiahnute. Aspon sa v zivote nestrati.
A... tak to mas este co robit! Treba zarodit ako ceresnicka.
Alebo hned the tweens!

baraf
26. jan 2010

Rebeca-taky mi to ve školce říkaly učitelky,že se v životě neztratí 😉
a dvojčátka by mě vůbec nevadila....

rebeca_1
26. jan 2010

Presne tak Baraf, aj ja by som ich s radostou prijala. Mne sa hrozne pacia tweensky. Uvedomujem si sice aj tu velku pracu a zvysenu starostlivost okolo nich ale urcite je to krasne. Moja sesternica ma tweensky a su krasne. Naposledy som ich videla, ked zacinali lozit a dala ich na zem. Jeden vlavo, druha vpravo. Bolo to genialne...

fiallinka
26. jan 2010

rebeco, proč vlastně říkáš tweensky 🙂? Jinak mně by podruhé taky nevadily, tři děti bysme snad zvládli, ale bohužel už vím o tolika případech, kdy to nedopadlo dobře, navíc rizika jsou tam zvýšené ve všech směrech...když už se narodí zdravé děti, tak to je super, ale jinak..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre