Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

leny2
17. nov 2008

Ahoj holky,
Mmonny, to bude dobrý, každému stoupá HCG jinak. Já zatím dobrý, včera už jsem vůbec nešpinila, tak snad je vše v pořádku. Zítra bude náš velký den.

Macousku a jak ti je? Kdy jdeš na UTZ?

Artep,tak to budou určitě ty nejsilnější bojovníci, když z tolika přežili jen ty dva.

Cilka, hodně štěstí, ať se ti potvrdí těhu.

Nunca, to jsem zvědavá, co se s tebou děje.

lucen
17. nov 2008

Ahojky Holky všechny moc zdravím a přejio krásné slunečné pondělí.
Moc všem čekatelkám ma // přeji aby ty krásné // na tom testíku uviděly a držely jse celých 9 měsícu. 🙂

mmonna
17. nov 2008

Nunca,normalne si fakt zahada...ja som tiez na Teba zvedava,co to moze byt..ale urcite tam chod,nie ze tam len zavolas...po telefone Ti nic extra povedat nemoze...ked si vzdy na teste bola nega,tak si daj vziat krv..ale ved si sestricka,to musis vediet najlepsie....no skoro vzdy to byva tak,ze poradit vies cudziemu,ale sebe nie...tak len daj na nas,a chod tam.....drzim Ti palce na pozitivny vysledok z krvi 😉

Leny,ked som si to uz 1000krat pozrela/tento 3test/tak sa mi uz zda ta ciarka silnejsia 😉 ja len zmatkujem,ako vzdy a robim paniku......uz sa neviem docakt zajtrajska,i ked idem do roboty...bleeeeeeee...

Lucen,ako komu slnecne 🙂 u nas je zima a zamracene.....Ty pises z Grecka? 😉

nunca
17. nov 2008

Leny, co teprve já, určitě budu informovat, nikde jsem nezjistila zatím ze všech diskuzí na netu, proč se mi toto děje 😕

lucen
17. nov 2008

MMonny u nás bylo celé dopoledne krásně slunečno uplná radost pohledět po obědě jsem si chvíly zdřímla a ejhle je zataženo a uplná tma ☹

mmonna
17. nov 2008

🙂 Lucen..mala si to vyuzit,ked bolo pekne......mne sa ani nos nechce vystrcit z domu.....napiekla som dva plechy moravskych kolacov,a teraz sedim pri TV s dcerou a mlsame 🙂

lucen
17. nov 2008

Mmonnko to víž že jsem to využila byla jsem na zahradě dopoledne na sluníčku a tedka jse mi taky nechce moc ven ale pojedeme nakoupit tak musíme abych měla taky co mlsat u TV mi už doma totiž nic nemáme 😒 včera jsem napekla ale to jse hned snědlo však to znáš že taky už mlcáte napečeno 😉
ty zítra testuješ a nebo jsi už zkoušela a mě to uteklo moc ti přeji aby jsi tam ty // měla a krásné

nunca
17. nov 2008

Lucen, u nás je to podobné, též jsem včera napekla a už je potom ... 😀 , ale hlavně když chutná, ne? 😉
Budu se řídit tedy dle Tvých rad Mmonno, zítra tam zajedu, možná pro jistotu si udělám i ten TT (13. den po KET jsem dělala jeden a byl negat.), spíše si myslím, že to bude cysta 😒 (i když by tam být neměla, poněvadž když mi brali krev 14. den po KET, byla jsem na UZ a nic tam prý nebylo 😒 ), prostě záhada!!!!

leny2
17. nov 2008

Tak jsem vás dneska zase moc nestihla, byla jsem na návštěvě u kamarádky, která očekává narození miminka, pak jsem přijela domů a dvě návštěvy na mě čekali, tak jsem nestihla ani vyžehlit.

Mmonny, zítra do práce asi nepůjdu, uvidím, jak to stihnu, k doktorovi jdu v 9.45 hod. V kolik jdeš ty?

miska66
17. nov 2008

Ahoj devcata.Tak jsem to ozelela, no spis zapila. Ale kdyz vidim babu s brichem tak mi je do breku. Ale do veeeeeeeelkeho ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

leny2
17. nov 2008

Misko, to je mi líto, bude líp, načerpej nové síly do nového boje a určitě se příště zadaří, věř tomu, musíš věřit.

dusice
18. nov 2008

Misko, to je mi moc líto. Tohle je hodně těžké. Já ted´taky koukám po každém kočárku. A nejhorší na tom je, že kolem mě jsou ted samé těhule nebo novopečené maminy. Můžeš jít znovu na KET nebo tě čeká vše zase od začátku? Mně, jestli to ted´nedopadne,čeká další IVF- už ted´mám z toho hrůzu.
Nunca, jsem zvědavá, jak dopadneš u toho lékaře.
Dneska by tu už měli být nějaké hodnoty HCG 😀

artep26
18. nov 2008

Ahoj holky
Misko to je mi líto 😔 😔 😔 Hodně sil do dalšího boje kočko 😉
Dusi kdy jsi měla KET??
Mě pokud to nevyjde, tak taky čeká další IVF ☹ tak jsem z toho taky taková celá nesvá 😅

dusice
18. nov 2008

Artep, na KETU jsem byla ted´v sobotu 15.11.. To čekání je hrozné 😢

artep26
18. nov 2008

Dusi já byla v pátek 🙂 takže jsme skoro nastejno.
Kolik ti zavedli mimísků? A víš kolikabuněčných??

nunca
18. nov 2008

Ahojky, zdravím vás (stále bez mrchy), volala jsem ráno do caru, připravená na cestu, ale řekli mi, že mám vyčkat do pátku a když ms nepřijde, tak dojet v pátek, je to k vzteku 😒 . Mají tam tedˇ málo lékařů, hm.
Misko, taky se přidávám, chápu dost dobře, jak Ti asi je 😔 , ale musíš to hodit za hlavu a těšit se z toho, co přijde a že příště to jisto jistě vyjde, určitě 😉 😉 . Já jsem na tom stejně (14 dní po neúspěšném KETu) a vím, že tedˇ to bude chvíli bolet, ale přejde to a Ty půjdeš dál, příště nám tu budeš sdělovat krásnou zprávičku 😉 😉 .
Dusice, čekání je hrozné, ale uteče to strašně a Ty se budeš brzo radovat ze dvou //, budu moc držet pěstičky 😉 😉 .
Artep, doufám, že budeš Ty tím dalším předvojem těhu vlny, atˇ se tady můžeme radovat z další těhulky a necháme se tím hezky naladit, my, co teprve čekáme .... 😉 .
Ještě jsem dnes koupila TT, tak zítra ráno to zkusím, je to spíše jen takový chabý pokus a ujištění, že to není to na co tak dlouho čekáme...Manžílkovi to samozřejmě ani neříkám, že hodlám zítra testnout.

artep26
18. nov 2008

Nun a ty už nemáš mrazáčky??
Teď jsem tu tak často nebyla a je tu dost nových tvářiček, tak se holky omlouvám, ale nejsem v obraze 😉

nunca
18. nov 2008

Artep, bohužel už ne, měli jsme 4, ale zamrazili je v Brně spolu a po rozmražení zůstaly všechny, ale do toho jsme nešli, dali jsme si 3 a chudák ten jeden bojovník musel pryč ☹ . Mrzí mě to, kdyby byly po dvou máme na dva KETy 😔 . No nic už, v lednu nebo únoru do toho jdeme znovu se vší parádou a snad nám to konečně dopadne ... 😉 .

artep26
18. nov 2008

Nun a proč vám rozmrazili všechny??
Nám je rozmrazili všechny protože byly špatný a měli jsme je po 3.
Tak ať vám to příště vyjde 😉 Kolika buněčný jsi měla?? My jen 4 ale byly prý krásný, tak uvidíme 🙂

dusice
18. nov 2008

Nun, je hrozný, že tě nechají čekat až do pátku. Bereš ještě nějaké léky? Menstruace by se mohla opozdit i kvůli nim. Na druhou stranu mám kamarádku, který se ukázal pozitivní test až na přelomu 6-7 týdne- stoupala jí pomalu hladina HCG. Nenecháš si udělat někde v laboratoři stanovení z krve?
Artep, já mám zavedená dvě embryjka- jedno je 12 buněčný(už v začínajícím stádiu moruly) a to druhé je o trošičku opožděné- jsou po 96 hod.kultivaci. Dokud´nejsou u mě, tak se jim daří- mám totiž hodně silnou endometriozu, která je vypuzuje z těla.

mmonna
18. nov 2008

Ahoj kocky....bola som rano na krv,ale vysledky budu az zajtra na obed,a aj to nie je iste,lebo moj mudr je v dobrom zapadakove...a do nemocnice do labaku to je 20km...normalne som vytocena,lebo som bola zvedava,a zvazujem asi zmenu dr....a ked nieco od nich chcem,tak sa im neda ani dovolat....

Nun,tak to je fakt pristup.....nech sa nehnevaju,ale nie sme predsa tovar.....ved to piatku je dost daleko,a moze sa hocico stat,pokial je tam ta cista napriklad....Ale snad to bude prave to malicke,a zajtra to uvidis v podobe //na teste...drzim Ti moc moc palce.....

Arti,kedy budes testovat?Uz si asi riadne nervozna......ako sa citis?

lucen
18. nov 2008

Ahojky Holky jak se vám daří to je venku kosa co když jste u toho jaké embryjka máte zavedená tak já se přidám bophužel mám sice jen jedno a je ve stádiu EB.a chci se vás zeptat kolikátý den podle CARU máte testovat já tentokrát až 17den protože 14 vychází na pátek a kdyby popřípadně byl testík neg tak v sobotu mi tam krev nevezmou takže až 17 ale určitě budu už dřív testovat a jak se jinak cítíte všechny co jste po KET?

leny2
18. nov 2008

Ahoj holky,
tak v rychlosti píšu, že vše zatím dobrý, řekla jsem si,aby mi vzali krev, tak v 15.00 hod. budu volat na výsledky.

mmonna
18. nov 2008

Lucen?co je stadium EB?U nas na 14den po KET,po ET to bolo na 10 a 14.cize 2x......a kedy budes testovat?uz by si snad aj mohla......mna bolia prsia,a uz len sem tam podbrusko...

lucen
18. nov 2008

to je expandovaná blastocysta já ještě nemužu testovat jsem teprve dneska 4 den po KET a budu asi až tak ten 13-14 dřív nemám odvahu a ještě 7 den píchám pregnyl 1500 jednotek a nevím přesně jak dlouho jse drží v těle tak nechci dřív testovat jak za těch 13-14 dní.
Takže ty máš krev až zítra jo teda výsledky to čekání je hrozné že?

dusice
18. nov 2008

Ahoj,
já mám testovat až 19den po KET. Nevím,ale jestli tak dlouho vydržím. Vy bude (nebo už jste testovaly)dřív?

jmisa
18. nov 2008

Já testovala 13 den po ET, den po dni, kdy měla dojít mrcha.

dusice
18. nov 2008

Lucen, já jsem na tom stejně jako ty-4den po KET. Pregnyl by měl být v těle ještě tak 4dny. Prosím tě, z jakého důvodu ti ho lékař předepsal?

lucen
18. nov 2008

dusicko to slyším prvně až 19 den to je hodně dlouho

jmisa
18. nov 2008

V Pronatalu dávaj test až takhle dlouho. A týden po testu je ultrazvuk, tedy pokud je test pozitivní.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre