Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

katarinka13
10. sep 2010

dakujem za mile privitanie...
citam ze kazda z nas ma sters ako to dopadne...a doki Vam nepovedal ze mate POZITIVNE mysliet?!
no takze teraz hmmmmmmm...a myslime pozitivne.../inac zošaliem/....este tyzden...a plus dva dni kym budu vysledky...budete niektora testovat pre krvou?ja sa toho strasne bojim

@jaja077 som volaco prepásla? ze medzi tehotnými? uz sme? 😀

jaja077
10. sep 2010

@katarinka13 Jasnééé, veď to sme od prvého dňa aspoň dúfam 😉 . Treba pozitívne myslieť ako si napísala 🙂 .

okcelok
10. sep 2010

Aoj,mám už pďolku v bříšku!!!Byla jsem u babi,která nemá net!!!!!!!!

andous
10. sep 2010

Ahojky holky tak tu koukám jak tady všechny pěkně těhulkovatíte 🙂 To je super.Já se taky snažím těhulkovatět 🙂 Od pondělka mám u sebe dva bobísky tak si to užívám a čekám jako vy jak to dopadne....Ale věřím že se nám to všem povede 🙂 🙂 Holky chci se optat myslíte si že 9den po píchnutí pregnylu by se to ještš ukázalo na testu???

andous
10. sep 2010

@okcelok tak to moc gratuluju 🙂 🙂 to je bezvadný tak už je máme konečně všechny v bříšku a za pár dní si tady budem povídat jak je nám špatně atd. 😀

okcelok
10. sep 2010

@rozinka007 už jsi testovala?!

7bambulik9
10. sep 2010

Ahojte baby som tu prvý krát a chcem sa opýtať. 7.9 som bola na KET a dnes som na wc troška špinila. mám to chápať, že to nevyšlo? Pri vkladaní boli troška komplikácie a upozornil ma že mi troška škrkol krčok,že budem troška krvácať. Ale špinila som len toho 7.9 😢

andous
10. sep 2010

@7bambulik9 to nemusí vubec nic znamenat neboj....Ba na opak to muže být tím jak se mimísek nebo mimískové zavrtávají a pokud už ted nešpiníš tak je to v poho...přeju hodně štěstí 🙂

7bambulik9
10. sep 2010

@andous ďakujem za povzbudzujucu odpoveď. Rozmýšľam aj nad tým,či sa len neodlúpla ta ranka po utorku. Toto mám druhé KEt. Prvé bolo pozitívne ale nie na dlho.

andous
10. sep 2010

@7bambulik9 Neboj to bude určitě všechno v pořádku....Pokud už nešpiníš tak to bude dobré.A třeba to bylo taky tím poškozeným krčkem....Bud vklidu a těš se na miminko ono to určitě tentokrát vyjde 🙂 Vím že je to čekání dlouhé a těžké....taky už mám něco za sebou a ted taky opět čekám jako ty 🙂 🙂 Mám u sebe dva mimísky a věřím že se nám to všem ted povede 🙂 Hlavně odpočívej a nestresuj se, stejně ti ten stres nějak nepomuže ba naopak 😒

okcelok
10. sep 2010

@jaja077 díky,už jsme těhule s Marcelkou!!!!! 😀 😀 😀 😀

okcelok
10. sep 2010

@andous to budou nejkrásnější debaty na světě!!! 😀 😀 😀

Jinak taky vítám všechny nové!!!!Otěhotnímě,já to mu věřím,září je měsíc těhotných!!!!!!!!!!! 😀 😀 😀 😀

rozinka007
10. sep 2010

@okcelok ahooooj, tak jak je? Já jsem v půlce a vleče se to pořád stejně 😒 testovat budu možná, tak den před krví nevím, holky mě zvyklávaj na 11den po Ketu, ale nevim nevim. Jak ty máš naplánováno, až na krev, viď?
@7bambulik9 neboj, to je jen po tom transferu, nic se neděje 😉 jinak já jsem teď též po 2. Ketu a ten 1.Ket byl taky pozitivní jen na týden 😔
@andous já to zkoušela a neměla jsem pregnyl už po týdnu v sobě, ale každý ho vylučuje různě

okcelok
10. sep 2010

@rozinka007 no tak to vydrž,já počkám na krev,jsem rozhodnutá!!!!!!Je mě dobře,zatím jsem dva dny ležela,doktor říkal,že se uhnizďuje včera večer a během dneška,tak jsem se mu snažila pomoct!
Vleče se to,to vím!!Ale zachvíli už tu dobrou zprávu vědět budeš!!! 😉

rozinka007
10. sep 2010

@okcelok zkusim vydržet, ale ten 14. den ráno to chci vědět dřív, když by byla nula, tak ať jsem do toho telefonu tak nějak připravená, i když budu pak stejně bulet, člověk stejně do poslední chvíle doufá

rozinka007
10. sep 2010

@okcelok tys měla 6ti denní viď, tak to se ti zabydloval dříve,mě asi tak 4. den po Ketu , si myslim 😵

rozinka007
10. sep 2010

jdu večeřet
hezky se všechny nechte hýčkat 😵

okcelok
10. sep 2010

@rozinka007 mě se zabydloval dnes přes den anebo už včera večer!!!! Tak dobrou chuť!

78marcela
10. sep 2010

@okcelok Jaktože se ti zabydluje tak brzy? mě Vitoušková řekla, že prý se zabydluje asi 5 dnů. Měla jsem je taky po 6 dnech kultivace v mrazáčku.
Takže myslíš že dnes a zítra je to nejdůležitější? A kdy máš testit?

7bambulik9
11. sep 2010

Dobré ránko ako sa dnes všetci máme? 😀 😀 😅

okcelok
11. sep 2010

@78marcela no protože tu naši blastocystičku zamražovali 6 den kultivace!!!

okcelok
11. sep 2010

@78marcela mám testit 23.9,ale půjdu do RF na krev,test doma dělat nebudu.

okcelok
11. sep 2010

@78marcela já odpověděla blbě na to první!!!Špatně jsem to přečetla. 😝 😝 No Machcač to řekl takhle,ale asi myslel uhnízdění se a pak ještě několik dnů na pořádné zavrtání se!!

78marcela
11. sep 2010

@okcelok Tak já nevím, jak to je. Já dnes tkay polehávám, ale že bych chodila jen na záchod, to ne, sem tam si lehnu, pak něco málo pochodím, byla tu ségra s malou na pokec, tak jsem se mazlila a chvilku hlídala...ale jsem v klidu a nic těžkého nedělám.
Mně je zamražovali taky 6. den, a podle toho bych teda měla mít už taky během dneška asi rozhodnuto, viď. Ale i tak budu ještě zítra ležet a až v pondělí půjdu asi na malou procházku někam.

okcelok
11. sep 2010

@78marcela Já jsem na tom stejně,v pondělí už vyrazím ven. Myslím,že teď už je to jasný. Četla jsem,že pokud si pravidelně po spánku měříš bazální teplotu a ona po dobu 2 až 3 týdnů stoupá,tak jsi s největší pravděpodobností těhotná!!! 😉 Kdy budeš testit? Nebo to necháš na krev?

78marcela
11. sep 2010

@okcelok Jak se znám, tak nevydržím až do testu, určitě ne. Co přesně znamená bazální teplota? Já myslím, že testnu už dřív, počítám tak desátý den.

okcelok
11. sep 2010

@78marcela to je teplota v domečku našich miminek!!! 😉 😉 Já to nechci riskovat!!!I když při tom telefonátu na RF ohledně výsledků budu mít srdce v krku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😝 😝 😝 😝

78marcela
11. sep 2010

@okcelok Já právě chci být připravená. Abych se s tím doma v klidu srovnala, kdyby ne. Pak by to byl šok moc naráz, kdybych doufala do poslední chvíle.

okcelok
11. sep 2010

@78marcela naprosto Tě chápu,ale vyjde to!!!! 😉 😉 😉 Dostali jste taky na RF jako dárek TT? 🙂

okcelok
11. sep 2010

@7bambulik9 máme se krásně,protože s Marcelkou těhotníme!!! 😀 😀 😀 A jak se máš Ty?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre