Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

okcelok
12. sep 2010

@lilinka81 tak to se teď někdy uhnízďují,asi!!!Procházka je to nejlepší,co můžeš udělat,čerstvý vzduch a pohoda!My se taky chystáme ven,v Brně máme krásně a teplo!! 😎 😎 😎 😎

okcelok
12. sep 2010

@78marcela jojo,osud je nevyzpytatelný!Ale ne všechny dvojčata jdou císařem,to víš!!! 😉 kamarádka,co je teď čeká chce taky císař,ale doktorka řekla,že když se otočí,tak půjde na normální porod!! 😝

78marcela
12. sep 2010

@okcelok no, to je docela pitomé, s těma penězma. My jsme na tom taky docela blbě, protože nejen že už máme 35 tisíc pryč na iVF, ale taky jsme koupili a ted rekonstruujeme byt, at máme kam s tím mimisem jít. Nebo teda s oběma mimískama. A to peníze jenom lítají. Na zařízení mít ani nebudeme.

lilinka81
12. sep 2010

@78marcela ahoj Macka a dakujeem 🙂 ...uz som to hore pisala...mam v sebe 2ks 3-dnovych,takze trosku neskor zahniezduju ☹ ....ani neviem kedy budem testit,...do kedy vydrzim,ale dufam ze do 10 dna to potiahnem....

78marcela
12. sep 2010

@lilinka81 U tebe bych řekla, že ještě není rozhodnuté, když máš pouze třídenní. To bych ještě počkala, ještě si tam někde plavou a hledají to nejlepší místečko k zavrtání. Budou se tak čtvrtý pátý den asi u tebe hnízdit. Ale procházka neuškodí, jen chod pěkně pomaličku, ne moc daleko, já už taky byla na malé procházce.

okcelok
12. sep 2010

@78marcela tak to máme stejně,my zase byt doděláváme a dovybavujeme,takže to taky není jednoduché! Ale i nedodělaném bytu se dá být s mimčem,takže si z toho nebudeme zase dělat nějakou těžkou hlavu,co!! 😉

lilinka81
12. sep 2010

@78marcela jasne ze pomaly,budem sa vliect ako slimak ,radsej 😀 ,...ako ze ta to vyslo 35-tis.?...u vas nepreplacaju?

lilinka81
12. sep 2010

@okcelok asi este ani nie,tak ako povedala marcelka,az na 5-6 den.....u nas v Bratislave je tiez krasne,asi prislo babie leto 🙂

okcelok
12. sep 2010

@lilinka81 aha,tak teď se bijí o to nejlepší místečko!! 😉

78marcela
12. sep 2010

@lilinka81 My jsme platili:
4900 léky,
8000 ICSI
6000 prodloužená kultivace
4000 zamražení
10000 dvakrát KET
a pak nějaké další léky, estrofemy utroše atd. takže tak nějak plus mínus 35000.

@okcelok No, to se sice dá, ale vzhledem k tomu, že tam nebudeme mít opravdu vůbec nic, ani kuchyn, tak to bude chvíli docela těžké.

okcelok
12. sep 2010

@78marcela však mlíčko budou mít od maminky!!! 🙂 🙂 🙂 🙂

78marcela
12. sep 2010

@okcelok A tak to je pravda, a my už máme vybranéé i jména, holky, to je, co?

lilinka81
12. sep 2010

@okcelok nemusia sa byt,kazdy nech si zobere jednu stranu 😀 😀 😀

78marcela
12. sep 2010

@lilinka81 😀 😀 😀 😀
Oni se tam nějak srovnají, ti tvoji i moji🙂

lilinka81
12. sep 2010

@78marcela ahaa,tak to mate nieco drahsie a nieco lacnejsie ako u nas.....mi sme chceli,ked nam to tento rok nevijde s KET-om,ist do Plzne,...baby co tam boli so slovenska hovorili ze ich to vyslo ako u nas,ale ze pristup a vysledok sa nedaju porovnat.Napr.-u nas vkladaju aj horsie embryjka a u vas len tie najlepsie....

78marcela
12. sep 2010

@lilinka81
@okcelok
chcete mít holku nebo kluka? Já vím, že už jsme ve fázi, že je nám to vcelku jedno, ale uprostřed dušičky to přání někde dřímá, ne? já u prvního byla přesvědčená, že to byli kluci, a teď mluvím, že mám holky, že moje malá neteřinka Terezka bude mít sestřenice.

lilinka81
12. sep 2010

@78marcela no to mas pravdu,uz je nam to jedno,...ale niekedy som bola presvedcena ze chcem chlapca (menej by som sa o neho bala v tejto dobe),ale moj drahy vzdy chcel dievcatko,takze aj tak je to jedno 😀 ,ale mena este nemam vybrane,to sa stale meni 🙂

78marcela
12. sep 2010

@lilinka81 Já bych chtěla víc holčičku, Barunku, a Simonku🙂

okcelok
12. sep 2010

@78marcela my máme taky!!!!Mě je jedno,co to bude,hlavně,ať je zdravé,ale taky bych asi víc chtěla holčičku. Jména máme Václav a Rozálie! 😀

okcelok
12. sep 2010

@lilinka81 jo,tak to znám!Kamarádky holka je napravo a její brácha nalevo,takže jí táhnou každý na jinou stranu!!!! 😝 😝 😝

78marcela
12. sep 2010

@okcelok Tak to máte taková starší jména, co pomalu přicházejí do módy..my to máme docela blbý, přítel má cizí příjmení, tak jsme hledali spíš něco, co k tomu půjde. U holky to vcelku jde, s klukem byl problém. Tak musíme mít holky.

okcelok
12. sep 2010

@78marcela nám se ty staročeský jména líbí! 🙂 Však i třeba Oliver nebo Dominik jdou,ne? 😉

78marcela
12. sep 2010

@okcelok No to by možná šly, ale ty se mě moc nelíbí. a dominiků je hodně.

okcelok
12. sep 2010

@78marcela hele,to budeš stejně vymýšlet celý těhotenství,protože se ti to přestane líbit a to se ti začne líbit a pak znova a znova!!!To bude zábava!!! 😀 😀 😀 😀

78marcela
12. sep 2010

@okcelok Já se celé těhotenství budu přece učit anglicky🙂

okcelok
12. sep 2010

@78marcela takže porodíš malé angličany!!! 😀 😀 😀

78marcela
12. sep 2010

@okcelok nene, Němce hovořící zároveň i anglicky🙂) budu se šrotit na státnice německé, takže budu mít guláš🙂

okcelok
12. sep 2010

@78marcela a nejen ty!!!
Dívala jsi se teď na Nově na těch 14 dětí????? 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

lilinka81
12. sep 2010

no uz som aj doma z vychadzky.. 🙂 ....baby este som sa vas chcela opytat,: aj vy ste take ustrachane,ze sa aj na WC bojite ist ,ako ja ??.. 🙂 .,alebo si hovorite ze ked to ma byt,tak to vydrzi??

okcelok
12. sep 2010

@lilinka81 tak na záchod se vůbec bát nemusíš,já to akorát jistím tím,že netlačím a jdu,až se mi chce moc!!!Ale vytlačit pupíčky nemůžeš!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre