Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

lilinka81
12. sep 2010

🙂 .. dakujeem,..ked ja som taky strachoprd, 😀

katarinka13
12. sep 2010

ach baby...je to fakt velmi dobre ze vas mam....tolko energie mi dodavate ked Vas citam...normalne sa citim kludnejsia
...take je krasne planovat...
tie zeni ktore nevedia dopredu ze budu tehotne o covsetko prichadzaju

okcelok
12. sep 2010

@katarinka13 jojo,je dobré,že si o tom můžeme povídat s lidma,kteří ví,co to je!!!! 😉

okcelok
12. sep 2010

@lilinka81 neboj,nevypudíš je z domečku!!!!Jim se tam líbí!! 😀 😀 😀

lilinka81
12. sep 2010

@okcelok dakujeem ,aj ja dufam,ved taku perinku mali,od tial sa im nemoze chciet 🙂 🙂 🙂

78marcela
12. sep 2010

@okcelok Nekoukala jsem, byla jsem na chvilku na vycházce a teď jsem tu měla kamarádku, co mě hezky obskakovala, narvala mi pod zadek i pod nohy polštáře, at jsem vysoko a obsluhovala mě...se mi to líbilo🙂

@lilinka81 WC mě nenapadlo, že bych se měla bát, ale já se zase bojím, když kýchnu, semtam mě to chytne a kýchám jak blázen a to se pak bojím.

78marcela
12. sep 2010

@katarinka13 My to vlastně máme super, že si to můžeme prožívat už od prvního dne🙂) chudáci ty, které otěhotní přirozeně, viď, o co všechno přichází🙂

okcelok
12. sep 2010

@78marcela to byl mazec!!!!!! Já jsem šla pak taky ven.

78marcela
12. sep 2010

@okcelok A nebyla to ta šílená, co porodila osmerčata? Předtím měla už nějaké děti. Ta Mexičanka nebo španělka nebo co to bylo, jestli si to dobře pamatuju, takový tmavší typ. byla to ona?

78marcela
12. sep 2010

@okcelok Mě by asi trefil šlak, mít tolik děcek. Nikdy jsem ani dvojčata nechtěla, měla jsem depky, jen jsem na to pomyslela. Sice si vždycky dávám dvě embrya, ale vždycky jsem říkala, že dvojčata ne a jímala mě hrůza při pouhé představě. Teď si říkám, že bych už dvojčata i brala, tvrdím všem, že mám v bříšku dvě holky. ale i tak by to byl docela záhul, jsem na to sama, jedna matka 180 km, druhá 200km...a chlap...je hodnej, ale nemyslím, že by mě nějak pomohl.
Ale 14 dětí....to by bylo na provaz. Nechápu, jak to někdo může chtít. A jak to nějakej doktor může udělat.

rozinka007
12. sep 2010

@lilinka81 neboj, záchod jim neublíží, jinak já mám od minulého pátku taky 2 embroušky, jeden je 3denní (12buněk)a druhý 2denní (8 buněk) 😉 vítej do pauty 😀
@78marcela kýcháním jim načechráváš peřinku, neboj 😉
@okcelok tak jak ti to letí, já se bojím dnu D 😅 ale zároveň trošičku těšim, co kdyby se to fakt už povedlo 😵 a jak píšeš, kdo to nezažil, nidky nepochopí 🙄

okcelok
12. sep 2010

@78marcela tak to byla přesně ona!!!!Katastrofa,děti nevychovaný,to se ale není samozřejmě čemu divit!!!!
Já jsem na tom byla stejně jako ty,taky dvojčata ne a teď jak to vidím u té kamarádky,tak si to představit dokážu!!!!Moc se na ně těším a bude to pro ně sice záhul,ale ta odměna ve dvou postýlkách bude uchvatná!!!!!!!!

okcelok
12. sep 2010

@rozinka007 no jsem v pohodě,krev je daleko.Sice to jde pomalu,ale jde. Hele,taky jsi velká adeptka na dvojky!!!

rozinka007
12. sep 2010

No, myslim že jo, já už dvojčata měla hned z 1. IVF a 1.ETu, ale ve 22tt jsem o ně přišla ☹

rozinka007
12. sep 2010

dobrouuuu a vzhůru do nového dne a ať nám to letí 😉

okcelok
12. sep 2010

@rozinka007 ježiš,tak to promiň,netušila jsem!!! ☹ Tak dobrou a hezký sny! 😔

rozinka007
13. sep 2010

dobeééééééé rááánoooo, tak ať je tento týden pro nýs všechny ten šťastný
@okcelok nic se neděje, to je jasný, když si to nevěděla 😉 je to přesně rok a já udělala 9.9. tlustou čáru---------------------------------------------------😉doufám, že u mě bude to přísloví do roka a do dne, jinak dnes si jdu koupit na zítřek testy 😅 bojim bojim ☹

okcelok
13. sep 2010

@rozinka007 aoooj,krásný těhotenský týden!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!To víš,že tam budou dvě čárečky,ničeho se neboj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😉 😉 😉 😉 😉

rozinka007
13. sep 2010

@okcelok ty sis pěkně pospala, já teď cca týden od 3h ne a ne zabrat. Jedu do Afi na kávičku čerstvě umletou a koupit ty pravé testíky 😵 tak zatim, odpolko zas budu 😉

okcelok
13. sep 2010

@rozinka007 tak si ty krásné dnešní nákupy užij!!!!! 😀 😀

okcelok
13. sep 2010

@7bambulik9 aoj,prosím tě,utrogestan zvyšuje bazální teplotu,takže to měření u nás asi nemá moc smysl!Zřejmě to bude hodně zkreslené!

78marcela
13. sep 2010

Taky všem těhulkám přeji, aby v tomto týdnu našly jako potvrzení těhu své dvě čárečky...aby to bylo už hezky prokázané🙂

christim
13. sep 2010

ahojky, tak ještě asi 2 týdny a začne stimulka na KET 😅 . Netušila jsem, že utrogestan zvyšuje teplotu, a je fakt , že jsem ji zvýšenou měla a bylo mi to divné, proč...tak už to vím proč 😅

78marcela
13. sep 2010

@christim Tak to vinšuju hodně štěstí, jsi tu dobře. my tu totiž teď právě zahajujeme těhu vlnu, dobře jsi naskočila🙂

christim
13. sep 2010

@78marcela tak to je super 😅 snad stihnu na tu vlnu naskočit dříve než odplave zas někam jinam
jinak i já všem přeji hodně štěstí 😉

78marcela
13. sep 2010

@christim určitě jo, je nás tu dost, tak se na té vlně prostřídáme a počká na tebe. 😉 😉 😉

christim
13. sep 2010

@78marcela tak super 😀

sari74
13. sep 2010

Ahojky jsem po pátem pokusu KET na kterem jsem byla 7.9 mám u sebe 3 mrnouse. Doufam ze se uz zadari a moc to vsem tady preju 🙂

78marcela
13. sep 2010

@sari74 Tak to už musí, z těch tří embrýsků se to prostě musí povést, ne? To je jasné. Kam chodíš do centra, že jsi vydyndala tři? Já tky chtěla tři, ale mě je nechtěli dát.

sari74
13. sep 2010

78marcela Chodim do Pronatalu v teplicich a jen jsem musela podepsat papir ze je to na mou zadost.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre