Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

astrid55
30. sep 2010

ahojte baby,

nakukam do Vasej temicky, treti den som uz aj ja KETacka, takze otvaram konika permanentne, ci si tu neprecitam, ci som alebo nie som tehulka 🙂
Samozrejme, nic necitim, presne ako pri prvom ET a prvom KET...ale samozrejme, este je skoro.
drzim palce

katarinka13
30. sep 2010

@astrid55
vitaj medzi nami...drzime ti palce...mne sa to na treti krat podarilo...takze mysli pozitivne...a vsetko dobre dopadne

okcelok
30. sep 2010

@astrid55 ahojky,jak píše Katarinka,mysli pozitivně a vyjde to!!!!Pryč negativní myšlenky,to mimísci nemají rádi!! 🙂

78marcela
30. sep 2010

Ahoj holky. Tak jsem myslela, že mě začne HCG klesat, a bude vyřešeno. Jenže ne. Dneska mám HCG 160 (v pondělí bylo 80), tak zase jen řekli, stoupá to, tak čekat. Vyfasovala jsem další léky a tradá domů. V úterý jdu na ultrazvuk. Tam už jim snad dojde, že když to stoupá, ale blbě, tak že je něco v nepořádku a snad už něco udělají.

kefalinek
30. sep 2010

@astrid55 ahoj tak to sme na rovnako po je kam chodis do centra ?

elana
30. sep 2010

teda Marcelo, nemám slov 🤐

78marcela
30. sep 2010

@elana Něco jsem provedla?

tina1
30. sep 2010

ahojte dievčatá, môžem sa pridať? Som prvý deň po KET, takže len 2 dni oproti vám meškám dievčatá. 🙂

janka7979
30. sep 2010

@lilinka81 ahojky, chcela by som sa k vam pripojit-teda ak mozem.som po neuspesnom ivf, tiez na tej istej klinike ako ty.je este velmi cerstve, nejake dva tyzdne a to som si myslela, ze uz budem ok.ale obcas ma to prepadne a mam obavy, ze ako to bude dalej, ci sa to padari druhy krat.mam zamrazenych 6kuskov, takze nejake tri pokusy a rovno do blazninca..🙂.mne sestricka oznamila vysledok a bola som a stale som v soku, lebo dalsie info mi nechcela povedat, lebo sa mam objednat na konzultaciu a basta.a hned aj na bud.mesiac-asi nie je normalna.ved to je hlavne o psychike a ja to chcem skusit az na bud.rok v januari.ale bojim,bojim.este ze ste vy vsetky baby, ktore maju podobny "osud" lebo to veeelmi pomaha.tak vam drzim palce a citam to tu kazdy den, pomaha to.prajem vsetkym nam snazilkam hlavne PEVNE NERVY🙂)a nezblaznit sa.

okcelok
30. sep 2010

@tina1 čauky,tak držím palce,ať to klapne!!! 🙂

okcelok
30. sep 2010

@janka7979 ano,pevné nervy a nevzdávat to!!! 😉

tina1
30. sep 2010

okcelok, stále obdivujem tvoju fotečku tehotenského testu. Tie diaľnice sú očarujúce. No proste nádhera.

janka7979
30. sep 2010

dakujem.no davam si pauzu aby som nabrala odvahu na ten zaberak..a idem sa trosku preliecit prirodnou cestou, tak snad to bude dobra predpriprava..a prajem vsetko dobre.

okcelok
30. sep 2010

@tina1 no to už ale je po pozitivní krvi,já netestovala předtím!!!

okcelok
30. sep 2010

@janka7979 díky!Co by jsme neudělaly pro získání těch našich drobečků,co! 🙂

elana
30. sep 2010

@78marcela ne, Ty ne, Tebe obdivuju, máš s nima (doktorama) trpělivost jako grizzly 😅 ...já jen nechápu Tvůj CAR 😒 ale tak budiž, snad se to na tom uzv už konečně rozhodne, hop nebo trop.Hodně štěstí přeju.

astrid55
1. okt 2010

@kefalinek ahoj..tak to je super..ja chodim do splnu v KE..ako sa citis?

astrid55
1. okt 2010

@tina1 ahoj Tina..tak to budeme konikovat vsetky spolu a skracovat to dlhe cakanie...drzime si palce🙂

lilinka81
1. okt 2010

@janka7979 ahooj,tak vitaj 😉 No vzdy je to tazke a kazdy neuspech boli,ale tuzba je vzdy silnejsia,tak ideme dalej.

lilinka81
1. okt 2010

@78marcela Macka prajem ti pevne nervy a dobry vysledok

78marcela
1. okt 2010

@lilinka81 Díky. Pevné nervy naštěstí už mám, už jsem někde psala, smířila jsem se s negativním výsledkem, tak už jen čekám, co bude v úterý..jestli něco bude, když teď zase krvácím, i když už zase méně jak ráno. Uvidíme, uvidíme, řekl slepý a šel do kina na němý film...

lilinka81
1. okt 2010

@78marcela viem co prezivas,mala som to podobne,ale mala som mimomaternicove a UTZ mi to rozhodlo 😢 ,...preto viem ze v kutiku dusicky este cakas ze by to mohlo byt a na druhej strane sa pripravujes na to ,ze z toho opät nic nebude,je to nakonecne cakanie,drzim palce...

78marcela
1. okt 2010

@lilinka81 HCG mi malinko kleslo, dnes je 150. Do Brna se nemůžu dovolat, tak to zkusím zase za půl hodinky.

78marcela
1. okt 2010

@lilinka81 Já bych jen ráda, když už to nemá být, tak aby to bylo jen biochem, nebo zamlklé, ale ne mimoděložní, toho se bojím.

lilinka81
1. okt 2010

@78marcela myslim ze ked to stupalo tak pomaly,tak to nebude mimomaternicove,nebooj,...skor to biochemicke,..budem na teba mysliet

78marcela
1. okt 2010

Tak mi řekli zase jenom čekat a čekat, už chci asi spíš vysadit a jít do dalšího normálního pokusu.

kefalinek
1. okt 2010

@astrid55 ahoj no ja sa citim tak akosi nejak neviem a ty ako ??

kefalinek
1. okt 2010

@78marcela ja si myslim,ze to mas mimomaternicove, ja som to tiez mala,a tiez ma takto natahovali ,kvoli tomu HCG,ja viem, ze dufas, a ja dufam,ze sa mylim ale aj tak .....

78marcela
1. okt 2010

@kefalinek To by bylo blbé, no snad je to jen to biochemické.. v úterý se uvidí.

kefalinek
1. okt 2010

@78marcela silno ti drzim palce a v utorok budem na teba mysliet

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre