Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

vltavka
12. mar 2010

Já vůbec žádný příznaky nemám, to je v háji. Když jsem měla 1. IVF tak jsem měla prsa snad o 2 čísla větší, ale to bylo asi těma hormonama. Teď mě jen trochu píchají vaječníky a pobolívá mě v kříži. Už aby bylo za týden, to budeme vědět víc.

martulle
12. mar 2010

Zedulko ted jsi mě dala malinkou naději,já nemám žádné příznaky,akorát sem tam zabolí břicho a ted jsem začala trochu špinit.Tak jsem si už myslela,že je to ztracené.No uvidíme.

zedulka
12. mar 2010

martule hlavně v klídku,uvidíš dopadne to dobře,co jsem četla na jiných diskuzí tak holčiny taky špinily a byly těhu,fakt to každá prožíváme jinak,záleží jak se k tomu postaví to naše tělo 😉

mila30
12. mar 2010

Ahoj holky,

můžu se k vám přidat?
Já jsem byla na KETu 5.3. a od té doby čekám a věřím a nevěřím...Mám za sebou 2.IVF a 1.KET a tohle je druhý KET. Když nevyjde, tak jdu do posledního IVF...
Já příznaky nemám žádné. Je teda pravda, že jsem byla bez hormonální přípravy, tedy zavedli mi embrya při přirozené ovu a teď beru Utrogestan.
Občas mě bolí vaječníky, občas v kříží, občas jako na mrchu...tak nevím, prsa nic. Testovat chci až ve středu pokud mě mrcha nepředběhne.
Vám všem držím moooc palce. 🙂

zedulka
12. mar 2010

holky na primě od pondělka budou dávat zazraky života a je to z prostředí caru,tak konečně nějaký seriál,který se bude zabývat umělým oplodněním,myslím si že to dodá hodně lidem odvahu

zedulka
12. mar 2010

ahoj milo,vítej mezi náma keťačkama 🙂 máš toho dost za sebou a stále věříš,to je dobře,kolik pak ti zaváděli embryjek?

martulle
12. mar 2010

ahoj milo,já jsem taky byla 5.3 na ketu a jsem na tom podobně,věřím..nevěřím...Zedulko máš pravdu,každé tělo je jiné a každá to jinak prožíváme.tak to jsem zvědavá co bude v tom seriálu a těch carech,ale fakt konečně nějaký seriál

anikka
12. mar 2010

ahoj kocky, uzivate niektora po KET okrem Utrogestanu aj Estrofem???

mila30
12. mar 2010

Zedulko, zaváděli mi 2 embrya, jedno ve stádiu kompaktní morula a druhé blastocysta.
Jj, za sebou toho mám dost a dost..ani nevím, čím jsem si tohle všechno "zasloužila" 😉 .
No a na ten seriál jsem zvědavá, doufám, že tam nebudou nějaké velké hámoty, které neodpovídají reálu.... 😅

zedulka
12. mar 2010

annika jj já užívám estrofem i utrouš

mila30
12. mar 2010

Anikka Estroeferm se užívá kvůli růstu děložní sliznicie a pokud ho začneš brát hned před KETem tuším, že hned první den cyklu, tak se pak bere i po potvrzeníé těhu, ale nevím do kterého týdne.

vltavka
12. mar 2010

Ahoj milo, no já mám úplně stejné příznaky jako Ty a taky jsem měla nativ, stejně jako okurka. Beru jenom Utrogestan. Kam chodíš? Nativ nedělají všude. To je dobře, že budou dávat ten seriál, začíná se o tomhle tématu konečně mluvit normálně a ne s vyvalenýma očima.

vltavka
12. mar 2010

Obdivuju všechny, co do toho jdou po něklikáté. Mě to teda dost psychicky ubíjí a optimismu ubývá 😢

zedulka
12. mar 2010

mila,musíš věřit že to tentokrát vyjde a žádný další ivf nebude třeba 😉
mno to taky doufám,že to bude odpovídat reálu a a bude to dávat smysl,hlavně pro nás,co to máme vyzkoušené na vlastní kůži,mno já měla jen jednoho mrazíka ve stadiu blastocysty,řikám si,že když přežil rozmražení tak by se mohl u mě pěkně zabydlet 🙂

zedulka
12. mar 2010

jo to je fakt,já byla na ivf vloni v lednu a na ketu až teď,musela jsem nasbírat síly a psichyku.

mno a je to od tvůrkyně seriálu pojišťovny štěstí no a ta teda občas je dost smutná,tak si myslim,že todle bude podobné,kor toto téma je fakt smutek ale i radost

mila30
12. mar 2010

Chodím do Podolí vltavko. A ty?
A ten optimismus..možná jste četly mé album, nevím..mám za sebou celkem dost a pokaždé si říkám, že pokud je ještě nějaká cesta, tak po ní musím jít a nevzdávat to. Pokud mi teď KET nevyjde musím na další (6tou) operaci a pak ihned stimulka na poslední IVF...a nevzdávám to i když samozřejmě strach mám. Člověka to nesmí zlomit a musí se z toho pokud to nevyjde nějdřív pořádně politovat a pak se zvednout a jít myslet na to, že to prostě jednou vyjde. 🙂

zedulka
12. mar 2010
vltavka
12. mar 2010

Chodim do Iscaru. Tak to jsem na začátku, když to srovnám s Tebou. Mám taky 2 embria. Tak musíme věřit, že teď to vyjde!

okurkaa
12. mar 2010

Ahoj holky,
vsechny vas obdivuju, ja uz mam toho taky dost za sebou a uz me nejak opousti sily. Ani manzel uz nemuze, tak jsme se domluvili, ze kdyz to ted ani priste (mame jich jeste 9 zmazenych) nevyjde, tak asi zkusime IUI s darovanyma spermiema. Stimulku jsem nesla dost spatne, mela jsem strasne moc vajicek a hrozil mi hyperstimulak. A ted to cekani, bude nejake zdrave, uchyti se....
Jsem strasny pesimista, uz to povazuju za ztracene, ale asi to bude proto, ze uz jsem byla 2x tehotna a moc ty priznaky srovnavam. Ale na druhou stranu, mozna je to po KET vsechno pomalejsi, kdyz tu ctu, ze tehotensky test mely holky pozitivni az nejaky 12 den.

Vsem drzim palce a at se na vsechny usmeje stesti 🙂

zedulka
12. mar 2010

musíme doufat a věřit! věřit a doufat!

evaav
12. mar 2010

já taky užívám utrogestan,estrofem a frexiparin na ředění krve jak tu píšete músíme doufat a věřit,já se ted byla s malou na hodinku a půl projít tak jsme pěkně zmrzlé po obýdku si asi sní zdřímnu pěkně mě ten vzduch unavil
Já jezdím do HK SANUS

martulle
12. mar 2010

holky prosim vás,podle čeho a jak se měří hcg,nebo jak se tomu říká.četla jsem,že si to měříte,ale jak?já jsem normálně laik

mila30
12. mar 2010

Martull, HCG je těhotenský hormon, který můžeš zjistit jen z krve, teda jeho hodnotu. Jinak samozřejmě z moči to také poznáš, pže ti vyjde těhu test pozitivní, ale nevíš tu hodnotu HCG. 🙂

martulle
12. mar 2010

aha,tak když některé holky psali,jak to měli vysoké,tak to byli na krvi,jo?a to aj tak udělá doktorka,nebo jen v caru?já si mám dělat test až 21.3 a na ketu jsem byla 5.3,je to vlastně 16den,nevím proč tak za dlouho a 22.3mám jed na krev když bude negativní.já to mám nějaké divné oproti holek.mili a kdy máš testovat?

mila30
12. mar 2010

Martull, to ti udělá buď gynekolog nebo v CARu a někde je možnost si zajít do laboratoře a nechat si vzít krev, ale to pak musíš platit (cca 250 Kč). Mě řekli v CARu, že si mám udělat 15 den po KETu test a pokud bude negativní, tak chodit na krev nemusím a pokud bude pozitivní, tak mám přiběhnout na krev.
Já chci testit až ve středu, to už by mělo být něco vidět.

martulle
12. mar 2010

děkuji za odpověd mil,já jsem z toho vyplašená jak zajíček v poli.no nic,jdu se radši nějak zabavit.jen to počasíčko už by se mohlo umoudřit a být tepleji.mili a vydržíš to do toho 15dne?

mila30
12. mar 2010

Martull, budu testovat ve středu a to jsem 12 den, pokud mě ovšem mrcha nepředběhne, to pak udělám test hned. 12 den by už měl být vidět aspoň náznak druhé čárky, i když ne vždy tomu tak je.

pajass
12. mar 2010

ahoj holky, čeká mě ket, kolikátý den cyklu se předtím chodí na uzv kvůli sliznici? tak jedenáctý?

zedulka
12. mar 2010

ahoj pajass já byla na utz 11.den a 17.den jsem šla na Ket a dnes sem 27DC,mno mám z toho pěkný bobky.Mrcho už ke mě nechoď!!!! 🙂 nechci tě!!!

zedulka
12. mar 2010

po každé co jdu na záchod tak mám strach 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre