Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

lalina846021
21. mar 2010

maryah to je mi líto,že to nevyšlo,ale nestrácej odvahu.Určitě ti Ket vyjde.Pozbírej nové síly a šup do toho.Buď v klidu a musíš věřit že ti to určitě vyjde.Budu ti držet pěstičky a myslet na tebe.................. 🙂 😲 🙂

maryah
21. mar 2010

dakujem lalina a tebe veeelmi gratulujem 😵 😵 😵 , dava mi to pozitivnu energiu ked to niekomu vyde... robila alebo nerobila si pred KET nieco specialne aby to vyslo? nejake vitaminy, vela oddychu? za aky cas po IVF si isla na KET?

lalina846021
21. mar 2010

já taky děkuji a ty nemáš zač,já jsem šla na Ketu zhruba po 2 měsících od IVF,já jsem na doporučení jedné znímé byla u léčitelky a ta mi řekla že mám zablokovanou kostrč a doporučila mi masáž kostrče,tu mi dělal přítel asi 14 dní před Ketem,ale nevím jestli mi to pomohla,vitamíny jsem taky začala brát asi tři týdny před Ketem(mám multivitamíny sarapis).ty beru ještě teď.Já myslím že mi pomohlo spíš to že jsem od začátku věřila že to vyjde.....a hlavně jsem marodila,tím že jsem nebyla v práci tak jsem byla v klidu a nenervovala jsem se.
Neboj taky ti to vyjde.........................

maryah
21. mar 2010

vitaminy beriem aj ja a myslim pozitivne a veeelmi verim... na PN som uz dost dlho a nenervujem sa, teraz viem, ze sa nervovaniu musim vyhybat lebo to nepomaha. ked som volala s embryologickou a pytala som sa, ze co by bolo dobre tak povedala, ze tri dni po transfere by mi odporucala len lezat, tak sa po transfere chystam len lezat. kolko si mala mrazacikov a kolko z nich ti ich ozmrazili a ci vsetky boli dobre rozmrazene?

lalina846021
21. mar 2010

měla jsem dva eskymáčky a oba se mi zavedli a v pátek uvidím kolik se jich uhnízdilo.Jinak já jsem ležela podctivě celý týden
je dobře že máš PN a že jsi v klidu....tak už nezbejvá držet jen pěstičky a doufat že to vyjde......

maryah
21. mar 2010

dakujem 😵 ... aj ja budem lezat... kolko mas rokov? mne pri IVF odporucali zaviest len jedno lebo, ze som mlada (27 rokov) a stihla... ja by som si dala tentokrat zaviet aj dve, ale drahy sa toho celkom aj obava 😅

lalina846021
21. mar 2010

je mi 25 a při IVF i KETu mi dali rovnou vě ani se nás neptali,dokoncemi řekli že mám větší šanci
málo kdy se uchytí obě,a kdyby se to povedlo tak by byl určitě rád a nevadilo bymu kdyby to bylo dvojí štěstí

maryah
21. mar 2010

ja by som sa potesila aj dvom, ved je to take nadherne stastie ... 🙂 , neboli by sme ani prvi a ani posledni, ktori by mali dvojicky 🙂 a myslim, ze nakoniec by sa ja drahy tomu potesil... skor by mal obavy z toho ako by sme to stihali, ale toho sa zase ja vobec neobavam 🙂

lalina846021
21. mar 2010

neboj to by jste zvládnuli,já bych byla moc rádakdyby v pátek na UTZ byly dvě bublinky..............a přítel ještě šťastnější ten už má i jména nachystaný....tak uvidíme a ty neboj dobře to dopadne,mimísek se udrží 🙂

maryah
21. mar 2010

prajem vam aby sa vam podarilo to po com najviac tuzite 😵 . ja by som sa potesila dvom a som zvedava co nam povie embryologicka a tu snad drahy pocuvat bude 😀

lalina846021
21. mar 2010

určitě to bude dobrý a taky se dočkáš...držím pěstičky a děkuju

lalina846021
22. mar 2010

Ahojky holčiny!
tak jsem opět začala pře hodinou slabounce krvácet.......už se zase bojím.....ach jo...........doufám že se mimísek urží.......bolí mě břicho jako když to mámnormálně...............zejtra si musím zavolat do Artu,mám strach 😔 😔 😔
držte mi pěstičky,jinak přeju hezký večer!

vltavka
23. mar 2010

Ahoj Lalinko, doufám, že jste s mimískem vpořádku! Neboj, to bude dobré.
Holky, nevíte, kdy se jde po KETu poprvé na ultrazvuk?

edvi
23. mar 2010

Ahoj holky, našla jsem vaši diskusi, ve čtvrtek mě čeká první ket. Po dvou neúspěšných IVF+ET. Nevíte jaká je nejmenší možná sliznice abych měla šanci? Dr. naměřil necelých 8mm. zdá se mi to málo.

mirm
23. mar 2010

Dobre ranko
ked som bola v sobotu u lekara, tak mi povedal ze potrebujeme vysku 8-10 cm a ja som mala 7,3cm. Takze dnes idem na kontrolu ako sa mi dari a ked bude vsetko ok, tak dnes rozmrazujeme 🙂

lalina846021
23. mar 2010

Ahojky holky,dík za podporu
tak mám samé špatné zprávy..........na Utz nic vidět nebylo takže to vypadá že to zamlklo a že se s tím děloha pere.Nabrali mi krev a zejtra okolo 11 si mám volat na výsledky a uvidí se co s tím dál,ale žádnou naději mi nedali,už jsem začalai krvácet jak do měkoknul Dr. Ultrazvukem......probrečela jsem celé ráno,i teď když to píšu tak mi dobř není 😢 ..............ale život jde dál....i když to teď strašně bolí tak posbírám všechny síly a půjdemdo toho znovu...........nejhorší pro mě bude až půjdu do práce a všichni se mě budou ptát co a jak..............nonějak se s tím musím smířit,jinak všem moc děkuji za podporu.....zatim pa a všem držim mooooc pěstičky aby vám to vyšlo

anikka
23. mar 2010

lalina, to mi je luto, aspon u teba to vyzeralo nadejne ☹ ,
edvi, myslim ze musis mat aspon 10mm

lalina846021
23. mar 2010

anikka děkuju....................já si taky dávala velké naděje a o to je to horší.,strašně to bolí ale čas to vyléčí...............

okurkaa
23. mar 2010

Lalinka, to je mi moc lito. Nejhorsi je to zklamani. Ale jak jsi psala, zivot jde dal.

maryah
23. mar 2010

lalina ahoj, to mi je moc luto, uz to bolo take nadejne ☹ . treba sa zase povzviechat a ist dalej... je to bolave, ale casom to prejde a naberies nove sily na dalsi pokus 🙂

mirm
23. mar 2010

jej ja som sa sekla myslela som mm :(

lalina je mi to luto :(

lalina846021
23. mar 2010

holky děkuji že se mnou cítíte,tak snad se to povede někomu jinému aby nás tu povzbudil a nakazil těhu bacilem....

maryah
23. mar 2010

neboj lalina, este nie je nic stratene...
mirm, ty ides na KET? kedy?

vltavka
23. mar 2010

Ahoj Lalino, to je mi moc líto, moc jsem věřila, že to zrovna u tebe vyjde... Já byla dnes na krvi, zítra si mám volat jaké jsou výsledky. Až 1.4. jdu na ultrazvuk, tak doufám, že Dr. něco uvidí...
Edvi a Mirm, držím pěsti, ať Vám to vyjde!!!

lalina846021
23. mar 2010

vltavka určitě se to povede a něco uvidí....neboj,potřebujeme povzbudit

martulle
24. mar 2010

Ahojte holky,jak je?Lalinko ted to mě zaskočilo,věřila jsem tomu,že to bude v pořádku.Vím,že to bolí a moc,ale jak jsi psala,život jde dál,tak dodalšího pokusu přeju hodně štěstí.Vltavko a co ty,už jsi volala na výsledky?já byla v pondělí na krvy a volali mě odpoledne z caru,že jsm těhotná.Já jsem tak plakala,že jsem se ani na nic nestačila zeptat.Jenže jak tady Lalinka psala,taky byla těhotná a došla ji ms,tak se bojím taky,že se to ještě pokazí.Edvi tebe to čeká ve čtvrtek,že?tak držím pěsti.Mirm a co ty,už máte rozmražené?a jak to vypadá?Maryah a co ty?holky přeji vám moc pěkný den

maryah
24. mar 2010

martule, ty si tiez po KET? ja idem buduci tyzden v stredu do centrumu na utz a krv a pohovor s embryologickou... tak este neviem co a ako. tabletky beriem tak uvidim no a hlavne sa nestresuj a nemysli na zle veci, uzicaj si tehotenstvo, ved si tehotna 😵 😵 😵

martulle
24. mar 2010

maryah byla jsem na ket 5.3.sem tam mě pobolívalo břicho,sem tam jsem trošku zašpinila a začala se mě točit hlava a bylo mě zle z některého jídla.7.4 mám jed na ultrazvuk kvuli srdíčku,tak jsem zvědavá,je fakt,že obavy tu jsou,ale ty tu budou pořád.Snažím se být v klidu,teda jsem,velice mě dělá dobře toto krásné počasíčko,cvrlikání ptáčku...je to uklidnující...a jaké tabletky bereš?to se připravuješ na ket?

maryah
24. mar 2010

tak to ti velmi gratulujem martule 😵 😵 😵
ja som po neuspesnom IVF a hned tento cyklus idem na KET, beriem nejake estrogenove tabletky ethinylestradiol a na 15 DC zacnem k tomu brat aj utrogestan... robila si nieco preto aby sa ti to podarilo alebo si len bola v pohode? kolko si mala mrazacikov a kolko ti vlozili? velmi ti drzim palce aby to pokracovalo co najlepsie 🙂

monikasun
24. mar 2010

ahojte dievčata...maryah, ty si po neuspesnom IVF rovnako ako ja. Kedy si mala IVF? lebo ja som mala IVF 8.3. a musim cakat na mrsku a potom pocas tej druhej mrsky mam ist do CARu na pripravu na KET...je to tak aj u teba, ze az pocas druheho cyklu od nevydareneho IVF?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre