Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

nelynka
18. nov 2008

artep, mna zase pobolieva dole ako na mrchu a som pekne nafuknuta, dnes namna tak divne poskerovali ludia na poste 😀 😀 😀

artep26
18. nov 2008

Nely tak to mě taky, ale už je to lepší a nafouknutá jsem byla taky pořádně, teď už to ustupuje. A ty větry 😅 😀 😀 😀 To se nedalo 😀 😀 😀

nelynka
18. nov 2008

to mi neco říkéééj 😀

nelynka
18. nov 2008

ale ja som nafuknuta stale nejak..mi pride cim dalej tym vicej 😀

artep26
18. nov 2008

Tak to jsem ráda že netrpím jen já a moje drahá rodina. 😀 😀 😀

nelynka
18. nov 2008

artep, o nas vedia len 5 ludia, rodicia nic absolutne netusia nechcem aby to vedeli..vedia to len 4kamaratky a manzel samozrejme ked nepocitam baby na koni 😀 😀

artep26
18. nov 2008

já myslím manžu a dcerku, před příbuzenstvem neprdím 😀 😀 😀

miska66
18. nov 2008

holky vite co? ja jsem jedla denne activie, probiofity, acid mleka jedla pate pres devate hlavne tekute a nic nepomohlo. tak jsem se tesila ze jako ze jsou to takove nejake priznaky snad. Ale doufat a verit a kdyz tak se vyprdinkat 😉 😉 😉 😉 😉 😉 to musi ven a neplati to najem 🙂

artep26
18. nov 2008

Misko 😀 😀 😀
Holky jdu si dadnout k manžovi
Mějte se a zítra pa pa pa 🙂

nelynka
18. nov 2008

papa artep, ja si tiez idem lahnut, nejako sa mi uz drieme od rana..papa a dobru nocku...

leny2
18. nov 2008

Mmonny, tak už se těším na tvé čísílko zítra. 🙂

onno
18. nov 2008

Ahoj holky z prvního IVF máme chlapečka 10 měsíčního a příští rok bych chtěla druhé.Máme zamraženo.Jaká je úspěšnost?Otěhotněli jste některá při Ket?Děkuji

dasa24
19. nov 2008

ahoj holky,

Leny moc gratuluju 😵 😵 😵 to je super

artep jak se ti daří? 😉

leny2
19. nov 2008

Ahoj holky,
tak se hlásím z pracovního poměru, ale vůbec mě to tady nebaví.

Dášo díky, hlavně aby bylo všechno dobrý na utz.

Onno,teď ses zrovna trefila do dobré doby, teď nám to tady hodně holkám vyšlo i z KETU.

artep26
19. nov 2008

Ahojda kočky,
ahojky Dáší 🙂
Tak jsem vypravila dítko na bus do školy, trošku to tu pofackovala. Půjdu vylézt z pyžama a skáknu do obchodu pro pečivo. Od té doby co jsem doma tak nějak máme pořád prázdnou lednici 😀 no asi není doma druhý blbec, který by utrácel a tahal se s taškama jídla.
Onno neboj, jak píše Leny, je tu teď přetěhulkováno 🙂

musilka
19. nov 2008

nazdárek artí 😉 Já když jsem byla těch 5 týdnů doma tak jsme taky neměli nic k žrádýlku 😀 taky jsme hned pak vyrazili do tesca a nechali tam přes 2000 aby jsme doplnili zásoby 😀

artep26
19. nov 2008

Musil ahojda,
no nám dochází takové věci jako mouka, mléka, cukr ... no ty základní který prostě potřeba jsou.
Ale tady na vesnici to má děsně předražený 😠 fakt síla. No ale chleba a rohlíky koupit musim no ... to se nedá nic dělat.
O víkendu asi budeme muset na nákup doplnit zásobičky. Ikdyž před KETem jsem nechala v HK 1700 no ale skoro nic jsem nepřivezla. Je to děs, jak je vše děsně drahý 😠

musilka
19. nov 2008

strašně drahý. Taky vždycky čučim když jdu na malej nákup v košíku skoro nic a vypláznu litra 😝

artep26
19. nov 2008

Viď??
člověk nic nedonese a tolik to stojí.
Tak já se jdu zkulturnit a razím pro to pečivo, aby mi ho babči nerozebraly 😀
Vyrašila mi na ksichtíku puberta, tak to musím zamaskovat 😀 😀 😀

musilka
19. nov 2008

no to mi povídej já jsem olezlá snad ještě víc než v tý pubertě. Mám na bradě něco naprosto šílenýho už nevím jakou kosmetiku na to napatlat nezabírá nic. Uvažovala jsem že bych začala žrát HA před KETem aby se mi to trochu srovnalo ale prdim na to. Make-up to jistí sice ho mám na ksichtě 20 deka ale kryje 😀

mmonna
19. nov 2008

Dobre ranko kocenky....Leny obrovska gratulacia...dufamze sa k Tebe aspon zdialky priblizim 😉 ved dnes je tak krasne,zasnezeno,bolo by strasne tento den pokazit.....nepozerala si si tabulku,ako by to mohlo vyzerat?Myslim ze Artepka to posielala Macouskovi......

Zavidim vam kocenky,ze mozete byt doma...mna tu v praci ide porazit...tiez uz sa vidim niekde inde 😉 ale este nepredbieham.....

artep26
19. nov 2008

Mmono nesmutni 😉
Vy máte sníh?? Jé to se máte.
U nás je jen trošku namrznuto a teď začalo pršet 😖 takže pěkná čvachtanice 🙄

musilka
19. nov 2008

u nás byl ráno v 5:30 taky sníh ometala jsem auto 😀

artep26
19. nov 2008

Jé tak to jsem ještě spala, tak nevím ... 😅

musilka
19. nov 2008

artí no to já už byla v plný polní a smetáčkovala auto abych nejela jak v ponorce 😀 a v 6 jsem už seděla na prdeli v práci. Na jednu stranu tohle nenávidim každej den vstávat před pátou ale zase jsem ve tři doma a mám skoro celý odpoledne pro sebe to je výhra.

artep26
19. nov 2008

Tak to ti teda nezávidim.
Když jsem do práce ješrě jezdila busem, tak to byl očistec. Jezdila jsem třeba ve 4:47 a to se mi fakt nechtělo.
A čekat ve vánici třeba 20 min když měl zpoždění ... dej mi pokoj. Zlaté služební auto 😀

leny2
19. nov 2008

Mmonny, v kolik hodin budeš vědět výsledky krve?

musilka
19. nov 2008

artí já mám taky služebáčka na dojíždění a je to super nedovedu si dojíždění budem ani představit do toho našeho prdelákova jezdí tak asi dvakrát denně jinak bych musela dupat 4 km z nádraží do kopce pěšmo fujtajbl 😅

artep26
19. nov 2008

Leny je divný, že Mmonny musí čekat do druhého dne, vi´d?? U nás se volá na krev v 1 odpolko.
Musil jo jo, je to super. K nám sice jezdí vlak každou hoďku ale buse to je taky děs. V 11, pak v 15 a pak asi v 18 a v 19:30. Toť vše 😒

artep26
19. nov 2008

Leny jak dlouho jsi po KETu ležela??

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre