Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

janina79
21. feb 2010

paraple: no jo.... musím něco dělat a nemyslet na to,.... pořád si opakuju, musíš vydržet bobísku .. případám si jako prdlá.... 😔

fiallinka
21. feb 2010

jani, ty jsi pako, dyť tam máš normální čárku, ony jsou fakt na začátku tak slabé, věř mi... Samozřejmě, to špinění může znamenat, že se embryo pouští, ale - může se pouštět jen jedno ze dvou, může to být krvácení, které má spousta těhulí kolem termínu ms, rozhodně bych to viděla pozitivně 🙂

janina79
21. feb 2010

fialinka: no pako jsem přiznávám, jakobych tě viděla vedle sebe, jak mi to říkáš a kroutíš hlavou.... 😨 no... uvidíme, jak přečkám dnešek a zítřek...
a ještě něco, ta čárka se tam ale udělala až asi za 4-5 minut 😲

fiallinka
21. feb 2010

jani, to je pořád dobré, kdyby se udělala až po půl hodině, už bych váhala, ale i výrobci píšou, že do deseti minut je to ok 🙂..ale chápu, že zbytečně stresuješ, dyť jsi těhule 🙂...

janina79
21. feb 2010

:o)) no.. uvidíme... ale moc moc mi pomáhá když to takhle píšeš... fakt jo..
a myslíš, že mám jít zítra do práce? mám sedavou, ale bude určitě v PO mazec (dělám v bance)

fiallinka
21. feb 2010

janina: no já jsem šla do práce asi po týdnu, taky jsem jen seděla, a všechno bylo ok, a takových je tu moc 🙂, akorát kdyby jsi tam měla moc stresovat nebo se to krvácení zhoršovalo, tak bych se rozhodovala nejít, ale to závisí asi nejvíc na tobě. Jo, a když si budeš dělat testy (ty samé) každý druhý den třeba, ta čárka by se měla malinko zvětšovat, ale to asi víš 🙂

fiallinka
21. feb 2010

https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

holky, pro druhosnažilky (jestli tu ještě některá chodíte) zakládám tuhle diskuzi, tak pojďte, pojďte...

janina79
21. feb 2010

hmmm. uvidíme večer, ale asi půjdu....
testy koupím do zásoby a uvidíme.... 😉 😀
tady u nás sněží jako blázen najedou, si ta zima nedá pokoj.... už mě to štve... 😨

jani2
21. feb 2010

janina - ja by som to tiež videla veľmi nádejne.....tá čiarka je síce slabunká, ale na 9. deň nemôžeš toho chcieť veľa!....takže optimizmus a na špinenie kašli!!!... do práce kľudne choď, ja som išla už 2.deň po IVF ET a bola som tehulka. To najdôležitejšie- uhniezďovanie sa už udialo 🙂 🙂 🙂
...nuž a ja som dnes dostala ms, takže začínam s druhým kolom KET, zajtra idem do mesta, takže tiež nakúpim testy a dúfam, že kúpim tie správne - dvojčiarkové 😅

walle
21. feb 2010

fiallinka , jani2- napriek novej témičke, dúfam, že nás neopustíte na KETKU... ☹

ja som dnes dostala MS, zajtra chcem zavolať do CAR, či robia aj cez Veľkú noc...pretože o mesiac keď dostanem znova MS...14 deň cyklu mi vyjde práve na Veľkú noc v Piatok!!! 😖 Hoci naposledy som bola na vklad v 16 deň cyklu...aj tak to vychádza na veľkonočnú nedeľu! 😖

janina 79 - vyzerá to nádejne...keď som bola prvý krát tehotná...ukázalo mi to presne tak isto a mala som tie isté obavy čo ty!!! hoci mne naháňa strach trošku to špinenie...ale ak je to v norme čo sa týka množstva, má to veľa žien. 😖 ja so silno špinila naposledy a deň pred krvičkou to sa už spustilo... ☹

demizon
21. feb 2010

Ahojte,som po prvom neúspešnom IVF v GF v BA...teraz uvažujem o KET, len namám žiadne informácie zatiaľ...viete mi prosím poradiť kedy môžem ísť na KET ? Ďakujem za odpovede

marketchen
21. feb 2010

Zdravím všechny.

Janina79 - moc, moc Ti držím palce.Ta čárka vypadá hodně nadějně.Opatruj se.

demizon - já byla n IVF v lednu, neúspěšně a KET podstoupím hned další cyklus...takže hned za měscí můžeš jít na KET, pokud bude sliznice v pořádku a tak.Držím palce.Já bohužel ted na MS čekám a v takových případech s dává načas, když ji nechceme, přijde...a když chceme, nepřichází ☹ pak začínám zobat hned druhý den cyklu Estofem a na 12.den se objendám na UZ a dle UZ se naplánuje KET.

Krásnou dobrou noc.

venika86
22. feb 2010

Ahoj holčiny.
Přišla jsem se za Vámi podívat. Potřebuji radu. Dnes ráno jsem začala slabě špinit. Nosím intimky, protože zavádím utrogestan, proto to bylo na bílém podkladu dobře vidět. Mám z toho trochu strach. Měla bych být nějak v 5. týdnu. Myslíte, že mám zajít už dnes do centra? Jsem tam objednaná na zítra a nechci moc plašit.

bubu12345
22. feb 2010

Janina,
spinenie je uplne normalne - ak je to pred terminom ocakavanej mrchy, moze ist o zahniezdovanie, ak je to priblizne v termine mrchy, je to nahrada menzesu, ak si tehotna. Nam stale zdoraznuju, ze spinenie je normalne, ale ak sa rozkrvacas (tym myslim riedku jasnocervenu krv), vtedy mas problem. Tak sa upokoj a mysli pozitivne a najma, ked mas uz deviaty den ducha na teste. Ja som tiez spinila a bola som tehu, lekar mi povedal, ze sa to stava a nepredstavuje to ziadne nebezpecenstvo - az ked mi spinenie preslo do krvi, bolo zle...

fiallinka
22. feb 2010

Veni, já bych nechala toho doktora až na zítřek, pokud to není jasně červená krev.

insolka
22. feb 2010

Ahojte kočky mam to za sebou dvoch drobcekov mam u seba 😀

venika86
22. feb 2010

Ne, to není. Byla jsem si dát sprchu a vypadá to, že se to zastavilo. Pichalo mě dost v podbříšku, tak jsem měla strach, ale snad to bude dobrý 🙂

paraple98
22. feb 2010

Veni - pokud špiníš, zkus víc polehávat a pokud nekrvácíš, myslím, že zítra ti doktor řekne víc

paraple98
22. feb 2010

Insolka - tak moc držím palce aby se u tebe drobkům líbilo a našla jsi brzo // 🙂

silvia.v
22. feb 2010

Ahojte ja som po Kete ale nevydarenom. Aj ja som začala špiniť a to 2-3 dni počas toho ako mala dôjsť mrcha a nakoniec to všetko odišlo. Tak držím palce abz to dopadlo dobre.

insolka
22. feb 2010

Paraple dakujem ale neplanujem kupit test.takže len krvička 😅

paraple98
22. feb 2010

Tak jsem holky volala do CAR a Ket se nekona,ani jedna ze 4 blasocyst nevypada dobre, takze vysazuju leky a loucim se tu s vama 😉 Vsem cekatelkem preju pozitivni krev a brzke mimi 😉

insolka
22. feb 2010

paraple to mi je fakt luto ale držím vela síl do dalšieho boja 😉

lenkacar
22. feb 2010

para brzy se dej dokupy holka ..je to hrůza tyhle boje .. 😔 insol tobě držim pěstě

insolka
22. feb 2010

lencar dakujem jedno čo ma vobec neteši zacalo ma bolet v krku a bojim sa aby som niečo nechitila
😒

paraple98
22. feb 2010

Leni- nazdarek, jak je holka, neco noveho?

Insol - díky 😉

lenkacar
22. feb 2010

para zase jsem začla papkat prednison a to je všechno ,jelikož jsem s tim začátkem února po měsíci sekla ,nesplnila jsem tím ,3měsíční gumy sex tak jsem odvolala březnovou kontrolu imuno ..byly jsme doma na rozvod ,takový nervy ,sex vůbec žádnej ,no hrůza ..uvidíme co ted ..nesmim se na tu gumu dívat má to na mě antisexistické účinky 😝

lenkacar
22. feb 2010

insol..papej vitamínky ...vadí jenom vysoké horečky 😉

lenkacar
22. feb 2010

para kde pořád brát tu sílu bojovat dál ..jak ti je?loučit se nemusíš ,já chodim na diskuze dál ,ikdyž třeba nic nepodnikam.. 😉

janina79
22. feb 2010

insolka: tak teď už jen aby se zachumlali do peřinek, né? tak přeju, ať rostou, zavrtávaj se a ať ti doktor udělá za 14 dní radost.... já bych teda netestovat nezvládla....

Bubu12345- děkujumoc. dnes je zase pozitivní... malý duch tam.... a mrcha nikde... tak snad to dopadne dobře.... 😉 musím věřit.... špinění je fakt jen miminální. Dnes jsem po týdnu byla první den v práci a bylo mi pěkně šoufl... únava, na blinkání, fujky... ale na jednu stranu jsem ráda, může to být dobré znamení 😀 😀

paraple: ne... to je fakt smůla... já měla 4 a taky 2 nepřežili... tak zabojuj a znovu 😕

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre