Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

andy26
3. sep 2008

Ahoj, macoušku, viem, čítala som si už ... pekný večer kočky

pbauerova
4. sep 2008

Ahoj lidičky,
přeju hezký den, jen k vám nakukuju, příští měsíc se chystám na KET, čekám teď na mrchu a pak se objednávám na kontrolní UTZ. Z prvního IVF mám dceru, je mi 31 a chodím k Apolináři. Nemám moc čas přispívat, malá mě dost zaměstnává, ale snad bude vše snažší, když budu moci trošku poklábosit s podobně "akčníma" holčinama. Takže všem hodně štěstí!!! Petra
PS: Kdo chodíte na diskuzi na neplodnost.cz jsem tam známá pod nickem "PB"

leny2
4. sep 2008

Ahoj Petro,
vítej mezi námi. Vám vyšlo 1.IVF? Kolik máte mrazáčků?

magdazer
4. sep 2008

Andy26, díky!!!

andy26
4. sep 2008

Ahojte kočky,

takže dnešný oficiálny verdikt je nam ľuto ... mám za sebou... ale ideme na hysteroskopiu... to mrne do maternice a prečistí ako doki povedal... prečistí pavučiny 😠 ,
Hned na to idem na KET.. bola niektorá z vás potom úspešná?

andy26
4. sep 2008

Macoušku, mrška nič?

leny2
4. sep 2008

Andy nevím o nikom,kdo to takhle měl. Tak budem držet pěstičky, aby bylo vše v pořádku a hurá na další pokus.

pbauerova
5. sep 2008

Leny, máme 6 v prvojádru, jedno vícebuňečné.

leny2
5. sep 2008

Ahoj holky,
tak hlásím, že zatím vše v pořádku, folikul dorostl, sliznice taky dobrá, takže mi ďobli Pregnyl a ve čtvrtek ve 13.00 hod. bude KET, ještě ráno tam musím zavolat, jak jsou na tom embrya, tak doufám, že to proběhne vše v pořádku.

Peto, tak to máte taky dobrý, my máme 8 morul, zmražené jsou po dvou.

vm72
5. sep 2008

leny2,tak to je krásná zprávička! Tak to budeme ležet téměř na den společně. 😉 Téměř...Dle mých laických odhadů tipuju můj KETík na pátek-sobotu.
A budou teda 2 embrouškové???

sanuska
5. sep 2008

Holky KEŤačka nevíte jestli i z rozmraženejch můžou "čekat" na blastocysty? Nebo max ty osmibuněčný...?

ili5
5. sep 2008

Ahojky,taky by mě to zajímalo,já mám 4 zmrzlé 8 buněčné,prý se v OV všechny 8 buněčné mrazí.Určitě jak to rozmrazí se budou ještě vyvíjet,ne?Tak pište,kdo máte zkušenost.

sanuska
5. sep 2008

Já měla teda mražený všechny míň buněčný, ale že se krásně vyvíjej bla bla bla jsou jedničkový a kde nic tu nic 😒 A tak bych chtěla zkusit to dojet do stádia blastocysty....prý když to šafnou do tý blastocysty pěkně vyvynout, tak by měla být snad větší šance..... nevíte někdo?

ili5
5. sep 2008

A co znamená 8 morul,ta morule je co?Já mám jen 8 buněčné,je v tom nějaký rozdíl a které je nejlepší asi blastocidy,nebo jak se to jmenuje?díky,papa.

ili5
5. sep 2008

Sanusko,ty jdeš na ket kdy?

sanuska
5. sep 2008

Ili byla jsem 2.9. 😉 na třetím KETu

Vložím ti sem jeden odkaz. Morula to je myslím už víc jak 8mi buněčné embryo. Vydrž 😉

myskyva
5. sep 2008

ahojte
takže zatim žádná těhule ale adeptek už je tu poměrně dost - držim pěsti ať je vás co nejvíc
Já dneska byla na UTZ a kromě spousty malých odeznívajících cyst mám jen 2 cca 10mm folíky což je málo takže se dám asi na modlení aby do pondělka dorostly na požadovanou velikost,když ne tak budem zkoušet štěstí příští měsíc ☹

leny2
5. sep 2008

Holky, jak jste tady probíraly ty stádia embryí, tak my máme zamražený moruly a budem čekat po rozmražení, aby se dovyvinuly do blastocyst, ty nám zavedou.

Myskyvo, kolikátý den jsi dneska? Já jsem dneska 17.den cyklu a KET bude 23.den cyklu. Taky jsem musela čekat od úterý do pátku, jestli povyroste folikul. Neboj dorostou.

sanuska
5. sep 2008

Holky a proč čekaj na folíky? Přece jde hlavně o sliznici a když folík nedoroste tak o nic nejde ne? Já teda mám PCO, takže beru jen hormony na sliznici, ale jinak teda nevím na co ty folíky potřebujou.
To vám klidně kvůli tomu i KET zrušej???? 😕 Já že jsem snad momentálně bez ovu, tak jsem v tomhle trochu mimo, ale zajímalo by mě to...¨

Leny a nevíš, neříkal ti embryolog jestli je třeba větší pravděpodobnost s blastocystama???

leny2
5. sep 2008

Mě říkal doktor, že bez dozrálého folíku by se KET nemohl uskutečnit, odložil by ho za měsíc a to by mi pak nasadil léky. S tím vývojem embryií nevím, zda je větší úspěšnost s blastocystama, ale já mám zamražené moruly a říkal, že budem čekat až se vyvinou v blastocystu, tak je to asi lepší, já fakt nevím, nechám to na doktorovi, ví co dělá.

dasa24
6. sep 2008

ahoj holky,

leny, vm72 to je super 🙂
Já jsem byla včera na kET, mám 2 embrya, tak sanusko jsem 3 dny po tobě 😀

ili5
6. sep 2008

Ahoj daso24,prosím tě,za jak dlouho od prvního dne,tzn.od 1.menzes,jaks začla brát divinu je KET?Mě to vychází mnzes 9,9,tak za jak dlouho bych šla,by mě zajímalo,kvůli nemocenské.Díky._

sanuska
6. sep 2008

Daso tak to mačkám pěsti!!! A jak starý piškoťáky ti dali?

dasa24
6. sep 2008

Ili já jsem měla KET v přirozeném cyklu, tak ti neporadím ☹ ☹

Sanusko tobě taky 😉 🙂 měla jsem čtyřdenní moruly a ty? Ale tohle nějak neřeším, myslím že máme osmibunečná

leny2
6. sep 2008

Daso, tak budu držet pěstičky, ať to dobře dopadne.

sanuska
6. sep 2008

Daso mě zaváděli 72 hodin stará embrya, 8mi buněčná. Já tohle řešit už pomalu začínám, protože jestli se nepovede teď 3. KET, tak chci vyzkoušet něco udělat jinak než před tím......

dasa24
6. sep 2008

aha 🙂 , no nám se povedlo při 1 IVF+ICSI ale nedopadlo to dobře. 1. KET neúspešný...
Ted mám v sobě poslední 2 embryjka a máte ještě mrazáčky?

Leny takže ve čt máš KET? Super! 🙂

sanuska
6. sep 2008

Dasi máme ještě 2 mrazáčky. Takže když bude vše ok, tak s příštím pokusem to tode 4. KET. A pak hned bych chtěla skočit na stimulku č. 2......

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre