Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

petra2505
30. sep 2009

kocky prosim vas kolko od OPU ste dostali menzes?Kolko cyklov ste cakali na KET?

kiara15
30. sep 2009

kachtik super budeme asi spolu bojovat 🙂 🙂 a ake lieky beries?

petra ja som mohla ist hned dalsi ciklus 😉

katchik
30. sep 2009

kiara neberu žádné léky. Mám Ket v přirozeném cyklum akorát pak dostanu utrogestan.

Petro na ket jsem šla druhou ms po neúspěšném ivf. A ms jsem dostala 17 den od OPU.

kiara15
30. sep 2009

kachtik a to preco tebe nedali lieky pred ket?to mas nejaku dohodu??ci ti to lepsie vyhovuje 😒

petra2505
30. sep 2009

ja som podstupila OPU v pondelok, dnes mi volali, ze kvoli tomu, ze som si pichla Diphereline, ktore mi zmenili namiesto Pregnylu musim podstupit KET a nie ET a musim cakat 2 mesiace co je samozrejme u mna cela vecnost 😠

kiara15
30. sep 2009

petra to mi je luto ale aspon naberes silu na bublinky 🙂 🙂 ja viem ze to cakanie hrozne ved ja uz cakam ani nehovorim kolko?? 😒

petra2505
30. sep 2009

kiara ja uz nemam ani chut ked mam byt uprimna od zaciatku same problemy - najskor mi v lekarni vydali zle lieky na stimulku, potom som nemala menzes, potom ma v car nastrasili, ze mi hrozi ohss a pritom som nemala ani najmensi priznak, vcera mi volali, ze v sobotu bude ET a dnes mi povedia, ze ET nemoze byt lebo mi dali Diphereline .A o tom, ze pri OPU to cele pos...a embryologicka uz ani nehovorim.Naozaj uz nemam chut na nic, zajtra tam mam ist na kontrolu po OPU a idem tam s max.znechutenim.

kiara15
30. sep 2009

petra je to hrozne moja ale musime bojovat aby sme to zvladli do same ho konca aj ja som bola po 2ivf znechutena uz som si myslela ze to na 100%vide a zase nic krz to som si dala odstranit vajickovody lebo sa mi plnili tekutinou ktora mi mohla odplavovat embriko a teraz zase nic tak uz len dufam ze ketko mi vide. 😉

katchik
30. sep 2009

Kiero, léky nejsou potřeba. Mám normálně ovulaci, sliznice je taky ok, tak je zbytečný se ládovat hormonama. Dostanu jen ten utrogestan. V pátek mám teprve první utz a podle toho se uvidí. Ket dělají buď v přirozeném cyklu, pokud je u tebe vše ok. A nebo v řízeném cyklu léky.

Peti co to je za blbost, tomu nerozuím proč musíš čekat? Ten Diphereline je to samý co Pregnyl?

katchik
30. sep 2009

Kiaro já ti furt komolím nic ☹ promiň. 🙂

petra2505
30. sep 2009

bola som odhodlana ist do toho este raz, ale uz nemam chut, pockam na KET a viac do toho nejdem.kazda z vas, ktora bojuje ma u mna neskutocny obdiv, ale ja uz nemam silu bojovat proti prirode.
Drzim palce kiara aby to uz vyslo a krasne dobojujes do uspesneho konca 😉

kiara15
30. sep 2009

kachtik no ja mam tiez ovulaciu a musim brat tie lieky ?asi kazdy car to ma inak 😒

petra dakujem neboj aj tebe vide to ketko ja viem ze hraju aj na city nie raz som si poplakala?

katchik
30. sep 2009

Petro a to bylo tvoje 1. IVF? Co změnit centrum, když k tomuhle nemáš důvěru.

katchik
30. sep 2009

Kiara a co bereš za léky?

katchik
30. sep 2009

nejsou na podporu sliznice?

petra2505
30. sep 2009

katchik praveze nie je z coho vyberat , v Iscare si pytaju peniaze aj za velkost topanok, v Gyn Five si pacientky prehadzuju ako teple rozky a vo Ferticente ma sklamali najviac ako vedeli, pockam na KET tie dva mesiace a necham to uz cele tak lebo uz nemam naladu, silu ani nervy.
V dnesnej dobe najst lekara s citom a porozumenim je problem, vsetko je to len a len biznis.

kiara15
30. sep 2009

kachtik ano na podporu sliznice estimax??

petra a neskusila si Helios??tam je super personal 🙂

petra2505
30. sep 2009

ja to mam dost daleko, nie som z BA takze mam dost problem s dochadzanim, ale buduci rok alebo o dva skusim Brno.

katchik
30. sep 2009

Kiara jj estrimax dávají, ale já mám sliznici dobrou, tak protoho ho nemám.
Petro je to těžký, já v caru kam chodím taky nejsem úplně 100% spokojená. O nějaká vyšetření jsem si musela říct sama, něco začnou řešit až po několika neúspěšných pokusech. 😒 Tak uvidíš máš ještě mrazáčky, tak je šance, že se to povede.

kiara15
30. sep 2009

katch ale u nas asi vsetkym davaju lebo este som nepocula ze by niekomu nedali 😉 ale dolezite je aby to vyslo no nie??takze v piatok nove infosky si hodime ok??

petra2505
30. sep 2009

no ja mam len mrazacky takze KET bude pre mna prvy raz, ale takuto skusenost s 1.IVF som si teda nepredstavovala 😠

kiara15
30. sep 2009

petra niektorym v polovici musia aj stopnut ked maju zle vysledky hormonou.Ty si aspon na tom dobre ze mas mraziacikov 🙂

katchik
30. sep 2009

Kiera jasně, každý car má jiný postup. U nás davají jen když je potřeba. A přesně důležité je, aby to vyšlo!

Petra to mě mrzí, že z toho máš blbé pocity. ☹ ale jak píše Kira, dobře že máš mrazáčky.

kiara15
30. sep 2009

kachtik inak sa mas ako??

katchik
30. sep 2009

Kiara bohužel pracovně a vůbec mě to nebaví. 😒 Už bych chtěla být doma na mateřský a furt nějak nic. Dneska je navíc takový spací počasí, tak mi tu padá hlava na klávesnici. 😉 Těším se až večer vyrazím s psicí do lesa, alespoň se trošku proberu.

kiara15
30. sep 2009

katch ty si ako ja ja by som uz isla na matersku a nie a nie sa to podarit dufama ze teraz sa nam to obom podary 🙂

dasule
2. okt 2009

Ahoj holky, 2 IVF nám nevyšlo za měsíc jdeme na KET, myslíte ,že mám počkat déle?

kiara15
2. okt 2009

dasula ahoj to si na tom ako ja?ja som necakala isla som dalsi ciklus na to 😉

katchik
5. okt 2009

Ahojky Kiara, tak jak jsi dopadla v pátek na utz? Já jdu ve čtvrtek na transfer.
Dasule záleží jak se cítíš, já jsem šla hned 2. ms po neúspěšném 1.IVF.

angeles
5. okt 2009

Holky, prosím o radu. Kamarádka byla na IVF a na druhý den malinko zakrvácela. Je to důvod k obavám?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre