Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

bakosko
11. máj 2010

ja som rano v den ketku telefonovala či sa mi rozmrazili neviem ja som mala len 1 vajko,

awe
11. máj 2010

pimma - rozmrazenie zavisi od toho, kolko bunkove embryjka mas 😉 ja som mala blastocystu (posledne stadium) a to mi rozmrazili 15 minut pred KET-om., pretoze to, ked sa rozmrazi treba co najskor transferovat do maternice. Ak mas menejbunkove embrujka, tie zvyknu romrzit tak den - dva dni pre KET-om, aby videli, ci sa vyvijaju 😉 drzim palce 😵

pimma
11. máj 2010

bakosko.. jej, ty si tehu po ket? blahozelam 😵
awe.. mala som menejbunkove... no uvidime,asi tam pre istotu zavolam.. dik baby 🙂

isoptinka
12. máj 2010

ahoj, holky, jaké máte zkušenosti s hodnotou hcg po KET???? Já jsem dne 13.den po KET a mám HCG 65.... ☹ myslím, že je to málo......

chrobacek
12. máj 2010

isoptinko jaká jsi měla embrya? dvoudenní?

evik73
12. máj 2010

Ahoj děvčata 🙂
Dneska má manžel 40tiny,takže se pořádně napucnu 😀 😀
Isop...ty jsi měla brzy // na testu,pokud si dobře pamatuju....pak je divné,že máš tak nízké HCG,vypadalo to na dvojčátka....nechci tě strašit nebo brát naději,ale jestli jsi měla tak brzo čárky na testu,tak by to HCG bylo určitě vyšší.Ještě to nemusí být uplně špatně a moc ti přeji,aby se HCG ještě zvýšilo,staly se případy,že i z nízkéo HCG vyšlo těhotenství.Jdeš na další krev?

chrobacek
12. máj 2010

jo taky jsem to ted našla že jsi měla blasty... no tak to je fakt málo, ale důležíté je zda poroste když máš další kontrolu?

isoptinka
12. máj 2010

Na další krev jdu hned zítra ráno, pak jedu mimo Prahu do školy na 2 dny, tak uvidím...... Více-méně jsem hodila flintu do žita, sestřičky říkaly, že to po KET může být, ale hladina bývá okolo 400...... Když jsem po třech letech snažení objevila KONEČNĚ // tak je to zase v pytli, u nás v CARu ale berou jako pozitivní HCG nad 50...... alespoň už vím, že // na testu nic neznamenají.....
Jinak holky - STRAŠNĚ MOC DÍKY ZA PODPORU, JE SUPER, ŽE V TOM ČLOVĚK NENÍ SÁM....... ☹

afrika
12. máj 2010

ahojte, chcem sa vás opýtať aké lieky ste brali na sliznicu pred KET? mne predpísali ethinylestradiol 25 😕 . ďakujem za odpovede

awe
12. máj 2010

ahoj afrika - ja som brala od 1DC estrofem na sliznicu a 5 dni pred transferom uz aj utrogestan, oboma liekmi pokracujem az do vysledku krvi a ak budem tehu, tak az do konca 12tt.

afrika
12. máj 2010

ahoj awe do akého centra chodíš? ja do heliosu

awe
12. máj 2010

isoptinka - ked som bola tehu po IVF, mala som HCG na 14 den 56 jednotiek, chodila som na odber kazdy druhy den, aby doki potvrdil zdravy vyvoj tehu a vylucil pripadne mimomaternicove a obden uz bolo vyse 300 a za dalsie dva dni vyse 1400, to si pamatam dodnes, mala som nervy a stres..., zial v 12tt sme o babo prisli, ale to je uz o inom 😔 takze nehadz flintu do zita, mysli pozitivne a uvidis, vsetko bude tak, ako ma byt 😉 drzim palce, velmi 😵

awe
12. máj 2010

afrika - ja chodim do ferticentu v BA 😉 kedy ta caka transfer? kolko mas mrazacikov?

afrika
12. máj 2010

awe koľký deň si po vklade?

awe
12. máj 2010

istopinka - este jedna vec, na zaciatku tehu by sa malo HCG obden zdvojnasobovat, vtedy je vsetko na dobrej ceste 😉 ja som mala HCG nizke, lebo mne vkladali len 4bunkove embryska a tie sa neskor uchytili....neboj, hlavu hore 😉

afrika
12. máj 2010

mám troch mrazáčikov, hádam sa nejaký rozmrazí. mala by som ísť budúci mesiac, ale ešte sa rozhodujem. ty si mala koľko mrazáčikov?

awe
12. máj 2010

afrika - 4 den 😅 vlecie sa to hrozneeeee 😝

awe
12. máj 2010

afirka, ja som mala iba jedneho jedinkeho a ani som nepomyslela na to, ze by sa mohol aj nerozmrazit 😉

afrika
12. máj 2010

moc ti držím pršteky, aby ti to vyšlo. hlavne sa opatruj 😉

awe
12. máj 2010

aj ja tebe, drz sa a mysli pozitivne 😵 ja zatial nic nepocitujem, takze sa snazim pozerat na vsetko aj realne, ale ak by to nahodou nevyslo, okamzite idem podat ziadost o dalsie IVF, ja sa nevzdam 😵 a cakat uz nebudem 😉

isoptinka
12. máj 2010

awe: díky za info, uvidím zítra kolik bude hladina a nějak se zase ozvu...... a držím Ti palec ať to vyjde 😉

awe
12. máj 2010

isoptinka - dakujem 😉 a ozvi sa, budem na teba mysliet 😵 😵

zuuuzana7
13. máj 2010

baby, ja cakam a cakam na ms aby som mohla zacat s pripravou na ket ... a ms nikde ... ako vam po ivf prisla ms?
dnes som 36 dc ... test som uz robila 🙄

mirm
13. máj 2010

ahojcek
mne prisla hned sice neviem ktory den ale este pred odberom krvi

aniii
13. máj 2010

ahoj holky,
nezlobte se,že Vám sem lezu. Jak se prosím Vás počítá délka těhotenství po KET? Vím, že to není stejné jako u klasického početí, kdy je to od začátku MS.
Díky a hezký den A.

zuuuzana7
13. máj 2010

mirm, no po ivf som bola tehu, ale zial nedopadlo tak dobre, a teraz by mala prist dalsia ms, aby som mohla ist na ket, ale ms nikde ... neviem ci je to normalne po tych hormonoch ... ? cize cakam na druhu ms od ivf, alebo ako to mam pocitat 😅

ani, ja som si praveze myslela ze sa to pocita od zaciatku ms ...

aniii
13. máj 2010

zuza,
to se počítá nějak jinak, ale já právě nevím jak.

aniii
13. máj 2010

aspoň teda u ET to je určitě, tak jsem myslela, že i u KET,ale to teď fak nevím 😒

kefalinek
13. máj 2010

ahojte baby idem sa k vam pridat ak mozem mame za sebou IVF neuspesne a za dva tyzdne ideme na KET,ale na ms necakame v pondelok som bola nakrvne testy a tie boli negativne tak mi navrhol, ze hned od utorka mam brat tabletky na zvacsenie sliznice a za dva tyzdne ideme na vklad ak sa nam podari rozmrazit mrazacikov. 😉

walle
13. máj 2010

ahojky babenky...tak aj ja sa pridávam. awik - špeciálne teba pozdravujem!! 🙂

ja tiež čakám na ms, ktorá má prísť okolo 22.mája a ideme na to...po neúspešnom KET v novembri..

my máme ešte jednu blastocystu a 5 kontaktných moruliek - hoci tomu nerozumiem, ak som mala predlženú kultiváciu, ako tam môžu byť kontaktné morulky ( ak som sa správne dočítala kontaktná morulka je dvojbunková). Čo to znamená? Že sa to pomalšie vyvíjalo? Človek má z toho taký trochu strach, či sú mrazáčikovia v poriadku...máte niektorá s tým skúsenosti?

my plánujeme si vložiť iba tú jednu blastocystu...hoci lekári by vkladali dve, predsa 34 na krku a problémy...ale moja gynekologička mi tvrdí, že po zdravotnej stránke nemám ísť do toho, vraj by to bolo veľké riziko pre mňa aj pre bábätká... 😔 tak...síce bude nižšia šanca na úspech...ale čo nám ostáva...iba veriť... 😔

a vôbec...je tu niekto, kto tiež začína liečbu KET od toho pribl. 22.mája??? 😒 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre