Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

nunca
27. nov 2008

Leny určitě, drž se, dopadne to dobře, moc budu držet pěsti 😉 😉 .

leny2
27. nov 2008

Holky, díky moc, zítra se ozvu.

macous
27. nov 2008

Leny - tak tfuj, tfuj, tfuj na zítra, já věřím, že to dobře dopadne, někde jsem četla, že špinění není taková tragédie, že je to horší s opravdovým krvácením, moc ti držím palečky 🙂 🙂 🙂

Artí - tak gratuluji k HCG a za 14 dní to bude podíváníčko na utz 😉 chápu že se bojíš, já se taky bála a asi každá z nás tady na koníku se bojí 🙂 já se taky na pondělí bojím, aby bylo vše v pořádku - taky mám utz 😵

Jo holky, jak jste se ptaly na to auto, tak mám Octávii a škoda bude okolo 50 tis., naštěstí mám vzachu tažný zařízení - kouli (chicht), takže ten kluk má podle mě totálku, celý předek probořený, vylítly mu airbagy (nevim jak se píše) a vytekl olej a chladič, čuměl jak péro a bolel ho nos, tak jsem ho pozvala dovnitř a čekalo se na PČR, moc se mi omlouval, jen si říkám, že ještě že máme dvě auta, bude si muset holt manža brát volno a vozit mě 🙂 🙂 taky si říkám, že ještě že jsem v autě zrovna neseděla, on totiž vůbec nebrzdil, ale v padesátce to prostě našil, až mi autíčko popolétlo o 5 m kupředu a to tam byla zařazená rychlost.
A je to pravda, člověk může být sebeopatrnější řidič a stejně, když narazí na debila......však to znáte 🙂 🙂

Jinak jsem přímo nadšená, jak se v IVF centrech daří, je vidět, že už to doktoři umějí, takže holky, které stále čekáte, nebojte, to přijde, já taky až na popátý
😉 😉 🙂

nelynka
27. nov 2008

ahojte zenusky,....

arty gratulujem ku krasnumu HCG, len aby to neboli dvojicky 😀 😀 😀

nelynka
27. nov 2008

ja sa moju dozviem zajtra 🙂

nelynka
27. nov 2008

babulky, mam test a na nom // 😀 😀 😀

prinzesz
27. nov 2008

nely, uz sa chvalis??? ty opica jedna!!!! drzim palce, zajtra nezabudni poslat mailik ok??

nelynka
27. nov 2008

ahoj mojko, musim neda mi to 🙂 🙂
su tu spolubojovnicky 😀

jasne ze poslem anjelik 🙂

artep26
27. nov 2008

No Nely neke .... 😀 😀 😀 😀
to je supéééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééér 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
tak pak koukej nahlásit kočko HCG 🙂 🙂 🙂
no ježiš já mám takovou radost 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Leny držím vše co mám beruško, ať je vše v pořádku, pak dej vědět jak jste dopadli, ju?? 😉 😉 😉

artep26
27. nov 2008

JO Nel a dvojčata bych ráda 😀 😀 😀 😀 fakt 😀 😀 😀 😀

nelynka
27. nov 2008

arty nekecam, kuk album 😀 😀
jasne ze nahlasim, neboj nic 🙂

artep26
27. nov 2008

Nel fakt jsi mi udělala obrovskou radost 🙂 🙂 🙂 🙂
tak budu zítra číhat, jo??
dobrou a hezky se na to vyspi a ne jako já
já na dnešek nespala do 1 do rána a vstávala jsem v 5 - jsem byla strašně nervní 😀 😀 😀
tak dobrou a pa pa pa

nelynka
27. nov 2008

arty aj ja mam radost...
zastavim sa, pocitam ze okolo 14h budu vysledky, tak ked budem mat trosku casu napisem..zajtra stahujeme tak budem rozlietana...
idem si lazkat, som hotova uz..

cmuuuk

dusice
28. nov 2008

Nel, moc velká gratulace!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Za to já nevím, co mám dělat. Test je sice pozitivní, ale opět až po nějaké době. Ty testy si ze mě snad dělají .....A to používám mama test- všichni tvrdí,že je spolehlivý. Mám pocit, jakoby si to moje tělo ještě rozmýšlelo.
Artep, našla jsi album Nelynky? Chtěla jsem se mrknout na ten test, ale bohužel jsem to nenašla.

artep26
28. nov 2008

Dus ahoj, stačí kliknout na foťák tady u příspěvku u Nel a objeví se ti její albíčko 😉
Dus tak si doběhni taky na krev ať máš jistotu kočko 😉
Nel tak ať vám to stěhování jde a hlavně se šetři 🙂 a po 14 hod. budu načihovat 😀 😀 😀

dusice
28. nov 2008

Artep, děkuji- na tohle jsem ještě nepřišla 😀 .
Pokud o víkendu nedorazí MS, tak tam v pondělí dojdu. Užívej si krásného pocitu z hodnot HCG- jsem zvědavá, kolik mimísků uvidíte na utz.

artep26
28. nov 2008

Dus jsi šikula 😉
Tak budu držet taky pěstičky, když čárky jsou, tak by se v bříšku mělo něco dít 😉
Podívej Nel jak pořád tesknila že nejsou 😀 😀 😀 a dneska krev určo těhu potvrdí 😉

mmonna
28. nov 2008

Nel,blahozelam..vidis,asi maju mudrovia pravdu,ze netreba testovat,lebo to potom stoji strasne nervy.....tak zelam velikanske hcg...

dasi diky za info.....ako sa citis?v pondelok ides na UTZ..Ze?som velmi zvedava,co zistia.....

Arti....super hcg na 12den..isto budu dvojky..a Andulka sa zblazni od radosti

Nun,drzim Ti na dnes palce..

Leny,drz sa moja.......ja som vcera troska spinila,a pobolievalo ma brucho..ale bola som zo sefstvom na sluzobke v Blansku,a to je nekonecne dlhe sedenie v aute,a pripisujem to tomu......uvidim co dnes,poobede by som pri najhorsom skokla k mudrovi.....mam strach......

artep26
28. nov 2008

MM ty nemůžeš být doma??
nebo se těmhle cestám vyhnout??

nunca
28. nov 2008

Ahojky holky, tedy vy jste to tady ještě včera večer rozjely 😀 , myslím ta náááááááááádherná zprávička od Nely, úplně jsem byla na měkko, když jsem to četla 😅 . Ohromná gratulace, je to super!!!!!!!!
Mmonny, nemusí to nic být, ale pro jistotu si skoč k doktorovi a asi to chce zvolnit tempo, pro tělíčko je to dost zátěž a pohoda je tedˇnejdůležitější, drž se a taky odpočívej 😉 😉 . Těhotenství po umělým je přece trošku více rizikovým.

nunca
28. nov 2008

Dus, určitě to dopadne i u Tebe skvěle 😉 😉 😉 , mimi tam jistě bude 😉 !!!!!

nunca
28. nov 2008

Já pojedu po 12.h., mám to až na 14. hod., nevím, jek dlouho se tam zdržím, tak potom dám někdy odpoledne vědět, jak jsem tam dopadla 😉 .

nunca
28. nov 2008

Tedy Nel, tedˇjsem jukla do Tvého albíčka a na to, že jsi TT dělala až večer, né tedy z ranní moči tak super viditelná čárečka, z ranní by to byly asi maxi čáry 😀 .

lucen
28. nov 2008

ahojky Holky Nel no vidíš já ti to říkala že se drobek zavrtával moc moc gratuluji pěkně jse opatruj

nunca
28. nov 2008

Holky, jsem děsně nervozní 😒 , jak asi dopadnu 😨 , čím více se blíží 14. hod.. Jsem asi fakt cvok 😝 , ale to čekání je šílené. Tak mi držte, prosím palečky atˇ to není nic hrozného 😕 bojím, bojím ....

dusice
28. nov 2008

Nun, neboj, bude to určitě dobrý. Hlavně, že už budeš vědět z čeho máš ty problémy.
Lucen, tak asi půjdeme spolu do dalšího boje- do druhého kola 😢 . U mě to vypadá, že dorazí mrcha. Musím se vzpamatovat a začít přemýšlet co dál.

macous
28. nov 2008

Ahoj holky,
Nel - tak super, vidiš to, dobře to dopadlo 😵 také jsem zvědavá na tvoje HCG 😀
MM - koukej víc odpočívat, to je přece nejdůležitější 🙂
Dusice - hm, ty mi teda holka motáš hlavu, opět nezbývá než čekat a čekat... 😅 uvidíme, věřím, že se něco děje a držím palečky, aby to bylo v pořádku 😉
Nun - to víš že jo, úplně tě chápu s tou nervozitou, bude dobře neboj, je to jak je, oni to už zjistí a vyřeší to, je přece 21 století 😉 moc a moc ti držím palečky, aby to všechno dobře dopadlo 🙂
Artí - no já taky v noci nemůžu spát pořád mám v hlavě milion myšlenek, jestli tam mimísek ještě je atd. nemůžu se dočkat pondělka hlavně proto, abych viděla, že je miminko v pořádku, taky se mi teď docela ulevilo od žaludku, tak nevím, jestli to třeba nemůže znamenat, že se něco stalo - vím že se plaším asi zbytečně, nikomu jsem to neřekla, tak jsem ráda, že tady na koníka to můžu napsat a že mě budete chápat 😅 😔

nunca
28. nov 2008

Holky, díky, jste opravdu zlatíčka 😉 😉 !!!!
Dus, určitě to bude v pořádku a mimi v bříšku bude, musíš tedˇ jen čekat (taky to slovo už úplně nesnáším 🙄 ) a čekat 😉 .
Mac, to bude v pohodě, uvidíš, v těhu jsou hormony, jak na horské dráze, jak říkal jeden doktor u nás 🙂 , mimísek tam jistě je nebo jsou 😉 .

macous
28. nov 2008

Nun - máš pravdu, však to známe, mi co máme IVF za sebou jsme takové bojavější, nebo jak to napsat, člověk toho už hodně ví a tak se o to víc bojí a taky jsme si pěkně počkali na toho mimíska - čekáme jednoho 😵

Dus - proč myslíš, že mrcha dorazí? Já měla intenzivní pocit na mrchu ještě v 6 tt ...

nelynka
28. nov 2008

ahojte,
dakujem vam velmi pekne no este musim chvilku vydrzat nech sa to potvrdi 😀

dus, pokial mas mamatest a sa ti objavila druha ciarka hoci aj pol hodinu po limte, tak mimisko urcote je len mas este nizke HCG, neboj bude rast..ja mamatestu verim na 10000%, proste ked som tehu nebola tak ani naznak druhej ciarky oproti inym testom...

booze mna boli hlavika ☹ ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre