Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

insolka
23. jan 2010

Ahoj te kočky vydim že ste sa pekne rozbehli ja už konečne zacnem s liekmi buduci tyžden konečne sa aj ja dočkám 😅 teda klop klop aby som to nezariekla ....

rebeca som čitala že oslabenie imuno systemu može pom,oct k otehotneniu aj ja som soplikala ked sa podarilo ako sa to pustilo tak to hned prešlo .Držím Vám všetky hrozne moc palce ....aj na nohach 😀

rebeca_1
23. jan 2010

Jej, vitaj Insolka, dlho sme ta tu nevideli. No tak to ti budeme drzat palce! Len pekne do toho!

No uvidime, necitim sa najlepsie, ale zatial sa to da zvladnut. Zeby mi ozaj brali vsetky vitaminy tie nase blastocysty a dokonca tak skoro?

insolka
23. jan 2010

No rebeca mne to zacalo cca 2 den po vloženi tak ti strááááááááááááášne držím palce 😉

mirenkam
23. jan 2010

ahoj holky, tak já už mám přes týden teploty kolem 37,0-37,5... od včerajška se přidala ještě počínající rýma, asi 3dny mě bolí hlava a pálí oči.... 😒 Takže u mě to vypadá na chřipku a ne na těhu 😒 zatím ahoj

insolka
23. jan 2010

mirenkam nevzdavaj to .........a pozor na tabletky ktore si dáš? 😉

mirenkam
23. jan 2010

insolka jsem si vzala asi jen 3x paralen - a to vždy jen 1za den....

insolka
23. jan 2010

...a le neprehanaj to nikdy nevieš sustrediš sa na chripku a nakoniec kto vie ... 😅

fiallinka
23. jan 2010

¨mirenka: ten paralen by sice vadit neměl, ale radši to omez, ono fakt i vyšší teploty patří u někoho k těhu, nekecám 🙂

jani2
23. jan 2010

no dievčatá!... žeby sa v našej témičke začínajúce tehulkovstvo prejavovalo prechladnutím? 😉 ...ale fialinka má pravdu, aj ja som počula, že niektoré žienky tesne po IVF pociťovali bolenie hrdla, pocity ochorenia...tak dúfajme, že to sa len hlásia bábätká 😉
mirenkam - a a by si sa nebála, zvýšená teplota embryjkam neublíži....až pri horúčkach by som sa trochu obávala....a s tými liekmi fakt opatrne! 🙂
insolka - vitaj medzi nami, môžem ťa už dať do tabuľky?...zapíšem že čakáš na ms, ok? 😉

rebeca_1
23. jan 2010

Mirenkam a citis sa ako? Myslim teraz ako tehulka. Ty ides testovat prva, musis mat uz nejake priznaky. Teda nemusis ale mozno mas. Tak nas trosku poinformuj! Spinenie, pichanie, bolest prs a tak....
Drzim ti palce aby sa ti choroba este nezhorsila a aby si to uz dobre dobojovala!
Ja by som si na tvojom mieste urcite lieky nedavala, ale ako myslis. Pi vela cajikov a bezkaj pod teplu deku. Treba to vylezat, vypotit!
Drz sa!

rebeca_1
23. jan 2010

Ano Jani2, Insolku berieme do partie.

insolka
23. jan 2010

Ano Jani čakam na ms ta by mala doist po vysadeni liekov bud 31,1 alebo 1,2 a hned zacinam 😀

andi2
23. jan 2010

Ahoj holky tak u mě už vím /doufám/že těhu příznaky to je pořád chodit na wc.Tak jsem exot jsem si zkusila testík a je tam druhá je slabší ale je vidět.Až se mi to podaří pořádně vyfotit tak vložím do alba.No aby to taky nebylo z Pregnulu.Ještě testnu ráno a pak až za dva dny. 😉 Ale koukám že mikat taky testila 5den a už zůstaly.

rebeca_1
23. jan 2010

Waw Andy2...!
Vynikajúca správička!
Nebudem ešte gratulovat ale je to ta najuzasnejsia spravicka.
Uz sa mozes aj pomalicky, potichucky tesit....
Waw!

rebeca_1
23. jan 2010

Andy2, co znamena hcg 885? Podla cisla sa da hned vediet ci bude 1 alebo 2 babatka?
Myslim, ze hcg okolo 500 uz budu asi the tweens. Ak viete nieco okolo tohto, dajte vediet!
Bavim sa ale o strnastom DC, viem, ze kazdym dalsim dnom hcg rastie...

rebeca_1
23. jan 2010

Hcg 3 - 426 z krvy, 14 DC by malo byt jedno miminko.
Hcg 426 - a viac uz ide asi o The tweens.
Pozrela som si tabulku Hcg na nete.
No to tu bude este zabavka v tej nasej tabulke...

andi2
23. jan 2010

rebeca díky.to bude zábava v te tabulce.Dala jsem testík do alba.Tak ted aby sílila čárečka.

rebeca_1
23. jan 2010

Neboj, bude silit! Toto je krasny zaklad, neboj, ta druha ciarka na tesiku zciarkavie...
Drzim palce!

baraf
23. jan 2010

andi-no teda..... tak potichoučku držím palečky!!!!

fiallinka
23. jan 2010

Andy, to by bylo super...ale je to teda hodně brzo na testík, jakou dávku pregnylu ti píchali? On se přece jen odbourává při té dávce 5000 poměrně dlouho, aby to nebylo ono...ale nechci strašit, kéž je to mimi.. a jestli jo, tak by to možná byly dvě, když to jde tak brzo vidět 🙂
a co jsi nastudovala o tom uchycení morulek?

Rebeca: proč se ptáš na 885? To jsem tu nikde nezachytila 🙂... Jestli ti můžu pomoct osobní zkušeností, tak 12. den po ET jsem měla hcg 567 a byly to dvojčata - ale nicméně některé holky měly ještě o něco vyšší a bylo jen jedno a naopak. Ono je to takové ošidné, protože to hcg každý cca druhý až třetí den se zdvojnásobuje a při normálním těhu většinou holky neví naprosto přesně, kdy otěhotněly a naopak po ivf se třeba stává, že se chytnou obě, ale jedno se pustí ještě než ti berou krev a hladiny hormonů to zkresluje...

evaav
23. jan 2010

andi Držím taky palce.
Jinak dnes jsme měli doma s manželem tichou domácnost,ráno jsem mu omylem při praní bundy vyprala i povolenku na ryby skoro se rozbrečel přitom se zase až tak nestalo docela to přežila,ale jinak celý den spíše kolem sebe chodime jen malá to nechápe co se děje,řeknu vám někdy ty chlapi jsou na zabití i jsem si říkala jestli má cenu se pouštět do druhého dítěte když je taková blbá atmosféra ,ted je pryč tak mám klid 🙂 jsem zvědavá co bude zítra.

andi2
23. jan 2010

fiallinka já minule po ivf jsem měla taky dvě už 6 den a pregnylem to nebylo a bylo to 8 dni po pregnylu ted 11 dní po pregnylu ale měla jsem tisícovku jen ted.No uvidíme.Jinak já měla 14 den od Et 885 hcg minule a bylo tam jedno.Přesně tak u každýho je to jiný.O morulkách nic.

andi2
23. jan 2010

evaav to já minule bundu manžovi i s neschopenkou.Pak jsme za vystavení nové platili tři sta.

fiallinka
23. jan 2010

andi, no tak to je ta druhá čárka jasná! To je perfektní 🙂...to už by fakt pregnyl nebyl vidět...já jsem právě teď netušila, kdy ti ho píchali, protože mně to teď při ketu dávat nebudou. A vidíš, já jsem to hcg měla vlastně nižší jak ty a byly dvě, podle toho to fakt moc nejde v tom začátku poznat... ale řeknu ti, chtěla jsem testovat až tak 12. den po ketu a nevím, asi to pak zkusím dřív...

rebeca_1
23. jan 2010

Trosku som sa zabavala...
Tabulka Hcg pre inspiraciu...

Hladina Hcg, hodnoty na zaciatku tehotenstva a jej vyvoj:

Od pocatia Od poslednej menstruacie

rebeca_1
23. jan 2010

Trosku som sa zabavala....
Tabulka Hcg pre inspiraciu...

Hladina Hcg, hodnoty na zaciatku tehotenstva a jej vyvoj:

Od pocatia Od poslednej menstruacie MIU / ml
7 dni 3 tyzdne 0 - 5
14 dni 4 tyzdne 3 - 426
21 dni 5 tyzdnov 18 - 7,340
28 dni 6 tyzdnov 1080 - 56,500
35 - 42 dni 7-8tyzdnov 7,650 - 229,000
43 - 64 dni 8-11 tyzdnov 25,700 - 288,000
57 - 78 dni 11-15 tyzdnov 13,300 - 253,000
17 - 24 tyzden druhy trimester 4060 - 65,400
Od 25 tyzdna treti trimester 3640 - 117,000

No tak baby pozabavajte sa trosku!
Je to vsetko urcite individualne....

fiallinka
23. jan 2010

já nic nevidím..

jani2
23. jan 2010

andi - no ty si teda odvážna, ale asi sa budem tebou inšpirovať a tiež testnem po KETku skôr 😉 ..ale aj tak je to dosť skoro, 5 dni po KET a už druhá čiarka!!!sila...no ale ničím iným ako bábätkom to nemôže byť, tak potichúčky gratulujem 😉
rebeca - tiež som nepostrehla ako sme došli k tomu HCG 885, ale tabuľka ma zaujala....ja som po IVF mala v 14.deň po ET dokonca vyše tisíc a boli to dvojičky...to len tak pre zaujímavosť 😉
evaav - takéto búrky v manželstve musia byť, ja som tesne po sviatkoch mala s manželom tiež takú tichú domácnosť, vlastne ani neviem prečo...a to sme si navzájom povedali, že už žiadne druhé dieťa 😢...ale už je zas dobre 🙂....aj vy sa zas pomeríte 🙂 😉 🙂

tak už máme v tabuľke dve dvojčiarkové keťáčky, to sa mi ľúbi...pamätáte ako som hovorila niečo o 100%-tnej úspešnosti 😉...koniec minulého roka bol veľmi plodný (viem z iných témičiek), tak to istotne pokračuje aj tento rok 🙂

mirenkam: 13.01 – KET, vložené jedno embryjko – blastocysta, 25.-27.1 test
mikat: 13.01 – KET, vložené dve blastocysty, 19.01 test // , 25.01 test-krv
modena: 13.01 – KET, vložené dve embryjka, 25.1 test
katne: 14.01 – KET
baraf: 18.01 – KET, vložené dve embryjka, 31.01 test
andi2 – 18.01. – KET, vložené dve morulky, 23.01 test // - zatiaľ potichučky
rebeca: 20.1 – KET, vložené dve blastocysty, 03.02 test
evaav: 26.1 – UTZ
fialinka: 27.01 - KET
atlaselka: 25.01 – UTZ
venika: 27.01 – UTZ
jani: 30.01 – UTZ
insolka: čaká na ms

fiallinka
23. jan 2010

jani, já už jsem fakt na řadě, jak vidím...

rebeca_1
23. jan 2010

Hcg som si vsimla u Andy2 v profile.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre