Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

okcelok
15. sep 2010

@rozinka007 jasně velitelko těhotných!!!!Dobrou!🙂

petulka22
16. sep 2010

Ahoj holčiny, měla bych na vás zkušené dotaz. 🙂 Jsem po neúspěšném KET - nevíte, kdy je možné jít do dalšího IVF? Stačí počkat měsíc nebo je taky nutné dodržet ty 3 měsíce pauzu? Moc díky za odpověď a přeju všem co nejdříve //. 🙂

78marcela
16. sep 2010

Dobré ráno, milé dámy, hlásím se tu z notebooku, páč bez vás bych nebyla.
co nového?

78marcela
16. sep 2010

@petulka22 Měla by být tři měíce pauza mezi stimulacemi na OPU. Takže záleží, kdy jsi šla na odběr. Ket nevadí, na něj se může chodit klidně každý měsíc.

rozinka007
16. sep 2010

Dobré ráno, těhulky 😉
@petulka22 nač bys čekala, honeeem do dalšího, ať už jsi těhule 😉 můžeš každej cyklus, pokud sliznice je OK

okcelok
16. sep 2010

Dobré ráno dámy těhotné!!!!!! 😉 Vy jste rychlé s radou,nemůžu než nesouhlasit!!! 🙂

rozinka007
16. sep 2010

přijde mi stejná jako ta včera 😅

78marcela
16. sep 2010

@rozinka007 Nestraš. Každej den ti neporoste tolik moc. Buď v klidu, nesmmíš stresovat. \máš pěknou čárku, jdi si někam na procházku do přírody, at se uklidníš. HCG roste zpočátku pomalu a OBDEN. Uvidíš zítra, že čárka bude zase o něco silnější. Ale koukni třžeba sem https://www.modrykonik.cz/fotoblog/kessinkaa/al... vidíš, že se to nezvětšuje denně nějak výrazně. Tak nohy nahoru a bud v poho.

rozinka007
16. sep 2010

jojo, děkuju, jsem pošuk, no 😅 jak se ten zítřek blíží, jsem víc na Chocholouška ☹

78marcela
16. sep 2010

@rozinka007 počkej jak já budu zejtra, taky na chocholouška. Asi se tam odeberem obě dvě 😀 😀 😀

rozinka007
16. sep 2010

@78marcela tak jo, budem spolu na pokoji 😀

okcelok
16. sep 2010

@rozinka007 ty máš zítra krev? Dálnice je pěkná! 😀

lilinka81
16. sep 2010

Ahoooj tehulkyy 😵 ,ako sa Vam dari ??,...nejake nove priznaky tehulkovania ??? 🙂 🙂 🙂
@78marcela a ty?...testovala si na 5-ty den ?, alebo sa este drzis?

78marcela
16. sep 2010

@lilinka81 Moje nové příznaky jsou, že jsem dnes ráno jedla jak prorvaná. Furt jsem měla děsněj hlad. Už jsem si nasugerovala, že je to určitě těhotenskej příznak, ale okcelok mě z toho vyvedla, že za to může prednison 😒 😒 😒
Tak asi jo. Ale zní líp, že jsem měla hlad já i holky, tak jsem jedla za všechny tři 😀 😀 😀
Já uvidím, co mi poví zítřejší testík, jsem na něj zvědavá, jestli to bude šťastný sedmý den 😉 😉

lilinka81
16. sep 2010

@78marcela takze to risknes na 7? ...aj mne sa zda ze vsetko co urobim inak ,ako vzdy,ze je tehotensky priznak 😀 ,tak ze sa opytam aj Vas a Vy to mate tak isto 😉 😉 😉 ,...vcera som bola 1x v praci a uz som sa citila ako tehula 😀 😀 😀

78marcela
16. sep 2010

@lilinka81 Jasné, na sedmičku. Třeba bude šťatsná... a co ty teda?

lilinka81
16. sep 2010

@78marcela ja si pockam urcite do 10 dna,citala som co ste vcera pisali a mahulena mala tiez takych prdolov ako ja a ked bola na krvnych testoch ,tak este vtedy to bolo slabe,tak sa nechcem sklamat....,ale ved aj tak som tehulaaa 😵 😀 😵

78marcela
16. sep 2010

@lilinka81 přesně tak, všechny jsme těhulky. Já to risknu, řekla jsem si, že když byly šestidenní blasty a týden jim k tomu musí stačit, aby se zavrtaly, tak pro mě to bude takové jednoznačné, zítra. \kdybych měla malé prdolky, třídenní, asi bych čekala, ale při těch mých staroušcích...bud to bude, nebo ne. V pondělí udělám poslední test a bude vymalováno. Pak kdyžtak do práce nebo doma na rizikáči. chci být doma na rizikáči 😀 😀 😀 😀

katarinka13
16. sep 2010

@okcelok
nevydrzala som....dnes som spravila aj ja test...je tam silna dvojprudovka....som TEHOTNAAAAAAAAAAAAAAA...a zajtra idem na krv....no a od teraz sa setrime...
pome baby....dalsie tehotne????
ja som stastna ako etse nikdy v zivote/aspon poslednu dobu som nebola/...a manzel to este nevie-ten sa pos.... od stastia 😀

78marcela
16. sep 2010

@katarinka13 Blahopřeju, to je supeeeer...jen tak dále, prima, holky.....tak já teda přestanu kecat, dnes jsem si taky udělala test, něco málo tam je též, malý stíneček, nechtěla jsem to říkat, až zítra, abych viděla, jestli to sílí nebo ne, takže já se zatím neraduju, to budu až příští týden, ale optimismus jsem si povolila...

Kdo bude další?

78marcela
16. sep 2010

@katarinka13 Z tebe ta radost úplně tryská a přenesla jsi to na mě taky, sedím tu, hubu od ucha k uchu a jsem happy...za nás obě.
@okcelok vidíš, jak mi ta angličina jde? už začínám trénovat na tu výuku na mateřské... 😀 😀 😀 😀

katarinka13
16. sep 2010

@78marcela
dakujem mocmoc moc moc ....ja som cakala 12 rokov...teraz od stastia aj placem aj sa smejem...dufam ze bude vsetko v poriadku...
no a teraz si idem pekne lahnut...vsak treba odpocivat...drzim vam ale palce nadalej...zajtra si precitam dalsie spravy...cau baby

lilinka81
16. sep 2010

to suuu tu supeeeer spravicky 😵 😵 😵 ,...tesim sa s Vami 😀 😀 😀
@78marcela ty tajnostkarka 😉
@katarinka13 velmi ti to prajem a nech to tak pokracuje 😀

78marcela
16. sep 2010

@lilinka81 No jo no, když ono zatím není až tak moc co sdělovat. Stejná situace tu byla v červnu, to jsem byla děsně šťastná za čárky, pak začaly slábnout a bylo po radosti. Zatím je tam stále pouze duch dušík dušíček, takže....uvidíme.

lilinka81
16. sep 2010

@78marcela nebooj,tesim sa tiisko 😉 , lebo to poznam,ked sa tesis dopredu a nic z toho,...takze tiiisko 🤐

78marcela
16. sep 2010

@lilinka81 jojo, pěkně potichoučku a nikomu nic neříkat 🙂 🙂 🙂 🙂

jancica74
16. sep 2010

@78marcela jak neříkat???????máš tu radostnou zprávu vytrubovat do světa mamino 😀 😀 to je supeeeeer.

78marcela
16. sep 2010

@jancica74 ještě není co, byl tam jenom stín stínovitý....i když teda na balkoně jsem koukat nemusela, natáhnu ruku před sebe a z té dálky 30cm tu čárečku stále vidím...ale jak jsem psala, v červnu už to tu taky bylo a pak nic nebylo..takže ted si počkám na krvičku než to začnu vytrubovat pořádně do světa. Nebo aspoň na to, až to opravdu bude sílit, víš.

jancica74
16. sep 2010

@78marcela jasan,ale i tak máš určitě velkou radůstku,vid_? 🙂 a nebyl ten minulý duch z pregnylu?ted jsi ho neměla a navíc bereš prednison - to bude dobrý uvidíš,já na svého ducha koukala při světle z balkonu 🙂

78marcela
16. sep 2010

@jancica74 Nebyl pregnylovej, dělala jsem si už test 4. den a byl čistej. prostě se to předtím chytlo, pak hned pustilo, takže ted jsem opatrná. radost mám, ale snažím se, aby byla tak nějak v normě. To zklamání by bylo veliký, nebrat to s rezervou. Ale tomu optimismu a štěstíčku, byt opatrnému, se člověk prostě neubrání.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre