Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

78marcela
19. sep 2010

@rozinka007 Nevím, jestli můj přítel věděl, že to bude běh na dlouhou trať. To jsem netušila ani já. myslela jsem si, že prostě to půjde tak nějak podobně jak u ségry. V červenci šla poprvé do Caru a v říjnu byla těhotná. Za tu dobu absolvovala taky jeden ET a dva KET, poslední jí vyšel. Mylsela jsem, že u mě to bude taky tak. Máme prakticky stejnou diagnozu, navíc její manžel měl špatné spermie, to my jsme na tom byli lépe po této stránce. Jenže já to prostě nějak neudržím, i když se to zpočátku chytne.

okcelok
19. sep 2010

@78marcela vyplakej se,ale určitě neházej flintu do žita!!!!Je mi jasné,že jak finančně tak psychicky to není lehké a že jsi vyčerpaná,ale hlavně to nevzdávej!!!!!!Teď si budeš muset dát pauzu,cpeš do sebe hormony už několik měsíců,ale teď se uklidníš,půjdeš na nějaké vyšetření a pak se do toho pustíte znovu.Přítel tě určitě moc miluje,když tohle všechno podstoupil a neopustí tě kvůli tomu,že to nejde.Vždy to jde,jen tomu asi ve vašem případě musíš dát víc času.
A kolikrát se bavíme o tom,že i těhotné můžou krvácet,co???!!!!Tak to nevzdávej a jdi zítra na krev!!!!!!

78marcela
19. sep 2010

@okcelok Mě by ani ta krev nějak nevadila, zase to přestalo, je to takové špinění, a včera jsem se dočetla, že to může být dva dny to krvácení. ALe vadí mi, že čárka ubývá, měla začít sílit. To je to, proč už jsem to zabalila.

okcelok
19. sep 2010

@78marcela kamarádce se to na TT neukázalo a přesto byla těhotná,tak počkej ještě......vím,že můžeme psát cokoliv a stejně to bude bolet,ale zkus se ještě nevzdávat

78marcela
19. sep 2010

@okcelok ted už jsem to vzdala. Včera jsem ještě naději měla, dnes už ne, tak jsem to prostě vzdala.

okcelok
19. sep 2010

@78marcela ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

lilinka81
19. sep 2010

Babulky tehulky ja vas tu citam same smutne spravicky.. ☹ .....tie testiky to tu nejak zamotali !!!
@78marcela co to ty pises,....este ani nevies ci je to stratene a uz sa chces rozist so svojou laskou !? Vydrz pekne do piatku,posielam ti pozitivnu energiu a neplac prosim,malinka bude smutna ☹ ....a tvoja laska je rovnako smutna ako ty,tak ho netrap rozchodom,chlapy to tiez prezivaju...

Babulky vsetkym Vam drzim palceky a drzte sa !!!!

rozinka007
19. sep 2010

@78marcela nic nebal a pojď se mnou zítra na krev 😉
když to žeknu jinak- máš za sebou teprve 1ivf a 2 kety, tady je spoustu bab, co se jim to ani nechytne a nevidí čárky ani po 5ti ivf. Na ta vyšetření se chystám i já, vidim to na imunologii, jestli nemáme nějaké protilátky 😨
Ale zatím chystáme, uvidíme jak zítra krev,ju?

78marcela
19. sep 2010

@rozinka007 Já nevím, jestli tam má cenu chodit, u mě to klesá, tak to je asi zbytečné. To spíš asi tu imonologii, pokud to dokáže zjistit, proč mě to ty miminka vždycky vzdají.

78marcela
19. sep 2010

@lilinka81 Víš, Lili, nevím, jestli je to tak jak píšeš. U nás asi ne. U nás je to zamotané a ten náš vztah se hodně změnil v průběhu toho IVF. Od července se stále dohadujeme, a trochu si myslím, že jemu to až tak nevadí. Nevím, no, to je jenom moje domněnka.

lilinka81
19. sep 2010

@78marcela vies Macka,o pokazenom vztahu pocas umeleho oplodnenia viem svoje,tiez to nemam ruzove,aj ked to byvalo ....od kedy som mala mimomaternicove a dosla som o to ,moj sa moc so mnou o tom nerozpraval,ale nasiel si inu zabavku,discoteky,je to lahsie ako sa rozpravat ,ale iba pre neho.Takze tehotenstvo by bolo aj pre mna zachranenim vztahu,okrem oobrovskej radosti z babätka....Inak take nieco ako podstupili nasi chlapy,niektory by to nespravili.....hlavu hore,vsetko bude dobre,nedaj sa nicim odradit 🙂

rozinka007
19. sep 2010

@78marcela jak myslíš, uvidíš zítra ráno a pak se rozhodneš, ju? Nechci tě v žádném případě nutit, kočičko. A neboj, přítel taky určo chce mimi a s tebou 😉

78marcela
19. sep 2010

@rozinka007 Rozi a co přesně ta imunologie je? Čím se přesně zabývá, jak to dlouho trvá a kolik to stojí? Víš o tom něco?

katarinka13
19. sep 2010

@78marcela
jaj mojenko,placem s tebou...toto mi pripomina co sme mi vsetko zazili...a sme este stale spolu...aj ked o tej spave ani nevie....mi sme 12 rokov spolu...3 roky sme skusali umele oplodnenie...5 rokov pauza...a teraz uz zas dva roky chodime do ferticentu...vies ty kolko krat som sa ja rozvadzala????no kazdy tyzden...a ten ma stale nie a nie opustit
takze hlavu hore...vsak sme neake tie ženy...a chlapi mozu byt radi ze nas maju...a basta!!!
nevzdavaj sa tak lahko...trocha si odpociniete a naberies si dalsie sily...a horsa do toho zas...
ALEBO!!! mozno to este nie je startene a uz sa stresujes dopredu-klidek moja,a bude vsetko ok

78marcela
19. sep 2010

@katarinka13 no, ztracené to už určitě je. Uvidíme, co bude dál. Pauza určitě a pak se uvidí. Nevím, nevím. Jsem dnes na dně, zítra bude lépe. Snad.

katarinka13
19. sep 2010

@78marcela
mozno problem je v tom ze moc skoro testujete...nemoze to ukazat nic a uz je to zle...tu istu chybu som robila aj ja...
tentokrat som vydrzala az do 13.dna...a ciarky su...dufam ze som nic nepokazila ze sa tak skoro tesim...ale nemozem za to...no nech je uz zajtra 10 hodim ...vtedy budu vysledky

rozinka007
19. sep 2010

@78marcela trvá to několik týdnů a měla by ti to hradit pojišťovna, řekni so o to v caru, já o to taky požádám. Jde o tvůj imunitní systém a jeho protilátky. Najdeš to na netu. Mně se po brečení vždy uleví. V pátek se mi ulevilo a včera taky, dneska mě od rána bolí sice hlava,ale radši mobilizuju síly na 3.ket. 😔

78marcela
19. sep 2010

@katarinka13 Já vím, že testuju brzo. Kupodivu, minulý pokus neukázal od začátku nic a byl jsem v klidu. Teď to ukázalo. Sice se to dál nevyvíjí, ale aspon vím, že se to zpočátku chytne a něco v mém těle tomu nedovolí se dál vyvíjet. Podle toho se pak můžu zařídit dál, říct to doktorce a jít na nějaké vyšetření nebo neco.

rozinka007
19. sep 2010

@katarinka13 to testování je fakt naprd, 3.ket netestuju vůbec, akorát z toho pak magořim 🙄 a jsem zvědavá na tvé obří hcg a na manžela 😵

78marcela
19. sep 2010

@rozinka007 Tak já se o tom potom s doktorkou pobavím. Uvidím, co a jak dál. Mě se teď po brečení taky trochu ulevilo. Ale u tebe bych ještě neházela flintu do žita, když ti čárka silní...

okcelok
19. sep 2010

@rozinka007 ale,kdo se to přidává k netestování!!!? 😉

okcelok
19. sep 2010

@78marcela a měla jsi prednison?

78marcela
19. sep 2010

@okcelok Měla. Byla jsem hotová lékárna

okcelok
19. sep 2010

@78marcela tak teď ti alespoň zjistí,co je v tvém těle to zlé a vyléčí to!!!Anebo to zjišťovat nebudou muset,i zázraky se dějí!!

okcelok
19. sep 2010

@rozinka007 proč to vzdáváš?????

rozinka007
19. sep 2010

@okcelok já to nevzdávám, zítra jdu na tu krev, jen se psychicky připravuji na další boj, kdyby to nedopadlo 😅

rozinka007
19. sep 2010

@78marcela kolik jsi brala prednisonu? Já 1-0-1/2

78marcela
19. sep 2010

@rozinka007 já jednu tabletku akorát ráno
@okcelok zázraky se možná dějí, ale ne mě🙂

okcelok
19. sep 2010

@78marcela už je líp???Co ti na tvojo sms řekl přítel???Že v žádném případě,že jo!!!!!

78marcela
19. sep 2010

@okcelok No, trochu lépe mi je. Nevím, co si o jeho vyjádření mám mylset, je to takové všechno nedořešené. Nejdřív mi napsal, at nehysterčím a neblázním a odmlčel se. Za pár hodin sms, jestli mi prý už je líp a jestli už jsem zapomněla na ty blbý nápady.
SEm napsala, že ne, a že nemám právo mu stát v cestě, když nemůžu mít děti a bránit mu v založení rodiny. A on jestli teda má prodat ten byt, že když nebudeme rodina, že nemá cenu mít byt atd. Pak jsem napsala, že můžeme zkusit tu imunologii, k tomu se nevyjádřil a pak jsme se začali dohadovat o problémech, co jsme měli dřív. Tak to jsem na to pak nereagovala já. Od té doby nic.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre