Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

martulle
15. mar 2010

Evaavko máš pravdu,každá z nás to máme jinak a jinačí příznaky.Já i když jsem měla druhou/,tak vím,že to ještě nemusí být těhu a že ještě zdaleka není vyhrané.Na zítra ti držím pěsti a všem holkám odvahu.Ted se dívám na ten film zázraky života a už jsem plakala,jak ji tam zaváděli mimísky.Holky,to je fakt o nás,to jsme si taky prožili.Uvidím co bude dál.Tak dobrou noc vám přeju

sabinca2
15. mar 2010

Mockrát Vám všem holky děkuju.. vážně! Manža to taky velice uvítal, že jsem se u PC uklidnila, když jsem četla Vaše názory. Bulela jsem jako malá, uplně mě to zmohlo a do toho ten nový seriál... Jako by se člověk díval sám na sebe!!!
Evaav napiš zítra jak jsi dopadla a věř, že Ti vážně držím palečky.¨ 😉
Dobrou noc všem 😵

lalina846021
15. mar 2010

Evaav držím pěstičky určitě se to povede 🙂

mila30
16. mar 2010

Ahoj holky,

tak já bohužel opravdu špiním, takže jsem si ráno udělala test a nic ☹ . Já už na sobě po tolika pokusech poznám jak jsem na tom, takže od neděle jsem se už připravovala na neúspěch. Teď mě čeká poslední IVF a před tím ještě operace..
Vám všem přeji moooc štěstí aby se ukázaly dvě pořádně tlustoprďácké čárky. 😵

okurkaa
16. mar 2010

Je Mila, to je mi moc lito. ☹ Kolikaty jsi den? Myslis, ze je to opravdu ztracene? Drzim palce 🙂

okurkaa
16. mar 2010

Sabinca, drzim palce, doopravdy jeste neni nic ztracene. Ja jsem dneska 9.den a testu se bojim cim dal vic. ☹

vltavka
16. mar 2010

Milo, to je mi líto, ale třeba budeš příjemně překvapená a dopadne to dobře! Přeju moc sil ať to dopadne jakkoli.

vltavka
16. mar 2010

Tak už se nám blíží to testování 😖 , bojim, bojim. Okurko, máš nějaké nové příznaky? Já už se smiřuju s tím, že mi to zase nevyjde ☹ .

okurkaa
16. mar 2010

Vltavko, nemam. Jsem na tom stejne, jeden den si rikam, ze by...Boli me bricho i prsa a treba dneska zase nic moc. Skoro zadne priznaky.Tak nevim. A co ty?

vltavka
16. mar 2010

Okurko, já taky nic. Třeba je to tím, že jsme to měly v nativu. Jen se mi od neděle děsně motá hlava asi z utrouše (to jsem ale minule neměla) a když přijdu z práce musim si jít lehnout aspoň na hodinua a hned usnu. Jinak žádný nevolnosti, prsa jako před mrchou, břicho občas trochu pobolívá a lechtá mi v podbřišku 😀 .

okurkaa
16. mar 2010

Vltavko,ja myslim, ze ti to urcite vyjde. 🙂 Kdyz jsem byla tehotna, tak se mi taky strasne motala hlava a bricho me nebolelo vubec, jen takove slabe simrani a tlaceni. Vypada to hodne nadejne 😀

vltavka
16. mar 2010

Okurko, jej, kdybys měla pravdu. Já už vymýšlím, co budu podnikat dál, ještě jsem nebyla na kontrole průchodnosti vejcovodů, doktor mě rovnou poslal na ivf a skoro žádný vyšetření mi nedělal (2x jsem byla na krvi kvůli hormonům). Chodim totiž k doktorovi, co smluvně využívá Iscare. Jsem z toho na rozpacích, zda neměl nejdřív zkoumat proč to nejde a ne mi rovnou nabízet ivf.

okurkaa
16. mar 2010

Vlkavko, to ja byla strasne akcni. Kdyz nam to neslo asi pul roku, tak jsem hned nabehla k Apolinari. Tam jsem samozrejme rekla, ze je to rok. Hned mi nabrali krev, manzelovi spermio a udelali mi pruchodnost vejcovodu. Delali to tam vzduchem, byla jsem rada, vubec to nebolelo. Protoze me netlaci vek, tak jsem sla na ultrazvuk a oni nam rekli, kdy je nejlepsi na to "skocit" a zadarilo se. Bohuzel bylo z toho biochemicke. ☹ Pak se zadarilo hned znova, ale bylo z toho zamlkle. Tak jsem si u nich nechala udelat genetiku a zjistili manzelovu poruchu. Nastvala me geneticka, protoze ji zajimalo, po kom to manza ma a nam rekla, ze se to jednou povede, ze nema cenu delat IVF, protoze je to drahe. Tak jsem zmenila CAR. Sla jsem do Pronatalu, kde jsem spokojena. Nechala jsem si tam udelat i imuno, i kdyz doktor je tam uplne prisernej a jsou na nej priserne ohlasy. I ja jsem s nim mela neprijemnosti, tak jsem radeji vysledky konzultovala jeste s imunolozkou u Apolinare, ta byla naopak moc mila...Chtela jsem to mit vsechno proverene, kdyz mame jen ty 3 pokusy.
Moooc ti drzim palce
🙂

vltavka
16. mar 2010

Okurko, no mě bylo 32 když jsem přišla k doktorovi a ten mi řekl, že buď může zkoumat příčiny proč to 2 roky nejde, nebo mi rovnou udělá ivf. Já moc nevěděla do čeho jdu, tak jsem šla rovnou na ivf. Teď je mi 33, mám vyplácaný jeden pokus a nevim, jestli jsem udělal dobře, když zjišťuju, co se všechno dělá standartně pře ivf. Taky mě z těch hormonů vyrostl nádor v prsu (naštěstí nezhoubný), takže jsem musela na operaci, což celý proces zdrželo. Ty jsi si teda taky prošla hrůzama, to si nedovedu představit, že už si těhulka a najednou ne 😢 . Tak to jste museli mít vyšetření na genetiku, že?

okurkaa
16. mar 2010

Vltavko, myslis embrya? To jsme meli, z 10 bylo geneticky ok pouze 1.

aniii
16. mar 2010

ahoj,
okurko,tak to je mazec, když bylo z 10 dobré jen 1. Ta manželova porucha byla nějaká vážná, že jste podstoupili PGD? to jste to měli asi na pojišťovnu?

vltavka
16. mar 2010

Okurko, tak to je fajn, když teď víš, že bude zdravé. Moc Ti přeju ať to teď vyjde!!!

okurkaa
16. mar 2010

Anii, ani to neni tak vazne, ale je to o nahode. Znam spoustu paru, kterym se povedlo mit zdrave dite bez IVF. Manzeluv otec to ma taky a maji dve zdrave deti. PDG plati pojistovna jen z casti, asi na 5 zakladnich chromozonu, jsou v tom nemoce jako je Dawn. Zbytek jsme si museli platit a nebylo to vubec levne ☹ Ale je pravda, ze vim, ze embryo bylo zdrave. Tak doufam, ze az se to jednou povede, ze me jeste neceka plodovka. Vltavka, mam nutkani zkusit test 🙂

evaav
16. mar 2010

ahoj všem tak u mě to je bohužel negativní no co se dá dělat ve středu 24.3 se jedu domluvit kvůli pojištovně na 2IVF tak všem hodně štěstí

vltavka
16. mar 2010

Okurko, vydrž! Ještě je brzo!!!! Ty jsi ale nedočkavka 🙂

mirm
16. mar 2010

ahojte
baby ak vsetko dobre ide, ktory den sa pri KET robi transfer?

dakujeeeem 🙂

vltavka
16. mar 2010

Evaav, ☹ , tak se drž!

vltavka
16. mar 2010

Ahoj mirm, myslím že je to individuální, já měla KET 22. den

evaav
16. mar 2010

vltavka v pohodě něříkám,že mě to nemrzí,ale co nadělám aspon jedno mrně mi v pokojíčku spinká,ale ráda bych ještě jeden raneček 😔
Všem vám ostatním přeji krásné vysledky a mimi 😉 nka at rostou

okurkaa
16. mar 2010

Evaav, taky me to mrzi. Tak snad priste. ☹

maryah
16. mar 2010

ahojte baby, bola som na svojom 1. IVF a asi mi nevysiel, 14. den po ET (vcera) som zacala spinit a hodnota HCG bola len 42, co je vraj na hrane ☹ . vo stvrtok idem na kontrolne testy, ale nedavam tomu sancu lebo normalne spinim a sem-tam aj zakrvacam... ostali mi 3 mrazaciky a chcem sa spytat, ze ako je to s tym KET? kedy mozem ist nan?

mirm
16. mar 2010

ahoj maryah, ja som mala nieco obdobne. Mne povedal lekar ze keby som nekrvacala tak som mohla ist nasledujuci cyklus. Teraz som musela cakat na novy, lebo hned od prveho dna beriem lieky.
prajem vela stastia 🙂 🙂

maryah
16. mar 2010

ahoj mirim, dakujem a aj ja ti prajem vela stastia... a mam este otazku, ako si to vsetko riesila v praci? ja som teraz na PN... a neviem ako to urobim dalej, ale asi zase pojdem na PN

mirm
16. mar 2010

jasom nebola na PN predtym ale teraz pojdem. Bud aspon na tyzden alebo do testu.

maryah
16. mar 2010

nevies ako je to s tymi kontrolami, kolko kontrol je treba pti KET?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre