Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

mirm
16. mar 2010

ja som bola po neuspesnom ivf a to mi hned predpisal lieky, a teraz mam ist na prvu 15 den cyklu. Ked byva 22 den cyklu KET tak uz potom vela navstev nezostava 🙂

maryah
16. mar 2010

vo stvrtok idem este na kontrolny HCG test tak sa tam hned s doktorom dohodnem na dalsom postupe... a ten uz bude uspesny 🙂

mirm
16. mar 2010

tak to verim 🙂)
do ktoreho centra chodis?

maryah
16. mar 2010

chodim do martina do heliosu... a kedy mas presne KET? a ako je to s ovulkou??? oni potlacaju tvorenia folikov?

mirm
16. mar 2010

joj to neviem. Mne naordinoval lieky a v sobotu idem na kontrolu, a ked to ma byt 22 den tak v soboru pojdem na KET.

maryah
16. mar 2010

a kolko ti ostalo mrazacikov? nam 2 dobre a jedno take slabsie...

lalina846021
16. mar 2010

evaav a mila moc mě mrzí že vám to nevyšlo,nestrácejte naději,určitě se to příště povede.Ostatním držím pěstičky.
Já jdu v pátek na krev a UTZ tak jsem zvědavá a taky mám obavy aby bylo vše jak má být,no uvidíme.
Holky držte se!!!

maryah
16. mar 2010

ahoj lalina, ty ides na KET? kedy si mala IVF?

sabinca2
16. mar 2010

Ahojky, tak jsem Vás dočetla a koukám jako blázen... Moc mě to mrzí Evaav! 😢 Ukápla mi za Tebe i slzička. Vím jak se cítíš, už jsem to zažila třikrát! Drž se!!

lalina846021
16. mar 2010

maryah já jsem dnes 15 den od KETU(1.3),testík mám pozitivní,předtím jsem byla na 1 neúspěšném IVF

maryah
16. mar 2010

jeeeeej prepac, tak to veeelmi gratulujem... ja som po neuspesnom IVF... este idem na potvrdenie a pojdem na KET... kolko si mala mrazacikov?

maryah
16. mar 2010

... a akej kvality?

lalina846021
16. mar 2010

měla jsem dva eskymáčky a prý byly oba dobře připraveni,

maryah
16. mar 2010

a dali ste si ich rozmrazit obe naraz a aj vlozit obe naraz? a kedy si mala IVF?

lalina846021
16. mar 2010

na Ivf jsem byla 31.12.(dvě embrya), na Ketu 1.3 a to jsem si nechala dát taky dvě

maryah
16. mar 2010

tak ti drzim palce... 😵 😵 😵 . my mame tri zamrazene, ale to jedno je take slabsie, ale mozno sa preberie... 😵 😵 😵

lalina846021
16. mar 2010

děkuji,já držím tobě,hlavně buď v klidu a musíš věřit že se to povede,hned od prvního dne.já jsem na neschopence,myslím že mi to taky pomohlo,po ketu jsem opravdu týden ležela,jen jsem si došla na wc a jinak opravdu klid,přeju hodně štěstí a ať se ti eskymáčci zahnízdí.

martulle
16. mar 2010

Evaavko a Milli,taky mě to moc mrzí holky,budte statečné a přeji vám hodně síly do dalšího boje.Lalinko,já jsem taky ted doma a opravdu se šetřím.Teda,ne že bych nic nedělala,ale víc jsem polehávala.Hplky přeji vám,at se to povede a máte//.

lalina846021
16. mar 2010

martulle to je dobře že se šetříš,hezky se vyspinkejte,myslím ty a mimísek 🙂 😲 dobrou

martulle
16. mar 2010

Lalinko ty s mimískem se taky hezky vyspěte a moc děkuju

lalina846021
17. mar 2010

Ahojky!přeju hezké ranko!Tak co Zedulko,už jsi testovala?.......Dej nám vědět jak jsi dopadla,myslíme na tebe!

petluska
17. mar 2010

Ahoj holky...Muzete mi prosim poradit? Jsem po druhem IVF...Bohuzel opet negativnim...Na krev jdu v patek,ale uz ji neverim...Mam jit hned rovnou do KET nebo treba mesic pockat? Dekuju za odpoved!!!

lenkacar
17. mar 2010

petlus doktor ti zkontroluje vaječníky a sliznici a myslím ,že sám ti určí jestli je to vhodné ..někdo může hned ,ale spíš se dává až 3měsíce klid ..po stimulce 😉 ,car od caru jiné .. 😉 přeju ti štěstíčko

lalina846021
17. mar 2010

Ahojky petluska!já bych šla rovnou na Ket,nám se to taky asi povedlo,ještě to nemám potvrzené z krve ale na testíku máme dvě čárky.
je mi líto že ti to nevyšlo,ale nevzdávej to.jednou to určitě vyjde.Já jsem na IVF byla v prosinci a na Ket jsem šla ažbřeznu,ono to trvá než ti nasadí léky.

okurkaa
17. mar 2010

Tak se pridavam k Mili a Evaav. Dnes jsem presne na den zacala spinit a test 10.den snehobily. Tak snad priste. ☹ Vsem ostatnim drzim palce

evaav
17. mar 2010

ahoj všm lalina tak nějak se to snažím ten neúspěch rozchodit aspon jsem mohla po čtrnácti dnech se vyřádit s malou jsem jí ceou dobu nevzala ani do náruče tak byla štěstná že s mamkou se zase můžou dělat skopičiny 🙂
No tak nějak se připravím na IVF manžel stím souhlasí i když ho zase čeká kabinka tak to musí vstřebat nevím jestli mu nekoupím nějaké vitamíny nevíte co je tak nejlepší aby baly holky rýchlý a bylo jich hodně tenkrát tobylo v pohodě ale preventivně by si něco mohl vzít ne je to řidič a ty jsou známí tím že je mají občas pomalejší 😨
Ted bych se měla rozkrvácet tak jsem zvědavá na tu sílu.Jsem zvědavá jak dlouho bude trvat to schválení od pojištovny možná do toho půjdem už v dubnu no ale tenkrát jsem na tom poprvé byla taky koncem května tak ž ë by se zase zadařilo do třetího IVF bych šla kdyžtak až někdy dýl třeba za rok za dva ale snad to nebude potřeba 😒 taky si musím užívat naši malé at kvůli tomu jí oc nešidím i když svý způsobem taky to děláme pro ní aby nebyla jedináček a měla někoho k sobě uvidíme no tak se holky držte a dík za podporu 🙂

lalina846021
17. mar 2010

Okurkaa třeba to ještě vyjde,nevzdávej to,a kdyby ne takse obaltrpělivosti a pevnou vůlí a zkuste to znova.určitě se to povede,neboj dočkáš se.
evaav,je mi to líto,ale pořád máš malou.tak si sní pořádně pohraj a odreaguj se,ať přijdeš na jiné myšlenky.V lékárně ti nějaký vitamíny doporučí.Nám se osvěčilo když přítel pil více mléka a jedl hodně jogurtů.Určitě se to už povede a malá bude mít sourozence. 🙂 😲

vltavka
17. mar 2010

Okurko, to ještě nic nemusí znamenat to špinění, 10. den je ještě brzo na test! Neztrácej naději. Zedulko, jak je?

lalina846021
17. mar 2010

holky já začala špinit z ničeho nic a pobolívá mě břicho jako kdybych to měla dostat,strašně se bojím,doufám že to bude v pořádku ☹ 😢 😨

maryah
17. mar 2010

neboj lalina, dr mi povedal, ze niekedy sa spini... hlavne sa nestresuj. a spinis moc?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre