Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

78marcela
13. sep 2010

@sari74 Tak to máš vcelku dobrý. Já je taky chtěla, podepsala bych kliděn taky papír. ale oni nechcou, no... 😢 😢

lilinka81
13. sep 2010

Ahoojte buduce tehulky 🙂 ,..ste tu uz nejak rozbehnute...vsetky nove tiez pozdravujem,hlavne nech je nas co najviac tehuliek 🙂 ......A caka nas dalsi den cakania .. 😉

sari74
13. sep 2010

@78marcela Tak asi to maj vsude jinak. A ty mas u sebe 2 a kdy si byla na Ketu.

lilinka81
13. sep 2010

@rozinka007 ahoj ,no to mi mame takych mrnuskov ako vravis 2-3 dnove 🙂 ,ostatne babule maju uz velkych 🙂 ,ale nasi ich dobehnu urcite 😀 😀 😀

78marcela
13. sep 2010

@sari74 Mám dvě blastocysty a byla jsem na KET v pátek 10.9.

78marcela
13. sep 2010

@lilinka81 to si piš, že doběhnou. Někde jsem slyšela i názory, že je prý lepší mít takové hned mrňavé v bříšku, že se jim tam daří lépe než ve zkumavce.

lilinka81
13. sep 2010

@78marcela vies o tom ze kychanie je prejavom tehotenstva 🙂 🙂 🙂 ,..Davali to v zenskom magazine,je to jeden z prejavov ,ako kedysi urcovali tehotenstvo..... 😉 ...a ja poznam dost bab co ked otehotneli,mali taku slabu chripku a kychali,

sari74
13. sep 2010

@78marcela tak hlavne at se za dari 🙂

lilinka81
13. sep 2010

babule kolko beriete utrogestanu vy? a vkladate,alebo papate? ja beriem 3x2 a vkladam a niekedy mam poit ze ho mam aj za usami 😀 😀 😀

78marcela
13. sep 2010

@lilinka81 to bych musela být těhotná už kolik let...je to jenom moje pitomá alergie a když to přijde, tak mě to míní roztrhat...

Ale jako projev těhotenství..to by šlo 😀 😀 😀 lepší jak blindit 😀 😀 😀 😀

Utroše beru 3x2 taky, vždy jsem vkládala, ted jsem chvíli polykala a po KET zase vkládám.

andous
13. sep 2010

Ahojky holky.Tak jak se vám těhulkovatí??? 🙂 Doufám že je u vás vše v pořádku a miminka vám pěkně v bříškách rostou. 🙂 Já jsem si dnes zkusila udělat testík....jsem hrozná nikdy to nevydržím 🙂 Je to mamatest s cilivostí deset a mám tam // ta druhá je teda slboulinká ale lupou jí hledat nemusím.Tak nevím co si o tom mám myslet....Jsem 7dní po Ketu.Máte některá zkušenost s tím to testem???

78marcela
13. sep 2010

@andous J8 jo a byl spolehlivej. Tak to je prima, zatím ještě gratulovat nebudu, ale tu naději ti ze srdce přeju.

lilinka81
13. sep 2010

@andous jeeee gratulujeeem 😀 😀 😀 ,...ja myslim ze nech je to akykolvek test a su tam 2 ciarocky,tak je to jasneee,..dalsia tehulkaaa 🙂 🙂 🙂

andous
13. sep 2010

@78marcela ted nevím teda co je to J8 ale doufám že spolehlivej je taky.Děkuji moc i já tobě to ze srdíčka přeju a neboj ono nám to všem vyjde to je jasný 🙂 🙂

andous
13. sep 2010

@lilinka81 Děkuji moc jsi zlatá ale myslím si že to ještě není uplně jasný uvidím za pár dní zda to bude sílit věřím to mu že jo 🙂 🙂 Protože jsou to určitě velký bojovníčci 🙂 🙂 Už ted mám z toho kapku strach jak to dopadne.Tenhle test jsem ještě neměla....

lilinka81
13. sep 2010

@andous ja som mala 1x ciarku skoro neviditelnu a bolo to tehotenstvo,bohuzial mimomaternicove. ☹ ,ale ked uz tam je,tak urcite bude len silniet 🙂 ,treba mysliet pozitivne,a davat si pozor,ako by si uz bola tehulka 🙂

78marcela
13. sep 2010

@andous J8 znamená, že neumím psát na počítači, víš. mělo to být Já, a držela jsem shift o malinko déle, než jsem měla. Používám vždy mamatesty a zatím mě nezklamaly.

jancica74
13. sep 2010

@andous blahopřeji,já taky testovala s mamatestem s 10,taky byla ta kontrolní slebší a vidíš.....papa a ještě jednou blahopřeji 😵 já testila týden po KET a pak denně.....

andous
13. sep 2010

@lilinka81 Já taky doufám nebo spíš věřím že to vyjde..... 🙂 Prostě tam prdolky jsou a je to.Od začátku myslím pozitivně a tak to i zustane 🙂 Tak snad nám bude čárečka jen sílit....

78marcela
13. sep 2010

@jancica74 Myslíš týden, jako že jsi šla třeba v pátek na KET a za týden v pátek jsi testila? nebo 7. den jako v sobotu? Já přemýšlím, kdy absolutně nejdřív to zase můžu zkusit, furt jsem chtěla desátej den, ale když je ted těhu vlna, tak ji chci stihnout🙂

andous
13. sep 2010

@78marcela Tak to jsem na to zvědavá prostě nám to vyjde to je jasný to by tam ta druhá čárečka jen tak nebyla...Ted už jen aby to sílilo a je to paráda 🙂 Už se těším až se ke mě přidáte další 🙂 🙂 Marcelko a ty jsi měla taky ten mamatest 10??

andous
13. sep 2010

@jancica
@jancica74 Děkuji ale myslím si že ještě to není tak jistý uvidíme zda budou sílit ale věřím že jo a že prdolky porostou 🙂 Ty jsi ji měla slabší ale já ji mám slaboulinkou 😀

andous
13. sep 2010

@78marcela Já jsem dnes 7 den po ketu v pondělí jsem byla na Ket a dnes jsem testila.....Neboj stihneš tu vlnu tak jako tak 🙂

78marcela
13. sep 2010

@andous Jojo, desítkový. Byly naprosto přesný.

78marcela
13. sep 2010

@andous A jak staré jsi měla prďolky? Měla jsi prodlouženou kultivaci?

jancica74
13. sep 2010

@78marcela
@andous holky já testila týden po tzn,že ve středu jsem byla na KET a další středu jsem to zkusila 🙂 a byl tam jen dušík - viditelný pouze na balkoně při světle sluníčka a pak každý den sílil 🙂 až do toho 10 dne to byl duch - pak slabá čárka a pak jsme ji viděli všicni i z dálky 😉

lilinka81
13. sep 2010

@jancica74 a kolko dnove embryjka ti vkladali ?

jancica74
13. sep 2010

@78marcela ty jsi kolikátý den?

78marcela
13. sep 2010

@jancica74
@78marcela
Tak já taky budu testit v pátek. Nepočkám do desátého dne, když to tak slyším. jojo, nahlodaly jste mě a já jsem se teda nechala velmi rychle, protože mě to už v tom mozku taky tak šrotovalo a stejně bych to možná zkusila.

lilinka81
13. sep 2010

@78marcela asi mame rovnake zmyslanie 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre