Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

deinad
20. mar 2011

@kenya83 ahoj moja, velmi sa z teba tesim 🙂 mne to bohuzial nevyslo, ale uz sa pomaly dostavam do normalu 😉
ako sa mas?

deinad
20. mar 2011

@zufalka ahooj 😨 co to citam...mrzi ma to moja, tak velmi velmi ti to prajem....nerozmyslala si aj nad adopciou? ja som zacala aj tuto moznost zvazovat, ale zatial budem bojovat az do poslednych sil...drz sa

kenya83
21. mar 2011

@katyka10 @deinad ahojte🙂 mame sa dobre,dnes sme boli na kontrole vsetko je v poriadku. Katyka a ty sa mas ako? Nejake fotocky z utz mas? Deinad srdiecko moje velmi ti drzim palceky a vela sil do dalsieho boja🙂

katyka10
21. mar 2011

@kenya83 my sa mame dobre obcas ma picha ale to aj tym kaslom.foto mam v profile z uz.na kontrole som bola ale koli chorobe mi nic nerobila.a tak v aprili sa stahujeme tak az v ziline mi vsetko urobia.tesim sa ze ste v poriadku drzkajte sa.

depa
21. mar 2011

@katyka10 moja som velmi štastna lebo krvička dopadla pozitívne ale teraz sa musim šetrit ešte nie vyhrane až o tri tyždne mam zavolat dokymu do KE dovtedy mambrat duphaston a estrimax a objedna ma na sono na potvrdenie srdiečka dovtedy budem strašne nervozna a napäta už aby to bolo ufuf toje napätie....ty ako moja ešte si stale chora a dali ti nejake tabletky.

lucia.kl
21. mar 2011

@depa toto čakanie poznám, to je na tom najhoršie. tak budem držať palčeky .. 🙂 😉

katyka10
21. mar 2011

@depa supeeeeeer gratulujemeee tehulka.velmi sa tesiiiim s tebou.to cakanie tiez poznam nevedela som sa dockat.stale mysli pozitivne a hovor si ze babo tam proste je...cmuk ti posielam....ano chora je to o nieco lepsie atb troska zabrali na kasel.

depa
21. mar 2011

@katyka10 brala sa dovtedy aj ty tabletky duphaston a estrimax kym si nesla na sono

katyka10
21. mar 2011

@depa no ja este stale beriem utrogestan a estrofen od buduceho tyzdna ich zacnem znizovat davky.

depa
21. mar 2011

@katyka10 možeš mi napisat na internu poštu a poslat tal. čislo možme si sem tam zavolat dobre....budem velmi rada aspon nejaka spriaznena duša ...maj sa moja a držte sa s maličkym

deinad
21. mar 2011

@kenya83 super, tesim sa, len tak dalej, držkaj sa a vela oddychuj..dakujem moja, ved uz pomaly sa z toho dostavam, mam viac optimizmu, tesim sa na dalsie pokusy a naberam sily. Dovtedy budem mat aj vysledky z hematologie, tak snad sa dozviem viac.

slavka32
22. mar 2011

Ahojte, my sme boli na poslednom KET a vysledok je negativny ☹ Viac embryok nemame ☹
Viete mi niekto poradit nejake vysetrenia ktore by nam mohli pomoct k uspesnemu IVF? Nieco mimo standardu ktore robia v centre.
Citala som o imunologii, genetike, hematologii...mate niekto skusenost?

lucia.kl
22. mar 2011

@slavka32 tak to mi je lúto. mne robili genetiku ešte pred 1 IVF a hematologiu po 1ET aby sa zvýšila pravdepodobnosť pozit. KET a aj mi tam našli niečo so zrážanlivosťou.. tak som na to brala kyselinu listovú - vraj to stačilo na to čo som mala, no a normálne tehu vitamíny...

katyka10
22. mar 2011

@slavka32 slavka je mi to luto :( ano vacsinou tu genetiku a mesiac pred transferom uzivat kyselinu listovu.ja som ju pred ivf nebrala zial negativne.pred ket som ju brala a je to pozit...

slavka32
23. mar 2011

@lucia.kl a kde ti robili genetiku?
@katyka10 kyselinu listovu som aj ja brala a nevislo ☹

lucia.kl
23. mar 2011

@slavka32 centrum si ju robilo - gyn fiv

mabumi
23. mar 2011

@slavka32 ahoj moja, pozerala si tu na MK tému "vysetrenia ktore pomôzu k uspesnemu ivf ket" - tam sa podrobne dočítaš o všetkých týchto vyšetreniach aj iných. ak sa ti to nebude chcieť čítať celé alebo nenájdeš čo hľadáš, tak napíš, skúsim ti poradiť 😉

lacikagr
23. mar 2011

Ahojte, bola som dnes v CAR na sono a už nám bije srdiečko a všetko vyzerá zatiaľ dobre. Som šťastná!
Prajem všetkým kočkám, ktorým sa nedarí aby sa zadarilo a aby zažili ten úžasný pocit byť tehotná, ja som sa
naň veľmi dlho načakala a je to krásne!!!

mabumi
23. mar 2011

@lacikagr jeeeeej, to je naozaj krásne, gratulujem 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅
dúfam, že každá to nakoniec zažijeme

silvinnka
23. mar 2011

@lacikagr gratulujem,mozem sa opytat si po KET? ak ano,kolko bunkove,alebo dnove Embryjko Ti vkladali? dakujem

kenya83
23. mar 2011

@lacikagr blahoželám 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

katyka10
24. mar 2011

@lacikagr gratulujem: )

dicinka1
24. mar 2011

jw tu niekto po KET z Košíc zGyncaru? 😕

lacikagr
24. mar 2011

@silvinnka Ahoj, som po KET a vkladali mi 4 dňové emrbyo.

silvinnka
25. mar 2011

@lacikagr ahoj,super,dodala si mi trosku nadeje,tym,ze mame len toho nasho jedineho mrazacika....dakujem krasne a drzim paste,nechsi uzivas spokojne a kludne tehulkovanie !!!!!!!! 😀 ,nam momentalne neodporucaju ani PK,takze tiez to predsa len budeme asi riesit takto,ze na 3-4 den bude vklad 🙂

eevulikk
29. mar 2011

ahojte. viete mi povedať ako prebieha KET? som po neúspešnom ivf, máme 4 mraziačikov. je to porovnateľné so stimulkou alebo je to ľahšie? ďakujem 🙂

lucia.kl
29. mar 2011

@eevulikk ahoj. je to jednoduchšie ako stimulka na IVF, ja som od ms brala utrogestan a estrofem ( ale každý lekár dáva iné ) na 14 deň som išla na UTZ kôli výške sliznice maternice, tam som bola viac krát, na tuším 18 deň cyklu mi robili vklad, to som prišla na určenú hodinu, dala som si utogestan orálne a ešte diazepam a ešte nejaké tabletky na oblbnutie, po KET som ležala 30min, ako po ET - ten sa robí rovnako..

eevulikk
29. mar 2011

ďakujem 🙂 . Neviem sa už dočkať 🙂

eevulikk
30. mar 2011

@lucia.kl ešte jedna otázočka. je potrebné taktiež schválenie žiadosti z poisťovne alebo pri KET netreba?

lucia.kl
30. mar 2011

@eevulikk nie pri ket netreba, to si hradíš v plnej výške sama, čo je cca 100€

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre