Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

mistisa
26. jún 2013

@zuzanka05 aj ty moja aj ty ved mas prve za sebou neboj vsetko bude okik 🙂 nechces sa pridat k nam do skupinky IVF 2013 rady,uspechy? pridaj sa su tam super kocky a perfektne vedia zdvihnut naladicku ked si v depke 🙂 https://www.modrykonik.sk/skupina/2220/

zuzanka05
26. jún 2013

@mistisa No tak ti este mas sancu 🙂 velku......prajem ti vsetko dobre 🙂 🙂 No okolo mesiac trva kym schvalia ,uz mozno bubem mat uz buduci mesiac a ked budem mat schvalene tak pojdem na kontrolu tedi lekar mi vypise inekcie a da mi protokol ako pychat inekcia....mozno to bude auguste....ja mam vseobecnu poistovnu...

gelinka75
26. jún 2013

@zuzanka05 ahojcek, no aj u mna je to negativne a idem zas na ket tento mesiac, tak uvidime, cerpame mrazacikov 🙂

ivvka29
15. júl 2013

Ahojte žienky, prosím poviete mi ako prebieha príprava na KET? To sú tabletky al. injekcie? Kedy sa s tým začína, ktorý DC? Ja chodím do GF?
Ďakujem

linka
15. júl 2013

@ivvka29 zacina sa tabletkami estrimax alebo estrofem na 1DC...

ivvka29
15. júl 2013

@linka ďakujem, a berie sa to ako dlho a pridáva sa niečo iné neskôr. Popíšeš podrobnejšie prosím?

linka
15. júl 2013

@ivvka29 dr.ta objedna na nejaky 12DC na sono aku mas vysku sliznice a podla toho urci kedy bude vklad a potom zacnes uzivat duphaston az do vysledku...aspon ja som to tak mala

ivvka29
15. júl 2013

@linka ďakujem aza popis 🙂 A ty si tiež chodila do GinFivu? Prajem veľa šťastia a hlavne zdravia 🙂

linka
15. júl 2013

@ivvka29 nemas zaco 😉 ja som chodila do Kosic,dva ivf neuspesne a nedavno sa nam podarilo prirodzene 🙂

ivvka29
16. júl 2013

@linka to je super prirodzene 🙂 gratulujem 🙂

vanda02
7. feb 2014

ahojte pred ket sa chodí iba na 1 utz cca v 12 DC?

smoulinka13
28. feb 2014

@vanda02 mne kazali 14 DC....kedy ides?

mmarch
3. mar 2014

Ahojky, chci se zeptat (asi trošku blbě) těch, co mají za sebou IVF, jak probíhá ultrazvuk 1DC? docela si to neumím představit a je mi z toho trapně, hlavně proto, že mívám ms hrozně silnou už od prvního dne... 😒

clarinula
3. mar 2014

Dobrý den, jmenuji se Klára Tomešová, jsem studentkou porodní asistence na Vysoké škole zdravotnické o. p. s., Duškova 7, Praha 5. Ráda bych Vás požádala o vyplnění dotazníku, který mi bude sloužit jako podklad k průzkumu v bakalářské práci na téma Vývoj asistované reprodukce.Je jedno, kdy jste asistovanou reprodukci podstoupili. Předem děkuji za pomoc.
https://docs.google.com/forms/d/13JJfXN9GoNjjLk...

vanda02
3. mar 2014

@smoulinka13 ahoj, ja sa chystám buď ešte v marci najneskôr v aprili

vanda02
3. mar 2014

@smoulinka13 a kolko Ťa vyšli lieky?

smoulinka13
3. mar 2014

@vanda02 myslis lieky na IVF? 200 eur co mi cast preplatila aj poistovna a potom som si dokupovala jednu krabicku ako samoplatca a to bolo 100 eur....

vanda02
3. mar 2014

mala som na mysli na KET

ladaa20
5. mar 2014

ahojky holky chci jit do IVF s PGD kvuli dědične nemoci tak bych se chtěla zeptak kolik vas vyšel jeden cyklus ivf při uhradě pojištovnou myslim i s leky atd a když jste si nechali zamrazit embrijka kolik to bylo a nasledně kolik stoji KET taktež s leky jen at mam představu vim,že se to muže +- lišit dle pojištovny,ale to qsi nebudou markantni rozdily nějake ceniky jsem našla,ale nejsou v tom zahrnute leky a taky nevim ktere všechny vykony dělaji a ktere jsou jakoby navic na žadost děkuji moc za odpovědi

vanushka
11. mar 2014

Dievcata, kto sa chyta na KET v maji ?

pavli79
11. mar 2014

@ladaa20 Ahoj, nás stálo IVF s PGD 68.000. Jsou v tom všechny léky, vyšetření, PGD... prostě všechno, co jsme v CAR zaplatili. A teď jsem po KET v 10.tt 🙂
Z toho PGD stálo 30.000 a pokud je k tomu nějaká indikace, lze to prohnat přes pojišťovnu (což ale nebyl náš případ, my si to nechali udělat dobrovolně, abychom eliminovali potrat, a v podstatě jsme dobře udělali, protože ze 4 embryjek bylo ve finále po PGD dobré jen jedno).

vanushka
12. mar 2014

@smoulinka13 ahoj, ako dopadla dneskajsia kontrola ? Kedy mas KET ?

smoulinka13
12. mar 2014

@vanushka ahoj, mam nizku sliznicu 5,5 mm a musim nedelu na kontrolu a uvidi sa ci vklad bude ale hadam ano lebo ja mavam cca 35 dnove cykly tak to je asi tym hmm a povedala som ze chceme dve vlozit a doky povedal ze som na to moc chuda a nezmestili by sa no neviem, co myslis, nie som extra chuda 54 kg

vanushka
12. mar 2014

@smoulinka13 ahoj, tak potom sliznica este narastie 🙂 mas casu 🙂 pri 35 dnovom cykle este musis pockat. A beries nejake lieky na sliznicu ?

Neviem ti povedat ci si chuda alebo nie, ale 54 kg su ok ! Podla mna to je v norme nerob si starosti.

smoulinka13
12. mar 2014

@vanushka neberiem ziadne lieky mohli mi veru dat ale hadam dorastie aj sama do nedele a vklad bude...a tie dve dat nedat.. Mam chaos z toho

vanushka
12. mar 2014

@smoulinka13 sliznica dorastie tak ci tak 🙂 ohladom jedno ci dve rozhodni sa sama,ja som rozhodnuta na 2 a ma nikto neprehovori 😀

ako su bublinky mrazene ? po jednej ci po dve ?

smoulinka13
12. mar 2014

@vanushka mame po jednom mrazene ale to je asi jedno ze?

vanushka
12. mar 2014

@smoulinka13 tak potom dobre ked po jednom. ja mam mrazene po dve....

Jeeeej , takze na buduci tyzden mas vklad..... kazdopadne drzim palce 😀

smoulinka13
12. mar 2014

@vanushka dakujem nedelu dam vediet ;)

vanushka
12. mar 2014

@smoulinka13 super ! budem cakat 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre