Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

kaca74
27. apr 2010

Evik73 no já by jsem ty tři rovnou brala,ale vím,že je to nereálné,já se nebojím..je to už můj 5.transfér ☹ a říká se,že u ketu je menší procento úspěšnosti tak jsme do toho šli,vlastně se nás neptali..rozmrazili 5 embryek a z toho se tři dělily tak doufám,že už se aspoň jedno chytne.

kaca74
27. apr 2010

bakosko..jsem tady nová,ale strašně moooc gratuluji... 🙂

evik73
27. apr 2010

Kaca jen jsem chtěla napsat,jak jsem tehdy byla v šoku a taky nikdo nečekal,že se chytnou všechny....a určitě je to větší šance,aby se aspoň jeden bojovník uchytil.....určitě to dobře dopadne,budu držet vše co mám!!!!!

Bakoško tak moc gratuluji!!!!Super zprávička....však říkám,že tento rok je mega plodný!!!!

bakosko
27. apr 2010

kaca74 a evik73 dakujem ,kaca kedi si bola na keetku

kaca74
27. apr 2010

evik tak to bezdebat,že to bylo překvápko,ale příjemné 🙂
Děkuji za podporu. 🙂

kaca74
27. apr 2010

bakosko jsem 4.den po ketu..začátek.

pe23
27. apr 2010

Jéééé,kaco74,to jsme fakt stejně. Kdy plánuješ testovat? Já to určitě 14 dní nevydržím, vidím to tak na příští pondělí, to budu 10. den po KETU. Trosku jsem se zalekla, když jsem četla, že se někomu ujmuly všechny tři, to bych asi musela dloooooouho rozdejchávat a mooooc přemýšlet, přeci jen jedno dítku už doma mám, ale dvojčata bch brala všema 10. Bakosko, moooc gratuluju, to je krásné číslo, jen tak dál, zatím se všechny mějte, papa

kaca74
27. apr 2010

pe23....já zatím na testování vůbec nemyslím..kdy máš jít na krev?Já 7.5.,ale taky to asi nevydržím 😉 .A jak se cítíš?

pe23
27. apr 2010

kaca74...já taky právě až toho 7.5, ale to nevydržím. Jinak mě od neděle (2 dny po KET) bolí v pravém podbřišku a na pravé straně záda-dole v kříži, těžko říct, co to je, docela mě to vyděsilo, Prsa mám nateklá, ale to bude asi tím Duphastonem co beru 3krát denně, prý je to něco jak Utrogestan. a co ty?

bakosko
27. apr 2010

baby mne nič nebolo nič som necitila len na 7-8 v podbrušku take pychanie a mala som vetri

kaca74
28. apr 2010

Ahojky...tak já taky nic moc...prsá nic,bříško jak kdy,trpělivě čekám na další týden 😉 a tam už bude hůř.To je tak vždycky,první týden ok a jak se blíží termín testování jde do tuhého.A ještě k tomu mě trápí alergie...achjo...takže jsem v klidu i kdyby jsem nechtěla.
Mějte se hezky jarně plodně... 🙂

zuuuzana7
28. apr 2010

ahojte baby, cakatelkam drzim silnooooo palce 🙂
velka gratulacia evik a bakosko 🙂
ja som mala vcera konzultaciu pred ket, a o 14 dni mam mat ms kde zacinam brat klimapur ... pozna to niekto z vas?
este pred ket musim vsak imuno stihnut 😅 ma niekto z vas robenu imunologiu?
krasny den baby 🙂

evik73
28. apr 2010

Ahoj holky.krásný sluníčkový den 🙂
Zuuuz díky,já mám Imuno vyšetření.Proč se ptáš?Ty nebereš asi Prednison že?
Holky příznaky moc neřešte,každá to máme jinak...někdo nic a někdo má snad všechny.....!!!!Všem co čekají na testíky držím palce!!!!
Jdu se vyvalit na zahradu,tak se mějte krásně!! 🙂 🙂

zuuuzana7
28. apr 2010

evik a aj na nieco prisli na imune? nie prednison neberiem, my sme po 1ivf ale zial po nespesnom, teda tehotna som bola no ale nedopadlo to dobre ... a ty si brala pred et prednison? brala si ho uz aj pri ivf?

baby, a ako evik pise ani mne nic nebolo, vobec ani len brusko nebolelo nic absolutne ...

evik73
28. apr 2010

zuuuz ,nám právě testy vyšly téměř vzorně,vše bylo v normě.ale stejně mi dali asi preventivně Prednison,aby tělo nechtělo to embryo vyštípat z těla....a beru ho od prosince!!!Při IVF v lednu nám to taky nevyšlo.až teď při Ketku,tak snad to bude dobré až do konce 🙂 Měla bych ho brát až do 12 tt a 13.5. jedu ještě do Podolí na Imuno na kontrolu na krev....nevím proč,ale chtějí kontrolu,tak se jim tam zajedu ukázat. 😀 😀 Někdo holt na to hupne a je to a my musíme absolvovat takovou dlouhou cestu,než se k miminku dopracujeme.Ale jsme šikovný holky a zvládneme to!!!!

bakosko
28. apr 2010

evik73 ja beriem utrogestan 3*2 tabletky a 3*1 tabletku estrofem,a femibion 800 aj ti maš niečo

lalina846021
28. apr 2010

bakosko mocinky gratuluju a přeju ti ať už Hcg jen stoupá 😲 🙂 a mimísek roste a jste oba v pořádku 🙂

soni1
29. apr 2010

Ahojte baby, neviete mi poradiť? Ak žena zostane tehotná, môže cítiť bolesti v podbrušku ako pred menzesom? Tie bolesti sú také isté, alebo iné?

bakosko
29. apr 2010

neviem popisat,ale to nie su bolesti len take pichanie a ti maš ake

zuuuzana7
29. apr 2010

soni1 moze 😉

evik73
29. apr 2010

Hezké ránko všem 🙂
Bakoško beru Utrogestan ráno 1 a večer 2 a Estrofem jako ty 3/1 a kyselinu listovou.

Soni určitě ty bolesti někdo může mít jako před MS,je to strašně individuální,každá jsme jiná a i příznaky jsou různé 🙂

Copak dneska máte v plánu,budete zase nádherně....

bakosko
29. apr 2010

evik73 kedi si bola ne ketku

evik73
29. apr 2010

Bakoško byla jsem 30.3. na Ketíku 🙂

chrobacek
29. apr 2010

eviku ahoj kolik bereš toho prednisonu? já jsem ho brala 3 měsíce a vysadila ted chci nasadit zpět 1,5 před ketem ale zvažuju jestli celou tbl nebo půlku vysledky mám ted po přeléčení ukázkové

evik73
29. apr 2010

Chrobi,tak teď beru jen 1/2 denně....měla jsem to napsané ve zprávě z Imuno,v případě otěhotnění snížit dávku z 1 na 1/2 denně.Určitě ho nasaď,mě říkala embryoložka,že je dobré ho jíst alespoň měsíc před transferem,takže bych dala klidně jednu tabletku...my jsme měli hodnoty ukázkové hned a stejně mi ho dali.Měla jsem z něj ne zrovna dobré pocity,ale prý 1 denně je jako nic!!!

chrobacek
29. apr 2010

evi tak myslíš že mám jíst celou ? ket mám cca 20.6.

chrobacek
29. apr 2010

našla jsem toto:

Já to měla jako většina holek tady. 1tbl denně 3 měsíce, pak kontrola a když byly protilátky v normě, tak 1/2 tbl denně do teď +
snažení. C

maryah
29. apr 2010

ahojte baby, veeeeľmi gratulujem 😵 😵 😵 😵
evik, kedy ideš na UTZ?

maryah
29. apr 2010

zabudla som dodať, že gratulujem bakoskovi... 😅
a ostatným babám držím palce nech sa im to podarí 😵 😵 😵

evik73
29. apr 2010

Chrobi já bych zobala 1 denně,určitě ti to neublíží a jak říkám,taky jsme měli vše v normě..... 😉
Maryah ahojky,jak se máš?Doufám,že už je to lepší a nabíráš sílu do dalšího boje!!!Já jdu až ve středu 5.5.,za taaaaaak dlouho!!!!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre