Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

yoyo123
11. feb 2011

@deinad tak tak čo už treba len verit,my ženy sme silné vydržíme všetko 🙂 🙂 🙂

katyka10
12. feb 2011

dievcata myslite ze po rozmrazeni 7 a 4 bunkove embryjka maju sancu sa uhniezdit?lebo pri ET sa nepodarilo.som len 3 dni po kete a neviem ci je to moja domyslavost ale v bruchu citim ako bublinu a obcas ma pichne vajecnik.

deinad
12. feb 2011

@yoyo123 ano presne tak, to treba len verit,...a kto iny ako zena by toto zvladol, chlap urcite nie...ale co zvladnu je nas podporovat, takze aspon to 😉

deinad
12. feb 2011

@katyka10 ja myslim, ze sanca tam je velka, citala som u par kociek ze nemali PK a uchytili sa pekne....treba im verit, drzim palce 🙂

kenya83
12. feb 2011

Ahojte 🙂 dnes ráno som skúsila testnúť a vykukli na mňa // síce je čiaročka ešte slabá ale je tam 😵 😵 😵 dnes som 5 deň po KET a vkladali mi vyhatchovanú blastocystu 😵 dám sem foto, aby ste videli aj vy a skúste mi povedať či tam naozaj je alebo ju vidím len ja 😉

kenya83
12. feb 2011

nie je to tu dobre vidieť pozrite so albumu 🙂

yoyo123
12. feb 2011

@kenya83 jasnééééééééééééééé že je tam 🙂 gratulujem a teraz už len aby bola stale tmavšia a tmavšia 😀

slavka32
13. feb 2011

@kenya83 je tam 😀 😀 to je neuveritelne 😀 tesim sa na dalsie fotecky 🙂

slavka32
13. feb 2011

@deinad mas spravny pristup, ziadne nervy, urcite to bude dobre 🙂
my sa chystame na 2.ketko, uz beriem pirulky a malo byt na zaciatku marca. To vy vsetky uz budete potvrdene tehulky 😀 😀 😀

kenya83
13. feb 2011

ďakujem Vám, ale zatiaľ sa budem tešiť len opatrne, ešte nemáme ani z ďaleka vyhraté 🙂 ale kiež by nám to tentokrát dopadlo úspešne a čoskoro sa budeme aj my môcť tešiť z malého bábätka 😵
dnes som opäť testovala 😵 a myslím, že teraz je už čiaročka naozaj krásne viditeľná 😉

katyka10
13. feb 2011

kenya gratulujem.dievcata je to normalne ze ma picha vo vajecnikoch alebo je to zle znamenie?vcera som citila taky slaby tlak na maternici :( neviem co si mam mysliet

deinad
13. feb 2011

@slavka32 tak v to dufam, ze budeme tehulky a ty sa k nam pridas tiez, budem ti moc drzat palceky 😵

deinad
13. feb 2011

@kenya83 gratulujem moja, prajem aby silnela a silnela az ti to nakoniec potvrdia aj v CAR-e, tesim sa s tebou 🙂

deinad
13. feb 2011

@katyka10 ahoj, ja mam uz treti tyzden od KET silne bolesti v krizoch aj v oboch vajecnikoch a cela som nafuknuta, krv bola pozitivna ale hcg nizsie, takze v stredu idem znova na krv aj UZ a snaz hcg stuplo a na UZ bude aspon cosi vidiet...dopredu sa neboj, je naozaj potrebne mat nervy v klude a aj brusko 😉

katyka10
13. feb 2011

@deinad jej moc si ma upokojila ja som 4 den po ket a nevydrzala som z testom hi ale nic mi neukazal ja viem ze to je skoro ale nevadi.dalej verim a budem musiet pockat aj ja na krv.

annamary27
13. feb 2011

Ahojte,dúfam,že sa o 1-2mesiace pridám k Vám.Máme troch mrazáčikov z druhého IVF,len teraz pracujeme na testoch z hematologie,imunite z centra a toxoplazmoze od mojej gyn,aby sme sa mohli pustiť do KET s jasnou hlavou.Všetkým kočkám držím palčeky,aby ste boli tehulky 😀 😀 😀

theresa
13. feb 2011

Ahoj holky, mám zamražené jedno embryo a uvažujeme, že půjdeme po x-letech na KET, co to obnáší? Jak dlouho dopředu před samotným zavedením embrya je potřeba kontaktovat CAR? Co se bere za léky a jak dlouho? Předem moc děkuji za odpověď.

sssilvy
14. feb 2011

@kenya83 .....jej kenya........tak aj ty.......tak moje tehotenské vírusiky predsa len niekoho nakazili 😉

katyka10
14. feb 2011

theresa ja som sla na konzultaciu.prvy den ms som zacala brat lieky Estrofem 14 den cyklu som sla na sono a v ten den som zacala brat aj Utrogestan.no a 16 den cyklu som sla na ket a teraz len cakam 14 dni na krvicku.mali sme 4 mrazacikov s toho dve neprezili tak mi dali posledne 2 embryjka.

katyka10
14. feb 2011

@annamary27 tak moja sup sup pridat sa medzi nas.ja mam dnes cely den pocit ako by mala dostat ms tak neviem ci budu babatka :(

zufalka
14. feb 2011

@kenya83 supeeeer 😀 😀 😀 😀 moooc gratulujem

noe
14. feb 2011

@kenya83 blahozelam 🙂 nech len pekne silneju kolajnicky 🙂 moc drzim palce 🙂 My cakame na schvalenie 2 IVF a sup na stimulku. Tak nech je z teba dalsia tehulka, lebo budem potrebovat virusiky 🙂

zufalka
14. feb 2011

takže ja mám štvrtok mat mrazáčiky a ja som na ATB so zápalom priedušiek ☹ celý rok niesom chora,ale prečo neochoriet v pravý čas! ☹

deinad
15. feb 2011

@katyka10 joooj to je urcite skoro, ja som sa odvazila na prvy test az 11. den po KET a boli dve slabunke ciarky, a o dva dni na to uz o nieco silnejsie 😉 len trpezlivost a super, ze mas k tomu pozitivny pristup, len tak dalej 🙂

deinad
15. feb 2011

@zufalka chuda moje, to ma velmi mrzi 😒 co na to hovoria lekari? prajem, aby si sa vyzdravela co najskor.

deinad
15. feb 2011

@annamary27 budem drzat palce, aby vsetky testy dobre dopadli a mohla co najskor ist do IVF 🙂

eyael
15. feb 2011

ahoj holky, měla jste některá při KETu Ovitrel? Při IVF jsem měla něco jiného - Pregnyl, takže tenhle lék neznám. Je mezi nimi nějaký rozdíl?

annamary27
16. feb 2011

@deinad dakujem a ty kam chodíš do Car?

kenya83
16. feb 2011

Ahojte
tak u nás to vyzerá, že čiaročka nám krásne silnie veľmi sa teším, ale zároveň je tam aj strach. Ale tentokrát pevne verím, že nám to dopadne dobre MUSÍÍÍ 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre