Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

lucy125
28. sep 2011

@adlerka Ďakujem ti strašne moc, dnes som bola v centre v Gyn Fiv na krvičku HCG 316, za 48 hod stúplo trojnásobne 😀 😀 , tak stále nevieme či sme v brušku dvaja alebo jeden drobec ale to vôbec neva, len aby sme v zdraví vydržali ešte 8 mesiacov, Dnes končíme 4 tt 😉 .18.10. ideme do centra na sono, už bude aj srdiečko, tešíme sa moc 😀 😀 Veľmi ti držím palce, necj si aj ty šťastná ako ja 🙂 🙂

lucy125
29. sep 2011

@lucy125 Ajoj, dnes som opäť bola na krv u mojej gynekol. a HCG opäť stúplo na 349j. 🙂 🙂 tak sme radi v pond. ideme na sono a idem si pre pnku od stredy som na rizikovom a 18.10. ideme na sono do BA. A čo ty? Čo máš nové? 🙂

lucy125
29. sep 2011

@adlerka jaj už mi šibe táto sms bola Adlerka pre teba, čo som si sama poslala. Ako sa mi máš?Čo nové? 🙂 🙂

adlerka
30. sep 2011

@lucy125 Ahojky. Tak práve ma chytil riadny stres 😖 . Dnes doobeda si mám zavolat ,ako dopadli vysledky krvi. Stale to predýchavam a trenujem si ako zavolat ,ved nebudem schopná ani komunikovat do telefonu. Potom dam vediet, ako to dopadlo, či sa mám chystat na další KET. Ved toto bol este len moj prvý. Tak držím palce, nech si to vklude všetko odbijes az do príchodu mimča.paa 🙂

lucy125
30. sep 2011

@adlerka Ajoj mojko, tak ako si dopadla? Je to tam? 🙂 🙂 Ja pevne verím, že si tehu, inak ja som mala tiež riadne stresy, keď som mala zavolať, však som neverila, že som tehotná, ale keď mi to povedali, tak som sa od šťastia rozplakala.Dúfam, že aj u teba boli dnes len slzičky radosti, podaj info, ok?Držím palce 😀 😀

lucy125
30. sep 2011

@adlerka No čo Aďka ako si dopadla? 🙂 🙂 Verím, že len sa mé super správy, nie? 🙂 🙂

timona
2. okt 2011

Baby , po KET ste chodili do prace alebo ste boli doma?

adlerka
3. okt 2011

@lucy125 Ahoj lucka, no super HCG je 380 😵 Bola som taká štastná za teba ,ked ti to vyšlo, a začala som si viac verit, ze to musi aj mne . Už viem presne ako si sa cítila 😉 Je to uzasný pocit a zelám ho všetkým holkám. V piatok idem na sono, či to všetko prebieha ok. Daj vediet, ako pokračujes. 😵

adlerka
3. okt 2011

@timona Ahoj, ja som pracovala ako das 😉 Chodila som, 2 dni som bola na nočnej, no potom som si vzala dovolenku, lebo som bola strasne unavena .Ale ten další tyzden ,ked som mala poobednu, som chodila celý týzden. Dr. povedal, ze mám fungovat normálne ako doteraz a vyslo to .Už som tehu a stále zatial pracujem, kym mi nebýva zle. Tak drzím palčeky a nech ti to dobre dopadne. 😉

timona
3. okt 2011

@adlerka dakujem

katka1177
3. okt 2011

Baby aku ste mali sliznicu pred KET? A kolko od rozhodnutia Doktora, ze sa ide na ket, trva rozmrazenie? Dakujem !

wewulka
3. okt 2011

@katka1177 Ahoj, ja osobne som mala sliznicu 10mm, ale aj 9 mm je dobra. Rozmrazuju den pred KET a vtedy aj volaju ako sa rozmrazili a kedy presne mas prist na KET.

lucy125
3. okt 2011

@adlerka Ahoj moja, no super gratulujem, ja som si bola u svojej Dr. pre Pnku od stredy lehárim doma a vychádzky mám od 10h-11h a od 15h-17h takže super, sono mi nerobila, vraj ešte nebude do toho džubať, ale HCG mi robila a 2594 j. 😀 😀 😀 😀 takže krásne rastieme.Do BA idem na sono 18.10. a mojej Dr. 24.10. tak sa už neviem dočkať.Dnes som volala aj na genetiku, máme hotové výsledky, tak sú vraj ok, tak v pond. si ideme pre ne. 😉 😉 😉 Ešte raz moc a moc gratulujem.

lucy125
3. okt 2011

@katka1177 Ahoj Wewulka má pravdu, my sme totiž boli spolu na KET aj v tom istom centre aj v ten istý deń, len ja som bola o hod skôr. ja som mala tiež 10 mm sliznicu, od 8 mm je to ok, tak neboj a držím palce. 😉

katka1177
3. okt 2011

@wewulka ja ju mam stale strasne nizku, 6mm, ale idem to risknut, uz mam v sebe tolko estrofemu, ze uz viac nenarastie, tak uvidime, predpokladany ket vo stvrtok, tak hor sa do toho. vy ste kedy boli babule?

katka1177
3. okt 2011

@lucy125 Dakujem za info, a gratulujem!!!!!!!!!.... tesim s Tebou 🙂

lucy125
3. okt 2011

@katka1177 Ďakujem veľmi pekne 🙂 🙂 aj my sa tešíme.

wewulka
3. okt 2011

@katka1177 aj napriek tomu, ze ju mas nizku ti dali termin na KET ? asi vedia co robia. Ja som mala tiez 6mm a na druhy den som zacala silno spinit a ked som bola na dalsej kontrole doktor povedal, ze sa sliznica nezmenila a tak sme to museli odlozit na dalsi mesiac. To mi uz dal vyssie davky estrofemu. Ale drzim ti palceky, aby to vyslo.
Ja som dnes 18 den po KET.

katka1177
3. okt 2011

@wewulka sme sa rozhodli, ze to riskneme, a teraz si mala kolko? 18 den? a? //?

wewulka
3. okt 2011

@katka1177 zatial som bola iba na krvnom teste na 14.den a bol pozitivny. Ale este som sa doma netestovala.
Teraz pred KET som mala sliznicu 10mm

katka1177
3. okt 2011

gratulujem! a kolko ti vkladali? drzim palceky. Ja to risknem aj ked sanca je mensia, no uvidime.

katka1177
3. okt 2011

@wewulka gratulujem! a kolko ti vkladali? drzim palceky. Ja to risknem aj ked sanca je mensia, no uvidime.

wewulka
3. okt 2011

@katka1177 dakujem 🙂
vkladali dve 4-bunkove
aj ja ti drzim palceky, budes musiet asi viac odpocivat, aby sa zahryzkali.

jania023
4. okt 2011

ahoj chcela som sa opytat ktore z vas braly estrofem na rast sliznice?

wewulka
4. okt 2011

@jania023 ahoj, pred KET sme zrejme vsetky brali estrofem.

jania023
4. okt 2011

@wewulka a v akych davakach a ktory dc ste zacali?

katka1177
4. okt 2011

@jania023 ja som zacala od druheho dna , prvych 5 dni 2g, dalsich 5 dni 4g,,a potom po 6g

jania023
4. okt 2011

@katka1177 az do konca cyklu?a dalsi ako?stale 6g?a pomohlo to

kukucka78
4. okt 2011

ahojte kočky prosim poradte načo je injekcia decateptyl???

katka1177
5. okt 2011

@jania023 no zajtra idem na KET aj ked sliznicu mam stale nizku 6mm, ale rozhodla som sa to risknut.
Doktor povedal, ze na buduce by mi dal 6mg od zaciatku cyklu.... snad nebude treba.... verim, ze embrijka zabojuju a poriadne sa zahryznu! 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre