Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

kiara15
14. okt 2009

kachtik presne ako ja toho isteho sa aj ja bojim ze tam bude len /

katchik
16. okt 2009

Ahoj Kiara, tak jak se cítíš? Kdy bude testovačka?

kiara15
16. okt 2009

katchik neviem kedy bude testovacka este uvidim lebo dnes sa citim dost naprd 😒

tinkywinky
18. okt 2009

ahojte dievcata,

neviete mi prosim poradit dokedy sa po uspesnom KET berie Estrofem?
Dakujem,prijemny den vsetkym 🙂

kiara15
18. okt 2009

tinkywinky bere sa asi do 12tt aspon som to tak citala 😉

tinkywinky
18. okt 2009

Tak dlho?? 😖 Myslela som,že len utroš,ten je až do 12tt. Len kvôli tomu sa pýtam, že podľa príbal. letáka má pomaly viac nežiadúcich účinkov ako žiadúcich.Veď vo štvrtok idem na ultrazvuk,popýtam sa dokiho 🙂
Ďakujem Kiara 🙂

kiara15
18. okt 2009

tikywinky ja to neviem na 100%mozno do potvrdenia tehu 😒

kiara15
19. okt 2009

katch tak som testla su tam// 🙂 🙂 🙂

katchik
19. okt 2009

Kiara supeeer, moc moc gratuluju. Držím palce ať je vše tak jak má být. Já jsem zatím netestila asi zítra, ale myslím, že bude jen /. Dneska mě začlo bolet břicho jako na ms. Ty jseš dneska kolikátý den po ket?

tinkywinky
19. okt 2009

Ahoj Kiara,gratulujem 😵 😵
Kedy ides na krv?Drzim moc palce!!!
Volala som dokimu,takze sa berie aj s utrosom az do ukonceneho 12tt a postupne sa bude vysadzovat 😉

kiara15
19. okt 2009

katch ja som si myslela ze to nevyslo mam stale bolesti a aj vytok a som 12den po ket tak este hlavu hore 😉

tinkywinky idem v stredu na krv tak sa budem modlit nech to ok 😉 tak som to dobre citala 🙂

katchik
19. okt 2009

Kiara uvidíme, uvidíme. A břicho tě bolí jako na ms?

kiara15
19. okt 2009

katchik ano ja som uz myslela ze dostanem a nic tak mi to nedalo dnes a riskla som testik a boli tam // ale tiez sa este bojim 😉

katchik
19. okt 2009

já mám taky pocit, že ms musí dorazit. No uvidíme. Zítra, nebo ve středu testu.

lenkacar
19. okt 2009

kiara ty bláho tak to je moc bezva ..chodim na tebe koukat jak ti to dopadlo 😉

katchik
19. okt 2009

Lanko Ahojky, jak se vede? 🙂

kiara15
19. okt 2009

lencar diky vsak sa modlim celi cas 😉

sophiejane
19. okt 2009

ahoj holky, je tu nejaka, ktera ceka na vysledek po KET? ja jsem teprve 2dny po, et minuly mesic nevysel, ted tam mam dva bojovniky, ale nejak nemam duveru, ze to vyjde, kdyz nevysel et

katchik
19. okt 2009

Ahoj Sophie já čekám. Jsem dneska 10 po ket. Minulý ket mi taky nevyšel. Kam chodíš do caru?

katchik
19. okt 2009

kecám 11 den po ket.

sophiejane
19. okt 2009

11.den to je dobré...a už jsi testovala?Já po et testovala 11.den, nebylo tam nic a za pár hodin jsem to dostala 😠
chodím do Gestu v Praze, a ty?

sophiejane
19. okt 2009

a jsi katchik po 1.ivf?

katchik
19. okt 2009

ještě jsem netestovala, testnu asi zítra, ale myslím, že bude jen /. 😒 Tak to je náhoda, já chodím taky do Gestu.

katchik
19. okt 2009

jsem už po 2. ivf.
1. ivf bylo biochemické těhu, pak jsme měli jednoho zmrzlíka to vyšlo, ale bylo to mimoděložní. Pak 2. ivf, ket, a ted další ket a ještě máme dva zmrzlíky.

sophiejane
19. okt 2009

jeee, konečně nějaká gestačka 🙂 mě trochu vadí, že podrobnější vyšetření dělá gest až po 2.neúspěšném ivf...
tak ty už sis taky zažila své. už je na čase, aby ti to klaplo!!! třeba to ted vyjde, jak se citiš? a ke komu v gestu chodíš? třeba jsme sé někdy potkaly🙂 já mám za sebou taky 5inseminací 😠

katchik
19. okt 2009

to mě vadí taky. Já jsem si teď po 2.ivf vydupala podrobnější imumo, ale musela jsem si o něj říct sama. Ještě se chystám na genetiku, tu dělají přímo v Gestu. Chodím k dr. Alexandrovi, ale nějak mi nesedí, tak se teď objednávám vždy k někomu jinému.
A ty jseš po 1. ivf? A ty chodíš ke komu? Je možný, že jsme se tam někdy viděly. 🙂
No právě ,mě dneska začalo bolet břicho na ms, tak že si naděje nedělám.

katchik
19. okt 2009

jo a taky mám za sebou 6 inseminací. 😠

sophiejane
19. okt 2009

ke Koreckému, ten mi přijde v poho, ted pri transferu dobre vtipkoval🙂 jsem si uzila, nemuzou se do me dycky trefit...Alexandr mi taky nesedí!!! je divnej, a byl protivnej kvuli neschopence..jestli to ted nevyjde, zkusim si nektere testy vydupat uz pred 2.ivf, dyt tak by to melo byt, a ne delat tyhle pokusy...taky je divne, ze netestuji z krve, ale jen tehutestem...
a u vas nasli nejaky problem? u nas vubec nic, ale taky se nedivim, kdyz nic moc netestuji...

katchik
19. okt 2009

Korecký je v poho u něj jsem taky parkrát byla. Nenašli právě nic, máme sice kolísavej spg. někdy je v pohodě a někdy horší, ale těhotněj s daleko horším, tak si myslím, že tím to nebude. Alexandr nic neřeší ten by jen frkal jedno ivf za druhým. Pamatuju si, že mě asi po 2. inseminaci už chtěl hnát na ivf.
Ta vyšetření si určitě nech udělat. Mě to přijde postavený na hlavu. Ty si vyplácáš dva pokusy, nehledě na to, že to stojí peníze a nervy a pak tě milostivě někam pošlou. To by snad mělo být obráceně.

katchik
19. okt 2009

a ještě mi Alexandr řekla, ať moc nepočítám, že by nám ta vyšetření nějak pomohla, že tak v 90% případech nic nenajdou.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre