Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

okurkaa
12. mar 2010

Zedulko, kdy budes testovat? Verim, ze to vyjde. Jak se citis?

zedulka
12. mar 2010

já nechci testovat,ale pokud to nedostanu tak buď v po nebo út.ještě uvidim,nejraději bych to stále oddalovala

zedulka
12. mar 2010

jak se cítím?právě jako na mrchu ☹ a docela i nervozně

zedulka
12. mar 2010

ještě že se můžu tady vykecat 🙂

zedulka
12. mar 2010

a co ty okurko?jak se cítíš???

vltavka
12. mar 2010

Já byla na folikulometrii 12 den, pak 15 den a KET jsem měla 22 den. Neslyšely jste někdy o těhotenské teplotě? Já už jsem z toho tak magor, že jsem se změřila a mám 37,1.

zedulka
12. mar 2010

jj,mám za to že je to ta bazální teplota,ale zkušenosti s tim nemám

vltavka
12. mar 2010

No tak jestli je to to samé co bazální teplota, tak to by měla být zvýšená při těhotenství a těsně před menstruací by měla klesnout. Ale asi to nebude moc dobrá diagnostika. Já to snad do toho testu nevydžím.

zedulka
12. mar 2010

no na to bych nesázela,radši testík
vltavko je to děs a psycho a kdo nepozná neuvěří,ale musíme věřit,že na nás to malé štěstíčko je někde připravené,jen ten čas utíká moc rychle

sabinca2
12. mar 2010

Ahoj holky, doufám, že nevadí, že jsem se k Vám přifařila.. 😎 Řeším momentálně stejné dilema jako vy.. jsem po Ketu a čekám a čekám.... Je to na hlavu! Máte některá výrazné příznaky těhulkovství?

zedulka
12. mar 2010

těžko říct jaké jsou těhu příznaky,já se cítím jako na mrchu,ostatní jen třeba píchne v bříšku ale vyrazné těhu příznaky, můžeme mít všechny ale každá jinak 🙂

sabinca2
12. mar 2010

Jo, tak to je asi pravda Zedulko. 😉 Mě se teda nalejvají prsa a píchá mě v podbřišku.. Nejraději bych už testovala. ale jsem dnes teprve 7.den.. Kolik jsi ty dní po Ketu?

zedulka
12. mar 2010

já jsem dnes 10.den,mno a bolí mě prsa a břicho docela taky,jako na mrchu ☹
já netestuju,čekám zda to dostanu a pokud ne tak pak testnu

vltavka
12. mar 2010

Zedulko a Sabinco, měli jste KET při nativu?

sabinca2
12. mar 2010

Ahoj Vltavko, já ne. Lepím si náplasti Estrahexal 100 a beru Prednison.. a píchám si Clexan na ředění krve, ale to už sem nepatří 😠 Takže já to ani dostat nemůžu, testovat musím chtě nechtě 🙂

zedulka
12. mar 2010

já ne,od 1DC jsem měla náplast duphaston asi se to tak jmenuje a estroferm,nejdříve 2krát denně a pak 3krát denně,náplast abych měla dostatek hormonu a estroferm na sliznici

zedulka
12. mar 2010

akorát jsem se chtěla zeptat,zda se po Ketu jen sprchujete a nebo i koupete?naložíte se do vany?já se totiž jen sprchuju,mám ráda moc teplou vodu a ted se sprchuju skoro ve vlažné vodě,prý to nedělá embrýskovi dobře teplá voda

sabinca2
12. mar 2010

jj, já si milovanou vanu taky taději odpírám! Mudr. v caru mi to uvedl i do zprávz... jen sprcha a žádná horká voda. Jen nevím do kdy? Myslíš až do potvrzení, nebo déle?

lalina846021
12. mar 2010

Ahojky holky!určitě to nechce horkou vodu,mě to taky zakázali,lepší je jen se sprchovat vlažnou vodou.Jinak s testem určitě ještě počkejte.Já to nevydržela a udělala jsem si ho 8den po Ketu a byla tam jen jedna čárka.Byla jsem strašně sklamaná a už jsem to vzdávala.Slabá čárka semi objevila až 10 den po Ketu.Takže všem držím pěstičky ať to vyjde.Ty nervy musíte vydržet,dvouma čárkama to končit nebude.Pořád budeme na něco čekat a bát se.Pa a hodně sil! 🙂

zedulka
12. mar 2010

myslim si že pokud budeme těhotné,tak si budeme muset odpustit horkou vanu,ale co bychom kuli mimískovi neudělali 😉 ,
lalino držim moc pěstíky ať ti to dobře dopadne a čárečky sílí

lalina846021
12. mar 2010

zedulko děkuju,to bě držím taky pěstičky a aťse ti taky objeví dvě čárky,už si to taky zasloužíme a s tou horkou vanou máš pravdu,co by jsme pro ty naše eskymáčky neudělalimaj radši chlad!

okurkaa
12. mar 2010

Ja se spis citim jako blazen. 🙂 Porad se strasne sleduju. Boli me dost bricho a trosku prsa, ale presne jako pred mrchou, nemam je vubec nalite. A asi taky prijde ☹ Jen me docela boli na levem vajecniku, az mam z toho divny pocit, snad mi tam neroste cysta.
Zedulko, ze to vydrzis, netestovat. Me uz to zase laka.
Lalina, taky moc gratuluju 🙂
Vlatavka, jak se drzis?

lalina846021
12. mar 2010

okurka děkuju a vydrž netestovat,já taky neměla nalitý prsa,jen trochu bolela.vaječník mě taky pobolíval levý a teď mě bolí břicho jako když to mám.určitě se vám to taky povede.
🙂

okurkaa
12. mar 2010

Jsem strasne nervozni, ale je pravda, ze ve skrytu duse porad doufam 🙂

Drzim vsem, kdo uz ma dve carecky, aby vydrzely a kdo je nema, tak aby se brzy objevily 🙂

vladka1
12. mar 2010

Ahoj holky, moc vam vsem drzim palce....Jen bych vam chtela dat trochu optimismu....nam se nezadarilo IVF se vsim nadstandardem a z KETu se nam vyklubal kluk, kterymu bude v utery rok...
HODNE STESTI....

vltavka
12. mar 2010

Ahojky, byla jsem v divadle, musím se odreagovat od toho sledování. Taky miluju horkou sprchu (vanu nemáme) a snažim se nedávat si tak horkou, nebo jen chvilinku. Taky mám ráda pivo 😀 a musím si ho teď odříct (doufám, že aspoň na 2 roky).
Okurko, já jsem taky strašně nervózní, ale chce to najít si nějakou činnost aby nebyl čas se pozorovat. Jinak mám pocit jako před mrškou.
A zakázali Vám sex? Mě poprvé řekli že týden vydržet.

lalina846021
12. mar 2010

vladka1 děkujem za pozitivní a potěšujíci zprávu a malýmu přeji zároveň hodně štěstíčka a zdravíčka......

martulle
13. mar 2010

Dobré ránko holčiny,tak máme zase další den za sebou.Vltavko mě řekli v caru,že3až 4dny nemít pohlavní styk.A ta horká vana mě taky chybí,uplně to miluju,takový relax v horké vodě,svíčky v koupelně,pěkné písničky a odpočinek ve vaně... 🙂 🙂 no ted to nejde.Holky chtěla jsem se zeptat,někde jsem chytla nějaký bacil,mám děsnou rýmu,bolí mě v krku a pořád kýchám.Myslíte,že by třeba paralen ublížil?Piju jen čaj s citronem a medem,ale nepomáhá to,pořád je mě zima.A ještě k tomu jsem začala trochu špinit,tak jsem z toho celá špatná.Přeji vám všem moc pěkný den

zedulka
13. mar 2010

Vladko děkujem za podporu a myslím si že když sem vždy takhle někdo písne komu vyšel Ket,tak pro nás je to hodně optimistické a uklidňující
Okurko nesleduj se,já vim ono se to řekne,ale zbytečně se pak víc nervuješ,jak už tady holky říkaji zkus se něčím zaměstnat,pust si třeba nějaký film,nebo někam zajdi třeba s kamarádkou-fakt to nemá cenu nervovat-tím embrýskovi nepomáháš 😉
Vltavko mě teď nic neřikali že nemám mít sex,ale před tim jak jsem byla na ET,tak mi bylo doporučeno celých 14 dní být bez sexu mno a toho se držim i teď,stejně zatim na to moc nemám náladu a asi bych měla strach,takže radši nic neni a když manžílek má chuť tak mu pomůžu jinak 😉
Martule drž se,myslim si že paralen neuškodí,ale radši si zavolej do caru oni ti poradí,hlavně hlavu vzhuru,špinění neznamená,že se to nepovedlo,plno holčin špinilo a čekaly mimi 🙂
Mno a já? testovat nebudu a nebudu 🙂 ,mrcha zatim nikde tak doufám

zedulka
13. mar 2010

Holky...tak nám Sáblíková vyhrála světový pohár 🙂 to je ale šikula!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre