Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

macous
8. okt 2008

Ahoj Dáši, no já mám měla krátký protokol, začínala jsem stimulovat od prvního dne krvácení - jestli si to dobře pamatuju, to víš, taky mám už nějaký roky - ježiši, mě je dneska 29,věříš tomu, že jsem na to zapoměla, tak to je teda dobrý, to abych až pojedu z CARu nakoupila nějaký dorty, kdyby byla večer přepadovka od rodičů. 😉
Ne, ne, já nechci narozeniny, a chci stimulovat. Dášo, já už to vidím jako prohraný, prostě bude pauza a hotovo, neda se svítit. 😀

VM - ahojky 🙂 🙂

vm72
8. okt 2008

Ahojky macous!
To je krásný,29...Moc gratuluju!!! A víš že já mám dneska svátek??? Nechci se připomínat,ale jen že je to zrovna taková dobrá náhoda...
Jinak mě je už 36... 🙄

dasa24
8. okt 2008

ahoj Vm72,

no ráda tě vidím těhulko 😵 😵 jak se daří, v už jsi byla na UTZ?
Jsem si říkala kde tě máme 🙂

U mě dobrý, veškerý vyštření máme, schválení od pojišť. taky, takž jen čekám MS a hurá stimulace 😵 😵 MS mám dostat v příští týden 🙂

Macousku vše nej nej k narozeninám 😵 😵 😵 a at už se podaří mímčo 😵 🙂
Na co jsi měla jít prosím tě na ten UTZ, koncem MS?

Zkus to dneska vybojovat, třeba to půjde 😉 To dávají pauzu, kvůli nějaké stimulace při KETU ?
Já jsem teda měla pauzu ted měsíc, ale vlastně jsem za ní ráda, jsem si tak od toho trochu odpočinula.
No ale ty to musíš vybojovat, at jsme spolu 😵 😵

macous
8. okt 2008

holky, díky za gratulace 😀 😀

VM - tak to jsi Věrka - gratuluji k svátku 😉

Dáši, já se teď obleču a vyrazím, pak ti napíšu, jak to dopadlo. S tím UTZ teda nevím, teď na konci tohohle cyklu mi ho nedělali a minule si to upřímně nepamatuji, myslím, že počet folikul a jejich velikost na vaječnících,proto to nechápu, že mi ho neudělají dneska, když jsem právě na tom konci.
A pauza kůli KETu to určitě není, protože to mi říkal minule doktor, že není potřeba...

holky, tak já pofrčím do Prahy a zatím pa pa, přeji hezký den 😵 😵 😵

hofinka
8. okt 2008

ahoj holky,tak jsem Vás přišla podpořit.Macouskovi a vm přeji všechno nejlepší.Dasi já už nemám mrazáčky tak žádný KET nebude a IVF jsem měla už 3*tak taky už nic.Ale jak jsem psala tak máme aspoň malou.Jen je mi líto,že bude sama.Má moc ráda děti.Tak že máme dvě těhulky to jsem přehlídla.A co ta naše druhá?Kde se zatoulala?Žádné zprávy?Doufám,že už to je dobrééé 😨

leny2
8. okt 2008

Ahoj holky,
nestíhám vás, chodím do práce a měli jsme tu docela frčák, teď už bude snad víc času.
Já čekám na mrchu, měla by dorazi někdy kolem 20.10., a pak začnu brát Estrimax před KEtem, nemáte s ním někdo nějaké zkušenosti?

ufko
8. okt 2008

ahojte kocenky zlate..
tak a smutna sprava je....ze mi to v pondelok navecer odislo ☹ ☹ ☹ hrozne krce, kravacanie a pod..v utorok som nevydrazala a isla na ult. uz hned a doki povedal, ze maternica je uplne vycistena a teda si mysli, ze to odkrvacalo :( dnes rano kontrolna krv a vysledok je ze to klesa / este bola mozno je ide o mimomater./ a teda musel ma skontrolovat.. ale uz vcera ma prestali boliet prsia, ani krvicka uz nebola..teraz uz len trocha spinim..to je nie je fer !!:( clovek sa jeden den tesi ako blcha ako to stupa a druhy den si zela aby to klesalo, nech to nie je mimomater... je mi hrozne..asi to niektore z vas poznate co citim a ako mi je..neviem si povedat, ze idem dalej..
nechcem..lebo uz teraz sa bojim, ze to dopadne podobne a neviem mysliet pozitivne..prepacte, ze som negativna, ale dnes a ani vcera neviem byt ina.....keby niekto vymyslel na takuto bolest liek zjedla by som hned celu skatulku:(

annie29
8. okt 2008

Ufko drz se, mam za sebou to same v unoru... Biochemicke tehotenstvi a odeslo to taky tak nejak kolem 20. dne po ET...
Neboj, taky mi bylo smutno, ale preslo to. A neztracej nadeji, ja jsem dnes 29. den po KET a zatim vsechno ok.

julietka
8. okt 2008

ufko, to je strasne smutne ☹
je mi to velmi luto. ale ty sa nevzdas a ked to preboli pojdes dalej, lebo na konci ta caka bobacik!
mne sa nieco podobne stalo tento rok v aprili. a potom som len cakala aby to nebolo mimomaternicove ked stale ostavali nizke hodnoty v krvi.

ufko
8. okt 2008

annie dakujem..tak to ti drzim vsetky palceky nech sa to tento krat zadari !!! drz sa a ni nerob, len oddychuj

hofinka
8. okt 2008

Ufko ani nevíš jak je mi to líto,ale neboj všechno dobře dopadne a až nabereš nové síly,nedá ti to a půjdeš do toho znovu.Drž se.Je mi smutno s tebou. ☹

ufko
8. okt 2008

hofi dakujem..a ako pekne sme sa tu spolu nasli a preco to ani jednej z nas nevyslo ☹ verila som, ze tato nahoda nebola len tak..
viem co mi chcete kocky povedat a vy zase viete preco to teraz neviem pocuvat.. ☹

myskyva
8. okt 2008

ahojte
byla jsem tu jen chvíli než jsem šla na KET ale pak už jsem vás jenom pročítala.
Začínám mít pocit že září byl prostě smolnej měsíc.Tolik zamlklých těhotenství jsem tu na konákovi snad ještě nezažila.Ještě před pár dny jsem byla šťastná že nám Ket vyšel,ale v pondělí mě dr. vrátila zpátky na zem protože z mojich pozitivních tt se ukázalo hcg jen 17,5 takže zase nic 😒

ufko...vím že je to těžký a chvíli to potrvá než to přebolí,ale pak budeš bojovat dál a další kolo už snad bude úspěšný.Máš ještě nějaký mrazáčky?

annie.......tobě přeju ať se tě mimís drží celých 9 měsíců,jsi nám inspirací do dalšího boje 😵 😉

leny2
8. okt 2008

Ufko, je mi to moc líto.
Annie, to vypadá s tebou dobře, tak ať se daří.

artep26
8. okt 2008

Ahoj holky,
Ufko tak to je mi moc líto, že to takhle skončilo ☹ moc mě to mrzí i za tebe ☹ ☹ ☹ život je tak nespravedlivý, ale musíme holt bát trpělivé, ono se to povede.
Annie tobě potichočku gratuluji, snad už to bude v pořádku a za 9 měsíců se dočkáš mimíska.
Leny tobě ať to uteče a hurá do KETíku. S těmi léky zkušenost nemám, tak nemůžu poradit.
Mně pokud do pátku doroste sliznice na 8,5 mm tak jdeme ve středu na KET. Tak mi držte palce, ať sliznice povyskočí a konečně se dočkám transferu. 😉

annie29
8. okt 2008

Holky drzim vam vsem palce a dekuju za ty vase.. Hlavne to nevzdavejte, o tech biochemickych tehotenstvi vime jen proto, ze se tak hlidame a testujeme relativne hodne brzy. Z tehle tehotenstvi jich opravdu hodne konci a normalne to holky treba ani nepostrehnou... Ja to taky vzdavala, rikala jsem si, ze z nasich 2 jedinych embryi v mrazaku asi jen tak nic nebude. Bala jsem se, ze se treba ani dobre nerozmrazi a nakonec byly obe v pohode a jedno se podle vseho zatim drzi jak kliste. Tak uvidime, jestli budeme mit v pondeli srdicko.. Tak at se brzy dockate taky!
Artep zlom vaz ve stredu, at je KET uspesny!!

ufko
8. okt 2008

dakujem Vam kocenky.. mrazaciky uz nemam, musim ist na dalsie IVF-druhe..ale neviem kedy a dnes to ani neriesim..babulky drzte sa a drzim palceky vsetky aj na nohach 🙂

macous
8. okt 2008

Ufko, je mi to moc líto, v pondělí jsme tedy měli smůlu obě dvě ☹ ☹ , je to fakt na prdlačku, časem se to spraví, uvidíš, dej si alespoň nějakou mňamku.
Já už taky nemám mrazáčky, tak bude další stimulace a to až na konci listopadu, protože teď teprve čekám na mrchu a pak budu čekat celý další cyklus. Musím si naplánovat nějaké výlety a aktivity, jinak mi asi přeskočí a snad se na Vánoce dočkáme, už by to teda chtělo, po těch trápeních.
Arti držím palečky při KETíku 😉
Leny, já s tím zkušenosti mám, má za sebou 4 KETy s Estrimaxem, asi to nezní pozitivně, ale sliznice mi po něm rostla dobře....

Dáši, tak to vidiš, až v listopadu a já se tak moc těšila 😠

artep26
8. okt 2008

Mac tak to jsem na tom hodně podobně, taky mám problémy s anovulkou a sliznicí. Nevím jak vysokou jí obvykle míváš, já jí teď 11 DC mám 6,5 mm tak nevím jestli je to kontryhelem nebo jsem ještě rozjetá z té stimulky a vaječníky začaly pracovat, ale doufám že se nezastaví a do pátku ještě povyroste.
mně doktorka žádné léky na růst sliznice nedala, to mě trošku naštvala, protože o tom ví, že s tím mám problémy. Ale dnes mi říkala, že mě musí dát po OHSS dohromady, tak do mě asi nechtěla nic cpát a chtěla vyčkat, co se bude dít. No tak snad nebudu muset zase čekat ... 😒

jaruska74
8. okt 2008

ahojte aj ja cakam do konca tyzdna a mala by som uz dostat menstruaciu a zacat sa pripravovat na KET. mam za sebou IVF, vlastne to nebolo ivf lebo k prenosu embrii nedoslo, lebo som mala OHSS. nie ej to velmi povzbudove ze clovek sa tesi, ze to vyslo a ked si uz zacne planovat, predstavovat si ake to buede........tak sa vsetko skonci :( je to smutne

macous
9. okt 2008

Ahoj holky,

Artep, držím ti moc palečky, aby ti narostla a pevně věřím, že to bude dobrý, mě totiž doktorka říkala, že nevadí, jak rychle roste, ale hlavně aby rostla a že se s KETem nemusí spěchat, můžou ti ho udělat klidně až 19 den cyklu a nic špatného to neznamená, tak se neboj, dobře to dopadne 😉

Ufko, jakpak je, doufám, že je to alespoň o malilinkato lepší 😔

Jarusko, já čekám mrchu dneska, už aby přišla, abych mohla začít počítat další cyklus....

dasa24
9. okt 2008

ahoj holky,

macousku tak jak jsi včera pořídila?

UFko to je mi moooooc líto ☹ a doufám že se dušička brzo zahojí 😉

ufko
9. okt 2008

ahojte kocky,

dakujem, vcera som nebola schopna nic robit, len cucat doma pri TV a ked prisiel manzel tak on ma obskakoval, lebo som nevladala..
dnes som uz lepsie, strasne sa bojim, ze ked sa dam na dalsie bojovanie, dopadne to rovnako 😒 v pondelok sa porozpravam s dokim co mi povie co sa da robit dalej..
kocky drzim vsetkym palceky

vm72
9. okt 2008

dasi,bohužel,moje těhotenství bylo jenim biochemické... 😢
Při krvi mi naměřili pouze 51j,což mě naprosto dostalo,protože celý týden jsem měla na testíkách docela slušné kolejničky...
Vzalo mě to strašným způsobem.Tím víc,že už nemám žádné mrazáčky a do dalšího pokusu (původně jsem byla přesvědčena o tom že úplně končím) můžeme jít až zase něco našetříme,což bude asi hodně pomalé vzhledem k tomu že máme ještě nějaké finanční povinnosti vůči našim,které teď už rok jsou kvůli IVF "u ledu". Už to nechceme dál protahovat-čekali nám trpělivě dost dlouho.A i nám s manželem už je to hloupé.Takže jsme se domluvili že splatíme vše jim a potom začneme dávat dokupy finance na iVF.
V mezičase budu docházet alespoň na IUI,ale vzhledem k tomu že je mám za sebou loni 6x,tak si moc velké naděje nedělám... ☹ Ale zase si říkám že alespoň něco,než nic... ☹

dasa24
9. okt 2008

ufko,
to je moc hezký že se manžel staral 😉
Jedna z diskuze, měla také biochem, těh. a musela si dát měsíc pauzu a hned pak do KETU 😉

je to pravda že to v tobě zůstane a ten strach bude pořád ☹ , já jsem přišla o kluka ve 22tt, musela jsem ho porodit normální cestou. přičina se nenašla, všechny možný testy i pitva ok. A strach budu mít také, ne jen do 3 měsíce ale do tě doby než se narodí.

Ale doufám, že ty zlé časy jsou za námí Ufko a bude všechno lepší 😉 🙂

ufko
9. okt 2008

ahojki vm..tak to mi je luto, ze si takto dopadla ako ja ☹ to je take nespravodlive, do kelu..chce sa mi kricat do celeho sveta, ze precoooooooooo!!!! ☹ ☹ ☹
neboj, raz sato podari, musi !!!!!! nam vsem 🙂

daska dakujem, ja uz na KET nepojdem, mrazaciky uz nemam, takze asi opat 2IVF..
boze ten strach je uplne hrozny, urcite je horsie dostat sa az do 22tt a potom je vsetko razom prec.. presne ako takynka z tehulky po KET.. je to strasne ak osa zivot a priroda s nami zahrava.. co ine cloveku zostava, len nadej ??? ☹

dasa24
9. okt 2008

ahoj vm72,

to mě moc mrzí, to je strašný ach jo ☹ ☹ a já jsem se tak těšila, že tady jsou 2 budoucí těhulky ☹ holky ach jó je mi to tak líto ☹ ☹
a ještě že musite nejřív našetřit penízky...... ☹ ☹

To je taky nespravedlivý ☹

vm72
9. okt 2008

Jo.dasi.seer mě to ukrutně.Promiň,ale jinak se to ani nedá napsat.Mela jsem 4 transfery,z toho jediný tenhle poslední vypadal nadějně.Ostatní byly vždy nulové.
Potom tahle rána navíc když se tak strašně těším (už 3 roky) jak vypadnu z práce která mě ubíjí.O to víc se teď děsím návratu po 4 měsících na kontrolce a s tím,že nejdřív musíme našetřit a potom teprve můžeme zase zkusit štěstí... 😒 ☹

vm72
9. okt 2008

mám tam překlep,ale ty jistě víš o co jde...

dasa24
9. okt 2008

vm72 ach jo to je hrozný.... ☹ ale třeba se najde ještě nejaké rychlé řešení s penízky 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre